Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Woblery Westin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   cabage

cabage

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1516 postów
  • LokalizacjaOpole
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Tohatsu/Mercury/Lowrance/MG/Ram Mounts

Napisano 24 luty 2019 - 10:25

Szukam informacji o woblerach firmy Westin , interesujące mnie modele to : Babybite wersja SR i DR, Rawbite wersja SR i DR, Platypus we wszystkich 3 odmianach ewentualnie barry the bass... Używał ktoś już lub miał doczynienia z innymi modelami tej firmy ? Ceny nie małe , ale może warto się w nie zaopatrzyć? Przyznam że wykonanie bardzo porządne ale jak z ich pracą ? Jak to u was wygląda ?

#2 OFFLINE   MichałM

MichałM

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 864 postów
  • Imię:Michał

Napisano 24 luty 2019 - 17:48



#3 OFFLINE   cabage

cabage

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1516 postów
  • LokalizacjaOpole
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Tohatsu/Mercury/Lowrance/MG/Ram Mounts

Napisano 24 luty 2019 - 19:34

Filmy znam, to testerzy westin-a. Bardziej zależy mi na opinii któregoś z użytkowników.


Użytkownik cabage edytował ten post 24 luty 2019 - 19:52


#4 OFFLINE   bambus

bambus

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 86 postów
  • LokalizacjaGdańsk
  • Imię:Piotr

Napisano 24 luty 2019 - 19:50

Mam raw bite 15cm i Percy the perch 10cm, wykonanie i praca obydwu na dobrym poziomie, mogę polecić.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
  • cabage lubi to

#5 OFFLINE   cabage

cabage

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1516 postów
  • LokalizacjaOpole
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Tohatsu/Mercury/Lowrance/MG/Ram Mounts

Napisano 24 luty 2019 - 19:56

Mam raw bite 15cm i Percy the perch 10cm, wykonanie i praca obydwu na dobrym poziomie, mogę polecić.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Złowiłeś już coś na te woblery ?



#6 OFFLINE   bambus

bambus

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 86 postów
  • LokalizacjaGdańsk
  • Imię:Piotr

Napisano 24 luty 2019 - 20:54

Raw bite ma szczupaki na koncie, jest bardzo lotny w porównaniu np. z salmiakami tej wielkości, robi dużo hałasu w wodzie. Często go używam jako prowokatora. Percy fajnie reaguje na pracę szczytówką i mimo braku ryb moim zdaniem na pewno też jest łowny, u mnie nie dostaje zbyt wiele szans bo rzadko łowię na lekko. Przypomniało mi się że mam jeszcze jatte shallow runner, na niego też były ryby - super sprawa na leniwe prowadzenie pod samą powierzchnią, ale przy szybszym prowadzeniu się wykłada. Kuzyn z powodzeniem łowi na Swimy.
Ogólnie myślę że warto spróbować wymienionych przez Ciebie woblerów, wszystkie ich przynęty wydają się przemyślane i dobrze wykonane, jedyną wadą jest spora cena

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

#7 OFFLINE   ISAR

ISAR

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 195 postów
  • LokalizacjaDaleki Zachód
  • Imię:Norbert
  • Nazwisko:lekarskie

Napisano 24 luty 2019 - 21:26

sporo na Platypus probowalem(trolling) ale niestety bez rezultatu - wszystkie sprzedalem.



#8 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1051 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 luty 2019 - 09:07

Reklama dźwignią handlu. Swego czasu sporo szumu zrobiono wokół Zaltów. Dotarł też do mnie. Kupiłem, próbowałem, porównywałem. Perch Salmo wciąga je nosem. Rapala też. Westin swoimi wyrobami prochu raczej nie wymyślił. Ot kolejna gratka dla kolekcjonerów z  zasobniejszym portfelem. Półka cenowa raczej w dolnych przedziałach japończyków. Ja bym poczekał na spokojnie, aż coś się trafi na giełdzie. Kupiłem tak za pół ceny Perche 20 cm. Za trzy, cztery dyszki warto spróbować, ale więcej... Platypusy i Raw Bite chyba są w tej chwili w promocji w Plecionie (wyprzedaż po kosztach z ponętną blondyną), a gdybyś miał ochotę na Ricky the Roach 8 cm to w Fishing Marcie można nabyć za 28 zł. Przepraszam, że tak dużo o pieniądzach, ale skoro firma się ceni, a produkty specjalnie sie nie wyróżniają w zalewie chińszczyzny...



#9 OFFLINE   Esox94

Esox94

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 12 postów
  • LokalizacjaCIECHANOW
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:Kowalski

Napisano 24 czerwiec 2019 - 14:43

Westin robi bardzo dobre produkty. Może drogę ale bardzo skuteczne no i ich wykonanie jest mega

#10 OFFLINE   Rumburak

Rumburak

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaGliwice
  • Imię:Rumburak
  • Nazwisko:.

Napisano wczoraj, 16:40

Reklama dźwignią handlu. Swego czasu sporo szumu zrobiono wokół Zaltów. Dotarł też do mnie. Kupiłem, próbowałem, porównywałem. Perch Salmo wciąga je nosem. Rapala też. Westin swoimi wyrobami prochu raczej nie wymyślił. Ot kolejna gratka dla kolekcjonerów z  zasobniejszym portfelem. Półka cenowa raczej w dolnych przedziałach japończyków. Ja bym poczekał na spokojnie, aż coś się trafi na giełdzie. Kupiłem tak za pół ceny Perche 20 cm. Za trzy, cztery dyszki warto spróbować, ale więcej... Platypusy i Raw Bite chyba są w tej chwili w promocji w Plecionie (wyprzedaż po kosztach z ponętną blondyną), a gdybyś miał ochotę na Ricky the Roach 8 cm to w Fishing Marcie można nabyć za 28 zł. Przepraszam, że tak dużo o pieniądzach, ale skoro firma się ceni, a produkty specjalnie sie nie wyróżniają w zalewie chińszczyzny...

dzieki za rekomendacje perch salmo, niemniej jednak nadmienie o ostatnim zaskakujacym odkryciu w kwestii tego producenta, mianowicie nabylem kilka identycznych Sliderow - 7cm 21gr sinking, w wodzie okazalo sie iz ich praca nie byla powtarzalna, kazdy model choc przeciez to nie drewno a wtryskarka, zachowywal sie ciut inaczej natomiast jeden zachowywal sie jak suspending a tylko jeden przy opadzie slicznie lusterkowal co byloby pozadane od wszystkich 'tonacych', nie wiem jak to sie ma do lownosci taka losowosc pracy, ale westin swim abstrahujac od lownosci wydaje sie miec nieco bardziej powtarzalna prace w jednym modelu wagowo plywalnym...






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych