Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Switch na głowatkę pod kobiecą dłoń

głowacica blank tajmień

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#21 ONLINE   DP Fishing

DP Fishing

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 334 postów

Napisano 03 grudzień 2018 - 06:52

Jakość korka można uznać jako niedościgniony wzór. Jeden z najlepszych jaki widziałem.

Użytkownik DP Fishing edytował ten post 03 grudzień 2018 - 06:53

  • Paweł Bugajski lubi to

#22 OFFLINE   Paweł Bugajski

Paweł Bugajski

    dawniej "kardi"

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 1970 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Bugajski

Napisano 03 grudzień 2018 - 14:59

Jakość korka można uznać jako niedościgniony wzór. Jeden z najlepszych jaki widziałem.

Reszta nie odbiega...Pozdrawiam :)


  • venom_666 lubi to

#23 OFFLINE   ark70

ark70

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1148 postów
  • LokalizacjaStarogard Gdański
  • Imię:Artur

Napisano 03 grudzień 2018 - 17:26

Jakość korka można uznać jako niedościgniony wzór. Jeden z najlepszych jaki widziałem.

 

Z całym szacunkiem, do najlepszego nieco jeszcze brakuje.  Niestety jakość korka spada drastycznie z roku na rok.



#24 OFFLINE   Franc

Franc

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1538 postów
  • LokalizacjaPłock
  • Imię:Jacek

Napisano 03 grudzień 2018 - 17:40

Powiem tak ze swojego doświadczenia .

Łowienie w naszych warunkach dwuręczną , spiningiem przerobionym i fenomenalną karpiówką to tylko dla tych co nie mają co robić z wolnym czasem .Cały ten proces muszą przejść , niektórzy zatrzymują się na różnych wariantach i są przekonani że osiągnęli 9 dan .  

Switch w klasie 7 i 10 stopach może trochę dłużej jest w zupełności wystarczający , sparowana z tym kijem głowica i nasz 12 letni wędkarz który potrafi przez kilka godzin machać zestawem jest najlepszym dowodem . 


  • Adrian Tałocha i Dokuś lubią to

#25 OFFLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4086 postów
  • LokalizacjaŚLĄSK

Napisano 03 grudzień 2018 - 18:23

Z całym szacunkiem, do najlepszego nieco jeszcze brakuje.  Niestety jakość korka spada drastycznie z roku na rok.

 

Artur - standarty poszły nam do góry, korek w tym kiju jest OK. Aż mnie korci by znowu stanął u mego boku... tylko gdzie ja go będę używał jak 99% łowię na zaporówce i to czasami na trupy śledzia lub sardynki. Machało nim kilku znanych i szanowanych muszkarzy, każdy wypowiadał się bardzo pochlebnie, mam na myśli wartości użytkowe, estetyka ponad dyskusją...  ;)

Kilka fotek w tym "muszki" które wystrzeliwał z magazynku. Paweł, że też Cię nosi z tym kijem.  :)

 

 

Załączony plik  24.jpg   111,83 KB   3 Ilość pobrań Załączony plik  27.jpg   76,44 KB   3 Ilość pobrań Załączony plik  28.jpg   66,68 KB   3 Ilość pobrań Załączony plik  057.jpg   57,53 KB   3 Ilość pobrań Załączony plik  058.jpg   58,28 KB   2 Ilość pobrań Załączony plik  060.jpg   77,95 KB   2 Ilość pobrań Załączony plik  061.jpg   90,47 KB   2 Ilość pobrań Załączony plik  05.jpg   55 KB   2 Ilość pobrań Załączony plik  046.jpg   86,83 KB   2 Ilość pobrań


Użytkownik Andrzej Stanek edytował ten post 03 grudzień 2018 - 18:24


#26 OFFLINE   Franc

Franc

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1538 postów
  • LokalizacjaPłock
  • Imię:Jacek

Napisano 03 grudzień 2018 - 18:45

Fajne fotki , jak zawsze u Ciebie Andrzeju  :) I zam tu paru gości  :)


  • Andrzej Stanek i Dokuś lubią to

#27 OFFLINE   ark70

ark70

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1148 postów
  • LokalizacjaStarogard Gdański
  • Imię:Artur

Napisano 03 grudzień 2018 - 19:06

Andrzeju, nie twierdzę że jest zły, ale porównując do selekcjonowanego flora z przed lat powiedzmy 10.ciu widać różnicę.

Ostatnio znalazłem woreczek z odpadami po takowej selekcji z przed bodaj 5-6 lat.  Jest nad czym podumać.Fotki  porównawcze wstawię w moim wątku.

 

Elu, przepraszam , już nie zaśmiecam :)



#28 OFFLINE   Eluska

Eluska

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 731 postów
  • Imię:Ela

Napisano 03 grudzień 2018 - 19:11

Piszcie,piszcie ciekawie się czyta  :)



#29 OFFLINE   Paweł Bugajski

Paweł Bugajski

    dawniej "kardi"

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 1970 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Bugajski

Napisano 03 grudzień 2018 - 19:33

Artur - standarty poszły nam do góry, korek w tym kiju jest OK. Aż mnie korci by znowu stanął u mego boku... tylko gdzie ja go będę używał jak 99% łowię na zaporówce i to czasami na trupy śledzia lub sardynki. Machało nim kilku znanych i szanowanych muszkarzy, każdy wypowiadał się bardzo pochlebnie, mam na myśli wartości użytkowe, estetyka ponad dyskusją...  ;)

Kilka fotek w tym "muszki" które wystrzeliwał z magazynku. Paweł, że też Cię nosi z tym kijem.  :)

 

 

 

Kij z 2011 roku, tak więc korek ( no z pewnością starszy) z dobrych lat. Z kijem mnie nosi, potem przestaje i tak się bawię :D

Nigdy nie miałem w rękach wędziska tak dopieszczonego i tylko fluktuacja switchowych zainteresowań powoduje chwilowe sprzedażowe napady... :)

Mam Endriu Twą głowicę która z nim nieźle współpracuje.

pozdro!


  • Andrzej Stanek lubi to

#30 ONLINE   DP Fishing

DP Fishing

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 334 postów

Napisano 03 grudzień 2018 - 21:18

Z całym szacunkiem, do najlepszego nieco jeszcze brakuje.  Niestety jakość korka spada drastycznie z roku na rok.

Według mnie niema się do czego przyczepić. W porównamiu do "standardowego" korka na wędkach w FC to kosmos :)

#31 OFFLINE   peresada

peresada

    Tug is the Drug....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2287 postów
  • LokalizacjaBow River

Napisano 03 grudzień 2018 - 21:56

Panowie!

co prawda nie param sie juz robieniem kijow, ale ceny korka gradacji floor specjalnie sie nie zmienily.

mozna bez problemu kupic i sobie taka rekojesc zrobic. 30 krazkow to ok 60 usd ( floor zawsze byl drogi)

pozdrowka







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: głowacica, blank, tajmień

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych