Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

WĘDKARSTWO 360


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
329 odpowiedzi w tym temacie

#81 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4889 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 06 kwiecień 2019 - 06:49

Poszukiwanie i dochodzenie do wiedzy poprzez prasę kolorową jest równie popularne, co i nieskończenie naiwne. Co wybitnie dobrze widać po stanie umysłów królującym w naszym środowisku, latami zarządzanym przez tabloidy - czyli tych wszystkich szczerze wątpiących we własny intelekt.. :) 

Magazyn life style jest medialną wizytówką grupy społecznej albo subkultury, dostępną dla wszystkich, dla maksymalnej liczby odbiorców -  a przy tym elegancko podaną, kompetentną, z rozpoznawalnymi nazwiskami, ozdobioną postaciami słynnych celebrytów..Czysty relaks..


  • S.N. lubi to

#82 OFFLINE   Alexspin

Alexspin

    No comment - subjective opinion only

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3696 postów
  • LokalizacjaŁódź (łowiska O/Sieradz, O/Piotrków).
  • Imię:Aleksander
  • Nazwisko:senatorskie

Napisano 06 kwiecień 2019 - 12:34

No taaak, Ty jako absolutnie wszystko i wszechwiedzący urodziłeś się z wiedzą w każdej dziedzinie... Wyssałeś to z pieluch... :good:



#83 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4889 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 06 kwiecień 2019 - 12:47

Moja osoba nie zabiega usilnie o akceptację.. ale zalecających się - rozumiem.. :)



#84 OFFLINE   Szymon82

Szymon82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1571 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Szymon

Napisano 07 kwiecień 2019 - 12:49

Ja mam i następny też kupię .
Większości forumowiczów i tak nikt nie dogodzi.Czy to łowiskiem , czy to sprzętem czy to prasą bo są najmądrzejsi , najbardziej wyspecjalizowani , najlepiej wyekwipowani.Spinningowa Elyta ...

Użytkownik Szymon82 edytował ten post 07 kwiecień 2019 - 12:51


#85 OFFLINE   Robert Crocker

Robert Crocker

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1962 postów
  • LokalizacjaNYC
  • Imię:Bobby
  • Nazwisko:Crocker

Napisano 08 kwiecień 2019 - 06:48

Ja mam i następny też kupię .
Większości forumowiczów i tak nikt nie dogodzi.Czy to łowiskiem , czy to sprzętem czy to prasą bo są najmądrzejsi , najbardziej wyspecjalizowani , najlepiej wyekwipowani.Spinningowa Elyta ...

Właśnie dlatego, że jest faktycznie w tym sporcie kilku fachowców oczekuje się trochę więcej tej szczegółowej wiedzy i węższej specjalizacji w ramach danego tytułu !


  • Alexspin lubi to

#86 OFFLINE   Mysha

Mysha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 974 postów
  • LokalizacjaOstrołęka

Napisano 08 kwiecień 2019 - 09:21

Ja mam i następny też kupię .
Większości forumowiczów i tak nikt nie dogodzi.Czy to łowiskiem , czy to sprzętem czy to prasą bo są najmądrzejsi , najbardziej wyspecjalizowani , najlepiej wyekwipowani.Spinningowa Elyta ...

Ani nie jestem najmądrzejszy, ani najbardziej wyspecjalizowany... Po prostu mi ten pierwszy numer się niespecjalnie podobał. Ja lubię czytać. Nie przerażają mnie artykuły lub opowiadania na 2-3 strony. Nie przepadam za prasą "kolorową" gdzie jest dużo zdjęć i mało tekstu. Wiem, że taka się w tej chwili lepiej sprzedaje i nie zamierzam się na to oburzać, ale też nie muszę kupować tego typu pism. Mimo wszystko życzę powodzenia.


  • ziuta i Robert Crocker lubią to

#87 OFFLINE   morrum

morrum

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 640 postów
  • LokalizacjaPustynia Kujawska
  • Imię:Michał

Napisano 08 kwiecień 2019 - 15:42

Kupiłem, poczytałem. Źle nie jest.
Widać, że tworzą ci sami ludzie co WŚa do niedawna.
Liczy się sprzedaż, a pisząc tylko o spinningu i ew muszce,jak niegdyś ŚSiM sprzedaży długo się nie utrzyma w dobie internetu.

Ale powiem tak, wszystko co wyczytałem w W360, wyczytałem na świeżo, w tej gazecie o tym jeszcze nie pisali 😉😁

Kibicuję. Może naweet zaprenumeruję.
  • BOB lubi to

#88 OFFLINE   cezar80

cezar80

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 69 postów
  • Lokalizacjaokolice Płocka

Napisano 08 kwiecień 2019 - 21:12

Kupilem i powiem ze takie czasopismo do poogladania. Cos podobnego w stylu gazety logo. Kiedys po wedkarza polskiego w latach 80 potrafilem skladakiem pojechac 20km do sklepu bo nie moglem sie doczekac kolejnego numeru. Teraz juz takiej prasy nie bedzie. Teraz mile sie to oglada ale jakiejs nauki z tego raczej nie wyniesie. Kolejne tez przejrze, moze bedzie wiecej tekstu a mniej reklam z fotkami kolejnych kolowrotkow na pol strony.

#89 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10142 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 19 kwiecień 2019 - 17:44

Właśnie odebrałem z poczty drugi numer z całkiem zgrabną czapeczką (o dziwo dobrą na moją małą łepetynę ;) )

Jak można było się spodziewać, jest wiele obrazków do pooglądania, a czytanie pozostawię sobie na Święta lub na podróż za 10 dni do Finlandii ... szczególnie skupiając się na "tajemnicach szczupakowych, wiosennych łowach w szkierach" :P  :D


  • MarCinFin lubi to

#90 OFFLINE   J-O-K-E-R

J-O-K-E-R

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 346 postów
  • LokalizacjaNiepołomice
  • Imię:Tomek

Napisano 22 kwiecień 2019 - 07:31

Ja nie wiem co Wy z tą niby "aptekarska treścią" i "samymi obrazkami". Oczywiście że nie jest to rozprawa habilitacyjna, ale treści jest sporo więcej niż w WŚ. Zwykle nic nie pomijam i W360 czytane po kawałku wystarcza na dłużej. Poza tym pojawiło się kilku autorów dotychczas nieznanych j to jest fajne, bo Kotowski z Dańcem co druga stronę robili się nudni.
Gazeta ładna, lekkostrawna, miła do poogladania i poczytania. Kupiłem pierwszy numer w kiosku, od drugiego zaprenumerowałem. Należy chłopakom kibicować. Choćby dlatego, że fajnie mieć coś swojego a nie przedruki i tłumaczenia tekstów z UK.
Wędkuje 25 lat i od dość dawna nie oczekuje innowacji i rewolucji w każdym słowie przeczytanym w gazecie. Wystarczy mi jedno zdanie Zalewskiego, wzmianka w artykule Niemca i dwa słowa u Kolendowicza. Reszta to miłe przeglądanie i czysty relaks. Zresztą, jak ktoś ambitny i wnikliwy to z fotek zawodnika też conieco wyczyta...
  • RokiFishBoa i BOB lubią to

#91 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5354 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 04 maj 2019 - 20:38

Cokolwiek bym napisał o Wędkarstwie 360 nie będzie obiektywne, bo po prostu lubię Marka, Darka i Jacka i jeszcze wciąż i mile wspominam liczne wspólne wyprawy.

Z drugiej strony wydaje mi się, że jakoś tam rozumiem tę złożoną z wielu faktorów (o których tu nikt przy zdrowych zmysłach nie napisze) decyzję...

Dlatego też dotąd milczałem w tym wątku. Po co więc teraz zabieram głos?

Właśnie mam gości z Polski, którzy przywieźli mi gazetę i porównując ją do wędkarskich life-stylowych gazet z niemieckiego rynku jednak Wędkarstwo 360 bije je na głowę meteorytyką, przynajmniej te numery, które miałem okazję widzieć i czytać.

Zdaję sobie jednocześnie sprawę (myślę, że bardziej niż przeciętny forumowicz) iż startową mobilizację i wysoką formę trudno będzie utrzymać na dłuższą metę jednak życzę tego, nie koniecznie sponsorom nie koniecznie wydawcy ale po prostu  kolegom...


  • J-O-K-E-R lubi to

#92 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10142 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 04 maj 2019 - 22:06

I ja mógłbym napisać to samo o wydawcach. Przywiózłem pierwszy numer do Finlandii i kolega zadecydował że będzie prenumerował... więc chyba nie jest tak źle?

#93 OFFLINE   Piotrekdk

Piotrekdk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 97 postów
  • LokalizacjaDania
  • Imię:Piotr

Napisano 05 maj 2019 - 00:10

Ja byłem teraz na Wielkanoc w PL i kupiłem sobie parę gazetek wędkarskich, i tą czytało mi się najlepiej. Też się zastanawiam czy nie zrobić prenumeraty ojciec poczyta i ja potem 😀

#94 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5354 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 05 maj 2019 - 05:21

I ja mógłbym napisać to samo o wydawcach. Przywiózłem pierwszy numer do Finlandii i kolega zadecydował że będzie prenumerował... więc chyba nie jest tak źle?

Tak Robert, jesteśmy w podobnej sytuacji,- nazwijmy to ogólnie "towarzyskiej" i pewnie jeszcze parę osób z forum także, więc z jednej strony niezręcznie i chyba nawet niepotrzebnie będzie w jakikolwiek sposób 'bronić" gazety.

Merytorycznie "obronić" się musi sama a nasi koledzy, niech zostaną naszymi kolegami, bo to co nam nie pasuje możemy powiedzieć im sami bez klikania w klawiaturę i bez konieczności wystawiania tegoż na publiczny widok, by osoby, które jeszcze nigdy nie napisały i raczej nie napiszą żadnego sensownego  tekstu na 10 tys znaków mogły się zabawiać w krytyków...


Użytkownik Rheinangler edytował ten post 05 maj 2019 - 05:22

  • rózgaś i BOB lubią to

#95 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4889 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 05 maj 2019 - 10:54

Ale w poprzednim wcieleniu klasa nie błyszczeli.. :)


  • TomekSudety lubi to

#96 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10142 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 23 maj 2019 - 14:43

Przed chwilą wyjąłem ze skrzynki trzeci numer W360. Tylko przejrzałem, pozostawiając sobie lekturę na podróż i kilka dni urlopu (tym razem wędek nie zabieram, choć mam w planie wyprawę na jakiejś morskie rybki ;) ) Zdjęcia jak zwykle fajne, ale już widzę, że jest spora różnorodność tematyczna więc poczytać będzie co :) Oczywiście są i reklamy ... i chyba nawet jednej ulegnę :P  :D​ 


  • niedziel_jig, Alexspin i Krystianin lubią to

#97 OFFLINE   Szymon82

Szymon82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1571 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Szymon

Napisano 25 maj 2019 - 20:58

I ja czytałem wszystkie numery , będę czytał kolejne . Gazeta jak najbardziej ok . 


  • niedziel_jig i Alexspin lubią to

#98 OFFLINE   Alexspin

Alexspin

    No comment - subjective opinion only

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3696 postów
  • LokalizacjaŁódź (łowiska O/Sieradz, O/Piotrków).
  • Imię:Aleksander
  • Nazwisko:senatorskie

Napisano 26 maj 2019 - 04:56

Wczoraj przeczytałem wszystko co mnie interesowało, tzn tematy spinningowe, w tym krótki artykuł o castingu. Podzielam Wasze zdanie, czasopismo się rozkręca, oby tak dalej, to już nie będzie "gazeta", tylko "magazyn". :good:


  • BOB i Robert Crocker lubią to

#99 OFFLINE   szczupak1

szczupak1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 813 postów
  • LokalizacjaDaleko od domu.

Napisano 26 maj 2019 - 19:29

https://www.facebook...5uHl334VJ5hVY-w


  • BOB lubi to

#100 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10142 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 26 maj 2019 - 19:35

Są tam gdzie trzeba być. Mam nadzieję, że W360 będzie z nami na Żarnowcu w sierpniu ;)  :)


Użytkownik BOB edytował ten post 26 maj 2019 - 19:36

  • Hesher i szczupak1 lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych