Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

spodnie


  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Krzysztof

Krzysztof

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 511 postów
  • LokalizacjaNiemcy

Napisano 07 grudzień 2006 - 17:12

Witam !!!

Po wielu bardzo nieudanych zakupach kombinezonów wédkarskich chcialbym skompletowac sobie nowy strój ,i zeby zaoszczédzic sobie rozczarowan tak jak z kombinezonami Grafa prosilbym
Kolegów o opinie na temat spodni Ogrodniczki Max-4 Thermo Armour .Jezeli którys z kolegów posiada wyzej wymienioné
spodnie prosilbym o wyrazenie swojej opini o przydatnosci a w szczególnosci o ich wodoszczelnosi .
Za opinie z góry dziékujé !!!
Pozdrawiam !!!
Krzysztof

#2 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 07 grudzień 2006 - 19:56

Ja tez kombinuje ale niekoniecznie kombinezon. Niestety doszedlem do podobnego wniosku, jak w przypadku wszystkich innych akcesoriow. Cabelas albo Basspro.
Wybierz cos, co ma napis gore tex i kosztuje nie mniej niz 150$ za dol i drugie tyle za gore.
Pod spod polar o grubosci zaleznej od aury. Z ociepleniem tez sie cos pewnie znajdzie ale bardziej uniwersalna bedzie warstwa zewn. gore tex i warstwa wewn. oddzielnie.
Bedzie to mozna uzywac jak zimno i jak mniej zimno, np. jako ubranie p-deszczowe.
Jest to rozwiazanie drogawe, ale jak dotad nigdy jeszcze mnie nie zawiodlo. Ile razy zaopatrywalem sie w ten sposob, problemy znikaly...
Gumo

#3 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 11 grudzień 2006 - 16:30

@Gumo,

...Jest to rozwiazanie drogawe, ale jak dotad nigdy jeszcze mnie nie zawiodlo...

- bo niestety tak musi być. Aby mieć gwarancję nieprzemakalności i ciepła to trzeba zainwestować.
Ja tej zimy inwestujÄ™ we wszystko co jest z Wind Stopperem. :D






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych