Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
KOŁOWROTKI

Daiwa Tournament Force 3500

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 OFFLINE   psd27

psd27

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 455 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Paweł

Napisano 15 kwiecień 2019 - 21:34

Na sprzedaż Turek Force 3500. W komplecie wszystko, co fabryka dała, łącznie z T-knobem. (Na zdjęciach szpula 3000, ale sprzedaję ze szpulą wielkości 3500, której zdjęcia oczywiście też mogę podesłać i bynajmniej nic jej nie dolega - muszę ją tylko odnaleźć :ph34r: Plecionka nie jest na sprzedaż).

Kołowrotek u mnie koło 7 lat. Kupiony od Pawła (@DonPablo). Używany często, bo to mój ulubiony kołowrotek :) Czemu sprzedaję ulubiony kołowrotek? - mam jeszcze 3 takie, z czego dwa nowe, a w zestawieniu z dwiema Stellami 08 4000 SW oraz 3 Stellami Millenium dają arsenał, którego do końca życia nie dam rady zużyć :rolleyes:

Stan wizualny na zdjęciach - jest trochę otarć. Ze słabych rzeczy, ostatnio przy przewijaniu linki zaplątał się pod rotorem supełek mocujący plecionkę i żyłkę, stąd rysa na rotorze, pod szpulą  :unsure: Mechanicznie kręci tak, jak betoniarka klasy SW kręcić powinna - nie jest to "finezja", ale nie ma mowy o żadnym "ząbkowaniu" itp. Nie będę pisać, jaką to ma zaj**ą przekładnię itp, bo o tym było już dużo na tym forum. Następcą tego kołowrotka jest niebieska Saltiga Game, która moim zdaniem jest kołowrotkiem o tyle gorszym, że ma mniej trwały lakier i brak przełącznika obrotów wstecznych - no ale jest ~15gr lżejsza :D

Myślę, że 950+przesyłka będzie w porządku. Gdyby ktoś miał potrzebę się potargowania, to proszę na priv.

Rezerwacja na godzinę, przepada automatycznie, chyba że w wątku zostanie napisane inaczej.

Jakby co można dzwonić: 504 001 035.

Załączony plik  IMG_1320.JPG   82,26 KB   24 Ilość pobrań

Załączony plik  IMG_1321.JPG   66,07 KB   25 Ilość pobrań

Załączony plik  IMG_1322.JPG   48,4 KB   24 Ilość pobrań

Załączony plik  IMG_1323.JPG   42,03 KB   20 Ilość pobrań

Załączony plik  IMG_1324.JPG   47,12 KB   20 Ilość pobrań

Załączony plik  IMG_1325.JPG   50,42 KB   17 Ilość pobrań

Załączony plik  IMG_1327.JPG   51,17 KB   15 Ilość pobrań

Załączony plik  IMG_1328.JPG   49,97 KB   14 Ilość pobrań

Załączony plik  IMG_1329.JPG   52,56 KB   15 Ilość pobrań

Załączony plik  IMG_1332.JPG   54,62 KB   15 Ilość pobrań

Załączony plik  IMG_1330.JPG   48,95 KB   14 Ilość pobrań

#2 OFFLINE   homax

homax

Zaawansowany

• +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 749 postów
  • LokalizacjaPruszków
  • Imię:Sławomir

Napisano 16 kwiecień 2019 - 05:52

Kołowrotek u mnie koło 7 lat. Kupiony od Pawła (@DonPablo). Używany często, bo to mój ulubiony kołowrotek :) Czemu sprzedaję ulubiony kołowrotek? - mam jeszcze 3 takie, z czego dwa nowe, a w zestawieniu z dwiema Stellami 08 4000 SW oraz 3 Stellami Millenium dają arsenał, którego do końca życia nie dam rady zużyć :rolleyes:

Myślałem ze to ja jestem wariat.............. :blink:

• kostom63 lubi to

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kołowrotki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych