Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
AUTORSKI

Naprawy, przeróbki i budowa wędeczek

rodbuilding wrapping przebudowa autorski-rb

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
74 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4544 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 01 czerwiec 2019 - 13:41

Uwazajcie na "sławusia" bo zaraz "gownoburze" tu rozkręci .. :D

Uważać to trzeba na twoje zaczepki chłopaku. Jak szukasz gownoburzy pisz na priv do siebie. Masz jak widzę w tym wprawę.

A jeśli spędziłeś z tym konkretnie uchytem co najmniej kilka godzin nad wodą z gramaturami od 2.5 do 10 gram to zapraszam do merytorycznej dyskusji.

Użytkownik Sławek Nikt edytował ten post 01 czerwiec 2019 - 13:42


#62 ONLINE   hose4ras

hose4ras

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 387 postów
  • LokalizacjaDarłowo
  • Imię:Arkadiusz
  • Nazwisko:<’)))>{

Napisano 01 czerwiec 2019 - 13:47

Slawek ja nie probuje ja to poprostu robie 😁
Przy lekkich przynetach podczas wyrzutu tylko wskazujacym palcem trzymam pazur, tak mi jest wygodnie reszta dloni spoczywa na rekojesci. Przy zwijanu na pazurku spoczywa palec serdeczny ale to juz nie ma najmiejszedo znaczenia.
Nie ma co dyskutowac o indywidualnych preferencjach lub gustach 👍

Użytkownik hose4ras edytował ten post 01 czerwiec 2019 - 13:48

  • S.N. lubi to

#63 OFFLINE   panpawel85

panpawel85

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 139 postów
  • LokalizacjaDarłowo
  • Imię:Paweł

Napisano 01 czerwiec 2019 - 14:19

Uzywałem tego uchwytu testując ostatnią wędkę, używałem wielokrotnie w swoim travelu, nie przeszkadzał mi ten pazur az tak zeby krytykować preferencje innych. Sławku uszanuj zdanie innych i nie próbuj na sile przekonywać do swoich racji, każdy z nas ma inne dłonie, inne palce, w inny sposób trzyma swój zestaw. Piszmy co lubimy i co nam sie podoba, szanując zdanie innych i nie krytykując upodobań innych kolegów. Tylko tyle i az tyle. Wiele osob używa tego uchwytu i sobie chwali ten drobny pazur.
Właśnie po to robi sie customowe wędki, bo każdy lubi cos innego, ma inne gusta odnośnie walorów użytkowych, jak i względów estetycznych. Personalizacja...

Stare punkowe hasło: każdy inny, wszyscy równi.

...
  • hose4ras lubi to

#64 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4544 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 01 czerwiec 2019 - 14:40

A gdzie ja napisałem, że zabraniam Wam go używać ? Gdzie napisałem, że skoro mi nie pasuje tzn., że i Wam ma nie pasować ? Wyraziłem wyłącznie swoje zdanie co kilka razy podkreśliłem. Zdanie innych szanuje. Szkoda, że inni nie szanują mojego.

#65 ONLINE   russian80

russian80

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 903 postów
  • Lokalizacjadarłowo
  • Imię:Radek

Napisano 01 czerwiec 2019 - 14:43

Zaczyna sie :)
Niestety mam do czynienia z wieloma psychicznymi,i dołączył do tej grupy "sławuś" ..

Użytkownik russian80 edytował ten post 01 czerwiec 2019 - 15:05

  • panpawel85 lubi to

#66 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4544 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 06 czerwiec 2019 - 10:01

Zaczyna sie :)
Niestety mam do czynienia z wieloma psychicznymi,i dołączył do tej grupy "sławuś" ..


Publiczne obrażanie jest karalne i swiadczy o tobie chłopaku ...

Paweł przepraszam za OT, ale nie mogłem tego niezbyt rozsądnego wpisu zignorować.

#67 OFFLINE   PawełZet

PawełZet

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaDarłowo
  • Imię:Paweł

Napisano 15 kwiecień 2020 - 14:22

Witam wszystkich po dość długim czasie, niestety pod nowym nickiem, ale najważniejsze że jestem z powrotem. Chciałbym coś odświeżyć w tym wątku i pochwalić się fotkami jednego z ostatnich projektów.
Wedka to przezbrojone Mikado excellence w nowych szatach...
Jeszcze raz witam ponownie i zdrówka życzę!

Załączone pliki



#68 OFFLINE   PawełZet

PawełZet

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaDarłowo
  • Imię:Paweł

Napisano 10 kwiecień 2021 - 10:56

Witam po dłuższej przerwie. Chciałem pokazać kolejny warty pochwalenia się szerszemu gronu projekt. Z fabrycznej wędki na ogołoconym blanku została jedynie fabryczna naklejka z opisem. Wszystkie użyte komponenty od Fuji... Miłego oglądania ;)

Załączone pliki



#69 OFFLINE   wiwaldi1970

wiwaldi1970

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 640 postów
  • Lokalizacjapomorskie/Warszawa

Napisano 16 kwiecień 2021 - 08:23

Po przeróbce st. croix wygląda super.  :o  :rolleyes: Pewnie szybszy i lżejszy.  :)



#70 OFFLINE   19john92

19john92

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 499 postów

Napisano 16 kwiecień 2021 - 08:45

Tak zapytam z ciekawości. Czy kijek po renowacji stracił na łatwości posyłania lekkich przynęt z dolnego zakresu? Czy gorzej się ładują? Spotkałem się z twierdzeniem, że st croix specjalnie zbroi lekkie kije w cieszę przelotki żeby lepiej ładowały małe przynęty. Mam Avs80mlm2 i bardzo go lubię ale lakier na omotkach zaczyna pękać i zastanawiam się czy nie zmienić mu przelotek ale zastanawiam się czy nie będzie problemu z rzucaniem małymi woblerami?

#71 OFFLINE   PawełZet

PawełZet

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaDarłowo
  • Imię:Paweł

Napisano 16 kwiecień 2021 - 09:55

Odnośnie pracy kija przed i po modyfikacjach na pewno kolega @hose4ras powie więcej. Blank po skrobance dostał warstwę lakieru, a nie wcierkę i jedną przelotke więcej.

#72 OFFLINE   PawełZet

PawełZet

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaDarłowo
  • Imię:Paweł

Napisano 16 kwiecień 2021 - 09:56

Po przeróbce st. croix wygląda super.  :o  :rolleyes: Pewnie szybszy i lżejszy.  :)


Na pewno lżejszy

#73 ONLINE   hose4ras

hose4ras

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 387 postów
  • LokalizacjaDarłowo
  • Imię:Arkadiusz
  • Nazwisko:<’)))>{

Napisano 19 kwiecień 2021 - 19:55

Panowie, wedka przyspieszyla i to czuc, napewno nie bedzie sie ladowala tak jak przed przezbrojeniem w dolnym zakresie ale dalej jest to cieply fascik :)
Waga spadla do 106gr
Jeszcze jej nie zwodowalem, zrobie to w tym tyg i opisze wrazenia. Niestety nie porownam do seryjnej wersji poniewaz ona zostala kupiona z mysla o przezbrojeniu😂😂. W oryginale wyglada fatalnie, ilosc przelotek (8) kłuje w oczy, brakuje jej tej jednej. Nie przepadam rowniez za korkiem oraz pelnym dolnikiem... lubie tak jak jest teraz. Kazdy krok byl robiony pod moje zachcianki za co Pawełku dziekuje Ci bardzo :) wedka wyszla oblednie.
Wyplatanka... nie kazdy lubi ale to numer popisowy kolegi wiec musi byc.. poza tym mi sie bardzo podoba i bardzo chcialem ja miec... kolorek turkusowy jak w logo „st croix” na premierach.. no piekne to jest co nie??

Pozdrawiam
Arek
  • PawełZet lubi to

#74 ONLINE   hose4ras

hose4ras

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 387 postów
  • LokalizacjaDarłowo
  • Imię:Arkadiusz
  • Nazwisko:<’)))>{

Napisano 19 kwiecień 2021 - 20:32

@19john92 tez mam avida tyle ze 76mlxf jak narazie swierzak wiec nic nie klika i lakierek nie spekany na omotkach, jednak jego nie przezbrajal bym w lżejsze przelotki, nie chcial bym zeby zesztywniala mu szczytowka 😂😂 poza tym alconity nie sa takie zle, jedyne co nienpasuje to wielkosc startowej (30). No i oprocz tego dolnik korkowy tez troszke mi nie pasuje. Do tego uchwyt na przynety ktory jest zaraz za korkiem fore i wbija sie mi w palec przy moich chwycie. Jednak nie bede go przezbrajal, kupowalem nowke w regularnej cenie, szkoda mi tez 15lerbiej gwarancji.
Jesli chodzi o konkretnie Twoj model to mysle ze przy tej dlugosci i alckcji noe zmieni sie na tyle zeby stracil komfort podawania malych wobkow. Mozesz uzbroic w te same przelotki... dac nowy lakier... itd
  • PawełZet lubi to

#75 OFFLINE   19john92

19john92

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 499 postów

Napisano 20 kwiecień 2021 - 10:00

No jeszcze nie ma tragedii, nie jest bardzo popękany :) może za rok coś pomyśle, dziwna jest właśnie ta startowa jak w jakiejś karpiówce...





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: autorski, rodbuilding, wrapping, przebudowa, autorski-rb

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych