Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

G.Loomis Asquish i dystrybucja sprzętu G. Loomis w Europie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Richi55

Richi55

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 387 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 22 marzec 2019 - 19:34

Król jest jeden G Loomis Asquish ma tylko jedną drobną wadę kosztuje 1200$ z tego co czytałem wart każdego centa.



#2 OFFLINE   krys

krys

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 130 postów

Napisano 23 marzec 2019 - 10:13

Zamów go sobie z kilkumiesiecznym wyprzedzeniem;) bo loomis/Shimano olewają UE ...

#3 OFFLINE   Richi55

Richi55

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 387 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 23 marzec 2019 - 11:34

Na ebay od ręki.



#4 OFFLINE   krys

krys

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 130 postów

Napisano 23 marzec 2019 - 11:54

Tzn. Z USA? A jak gwarancja?

#5 OFFLINE   Richi55

Richi55

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 387 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 23 marzec 2019 - 15:36

Producenta.



#6 Guest_EdekZfabrykiKredek_*

Guest_EdekZfabrykiKredek_*
  • Guests

Napisano 23 marzec 2019 - 20:55

Zamów go sobie z kilkumiesiecznym wyprzedzeniem;) bo loomis/Shimano olewają UE ...


Jakie znowu miesiące skąd masz takie informacje.

#7 OFFLINE   krys

krys

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 130 postów

Napisano 24 marzec 2019 - 10:24

Rozmawiałem z kilkoma sklepami w EU. Może mnie wprowadzili w błąd. Z chęcią poznam sklep w Polsce/UE gdzie będę mógł kupić asquith w rozsądnym terminie. Szukałam i mi sie nie udało.

Swoją drogą podobnie było z NRX LP #5. Chyba tego kija nie ma nawet w katalogu na Polskę.
Nie wiem jak z katalogiem na UE. A szkoda bo ponoć świetny kij...

A np. Inne klasowe kije są dostępne w zasadzie od ręki. Np. Scott.
Ucinajac wszelkie spekulacje nie sprzedaję wedek ; nie uważam że loomis robi słaba wedki wręcz przeciwnie.
Mam natomiast wrażenie że sytuacja jest podobna jak np. W przypadku niemieckich aut premium. Nie dość że płacimy za nie więcej niż Niemcy to jeszcze nasza nawigacja " gada" jakby wczoraj nauczyła się polskiego;) Takie trochę olewanie moim zdaniem klientów.

Użytkownik krys edytował ten post 24 marzec 2019 - 10:35


#8 OFFLINE   krys

krys

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 130 postów

Napisano 24 marzec 2019 - 10:42

Pierwszy z brzegu przykład jak to wygląda....https://www.salmonfi...ame-europe.html

Użytkownik krys edytował ten post 24 marzec 2019 - 10:43


#9 Guest_EdekZfabrykiKredek_*

Guest_EdekZfabrykiKredek_*
  • Guests

Napisano 24 marzec 2019 - 11:32

No widzisz ja jakoś w połowie lutego zamówiłem sobie NRX 9#6 i Asquith 9#5 i dostalem je po jakimś tygodniu lub dwóch ( nie pamietam już ).
Te wędki normalnie są dostępne w Polskiej czy Europejskiej dystrybucji.
Wiem jak to wyglada w realu bo kupowałem je a nie czerpie informacji z forum, zamawiasz u dealera Shimano i nic wiecej.

Użytkownik SIEMANO edytował ten post 24 marzec 2019 - 11:40


#10 OFFLINE   krys

krys

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 130 postów

Napisano 24 marzec 2019 - 11:51

No to podaj poproszę nazwę tego dealera:) z chęcią skorzystam. Z góry dzięki

Użytkownik krys edytował ten post 24 marzec 2019 - 11:53


#11 Guest_EdekZfabrykiKredek_*

Guest_EdekZfabrykiKredek_*
  • Guests

Napisano 24 marzec 2019 - 11:54

Każdy sklep który współpracuje z Shimano jest tak zwanym dealerem, może to być sklep z twojej miejscowości lub 100km dalej tego nie wiem.


Użytkownik SIEMANO edytował ten post 24 marzec 2019 - 11:57


#12 OFFLINE   krys

krys

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 130 postów

Napisano 24 marzec 2019 - 11:59

Podaj poproszę nazwę tego od którego Ty kupiłeś. Ja rozmawiałem z kilkoma sklepami w Polsce i nie tylko / bo chciałem kupić wedke loomisa/ Ale nie wyglądało to tak różowo. Wedki np. NRX LP #5 duży sklep Kraków nawet nie podjęli się sprowadzić bo stwierdzili że nie ma w katalogu na Polskę. Zresztą w katalogu na UE też nie. Może nie miałem tyle szczęścia co Ty. Dlatego poproszę o nazwę tego skutecznego dealera. Chyba to nie tajemnica. Dziekuje:)

#13 Guest_EdekZfabrykiKredek_*

Guest_EdekZfabrykiKredek_*
  • Guests

Napisano 24 marzec 2019 - 12:08

Wędki GL12101-01 czyli NRX LP 9#5 już nie kupisz bo został wycofany, był normalnie dostępny ale już nie ma.

Na stronie G.Loomisa ten model został wycofany, na chwile obecną został jedynie na Ameryke Półocną 

 

Nazwy dealera Tobie nie podam bo nabyłem je na innych zasadach.


Użytkownik SIEMANO edytował ten post 24 marzec 2019 - 12:13


#14 OFFLINE   krys

krys

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 130 postów

Napisano 24 marzec 2019 - 12:15

Nie wiem co sądzić o Twojej odpowiedzi ;) najpierw coś twierdzisz a potem się wycofujesz. Kupiłeś od dealera i jaki z tym problem. Pewnie wielu kolegów z tego forum mogła by skorzystać z informacji. Wędki NRX LP # 5 nie bylo wcale w dystrybucji na EU. W USA kupisz ja teraz bez problemu.
To info od jednego z dużych sklepów wędkarskich w EU / jak szukałem morskiej #12.
Hi Kryspin,
thanks for your request.
We don't have an NRX 9', #12 in stock, but we can order it.
However it might
take long to get it, Shimano needs 4 months! do deliver it, please
don't ask

Nie wiem czemu coś piszesz a potem się wycofujesz. Dziwne...

Bądź zatem uprzejmy i konsekwentny i podaj nazwę dealera. Nie pozbawiaj bo zarobku :)
Dziękuję i pozdrawiam

Użytkownik krys edytował ten post 24 marzec 2019 - 12:17


#15 OFFLINE   krys

krys

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 130 postów

Napisano 24 marzec 2019 - 12:18

No widzisz ja jakoś w połowie lutego zamówiłem sobie NRX 9#6 i Asquith 9#5 i dostalem je po jakimś tygodniu lub dwóch ( nie pamietam już ).
Te wędki normalnie są dostępne w Polskiej czy Europejskiej dystrybucji.
Wiem jak to wyglada w realu bo kupowałem je a nie czerpie informacji z forum, zamawiasz u dealera Shimano i nic wiecej.


Bądź konsekwentny ;) podaj nazwę dealera

#16 Guest_EdekZfabrykiKredek_*

Guest_EdekZfabrykiKredek_*
  • Guests

Napisano 24 marzec 2019 - 12:24

Były dostępne w Eu podalem Tobie kod modelowy z katalogu.
Bezpośrednio w Shimano, ty niestety musisz udać się do dealera.
NRX LP już nie kupisz.

Myślę że odpowiedzialem Tobie na pytania.

Załączone pliki


Użytkownik SIEMANO edytował ten post 24 marzec 2019 - 12:33


#17 OFFLINE   krys

krys

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 130 postów

Napisano 24 marzec 2019 - 12:32

To daj poproszę jakiś numer /mail. Bo to Ty twierdzisz, że wedki są łatwo dostępne u każdego dealera shimano w Polsce i sam je kupiłeś i sprawdziłeś. Jak proszę o namiar to się wycofujesz. Piszesz że kupiłeś ale jakieś inne zasady itd. Ja jak rozmawiałem z kilkoma dealerami to nie wyglądało tak różowo. Kawałek jeden odpowiedzi zamieściłem. Więc ponawiam prośbę. Bądź konsekwentny i dam namiar na. Dealera w UE gdzie mogę w ciągu 14 dni kupić bez problemu wybranego loomisa. Bo na razie to wyglada mało poważnie z Twojej strony. Twierdzisz coś nie potrafiąc tego udowodnić. Zadzwonię sobie bezpośrednio do Shimano i sprawdzę
Może mi też się uda :)

Użytkownik krys edytował ten post 24 marzec 2019 - 12:33

  • venom_666 lubi to

#18 OFFLINE   venom_666

venom_666

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1830 postów
  • LokalizacjaRypin
  • Imię:Marian
  • Nazwisko:Stępniewski

Napisano 24 marzec 2019 - 12:33

nie odpowiedziałeś, a z zaciekawieniem śledziłem i czekalem na konkrety.

Konkrety podał Kris - dealerzy i dystrybutorzy w Polsce i EU nie podejmują się sprowadzenia tych kijów i nie mają ich w ofercie. Sprawdził, był u dystrybutorów do których go odsyłasz.

Powiedziales że kupiłeś bezpośrednio, czyli bez pośredników...

To ciut inaczej prawda??



#19 Guest_EdekZfabrykiKredek_*

Guest_EdekZfabrykiKredek_*
  • Guests

Napisano 24 marzec 2019 - 12:38

Możesz zadzwonić do Shimano powiedzą tobie że model ten LP został wycofany z dystrybucji, możliwe że przełączą Ciebie do mnie, rozumiesz teraz te inne zasady.

Ja kupiłem normalną wersje NRX nie pisałem że LP, LP juz nie kupisz, inne modele z bierzącej oferty możesz.

Sorki ale dealerów jest paruset w samej Polsce, nie znam ich na pamięć, sam musisz udać się do twojego najbliższego który prowadzi Shimano.

 

Nie ma tutaj czego nie rozumieć akurat model LP został wycofany z EU, jeśli nadal na ten model jest możliwość specjalnego ściągnięcia ( czy jest możliwośc tego nie wiem ) to można ściągnąć z factory ale trzeba czekać na kwartalne dostawy bo mija się z celem wysyłanie z fabryki jednej wędki, musi iść z innymi.

 

Sorry ale jeśli tego nie rozumiesz to nie ma co zaśmiecać wątku o Traperze.


Użytkownik SIEMANO edytował ten post 24 marzec 2019 - 12:51


#20 OFFLINE   krys

krys

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 130 postów

Napisano 24 marzec 2019 - 13:00

No i nastała jasność. Kolego to chyba trochę wstyd. Macie w rękach super produkt a nie potraficie go dostarczyc? Jeśli rzeczywiście pracujesz w Shimano to Twoje tutaj odpowiedzi akurat nie wpływają pozytywnie na wizerunek firmy. Piszesz jedno potem się wycofujesz , kluczysz itd. Prawdą jest taka że pora uderzyć się w pierś i poprawić dystrybucję a nie wciskać kit. Byłem na stronie sklepu Shimano Polska i tam nie ma nawet modelu asquith. A modelu nrx lp #5 nie był w katalogu na Polskę nigdy z tego co pamiętam . Ale Ty to wiesz ;) pytanie jest jedno. Czym różni się polski/ europejski klient od tego z USA? Tam wszystkie modele są dostępne od ręki. Lista dealerów jest na oficialnej stronie. A Ty mnie odsylasz to jakiegoś nieoznaczonego sklepu/dealera. Kolego wstyd i tyle. Wędki loomis nie zasługują na taką dystrybucję.

No i bez komentarza pozostawia to że normalni wędkarze to muszą szukać loomisa gdzieś i czekać czekać czekać. Ale Ty możesz kupić na innych zasadach ;) brawo Ty brawo Shimano ;)


Pozdrawiam

Użytkownik krys edytował ten post 24 marzec 2019 - 13:09

  • Sławek77 lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych