Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Jak nie Siedlce to co?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Framuga

Framuga

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 586 postów
  • LokalizacjaMińsk Mazowiecki
  • Imię:Julian Fram.Budu
  • Nazwisko:Radek Kot

Napisano 31 grudzień 2018 - 13:39

Chodzi mi po głowie zmiana okręgu a tym samym  i zmiana koła. Na chwilę obecną typuję w Białystok chciałbym aby ktoś z kolegów wskazał zasugerował mi koło które nie marnotrawi składek. Koło  które robi coś pozytywnego.



#2 OFFLINE   Byniek

Byniek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 241 postów
  • LokalizacjaWyszków
  • Imię:Zbigniew
  • Nazwisko:Kołczyk

Napisano 31 grudzień 2018 - 16:11

Przepraszam że pytam, ale zapytam. Kto ma robić to coś pozytywnego. To my wędkarze tworzymy koła i my w tych kołach gospodarujemy.

Więc o co "kaman".

pozdrawiam byniek



#3 OFFLINE   Framuga

Framuga

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 586 postów
  • LokalizacjaMińsk Mazowiecki
  • Imię:Julian Fram.Budu
  • Nazwisko:Radek Kot

Napisano 31 grudzień 2018 - 17:28

Jakbym zakładał koło to bym nie pytał tylko zapraszał ludzi bardziej pozytywnych . Ja chce się do takich przyłączyć. Z mojej strony logiczne.

#4 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18576 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 31 grudzień 2018 - 17:35

A co jest nie tak z Siedlcami ? Ja się z Pustyni Bedyńskiej  Mazowasza do Siedlec w zeszłym roku przepisałem,


  • tost, Pisarz.......ewski Piotr, Byniek i 1 inna osoba lubią to

#5 OFFLINE   Framuga

Framuga

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 586 postów
  • LokalizacjaMińsk Mazowiecki
  • Imię:Julian Fram.Budu
  • Nazwisko:Radek Kot

Napisano 31 grudzień 2018 - 17:47

Szczególnie chodzi o sport w Siedlcach jest bieda Białystok wypada o wiele lepiej w siedleckim nawet niema wody do rozegrania zawodów chodzi o spining. Chciałbym czegos wiecej. W chwili obecnej należałem do koła które nawet "swojej" wody nie miało chyba tak nie powinno być.

#6 ONLINE   Krystianin

Krystianin

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 123 postów
  • Imię:Krystian
  • Nazwisko:K

Napisano 31 grudzień 2018 - 18:00

http://www.barwena.p...ie.pl/kalendarz    ... jak interesuje Ciebie sport w naszym okręgu .


  • beton007 i Framuga lubią to

#7 OFFLINE   Byniek

Byniek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 241 postów
  • LokalizacjaWyszków
  • Imię:Zbigniew
  • Nazwisko:Kołczyk

Napisano 31 grudzień 2018 - 20:30

Mówisz i masz, Krystianin cię przyjmuje do klubu. Ale jeżeli myślisz, że zapłacisz składkę i będziesz miał "ful wypas". To mam wątpliwości!!!



#8 OFFLINE   Pisarz.......ewski Piotr

Pisarz.......ewski Piotr

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2661 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr

Napisano 31 grudzień 2018 - 20:58

A co jest nie tak z Siedlcami ? Ja się z Pustyni Bedyńskiej  Mazowasza do Siedlec w zeszłym roku przepisałem,

Mam podobnie  :highfive: . Tylko sercem było mi bliżej do Ciechanowa. :)

 

Pustynia :clappinghands:

 

Obawiam się że gdyby OM dostał pod opiekę Saharę , to po kilku latach piasku by zabrakło. :D



#9 ONLINE   Krystianin

Krystianin

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 123 postów
  • Imię:Krystian
  • Nazwisko:K

Napisano 31 grudzień 2018 - 21:04

Mówisz i masz, Krystianin cię przyjmuje do klubu. Ale jeżeli myślisz, że zapłacisz składkę i będziesz miał "ful wypas". To mam wątpliwości!!!

Nikogo nie przyjmuje do klubu Kolego Byniek,pokazuje tylko, co sie dzieje w naszym okręgu jeśli chodzi o zawody. I tak na marginesie ... co rozumiesz przez "full wypas"

????


Użytkownik Krystianin edytował ten post 31 grudzień 2018 - 21:05


#10 ONLINE   Krystianin

Krystianin

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 123 postów
  • Imię:Krystian
  • Nazwisko:K

Napisano 31 grudzień 2018 - 21:10

... i tak jeszcze dodam że nie trzeba byc "klubowiczem " żeby uczestniczyc w zawodach.


Użytkownik Krystianin edytował ten post 31 grudzień 2018 - 21:11


#11 OFFLINE   beton007

beton007

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 471 postów
  • LokalizacjaBielsk
  • Imię:Andrzej

Napisano 31 grudzień 2018 - 21:43

Zdecydowanie Okręg Białystok :-) Dla zainteresowanych sportem BARWENA, jak już wcześniej zaznaczył to Fejsbukowy Janusz  :P  :P  :P


  • Framuga lubi to

#12 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6252 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 02 styczeń 2019 - 10:58

W Siedlcach jest silne lobby sportowców, ale ostatnio wygrywa lobby "ochroniarzy wód", co mnie niezmiernie cieszy.



#13 OFFLINE   Framuga

Framuga

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 586 postów
  • LokalizacjaMińsk Mazowiecki
  • Imię:Julian Fram.Budu
  • Nazwisko:Radek Kot

Napisano 02 styczeń 2019 - 11:59

Tyle że z tego co mi wiadomo to powinno być na jedno i na drugie.
A wracając do lobby to niezła wrzawa jest pod komunikatem o dzisiejszym zebraniu kapitanatu sportowego . Aż mnie korci by przyjechać i poznać atmosfere na własnej skórze.
  • tost lubi to

#14 OFFLINE   Andru77

Andru77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1779 postów
  • LokalizacjaRoztocze

Napisano 02 styczeń 2019 - 13:22

W Siedlcach jest silne lobby sportowców, ale ostatnio wygrywa lobby "ochroniarzy wód", co mnie niezmiernie cieszy.

Można połączyć.

Mistrz w łapaniu kłusowników za rok 2019. Cały sezon można punktować.


  • Guzu, Paweł nizinny i bartsiedlce lubią to

#15 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6252 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 02 styczeń 2019 - 14:27

Radek, przeczytałem właśnie tę dyskusję. 

Piękny pokaz wiedzy i kultury naszych sportowców. Członkowie Kapitanatu nie mają pojęcia o tym, jak wydawane są pieniądze, smutne to.  :(


  • Framuga lubi to

#16 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15578 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 02 styczeń 2019 - 14:45

W Siedlcach jest silne lobby sportowców, ale ostatnio wygrywa lobby "ochroniarzy wód", co mnie niezmiernie cieszy.

 

 

Tyle że z tego co mi wiadomo to powinno być na jedno i na drugie.
A wracając do lobby to niezła wrzawa jest pod komunikatem o dzisiejszym zebraniu kapitanatu sportowego . Aż mnie korci by przyjechać i poznać atmosfere na własnej skórze.

Zdecydowanie jestem za "ochroniarzami" niż za "sportowcami" gdybym miał wybierać.


  • Guzu lubi to

#17 OFFLINE   cobrax

cobrax

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 240 postów
  • LokalizacjaŁaskarzew
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:Połeć

Napisano 09 styczeń 2019 - 16:43

Radku, trochę się pozmienia jeśli chodzi o sport w okręgu Siedlce. Myślę że zmiany będą pozytywne. Wprowadzimy system podobny do tego który obowiązuje w Białymstoku.
Z tym że w okolicy mamy głównie rzeki i na nich będą odbywać się zawody. Nie ma zbiorników ani infrastruktury by przeprowadzać zawody z łodzi.
A co do dyskusji pod informacją o posiedzeniu Kapitanatu to bardzo dużo do powiedzenia miał człowiek który w zawodach nie bierze udziału ale ma parcie by być zawsze przeciw wszystkiemu.

#18 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 09 styczeń 2019 - 17:14

(...)
Z tym że w okolicy mamy głównie rzeki i na nich będą odbywać się zawody. Nie ma zbiorników ani infrastruktury by przeprowadzać zawody z łodzi.
(...)

W moim okręgu (B-B ) w zawodach z cyklu GPO startuje po 30 kilka osób. Zawody rozgrywamy na rzekach i na jeziorach, tych ostatnich z łodzi, ale i z brzegu. Ale to jest "małe piwo", kiedyś uczestniczyłem w zawodach organizowanych przez Wędkarza Polskiego, w których startowało ponad 160 osób, a zawody rozgrywane były na dwóch jeziorach, też z brzegu. I pomieściliśmy się ;)

Trochę odwagi, mierzenie ryb przez konkurentów (zawodników z różnych kół/klubów) i można przeprowadzać zawody "na żywej rybie", zarówno na rzekach, jak i na jeziorach, niewielkim kosztem, ku satysfakcji wędkarzy. Jeżeli okręg nie ma pomysłu/chęci, by to zrobić, zawsze można skrzyknąć grupkę pasjonatów, powołać własną "Ligę spinningową", określić zasady i - bawić się. Bo o frajdę ze spotkania, z małą nutką rywalizacji tutaj chodzi :)



#19 OFFLINE   cobrax

cobrax

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 240 postów
  • LokalizacjaŁaskarzew
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:Połeć

Napisano 09 styczeń 2019 - 19:37

Januszu, tylko żeby jeszcze takie jeziora były. W okręgu nie ma. MO robiliśmy na Siemianówce przez ostatanie 2 lata. Na obcej wodzie gdzie a to nam termin przekładano ze względu na regaty, a to sektory wyznaczono tak by nie przeszkadzać plywającym w trollingu. Teraz planujemy TMO na Zegrzu a w zasadzie na Narwi. No ale to wszysko obce wody i pozostajemy na łasce ich gospodarzy.

#20 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 09 styczeń 2019 - 20:05

Nic nowego pod słońcem :D

Od chyba pięciu lat MO organizujemy całkowicie na Dziećkowicach, czyli wodzie okręgu katowickiego. Pomimo znaczących różnic w podejściu do wielu spraw, staramy się dogadać dla dobra naszych wędkarzy. Odpukać - udaje się. Nie zawsze i nie we wszystkim, ale w sprawie dostępu do łowisk (my im rzekę na muchowe zawody, oni nam jezioro na spinningowe) i jakoś dogadujemy się :)


  • michal7709 lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych