Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Tomy's Bait-Tomy Hand Made


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19459 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • Twórcy
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 01 luty 2011 - 08:55

Można zrobić i na metr takiego pajka im większy tym łatwiej.Co do malowania to myślę że jakoś sobie poradzę B).Na deskach próbowałem różnych wariantów.Mordeczka była pracochłonna ale to tylko za pierwszym razem.Zdecydowałem się zmierzyć z tematem rzeźby ryb i pierwszy będzie właśnie 1,5 metrowy szczupak.Postępy w pracach :D

Załączone pliki


  • Panku lubi to

#42 OFFLINE   benjam87

benjam87

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 239 postów
  • Lokalizacjacentralna Wisła

Napisano 01 luty 2011 - 12:51

Tomy tylko trzymaj go z dala od stadka uklei bo Ci je powyżera :lol: :lol: :lol:

#43 OFFLINE   CLAUDIO

CLAUDIO

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 928 postów
  • LokalizacjaMADRID

Napisano 01 luty 2011 - 14:56

Zajebioza cos czego potrzebuje :unsure:

#44 OFFLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5789 postów
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 01 luty 2011 - 15:05

[quote title=Tomy napisał(a) dnia wto, 01 luty 2011 08:55]Można zrobić i na metr takiego pajka im większy tym łatwiej.Co do malowania to myślę że jakoś sobie poradzę B).Na deskach próbowałem różnych wariantów.Mordeczka była pracochłonna ale to tylko za pierwszym razem.Zdecydowałem się zmierzyć z tematem rzeźby ryb i pierwszy będzie właśnie 1,5 metrowy szczupak.Postępy w pracach :D

Tomy, zrób rzeźbę bolenia 90cm :D
wujek


#45 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 01 luty 2011 - 15:09

Zajebioza cos czego potrzebuje :unsure:


CLAUDIO zdecyduj się... <_< <_< <_< ten bedzie mial ok 20cm + lamania... czyli jakies max 25cm ;)

ale jesli mowa o 30 cm to...
rowiązanie jest już gotowe i nawet dość tanie - a na dodatek sprawdzone...

http://www.fishing-mart.com.pl/sklep/p/s3/1138565143.jpg


pozostała by Ci tylko kwestia sprowadzenia na pożądaną głębokość bo ten 30 cm (25 nie polecam) schodzi tak do 5-6 max


#46 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • Twórcy
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 01 luty 2011 - 16:28

[quote title=wujek napisał(a) dnia wto, 01 luty 2011 03:05][quote]
Można zrobić i na metr takiego pajka im większy tym łatwiej.Co do malowania to myślę że jakoś sobie poradzę B).Na deskach próbowałem różnych wariantów.Mordeczka była pracochłonna ale to tylko za pierwszym razem.Zdecydowałem się zmierzyć z tematem rzeźby ryb i pierwszy będzie właśnie 1,5 metrowy szczupak.Postępy w pracach :D

Tomy, zrób rzeźbę bolenia 90cm :D
wujek

[/quote]
W sumie Wujek masz rację.Boleń to ryba nr 1 dla mnie i jest to mniejsze wyzwanie,malowanie napewno łatwiejsze.Masz racje cholercia :D

#47 OFFLINE   CLAUDIO

CLAUDIO

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 928 postów
  • LokalizacjaMADRID

Napisano 01 luty 2011 - 17:42

Mifek ja zdecydowany juz dawno jestem!Na fotce wygladal na wiekrzego,25-30 to za malo,potrzebuje czegos wiekrzego i nie ma to byc wobler.Myslalem o swimbajcie.

#48 OFFLINE   and67

and67

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 681 postów
  • LokalizacjaOświęcim Małopolska

Napisano 02 luty 2011 - 09:12

[quote title=wujek napisał(a) dnia wto, 01 luty 2011 03:05][quote]
Można zrobić i na metr takiego pajka im większy tym łatwiej.Co do malowania to myślę że jakoś sobie poradzę B).Na deskach próbowałem różnych wariantów.Mordeczka była pracochłonna ale to tylko za pierwszym razem.Zdecydowałem się zmierzyć z tematem rzeźby ryb i pierwszy będzie właśnie 1,5 metrowy szczupak.Postępy w pracach :D

Tomy, zrób rzeźbę bolenia 90cm :D
wujek

[/quote]
Oj wujek ja już Tomyemu mówiłem o boleniu takim sprężonym w ataku na uklejkę którą ma już prawie w pysku ale byłby czad :huh:

#49 OFFLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5789 postów
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 02 luty 2011 - 09:29

Można zrobić i na metr takiego pajka im większy tym łatwiej.Co do malowania to myślę że jakoś sobie poradzę B).Na deskach próbowałem różnych wariantów.Mordeczka była pracochłonna ale to tylko za pierwszym razem.Zdecydowałem się zmierzyć z tematem rzeźby ryb i pierwszy będzie właśnie 1,5 metrowy szczupak.Postępy w pracach :D

Tomy, zrób rzeźbę bolenia 90cm :D
wujek

Oj wujek ja już Tomyemu mówiłem o boleniu takim sprężonym w ataku na uklejkę którą ma już prawie w pysku ale byłby czad :huh:


O to właśnie chodzi :D, już go widzę, grube atakujące rapsko z boleniową podgiętą kufą B) Dawaj Tomy, będę kibicował :D Znając Twój talent do malowania myślę że będzie na co popatrzeć.
wujek

#50 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • Twórcy
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 03 luty 2011 - 21:15

Łamane Tadki{ang.JOINTED}Boleniowe.Nowe malowanie będzie :D pt.to nie jest skóra!Co do pracy-przetestowane :D

Załączone pliki



#51 OFFLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4086 postów
  • LokalizacjaŚLĄSK

Napisano 03 luty 2011 - 21:48

Tomek dajesz do wiwatu - a już myślałem, że pitlingi oskalpowałeś... :o :lol:

A jak moje sumowe...

#52 OFFLINE   wobler129

wobler129

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4453 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Jagodziński

Napisano 03 luty 2011 - 22:52

Super Tomku, sprowokowaliście mnie z Pawłem i też majstruję teraz szczupaczki. Jeden już wystrugany, teraz zabieram się za drugiego, projekt na kartce już jest :D Powodzenia w dalszych robótkach! :D

#53 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • Twórcy
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 03 luty 2011 - 23:01

Andrzeju tak jak mówiłem :D.Co do szczypaka to robię go w wolnych chwilach nie jest to dla mnie priorytet.

#54 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • Twórcy
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 03 luty 2011 - 23:09

[quote title=wujek napisał(a) dnia śro, 02 luty 2011 09:29][quote]
Można zrobić i na metr takiego pajka im większy tym łatwiej.Co do malowania to myślę że jakoś sobie poradzę B).Na deskach próbowałem różnych wariantów.Mordeczka była pracochłonna ale to tylko za pierwszym razem.Zdecydowałem się zmierzyć z tematem rzeźby ryb i pierwszy będzie właśnie 1,5 metrowy szczupak.Postępy w pracach :D

Tomy, zrób rzeźbę bolenia 90cm :D
wujek

[/quote]
Oj wujek ja już Tomyemu mówiłem o boleniu takim sprężonym w ataku na uklejkę którą ma już prawie w pysku ale byłby czad :huh:
[/quote]

O to właśnie chodzi :D, już go widzę, grube atakujące rapsko z boleniową podgiętą kufą B) Dawaj Tomy, będę kibicował :D Znając Twój talent do malowania myślę że będzie na co popatrzeć.
wujek
[/quote]
Wujek co jeszcze ma mieć ten Boleń :D podgięta kufa w ataku no może za 2lata skończę w takim wypadku.Na 100% się za to biorę,co wyjdzie to wyjdzie.Tak na 80% czuje się na siłach.

#55 OFFLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5789 postów
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 04 luty 2011 - 08:37

Odpowiedni wygląd i proporcje jak 90-sięcio cm boleń. Dobrych fotek takich boleni za dużo nie ma, ale pewnie dasz radę. Jak będzie miał otwarty pysk to wydaje mi się że powinien mieć też lekko rozwarte pokrywy skrzelowe , a i fajnie będzie wyglądał z nastroszonymi płetwami i szeroko rozwiniętą płetwą ogonową. Ogon może być lekko podgięty żeby było widać że ryba jest w ruchu. Chyba na razie wystarczy żeby z dwóch lat nie zrobiły się trzy :D
pozdrawiam
w

#56 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • Twórcy
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 04 luty 2011 - 08:41

Odpowiedni wygląd i proporcje jak 90-sięcio cm boleń. Dobrych fotek takich boleni za dużo nie ma, ale pewnie dasz radę. Jak będzie miał otwarty pysk to wydaje mi się że powinien mieć też lekko rozwarte pokrywy skrzelowe , a i fajnie będzie wyglądał z nastroszonymi płetwami i szeroko rozwiniętą płetwą ogonową. Ogon może być lekko podgięty żeby było widać że ryba jest w ruchu. Chyba na razie wystarczy żeby z dwóch lat nie zrobiły się trzy :D
pozdrawiam
w

Tak i mała uklejeczka czmychająca przed nim w panice obowiązkowo z traumatycznym wyrazem pyska.

#57 OFFLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5789 postów
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 04 luty 2011 - 08:47

Albo wyrośniety kleń bo pewnie do takiego bolka by bardziej pasował, ale chyba jednak z boleniem bardziej się kojarzy ukleja.

#58 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • Twórcy
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 05 luty 2011 - 13:50

ESOX pierwsze malowanie{tło}.Teraz dopiero zacznie się zabawa.

Załączone pliki


  • bassket lubi to

#59 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 05 luty 2011 - 13:54

Zamawiam! Zamawiam! Zamawiam!

Tomy! You are awesome! You truly are!

#60 OFFLINE   CLAUDIO

CLAUDIO

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 928 postów
  • LokalizacjaMADRID

Napisano 05 luty 2011 - 14:00

Ladny naprawde ladny.Nie za waski w pysku?Nie zebym sie wymadrzal,ale jak by byl ciut szerszy w pysku to chyba napor wody powodowal by ruch szczupaczka.Ale to tylko moja skromna wypowiedz i do tego nie mam zielonego pojecia o majsterkowaniu :wacko:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych