Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

A co mi tam, spotkanie Olsztyn


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Apisfisha

Apisfisha

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 243 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:W

Napisano 30 grudzień 2018 - 21:07

Witam

Spotkanie nie sponsorowane i żadnych innych tam,

Już kilkukrotnie widzieliśmy, ze się da, Warszawiaki mogą to dlaczego nie my( oczywiście bez urazy boście Wy ze stolicy przykład dali jak zwyciężać mamy). Myślę że kilka osób na Jerku z Olsztyna i okolic się znajdzie, Wiem, ze z czasem trudno wszak to Polska klasy B, drogi mamy juz ciut lepsze, ale temacik luźny czas i miejsce do dogadania, tylko czy chętni się znajdą. Zawsze to można wymienić się doświadczeniami, a i sprzęt z wyższej pułki do łapki wziąć a nie tylko na ekranie monitora oglądać. Pierwsze spotkanie iście integracyjne bym proponował w jakimś przychylnym pubie , czy innym browarze.

czekam na odzew

pozdrawiam

Marcin



#2 OFFLINE   Bartek_C

Bartek_C

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 418 postów
  • LokalizacjaPółnocne rubieże Polski

Napisano 30 grudzień 2018 - 21:14

Coś tam można zorganizować  ;)



#3 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10141 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 30 grudzień 2018 - 21:27

...kombinujcie spotkanie nad wodą :) ...plaża w Zielonowie przed lub po sezonie? ;)  :D

(przepraszam, nie wypada się wtrącać :(  :D )


Użytkownik BOB edytował ten post 30 grudzień 2018 - 21:31


#4 OFFLINE   kezmo

kezmo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 487 postów
  • LokalizacjaOkolice Olsztyna
  • Imię:Radek

Napisano 30 grudzień 2018 - 21:52

Wiosnę mam trochę napiętą ale jeśli będę mógł być to się piszę... ;)


  • Wedkarz 1987 lubi to

#5 OFFLINE   nurek28

nurek28

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1573 postów
  • LokalizacjaMazury

Napisano 30 grudzień 2018 - 22:09

Pisze się i ja

#6 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10141 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 30 grudzień 2018 - 22:15

Nowa propozycja. Plaza w Dorotowie. Super infrastruktura :good:  :D



#7 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18576 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 30 grudzień 2018 - 22:49

off topic, to muszę powiedzieć że Olsztyn mnie absolutnie oczarował w te wakacje, starówka, bulwar nad Łyną , super. Troche się zdziwiłem że tak mało & małych ryb widziałem na odcinku miejskim w rzece ale najwyraźniej jakby jeszcze ryby było to byłoby za dobrze. I jeszcze Kormorana robią. No po prostu pozazdrścić :)


  • BOB lubi to

#8 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10141 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 30 grudzień 2018 - 22:59

Ja z tym Dorotowem wyskoczyłem bo właśnie tutaj jestem ...jak co roku na sylwestra ;)  :D


Użytkownik BOB edytował ten post 30 grudzień 2018 - 22:59

  • sucks_one lubi to

#9 OFFLINE   Apisfisha

Apisfisha

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 243 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:W

Napisano 30 grudzień 2018 - 23:53

Hehe miejsc jest sporo a i sceneria iście romantyczna się znajdzie, tylko chętnych trzeba znaleźć , czas i miejsce dograć. Zapraszamy chętnych, propozycje mile widziane, wszak szlaki macie przetarte. Sylwester już jutro więc Bob dobrej zabawy, niestety bez kuligu bo śniegu nie ma
  • BOB lubi to

#10 ONLINE   cyprys19

cyprys19

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 3935 postów
  • Lokalizacjapułtusk okolice
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:k

Napisano 31 grudzień 2018 - 11:12

Zróbcie zlot "Olsztyniaków" w Warszawie - więcej ludzi przyjdzie ;) :D :D :lol:



#11 OFFLINE   Apisfisha

Apisfisha

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 243 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:W

Napisano 31 grudzień 2018 - 11:40

Na to wygląda . Ja nawet nie miałem na myśli zlotu tylko na początek spotkanie integracyjne, choć one różnie się kończą

#12 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10141 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 31 grudzień 2018 - 13:11

Specjalnie, z pełnym poświęceniem wybrałem się nad Wulpińskie w Dorotowie aby zaprezentować Wam fajne miejsce.

Jest gdzie zajechać i zaparkować

Załączony plik  IMG_20181231_120256.jpg   54,81 KB   15 Ilość pobrań

 

Jest gdzie testować sprzęt

Załączony plik  IMG_20181231_121029.jpg   60,57 KB   15 Ilość pobrań

 

Jest gdzie grillować

Załączony plik  IMG_20181231_121602.jpg   122,43 KB   14 Ilość pobrań

 

Jest gdzie schować się przed ewentualnym deszczem na pogaduszki a nawet skorzystać ze zjeżdżalni ;)

Załączony plik  IMG_20181231_121654.jpg   104,96 KB   13 Ilość pobrań

 

....ale to tylko sugestia ;)  :P  :D

 

Szampańskiej zabawy i pomyślności w 2019 :)



#13 OFFLINE   bartek

bartek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 219 postów

Napisano 31 grudzień 2018 - 15:07

Kolega napisał ,że Olsztyn to Polska B(pewnie żartem). Powiem tak ;mieszkam tu paręnaście lat i nie zamieniłbym tego miejsca na żadne inne na świecie. Dla mnie to raj dla wędkarzy. Sporo rybnych czystych łowisk, cisza,spokój. Jestem jak najbardziej za spotkaniem.


  • SID i S.N. lubią to

#14 OFFLINE   kezmo

kezmo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 487 postów
  • LokalizacjaOkolice Olsztyna
  • Imię:Radek

Napisano 31 grudzień 2018 - 16:00

Ja też stąd pochodzę i aktualnie tu mieszkam ale z racji zawodu przez kilkanaście lat miałem okazję pomieszkać w różnych regionach Polski i powiem tylko że dla mnie Warmia to raj na ziemi. Klimat warmińskich łąk, lasów, górek, rzeczek, jeziorek jest jedyny w swoim rodzaju. Tylko tu chodząc zimą za pstrągami cisza piszczy w uszach a wiosną i latem nie słyszę nic poza melodią lasu... Jednego jestem pewien - nigdzie się stąd nie wybieram... :) Brakuje mi trochę dużej nizinnej rzeki, którą miałem na co dzień mieszkając w Poznaniu przez blisko 8 lat ale zaspokajam ten głód co roku tygodniowym wypadami nad Odrę lub Wartę. Jednak wychowałem się nad górskimi rzeczkami na Warmii i możliwość powrotu na nie była czymś w rodzaju powrotu z wygnania do domu... Tu jestem szczęśliwy. Nawet jak czasem zjeżdżam po dniu bez brania... ;)

#15 OFFLINE   Apisfisha

Apisfisha

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 243 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:W

Napisano 31 grudzień 2018 - 17:38

ta Polska B, tak o Nas mówią, ale to właśnie skarby Warmii i Mazur są najcenniejsze  : łąki, lasy, jeziora i ciurki - rzeki, ja tez kocham to miejsce i fajnie jest pojechać w góry i nad morze, ale tydzień góra dwa, bo brakuje mi tego klimatu. Można znaleźć jeszcze sporo wręcz dziewiczych miejsc obok aglomeracji miejskich i to jest piękne.

Pewnie że można zorganizować jakieś większe spotkanie dla chętnych z Jerka, zresztą był już taki niedaleko bo na Dadaju. Z tymi rybami bywa tu różnie raz są raz nie ma. Ale najpierw byłoby miło spotkać sie też tak lokalnie nawet jak pisałem w pubie lub browarze takich miejsc też nie brakuje.

Wszystkim życzę Szampańskiej Sylwestrowej Zabawy i Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku i oby nie był gorszy od tego.

pozdrawiam

Marcin

p.s.Bob tylko uważaj i w Nocy nie zapuszczaj się nad jezioro bo Cię jeszcze Herta z legendy zwabi i zabierze. Baw się dobrze niech klimat służy, fajnie że się podoba.


Użytkownik Apisfisha edytował ten post 31 grudzień 2018 - 17:41

  • BOB i SID lubią to

#16 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10141 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 31 grudzień 2018 - 17:53

Z Hertą od lat jesteśmy na ty i niejeden kieliszek przechyliliśmy w jej "obejściu" ;) więc nie ma obaw.

Natomiast wraz z żoną (a od kilku lat również z wnuczką) nie wyobraźmy sobie rodzinnego wypoczynku gdzie indziej jak nad naszym ukochanym, wyrybionym Plusznym. Ja całymi dniami buszuję w poszukiwaniu nielicznych ryb a moja lepsza połowa przytula się do swoich zaprzyjaźnionych drzew, ładując akumulatory na cały rok. I jest to jedyne miejsce do którego powracamy regularnie (nie ma takich w Skandynawii czy też w ciepłych krajach ;) ) ...coś w tym musi być skoro chca tam jeździć nasze dzieci i wnuczki :wub:


  • SID lubi to

#17 OFFLINE   Apisfisha

Apisfisha

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 243 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:W

Napisano 01 styczeń 2019 - 19:29

Bob korzystaj jak najwięcej: czerp energię, ładuj akumulatory żyj wspomnieniami do następnego razu nad  Waszym ukochanym jeziorkiem. A w okolicach Plusznego w lasach Ramudzkich jest dożo urokliwych śródleśnych jeziorek, gdzie jeszcze są ładne ryby, a i rzeczka Marózka jest miejscami urokliwa i też fajne rybki w niej pływają. :good:


  • BOB lubi to

#18 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10141 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 01 styczeń 2019 - 19:44

Święte słowa :)  :D



#19 OFFLINE   Rebel64

Rebel64

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1372 postów
  • LokalizacjaStolica
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Nicki

Napisano 01 styczeń 2019 - 20:07

Też lubię te okolice,a Marozka przepiękna.Kamienie na jej dnie wyglądają jak pomalowane na czerwono.
  • Dano. lubi to

#20 OFFLINE   Robert Crocker

Robert Crocker

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1962 postów
  • LokalizacjaNYC
  • Imię:Bobby
  • Nazwisko:Crocker

Napisano 02 styczeń 2019 - 10:13

Olsztyn to nie Polska B a C albo D natomiast otoczenie na tyle urokliwe, że nie miałem nigdy odwagi wyjechać na stałe. Obstawiłem sobie kilka jezior swoimi łódkami i wszystko mi już jedno ;) BOB, 2 zdjęcie to moja wczesnowiosenna bankówka szczupakowa. Spotkać się można, czemu nie. Jest gdzie ...






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych