Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wędkarski Świat - z gazety odeszli J. Kolendowicz i M. Szymański


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
166 odpowiedzi w tym temacie

#161 OFFLINE   chwat

chwat

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 25 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Darek

Napisano 10 sierpień 2019 - 10:27

Byli redaktorzy Wędkarskiego Świata hmm........... Osobiście nie przeszkadzała mi kryptoreklama i nawijanie makaronu w artykułach.Jak ktoś łapie temat to szybko odróżni ziarno od plew.Kupowałem i Świat Spiningu ,i Wędkarski Świat do pewnego momentu.Z mojego punktu widzenia ,przegięciem pały było opisywanie miejscówek na Wiśle ,może nie najlepszych ale po czymś takim następował istny najazd Hunów (czytelników) na całą okolicę.I trzebienie wszystkim co się da tego odcinka rzeki.Co do autorytetu jednego z redaktorów , miałem możliwość parę razy spotkać go nad rzeką i połowić w miejscach które zwalniał łowiąc przede mną.Poza długością wędki którą miał dwukrotnie dłuższą od mojej czar jego wiedzy i doświadczenia pryskał jak bańka mydlana szczególnie do tego co sprzedawał w artykułach.To było z dwadzieścia lat temu.Po tym co widzę nic przez ten czas się nie zmieniło.



#162 OFFLINE   Alexspin

Alexspin

    No comment - subjective opinion only

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3683 postów
  • LokalizacjaO/Sieradz, O/Piotrków.
  • Imię:Aleksander
  • Nazwisko:senatorskie

Napisano 18 sierpień 2019 - 06:14

Jestem zawiedziony... 360 nie wniosło niczego nowego czego nie było w WŚ, zaś WŚ zniknął z półek, przynajmniej w Łodzi... :(


  • Przemek_M lubi to

#163 OFFLINE   Forest-Natura

Forest-Natura

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1292 postów
  • LokalizacjaŚląsk
  • Imię:Ziemowit
  • Nazwisko:Nowakowski

Napisano 18 sierpień 2019 - 08:05

Witam.

Heloł  :rolleyes:  malkontenci ... mamy na rynku kolejną wędkarską gazetę, a tu zamiast się cieszyć to nic, tylko fala krytyki ...

Co do autorytetów - no w końcu nie ma nic prostszego na świecie jak zdobyć parę lat z rzędu jakieś tam mistrzostwo czy grand prix, napisać i wydać jakieś tam rozchwytywane na rynku książki i zostać naczelnym poczytnego pisma branżowego ... no nic prostszego ...  :D

Pozdrawiam.

PS. moje osobiste zdanie jest takie że (niestety) WŚ zmienił się w tej chwili na gorsze - ale to tylko moje zdanie. Siadła kompletnie grafika, widać ewidentnie tendencję w kierunku jednej tylko metody wędkarskiej, zdjęć więcej niż treści, a ta ostania to ogólne banały znane już wszystkim ... świeżość taka trochę zastana ... upsss - popadam w malkontenctwo ...  ;)



#164 OFFLINE   JSt14

JSt14

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 64 postów
  • LokalizacjaTrzebnica

Napisano 19 sierpień 2019 - 11:17

Nie wiem jak w innych regionach kraju, ale ledwo wydano Wędkarstwo360, a u mnie można już zakupić pakiet dwóch nr (1 i 2) w promocyjnej cenie- chyba 12.99zł. Możliwe, że sprzedaż nowego czasopisma nie jest taka jaką oczekiwali... 


  • ASAPfishing lubi to

#165 OFFLINE   Jano

Jano

    mode raptor

  • Moderatorzy
  • 3206 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 19 sierpień 2019 - 12:33

Przestrzelili z nakładem i im zostaje, jeśli teraz szybko nie zrobią wyprzedaży to nie zejdą chyba już nigdy



#166 OFFLINE   Fatso

Fatso

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2626 postów
  • LokalizacjaWarszawa, Choszczówka
  • Imię:Michał

Napisano 20 sierpień 2019 - 08:40

A mnie ciągle brakuje pisma wyłącznie spinningowego ... :rolleyes: 

Mydło i powidło jest w kilku tytułach, prasa specjalistyczna: wędkarstwo karpiowe - jest, wędkarstwo morskie - jest, wędkarstwo muchowe - jest. Tymczasem spinningu bez dodatków ciągle brak - szkoda  :( 


  • malinabar, coma i Robert Crocker lubią to

#167 OFFLINE   ASAPfishing

ASAPfishing

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 612 postów
  • Lokalizacja.
  • Imię:Asap
  • Nazwisko:Asap

Napisano 20 sierpień 2019 - 09:53

wpadłem przed pracą po jakieś ciastka a wyszedłem w WŚ09/2019 :) Przejrzałem i nawet przeczytam. O dziwo na pierwszy stronach tylko spławik/grunt :D






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych