Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Międzyodrze oraz "podmoście" ;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 02 październik 2005 - 18:42



Pomachałem sobie dzisiaj nowa zabaweczka - tj c3 4601 i jestem normalnie olśniony - nie mylić z ośliniony :mellow:

Dawno już nie czerpałem takiej radości z machania... Nie wiem czemu, ale ten młynek ma w sobie to coś... Prostota, łątwość obsługi i dusza któa mówi... Może się trochę zagalopowałem, ale na pewno ma w sobie to COŚ. Został nawet ochrzczony. Co prawda tylko niewielkim okonkiem - taki ok. 25 cm któy polakomił się na 7 cm slidera w kolrze okonia, ale zawsze to już cos po ostatnich wyprawach o kiju... Na dokladke na miejscówce pod mostem zaczyna się coś dziac.... W koncu .. Bo już tracilismy nadzieje... Dzisiaj powital nas ok. 50 cm sandacz - 10 cm manns niebieska perla z czarnym grzbietem na 32 gramowe glowie barbarian VMC i kotwicą w tylku :mellow: Niestety tuż przy lodzi wypiał się ,, tak ogolnie i na nas też... ponadto odnotowaliśmy kilka branek - w sumie bardziej pstryknięć... Miejscowka na która sunelismy 10 km rzeka okazala się być jeszcze pustą... Ani top watery - remek to rpzez ciebie - klatwe rzuciles ;) - ani slidery ani gumki... Okonie niesmialo brykaly ale za 3-4 cm przecinkami. Paprochow przy sobie nie mielismy to i jakos tak nie bardzo wspolpracować chcialy :mellow:


PS a Wygonin tuż tuż :mellow:

Załączone pliki

  • Załączony plik  kladka.jpg   15,67 KB   335 Ilość pobrań
  • Załączony plik  okon.jpg   27,06 KB   335 Ilość pobrań
  • Załączony plik  marcin.jpg   24,15 KB   343 Ilość pobrań
  • Załączony plik  kanal.jpg   22,63 KB   356 Ilość pobrań


#2 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 03 październik 2005 - 13:29

@Mifek,

gratuluję ochrzczenia C3... :mellow:

Niestety trochę to źle wróży jak na łowisku sumowym biorą małe sandaczyki. Często w dobrych sumowych miejscach, brania małych sandaczy świadczą o braku dużych sumów. Ale tak na prawdę to może być bardzo różnie.

#3 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 09 październik 2005 - 21:21

Dzisiaj PODMOŚCIA ciąg dalszy. JEdnak zee względu na nadchodzący wędkarski weekend dzisiejszy dzień został potraktowany bardzo n aluzie.. Nawet budzik tuż przed 6 nad ranem nie wydał się dość przekonujący - mam problemy ze wstawaniem gdy jade sam na ryby ) Do samochodu wsiadłęm dopiero kawałek przed 8. Na wodzie zwarty i gotowy ok 8.15. dobre 15 minut wiosłowania i na miejscu... Z góy założyłem, że cały dzień strawię tylko i wyłącznie na obłowieniu dokładnym okolic mostu. A jest tego troche... rozstaw przęseł ponad 100 metro ze srednia głębokością przekraczającą 6,5 metra daje duże pole do popisu... Ale jak mawia nasz Przyjaciel z Chicago (@jurek ) Na luzie, na luzie... Przez całe 6,5 godziny na wodzie zanotowałem kilka podszczypywań, dwa bardzo sfrajeżone brania - za słaby refleks trzeba płacić, oraz jeden konskretny chrzest c3 4601 - ten z ubiegłęgo tygodnia to był jakiś taki słaby... W efekcie jedyny namacalny kontakt z rybą nastąpił +/- 12 (znowu ) na napływie drugiego (filaru). Dane mi było przez kilka minut przeciągać linę (power pro 20 lb) z młodym i sympatycznym sumkiem, mieszkańcem dołu napływowego (to już trzeci w ciągu dwóch ostatnich miesięcy z tego miejsca - może kiedyś trafię na babcie, albo dziadka). Sum długości ok 75 cm i masie 4-5 kilo po dociągnieciu do łodzi został delikatnie pogłaskany i wyczepiony... i to by było na tyle...

servus

#4 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 10 październik 2005 - 11:14

Dzięki za krótką relację z podmościa.
Dzięki za sms i oczywiście gratulacje za sumika. :D
Może w końcu wyskoczy jakiś większy...

#5 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 10 październik 2005 - 11:55

...no daj Boże ... yy tzn ODRO :mellow:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych