Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

moc wedki w lbs vs akcja etc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 27 styczeń 2019 - 08:04

Każdy musi "dopasować" kij pod siebie jak to mówią "oczywista oczywistość", poszukiwania są kosztowne, ale po taniości można grać w szachy.

Mnie chodzi po głowie jeszcze Lexi z nanoflexu ale póki co nie ma o nich opinii użytkowników (wędkarzy), bo same opisy to nie wszystko.

Czas pokaże......



#22 OFFLINE   gooral

gooral

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3411 postów
  • Lokalizacjairlandia

Napisano 27 styczeń 2019 - 16:35

I z takim wlasnie wnioskiem postanowilem zamowic PA w wersji UL i ML (L mam ciagle dostepna w sklepie) Majac nadzieje, ze jak UL bedzie za slaba to moze ja wymienie na L albo ogranicze sie do ML, a jak ML bedzie za mocna to bedzie na szczupaka na bb - gdzie wedki za sztywnej miec nie moge bo rybe trzeba do reki przyprowadzic. A jak obie okaza sie porazkami to sie naucze, byu nie brac pod uwage wedek z usa i nie sluchac co gadaja na yt apropo czulosci wedek ;)

Ta tabelka mi sie spodobala z pierwszej odpowiedzi, ale, ze sam wedki nie bede robil to mi sie nie przyda.

Co do tej wedki z filmiku gdzie gosc majta butelka z woda -jesli wedka jest dalej "elektryczna" to moze bedzie moim kolejnym krokiem - jesli tylko nie siada tak zupelnie pod byle obcizeniem.

Co do robienia wedki w pracowni odezwalem sie do jednej. chcialem zrobic wlasnie cos na delfinie + delta i wyslalem w mailu linka do holi 3 podobnych ryb 3 podobnymi (i wydaje mi sie w miare popularnymi = mozliwymi do pomacania w sklepie by porownac) kijami z moimi uwagam co mysle o akcji kazdej z nich. Poprosilem tez o symbol blanku. Opisu/symbolu nie dostalem, dowiedzialem sie, ze delfin to przezytek (nie dostalem tez nawet propozycji ew zamiennika) i osoba robiaca wedka ma zupelnie w powazaniu jak sie inne wedki zachowuja i nie ma zamiaru meczyc oczu ogladajac moje filmy. Do tego doszedl tylko z grubsza znany koszt "minimalny" i czas realizacji i poprostu stwierdzilem, ze calosc bedzie wielkim niewypalem.



#23 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 27 styczeń 2019 - 16:48

Ciekaw jestem co to za pracownia, co uważa delfin w głębokim poważaniu :D .

To polska pracownia?


  • januszz lubi to

#24 OFFLINE   MajKar

MajKar

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 496 postów
  • LokalizacjaRyki
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Majek

Napisano 27 styczeń 2019 - 16:57

No to trafiłeś jak kulą w płot. Poszukaj w dziale Rodbuilding (budowa wędek ) innej pracowni która niema problemu z budową wędki z delfinem. Jeżeli szukasz czułej wędki to delfin plus delta umożliwią wykrzesania maksimum czułości z blanku.

Wiem o której pracowni piszesz ja dałem sobie z nią spokój jakiś czas temu gdy usłyszałem to samo co Ty. 



#25 OFFLINE   januszz

januszz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 618 postów

Napisano 27 styczeń 2019 - 16:59

D+D przeżytek?

#26 OFFLINE   Szymon82

Szymon82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1571 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Szymon

Napisano 27 styczeń 2019 - 17:01

A co to za pracownia ? Forum powinno być miejscem gdzie piętnuje się tego typu zachowania .


  • DarekM lubi to

#27 OFFLINE   januszz

januszz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 618 postów

Napisano 27 styczeń 2019 - 17:14

Ciekaw jestem co to za pracownia, co uważa delfin w głębokim poważaniu :D .
To polska pracownia?

Przykre bo polska

#28 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 27 styczeń 2019 - 17:17

No to trafiłeś jak kulą w płot. Poszukaj w dziale Rodbuilding (budowa wędek ) innej pracowni która niema problemu z budową wędki z delfinem. Jeżeli szukasz czułej wędki to delfin plus delta umożliwią wykrzesania maksimum czułości z blanku.

Wiem o której pracowni piszesz ja dałem sobie z nią spokój jakiś czas temu gdy usłyszałem to samo co Ty. 

Jaki masz problem, by powiedzieć o jaką pracownię chodzi i czym tłumaczyli niechęć do delfina? Wszystkie opinie należy analizować, więc nie ma się co bać, jak to jest podparte jeszcze testami?


  • Krzysiek Rogalski i januszz lubią to

#29 OFFLINE   MajKar

MajKar

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 496 postów
  • LokalizacjaRyki
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Majek

Napisano 27 styczeń 2019 - 18:01

Pracownia z Lublina 



#30 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 27 styczeń 2019 - 18:15

Pracownia z Lublina 

:lol:  :lol:  :lol:  :lol: Nic więcej nie powiem, też się tak domyślałem.


  • januszz lubi to

#31 OFFLINE   cristovo

cristovo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisano 27 styczeń 2019 - 18:16

Każdy musi "dopasować" kij pod siebie jak to mówią "oczywista oczywistość", poszukiwania są kosztowne, ale po taniości można grać w szachy.

Mnie chodzi po głowie jeszcze Lexi z nanoflexu ale póki co nie ma o nich opinii użytkowników (wędkarzy), bo same opisy to nie wszystko.

Czas pokaże......

 

O którym nanoflexie myślisz?

 

........

 

Co do robienia wedki w pracowni odezwalem sie do jednej. chcialem zrobic wlasnie cos na delfinie + delta i wyslalem w mailu linka do holi 3 podobnych ryb 3 podobnymi (i wydaje mi sie w miare popularnymi = mozliwymi do pomacania w sklepie by porownac) kijami z moimi uwagam co mysle o akcji kazdej z nich. Poprosilem tez o symbol blanku. Opisu/symbolu nie dostalem, dowiedzialem sie, ze delfin to przezytek (nie dostalem tez nawet propozycji ew zamiennika) i osoba robiaca wedka ma zupelnie w powazaniu jak sie inne wedki zachowuja i nie ma zamiaru meczyc oczu ogladajac moje filmy. Do tego doszedl tylko z grubsza znany koszt "minimalny" i czas realizacji i poprostu stwierdzilem, ze calosc bedzie wielkim niewypalem.

 

Hmmmmm.....chyba jednak lepiej, abyś nie podawał, która to pracownia. Po Twoim wpisie można wnosić, że zostałeś potraktowany 'per noga', więc musiałbyś całą korespondencję zamieścić, coby było uczciwie. Niech to pozostanie Waszą prywatną sprawą. Do przemyślenia tylko jedna uwaga - różni są ludzie, różni rodbuilderzy, bez problemu mogę wyobrazić sobie sytuację, w której Twój mejl w jakimiś linkami do minut i sekund na youtube oraz z odesłaniami do seryjnych kijków, co se można w sklepie pomacać, został odebrany jako......nieco niegrzeczny :D Dlatego proponowałem Ci telefon i bezpośrednią rozmowę. Na początku warto się przedstawić i poznać drugą stronę. Poza tym.....w Polsce rodbiulder jest już chyba w każdej gminie, a przynajmniej na każdą statystycznie przypada minimum jeden, nie zrażaj się, tylko szukaj bratniej duszy, masz na forum cały tematyczny dział ;)

 

A co to za pracownia ? Forum powinno być miejscem gdzie piętnuje się tego typu zachowania .

 

Ale jakie zachowania? Że ktoś nie jest zafascynowany Delfinem i Deltą? Eeeee, mnie też wizualnie nie powalają :rolleyes: Może kiedyś, z ciekawości, bo z drugiej strony lubię wszelkie dziwadełka ;) Gdzieś kiedyś słyszałem, że były jakieś problemy ze stabilnością kołowrotka w uchwycie, może ktoś się zraził, bo były reklamacje? Ale sam nie miałem w rękach, nie musiała to być norma, może pojedynczy przypadek.


Użytkownik cristovo edytował ten post 27 styczeń 2019 - 18:18


#32 OFFLINE   Szymon82

Szymon82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1571 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Szymon

Napisano 27 styczeń 2019 - 18:34

 osoba robiaca wedka ma zupelnie w powazaniu jak sie inne wedki zachowuja i nie ma zamiaru meczyc oczu ogladajac moje filmy.

 

 


 

 

Ale jakie zachowania? Że ktoś nie jest zafascynowany Delfinem i Deltą? Eeeee, mnie też wizualnie nie powalają

O tym myślałem , a co do Delfinów to osobiście nie widziałem brzydszych wędek , ale to tylko moja opinia i mój gust. Fakty są takie , że plusy swoje mają i jest konkretny boom na takie rozwiązanie . Ja u siebie ich nie widzę , ale jak ktoś chce to dlaczego nie ?


  • LordG lubi to

#33 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 27 styczeń 2019 - 18:34

Ten 3 częściowy mnie nurtuje :D .

http://wedki.pl/wedki2017/?p=693



#34 OFFLINE   cristovo

cristovo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisano 27 styczeń 2019 - 18:42

Nie będę Koledze paskudził tematu, więc nic nie napiszę poza tym, że co prawda tego 3-częściowego nie miałem w rękach, ale 2-częściowa 9 funtówka trochę ze mną już jest, a w drodze funtów 14.......zadzwoń, coś tam opowiem, hahahaha :rolleyes:


Użytkownik cristovo edytował ten post 27 styczeń 2019 - 18:43


#35 OFFLINE   gooral

gooral

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3411 postów
  • Lokalizacjairlandia

Napisano 27 styczeń 2019 - 19:04

Nie pisze publicznie, ktora pracowania bo to nie o to chodzi. Nawet rozumiem kogos kto dostaje 1200 maili dziennie o sumowki co wyciagaja kazdego okonia to tez nei zawsze moze byc uprzejmy. A pracownia nie jest od uprzejmosci tylko od robienia wedek. Przy czym jak chca miec zlecenia to uprzejmosc zawsze pomaga, ale widocznie maja inny model biznesowy. Ja im nie bronie, ale kasy tam wydawal nie bede. Nawet w galerii na stronie maja sporo wedek na delfinie stad pomyslalem, ze to bedzie najlepsze miejsce na zamowienie. Jeli oni mi napisali co napisali to pomyslalem, ze to "globalny fenomen" - odejscie od delfina i mi zainteresowanie spadlo (chcialem wedke z weglowym uchwytem koniecznie stad min SA).



#36 OFFLINE   gooral

gooral

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3411 postów
  • Lokalizacjairlandia

Napisano 27 styczeń 2019 - 19:09

O tym myślałem , a co do Delfinów to osobiście nie widziałem brzydszych wędek , ale to tylko moja opinia i mój gust. Fakty są takie , że plusy swoje mają i jest konkretny boom na takie rozwiązanie . Ja u siebie ich nie widzę , ale jak ktoś chce to dlaczego nie ?

 

mi od kiedy pierwszy raz zobaczylem spodobal sie strasznie.


  • januszz lubi to

#37 OFFLINE   Szymon82

Szymon82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1571 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Szymon

Napisano 27 styczeń 2019 - 19:13

mi od kiedy pierwszy raz zobaczylem spodobal sie strasznie.

Czyli powinieneś na nim zbudować sobie kij . Pogadaj z forumowymi fachowcami od rodbuildingu , na pewno pomogą w wyborze blanku bo z dużymi pracowniami to też bywa różnie . Polecą to co mają lub to z czego idzie im dodatkowa kasa . Masa ludzi z forum buduje na ''wszystkich'' blankach i nie brakuje tutaj prawdziwych speców z mega doświadczeniem.


  • Jozi, Krzysiek Rogalski i cristovo lubią to

#38 OFFLINE   BGM

BGM

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 311 postów

Napisano 27 styczeń 2019 - 19:26

Jak się pojawiły delfiny zaraz zrobiłem wędkę mlxf z delfinem jak podbieram rybę wkładam wędkę do prawego gumiaka gdzieś tam ruszyłem delikatniei twinek 09 wpadł do wody rok temu sprzedałem w tym toku na gwiazdkę ukrecilem kraaga skxf super czucie na tym uchwycie ale jakoś tradycyjne lepiej mi siedzą może się lepiej przekonam w tym sezonie

#39 OFFLINE   Krzysiek Rogalski

Krzysiek Rogalski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 848 postów
  • LokalizacjaMiędzyzdroje

Napisano 27 styczeń 2019 - 19:50

Odnośnie poglądu, że delfin to przeżytek.

O ile dobrze kojarzę, to w swoim czasie pewna pracownia z województwa lubelskiego była nawet zaangażowana w promocję delfina i delty (jakieś filmiki w internecie itp.). Czyżby coś się zmieniło w tej kwestii?


  • Jozi, gooral i Szymon82 lubią to

#40 OFFLINE   MajKar

MajKar

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 496 postów
  • LokalizacjaRyki
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Majek

Napisano 27 styczeń 2019 - 20:09

Polityka poszła 180° w drugą stronę. 


  • Krzysiek Rogalski i gooral lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych