Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Farby do aerografu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
499 odpowiedzi w tym temacie

#301 OFFLINE   Bolen30

Bolen30

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 23 maj 2021 - 21:26

Lakier w trakcie sprzatania zapasy do pozbycia, rusze z tematem jesienia a do tego czasu pasuje zrobuc porzadek.

Załączone pliki



#302 OFFLINE   calvuss

calvuss

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 705 postów
  • LokalizacjaMalbork
  • Imię:piotr

Napisano 24 maj 2021 - 14:33

Wojtek ja tez sprzątam warsztat po przestoju i widząc że nie ma dalej tablicy kolorów  zaproponuję może coś takiego....

Załączony plik  20210520_145210.jpg   115,42 KB   16 Ilość pobrań

...bynajmniej u mnie to tak wygląda ,a podjąłem już decyzję że te farby moim zdaniem nie maja sobie równych i zagościły na stałe w moim rzemieślniczym świecie.


  • Mateo1989 i eRKa lubią to

#303 OFFLINE   Bolen30

Bolen30

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 24 maj 2021 - 15:57

Tylko piotrus gdybym zrobił tak samo w takiej objetosci to by mi sciany mogło braknać.A butelki ciut wieksze ale duzo lepiej widac tak jak pokazujesz.

#304 OFFLINE   calvuss

calvuss

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 705 postów
  • LokalizacjaMalbork
  • Imię:piotr

Napisano 24 maj 2021 - 20:08

70 żółty 42 biały .50 czarny to podstawa której idzie bynajmniej u mnie najwięcej.więc mi tam po 2 setki odłuż ...

#305 OFFLINE   Jaculek

Jaculek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 211 postów

Napisano 25 maj 2021 - 06:35

Lakier w trakcie sprzatania zapasy do pozbycia, rusze z tematem jesienia a do tego czasu pasuje zrobuc porzadek.

Wojtku - mam nadzieję, że farby od Ciebie nadal będą dostępne. U mnie to podstawa.



#306 OFFLINE   Bolen30

Bolen30

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 25 maj 2021 - 07:02

Beda ale nieuzupełniam w kolory których mam sporo takie naturalne szarosci ,stale i brudne .Bo tym chyba mało kto robi ale naturalne rybki to zawsze postawa w pudełku.Problem z podstawa zółty

#307 OFFLINE   Jaculek

Jaculek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 211 postów

Napisano 25 maj 2021 - 07:14

Beda ale nieuzupełniam w kolory których mam sporo takie naturalne szarosci ,stale i brudne .Bo tym chyba mało kto robi ale naturalne rybki to zawsze postawa w pudełku.Problem z podstawa zółty

To świetnie. Twoich szarości mam pod dostatkiem, a żółtego wystarczy mi do jesieni. Wiesz, jak to jest teraz z wędkarzami: lubią kolory. Im przynęty bardziej upstrzone i nasycone, tym lepiej się sprzedają. Szaraczki są dla koneserów:):)



#308 OFFLINE   Bolen30

Bolen30

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 25 maj 2021 - 15:33

Mysle ze kolory naturalne duzo czesciej wystepuja w pudełkach spiningistów,ale czasem takiego oczokleksa zawsze warto miec,bo gusty ryb czesto sa rózne.Niemniej jednak lakieru puki co niebraknie ale poniewaz sprzedawca ze mnie zaden,a jak wiadomo dobra reklama dwignia handlu,wiec niebede specjalnie wystawiał tych naturalnych,a staram sie upchac komus do paczki by niewyrzucac.A kolory fajniejsze bede powolutku gromadził.Akurat ostatnio duzo idzie białej perły wiec mozna pokombinowac jak z transparentem .A biały i czarne to norma.

#309 OFFLINE   kooper82

kooper82

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 735 postów
  • LokalizacjaMoryń/ Mieszkowice
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Kopczyński

Napisano 28 maj 2021 - 05:38

Mysle ze kolory naturalne duzo czesciej wystepuja w pudełkach spiningistów,ale czasem takiego oczokleksa zawsze warto miec,bo gusty ryb czesto sa rózne.Niemniej jednak lakieru puki co niebraknie ale poniewaz sprzedawca ze mnie zaden,a jak wiadomo dobra reklama dwignia handlu,wiec niebede specjalnie wystawiał tych naturalnych,a staram sie upchac komus do paczki by niewyrzucac.A kolory fajniejsze bede powolutku gromadził.Akurat ostatnio duzo idzie białej perły wiec mozna pokombinowac jak z transparentem .A biały i czarne to norma.

heheehe ładnie Janek napisał, zamówiłem  kilka kolorów  4 badz 5 . Przyszła paka .... Farby godne polecenia, ładnie przechodzą przez najmniejsze dysze :) , parę kolorów już naniosłem na woblerki wiec niebawem coś podeśle żeby pokazać jak prezentują się na woblerkach . Janek coś pogubił się w liczeniu bo przyszło kilkanaście kolorów :)  :wub:  teraz powstał problem gdzie je upchać :D
 


Użytkownik kooper82 edytował ten post 28 maj 2021 - 05:39


#310 OFFLINE   Bolen30

Bolen30

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 28 maj 2021 - 06:02

Janek nic sie nipomylił.Wojtek rzadzi i dzieli i pakuje.Janek to mój kolega do którego przychodza drobne na ktorym moge polegac,niejestem zwolennikiem robic operacji przez smartfon.Wszystko sie zgadza i jesli działa jak powinno jest ok.👍

#311 OFFLINE   kooper82

kooper82

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 735 postów
  • LokalizacjaMoryń/ Mieszkowice
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Kopczyński

Napisano 28 maj 2021 - 20:22

Położę lakier na wobach, wtedy wstawię foty, lakier wyciąga głębie barw, ale już widzę że farbki zagoszczą w mojej krypcie...... Moje królestwo . Kutwa szkoda ze nie dobrałem palety kolorów.Nadrobie to niebawem

#312 OFFLINE   patzaw26

patzaw26

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1074 postów
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:Zawadzki

Napisano 29 maj 2021 - 14:17

Ja tak w ostatnim czasie zamówiłem dwie farbki a przyszło 10 butelek... A co do farb to nie malowałem lepszymi :) Nie mówiąc o dostępności i prędkości wysyłki. Pozdrawiam 


  • Mateo1989 lubi to

#313 OFFLINE   eRKa

eRKa

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2592 postów
  • Lokalizacjacentralna Polska
  • Imię:Romek
  • Nazwisko:K

Napisano 29 maj 2021 - 15:34

Wojtek ja tez sprzątam warsztat po przestoju i widząc że nie ma dalej tablicy kolorów  zaproponuję może coś takiego....

attachicon.gif 20210520_145210.jpg

...bynajmniej u mnie to tak wygląda ,a podjąłem już decyzję że te farby moim zdaniem nie maja sobie równych i zagościły na stałe w moim rzemieślniczym świecie.

 Zdradzisz co to za pojemniki i o jakiej pojemności?



#314 OFFLINE   calvuss

calvuss

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 705 postów
  • LokalizacjaMalbork
  • Imię:piotr

Napisano 29 maj 2021 - 16:37

Pewnie że zdradze .u mnie w wątku na 16 stronie dokładnie opisałem co to za buteleczki ....idealne moim zdaniem po 250 ml
  • eRKa lubi to

#315 OFFLINE   eRKa

eRKa

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2592 postów
  • Lokalizacjacentralna Polska
  • Imię:Romek
  • Nazwisko:K

Napisano 30 maj 2021 - 06:09

Pewnie że zdradze .u mnie w wątku na 16 stronie dokładnie opisałem co to za buteleczki ....idealne moim zdaniem po 250 ml

 Widziałem, ale zapomniałem. Przypomniałem, gdy o żabce przeczytałem...

Ehhh starość nie radość.



#316 OFFLINE   Bolen30

Bolen30

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 30 maj 2021 - 16:34

I ja już niebawem pokaże swoja szafe tylko ja ustawic odpowiednio i poupychac to i owo.Wiec juz bedzie z górki wszystko jasno i przejrzyśćie.
  • calvuss lubi to

#317 OFFLINE   Bolen30

Bolen30

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 02 czerwiec 2021 - 13:25

Ostatni rozpakunek przed dostawa do szafy z nowym towarem wiec puki cos zostało zapraszam.Towar znany wiec gdyby jakies pytania prosze pisac.

Załączone pliki



#318 OFFLINE   kooper82

kooper82

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 735 postów
  • LokalizacjaMoryń/ Mieszkowice
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Kopczyński

Napisano 17 czerwiec 2021 - 20:21

To woblerki na których użyłem farbki kolegi Boleń 30. Woblerki zielone i te szarawe. Farby ładnie przechodzą przez aero. 👍👍,. Hmmm będzie trzeba ogarnąć inne kolorki 🤤

Załączone pliki



#319 OFFLINE   kooper82

kooper82

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 735 postów
  • LokalizacjaMoryń/ Mieszkowice
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Kopczyński

Napisano 17 czerwiec 2021 - 20:22

Kutwa te z taka poświata niebieska, bo napisałem szarawe

Użytkownik kooper82 edytował ten post 17 czerwiec 2021 - 20:22


#320 OFFLINE   Bolen30

Bolen30

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 18 czerwiec 2021 - 07:25

Nawet najlepszym towarem beż umiejętności i wiedzy wyjdzie Wielkie g...o.Ale ty potwierdzasz ze wiesz co robisz.Ale fakt kolory na workach wyglądają duzo lepiej i żywiej niż na kartce czyż nie?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych