Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Prośba o pomoc dla chorego dziecka - czas ucieka ...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   fonix

fonix

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 484 postów
  • LokalizacjaŁomianki
  • Imię:Tomek

Napisano 09 listopad 2018 - 12:20

Ciesze się, że udało się zebrać kwotę. Za każdym razem jak widzę, że np. trzy dawki leku dla dziecka wraz z pobytem w szpitalu kosztują milion PLN to z krew mnie zalewa.

Ja nie mam nic przeciwko kapitalizmowi, wiem że B&R kosztują, ale do jasnej anielki, to jest jedno wielkie przegięcie...


  • coma i Robert Crocker lubią to

#22 OFFLINE   Robert Crocker

Robert Crocker

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1962 postów
  • LokalizacjaNYC
  • Imię:Bobby
  • Nazwisko:Crocker

Napisano 09 listopad 2018 - 14:40

To trzeba podzielić na dolary prawdopodobnie ale to i tak astronomiczna kwota ...



#23 OFFLINE   puszek7

puszek7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 662 postów
  • LokalizacjaWM OST M
  • Imię:Przemek

Napisano 09 listopad 2018 - 15:13

Co w tych czasach tyle kosztuje? Czy ten lek jest robiony z jednej jedynej rośliny na całej kuli ziemskiej ? Czy ten lekarz jest aż tak drogi , że przez całe życie leczy tylko jednego pacjenta?  Czy ten szpital ma tak profesjonalną obsługę , że 1000 osób przez ten czas będzie zajmowało się naszym kochanym chłopcem..

 

Macie racje krew mnie zalewa w tych i wielu innych sytuacjach gdzie cena za czyjeś zdrowie lub życie jest zupełnie nie adekwatna do trudu leczenia i technologii stosowania. 

 

Firmy farmaceutyczne , "dorobkowicze" w służbie "naszego zdrowia." Jedno wielke zdzierstwo bo wiedzą, że za zdrowie oddamy wszystko.

Mały poleci na to leczenie.... i będzie widział bo żadne chore dziecko nie zasługuje na nic innego jak zdrowe i normalne życie. Fajnie, że nasz region jak i obecnie cała Polska tak potrafiła się zorganizowaći nie widziałem innego wyjścia niż to, że zbierzemy te pieniądze. Ale to tylko pokazuje co tak naprawdę rządzi tym "chorym" światem. 


  • coma, SID i Spinbob lubią to

#24 OFFLINE   marianosum

marianosum

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 855 postów
  • LokalizacjaStW

Napisano 11 listopad 2018 - 23:31

Jak możecie to udostępniajcie na facebooku


Kuba Koryga - zbiórka charytatywna | Siepomaga.pl https://www.siepomaga.pl/kuba-koryga




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych