Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Cenzura na Forum


Sugerowana odpowiedź Mysha , 22 grudzień 2021 - 10:11

To przejdziemy na pw, a na ogólnym dobrze byłoby sprecyzować, co w tym filmie było zakazane.
Brak tam polityki, Religii, nawoływania do nienawiści itp.
Więc co było zakazane?

 

Nie jestem administratorem tego forum. Nawet więcej- nie znam żadnego z adminów osobiście, ale Ci odpowiem. :D

 

Jest na tym forum taki oto zapis:

http://jerkbait.pl/t...ronawirusa-itp/

 

Jest on jasny i prosty. Może się on podobać. Może też się nie podobać, ale obowiązuje. Jest kilku użytkowników naszego forum WĘDKARSKIEGO, do których on nie dociera i którzy co jakiś czas próbują wrzucić, a to żarcik, a to aluzyjkę... a później rżną głupa i wypisują duby smalone o walce o wolność.  Jeśli kolegę ten "brak wolności" uwiera to proponuję zostać blogerem j.pl. Zauważyłem, że tam jedynym cenzorem jest właściciel takiego bloga. Np. kolega Sławek publikuje wpisy, które pewnie na "ogólnym" by nie przeszły i nikt mu się w nie wcina. W związku z czym, życzę Ci kolego Drac weny twórczej byś w pełni mógł walczyć o wolność.

Idź do odpowiedzi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   Hesher

Hesher

    Ekspert

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPipPip
  • 6205 postów
  • LokalizacjaPułtusk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Prażmowski

Napisano 21 grudzień 2021 - 14:53

Ja i jeśli masz coś do powiedzenia na temat moich jaj, to zapraszam na priv. Forum jest neutralne i nie ma miejsca na takie filmy, regulamin jest jasno skonstruowany.


Na wstępie zaznaczę Piotrze (piękne imię btw.), że nie mam i mieć nic nie chcę do Twoich jaj, to w kwestii formalnej. Teraz do rzeczy, Koledzy, przyjmijcie do wiadomości i zaakceptujcie fakt, że jb.pl jest inicjatywą prywatną, nie tablicą w urzędzie i drążenie decyzji administracji nie ma absolutnie żadnego sensu. Mają bowiem święte prawo do podejmowania suwerennych decyzji co do prezentowanych treści. Zobaczycie, że będzie Wam się lepiej żyło kiedy odrzucicie postsocjalistyczne przekonanie, że cała władza w ręce ludu i coś jest wspólne czyli niczyje.

#42 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8446 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 21 grudzień 2021 - 15:30

To przejdziemy na pw, a na ogólnym dobrze byłoby sprecyzować, co w tym filmie było zakazane.
Brak tam polityki, Religii, nawoływania do nienawiści itp.
Więc co było zakazane?

Mikolaj który bez paszportu srowidowego nie mógłby rozwozić prezentów po świecie?
Czy mikołaj gej całujący się z facetem w reklamie norweskiej - mi tu pachnie uprzedzeniami....
Jesli masz coś do gejów to może niech kto inny moderuje forum, bo za takie akcje to mogą być problemy - to jest teraz bardzo modne - brak tolerancji dla innych orientacji sexualnych.

Edit.
Bo ja pomimo że hetero, Mikolaj mi nie przeszkadzał w tym filmie.
A Ty być może jesteś uprzedzony....

 

 

Gwarantuję Ci że nie o preferencje chodziło.



#43 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4544 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 21 grudzień 2021 - 15:32

Zobaczycie, że będzie Wam się lepiej żyło kiedy odrzucicie postsocjalistyczne przekonanie, że cała władza w ręce ludu i coś jest wspólne czyli niczyje.


I w powyźszym ustępie pozwolę sobie nie zgodzić się z Tobą albowiem jak pokazała praktyka np. wspólnot mieszkaniowych dobro wspólne może być zarządzane niemal doskonale 😉

#44 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10141 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 22 grudzień 2021 - 00:23

W tym USTĘPIE  to obaj macie KUPĘ racji ;) :D


Użytkownik BOB edytował ten post 22 grudzień 2021 - 00:23


#45 ONLINE   Mysha

Mysha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 974 postów
  • LokalizacjaOstrołęka

Napisano 22 grudzień 2021 - 10:11   Sugerowana odpowiedź

To przejdziemy na pw, a na ogólnym dobrze byłoby sprecyzować, co w tym filmie było zakazane.
Brak tam polityki, Religii, nawoływania do nienawiści itp.
Więc co było zakazane?

 

Nie jestem administratorem tego forum. Nawet więcej- nie znam żadnego z adminów osobiście, ale Ci odpowiem. :D

 

Jest na tym forum taki oto zapis:

http://jerkbait.pl/t...ronawirusa-itp/

 

Jest on jasny i prosty. Może się on podobać. Może też się nie podobać, ale obowiązuje. Jest kilku użytkowników naszego forum WĘDKARSKIEGO, do których on nie dociera i którzy co jakiś czas próbują wrzucić, a to żarcik, a to aluzyjkę... a później rżną głupa i wypisują duby smalone o walce o wolność.  Jeśli kolegę ten "brak wolności" uwiera to proponuję zostać blogerem j.pl. Zauważyłem, że tam jedynym cenzorem jest właściciel takiego bloga. Np. kolega Sławek publikuje wpisy, które pewnie na "ogólnym" by nie przeszły i nikt mu się w nie wcina. W związku z czym, życzę Ci kolego Drac weny twórczej byś w pełni mógł walczyć o wolność.



#46 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18576 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 grudzień 2021 - 19:10

Kur..... kuria wie o tej sprawie, aż oprawię w ramki i powieszę na ścianie. To jednak jest krzepiące, że coś do kogoś dociera, ech... magia Świąt :)



#47 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 22 grudzień 2021 - 21:03

Kur..... kuria wie o tej sprawie, aż oprawię w ramki i powieszę na ścianie. To jednak jest krzepiące, że coś do kogoś dociera, ech... magia Świąt :)

AMEN :)  :)  :) .



#48 Guest_Drac_*

Guest_Drac_*
  • Guests

Napisano 22 grudzień 2021 - 21:50

Nie jestem administratorem tego forum. Nawet więcej- nie znam żadnego z adminów osobiście, ale Ci odpowiem. :D

Jest na tym forum taki oto zapis:
http://jerkbait.pl/t...ronawirusa-itp/

Jest on jasny i prosty. Może się on podobać. Może też się nie podobać, ale obowiązuje. Jest kilku użytkowników naszego forum WĘDKARSKIEGO, do których on nie dociera i którzy co jakiś czas próbują wrzucić, a to żarcik, a to aluzyjkę... a później rżną głupa i wypisują duby smalone o walce o wolność. Jeśli kolegę ten "brak wolności" uwiera to proponuję zostać blogerem j.pl. Zauważyłem, że tam jedynym cenzorem jest właściciel takiego bloga. Np. kolega Sławek publikuje wpisy, które pewnie na "ogólnym" by nie przeszły i nikt mu się w nie wcina. W związku z czym, życzę Ci kolego Drac weny twórczej byś w pełni mógł walczyć o wolność.


Jak będziesz walić igłę co 6 miesięcy żeby móc pójść do sklepu czy do pracy może wtedy sie obudzisz, ale będzie za późno. Takich jak ja już pozamykają. Będziesz walczyć sam, albo potulnie jak ten baranek co chwila podwijać rękaw.
Więc odwal się od mojej walki o wolność, bo to jest to, czego nie mam od Ciebie, a dzięki walce polskich patriotów. Nie szydź. Lepiej się zamknąć niż próbować poniżać.

Ws regulaminu.
Przed wzięciem w obronę filmu, który został wrzucony przez jednego z forumowiczów, sprawdziłem regulamin. Znam go od wielu lat. Sprawdziłem czy nie został zaktualizowany. Nie został.
Przejrzałem zakładkę regulaminy itp. Brak wzmianki o tematyce której dot film.
Wtedy dopiero zacząłem dochodzić skąd decyzja o usunięciu.
No nie wpadłem, że w dziale Cafe będzie OGŁOSZENIE , które dot koronki. Choć film nawet do tego się nie odnosił. Choć do tego faktycznie można byłoby juz podciągnąć. Tu już wchodzi zapis regulaminu o wyższości interpretacji modów.

A poza tym - z Piotrkiem już temat zamknęliśmy. Jak spałeś to wracaj w swój zimowy sen. Jak się obudzisz, świat będzie już inny. Pewnie bardziej Tobie przyjazny.
Ci co nie podwiną rękawa będą w obozach, odizolowani od reszty. Życie będzie piękne. Spij misiu, spij.

#49 OFFLINE   Sayonara

Sayonara

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 407 postów
  • LokalizacjaGórny Śląsk, Niedersachsen
  • Imię:Tomek
  • Nazwisko:K...

Napisano 22 grudzień 2021 - 22:23

Wzruszyła mnie martyrologia jakiej musisz doświadczać w tym strasznym świecie...

#50 Guest_Drac_*

Guest_Drac_*
  • Guests

Napisano 22 grudzień 2021 - 23:24

Zadziwia mnie, że ludzie którzy nie mają nic do powiedzenia, korzystają z prawa do głosu.
  • bogdan333, Biesan i Marcyś lubią to

#51 OFFLINE   Mysha

Mysha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 974 postów
  • LokalizacjaOstrołęka

Napisano 23 grudzień 2021 - 01:15

Drogi kolego Drac. Dziękuję za "misia". To bardzo miłe z Twojej strony.

Życzę Ci Wesołych Świąt.

Użytkownik Mysha edytował ten post 23 grudzień 2021 - 01:16


#52 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4888 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 23 grudzień 2021 - 09:37

Najważniejsze dla dobrego samopoczucia jest, aby dołączyć do zwyciężającej narracji.. :)


  • Night_Walker lubi to

#53 ONLINE   drag

drag

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1654 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Andrzej

Napisano 23 grudzień 2021 - 11:57

"Ci co nie podwiną rękawa będą w obozach, odizolowani od reszty. Życie będzie piękne. Spij misiu, spij"

Bez obrazy,mnie bardzo mocno dziwi że ludzie piszący takie zdania nie są w stanie zastosowac najprostszej autocenzury.


  • Guzu, Tomfunk i DeepRunner lubią to

#54 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4544 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 23 grudzień 2021 - 12:05

Jak ktoś kiedyś napisał hobby czy pasja powinna łączyć, a nie dzielić ... Zatem uszanujmy fakt, ze każdy z nas może mieć inne zdanie. Wesołych Świąt 🙂
  • Mysha, Sławek77 i przemo_w lubią to

#55 OFFLINE   przemo_w

przemo_w

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2263 postów
  • Imię:Przemek

Napisano 23 grudzień 2021 - 12:34

Jak ktoś kiedyś napisał hobby czy pasja powinna łączyć, a nie dzielić ... Zatem uszanujmy fakt, ze każdy z nas może mieć inne zdanie. Wesołych Świąt

Sławek na tym cały pic polega. Mniejszość chce rządzić większością. Twoje czy moje zdanie dla nich się nie liczy bo ma być tak jak oni chcą.
Ty czy ja wyrażając swoje zdanie jesteś uważany za debila bo nam nie wolno mieć swojego zdania.
  • S.N. lubi to

#56 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15583 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 23 grudzień 2021 - 12:55

Sławek na tym cały pic polega. Mniejszość chce rządzić większością. Twoje czy moje zdanie dla nich się nie liczy bo ma być tak jak oni chcą.
Ty czy ja wyrażając swoje zdanie jesteś uważany za debila bo nam nie wolno mieć swojego zdania.

Na razie u nas tak jest, niestety. Mniejszość rządzi większością.


  • Sławek77 lubi to

#57 OFFLINE   przemo_w

przemo_w

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2263 postów
  • Imię:Przemek

Napisano 23 grudzień 2021 - 13:08

Mi nie przeszkadzają żadne ale to żadne środowiska mniejszościowe, żadne ideologie itd... tylko niech mi się nie pchają w moje życie i mojej rodziny uświadamiając mnie na każdym kroku że coś jest dla mnie lepsze. To ja beknę jeśli wybiorę coś złego a nie ktoś inny.
Poza tym ja przy każdej próbie wyrażania swojej opinii jestem posądzany o rasizm, homofobię i że ogólnie jestem debilem. Ja mam szanować wszystko i wszystkich tylko mnie nie trzeba szanować.
Bardzo dobrze że jest "cenzura" jak to niektórzy piszą. Prywatne forum i moderatorzy mogą robić co chcą. Nie ma nikt obowiązku być na tym forum a jeśli bardzo chce tu być to niech uszanuje zasady a nie na każdym kroku je podważa.

#58 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18576 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 23 grudzień 2021 - 17:39

Ludzie.....  właśnie wrzuciliśmy bardzo fajny artykuł na stronę głowną, poczytajta bo warto:    [Artykuł] Obrotówka - Artykuły - jerkbait.pl - spinning, baitcasting, flyfishing

 

Artykuł jest w absolutnie nieocenzurowanej wersji i jest dostępny dla wszystkich, bez żadnych ograniczeń, restrykcji zaświadczeń i paszportów Polsatu! Jak zresztą wszystkie artykuły które publikujemy i do lektury których zachęcam. Co prawda tematyka artykułu jest wyłącznie wędkarska i nie ma w nim nic o polityce ani o kowidzie ....ale liczę że Was to nie zniechęci  :lol:  a może niektórzy przypomną sobie co to jest za forum i po co jest :)



#59 OFFLINE   Maciej1979

Maciej1979

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 357 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Maciej

Napisano 23 grudzień 2021 - 18:00

Ludzie.....  właśnie wrzuciliśmy bardzo fajny artykuł na stronę głowną, poczytajta bo warto:    [Artykuł] Obrotówka - Artykuły - jerkbait.pl - spinning, baitcasting, flyfishing

 

Artykuł jest w absolutnie nieocenzurowanej wersji i jest dostępny dla wszystkich, bez żadnych ograniczeń, restrykcji zaświadczeń i paszportów Polsatu! Jak zresztą wszystkie artykuły które publikujemy i do lektury których zachęcam. Co prawda tematyka artykułu jest wyłącznie wędkarska i nie ma w nim nic o polityce ani o kowidzie ....ale liczę że Was to nie zniechęci  :lol:  a może niektórzy przypomną sobie co to jest za forum i po co jest :)

,,wrzuciliśmy ''...
 



#60 OFFLINE   Banjo

Banjo

    Zaawansowany

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPip
  • 2772 postów
  • LokalizacjaOława
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Bednarczyk

Napisano 23 grudzień 2021 - 20:49

Paweł już jakiś czas  temu wrzuciliście  ;) , dajcie coś nowego  ;)  :) .


Użytkownik Banjo edytował ten post 23 grudzień 2021 - 20:50





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych