Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Z ostatniej chwili - Spinningowe Mistrzostwa Świata


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 02 czerwiec 2019 - 19:14

Tomasz Podkul został Spinningowym Mistrzem Świata!!!!

Drużyna ma również złoto!!!!!

https://www.facebook...jY28WCP8BE


Użytkownik Jozi edytował ten post 02 czerwiec 2019 - 19:17


#2 OFFLINE   Bułka

Bułka

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 786 postów
  • LokalizacjaTOSiek
  • Imię:Wojtek

Napisano 02 czerwiec 2019 - 19:56

i to jest wspaniała wiadomość na koniec fajnego weekendu  :)


  • Jozi lubi to

#3 OFFLINE   Sailfish

Sailfish

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1154 postów
  • LokalizacjaTurawa
  • Imię:Cezary

Napisano 02 czerwiec 2019 - 20:00

Tomasz Podkul został Spinningowym Mistrzem Świata!!!!

Drużyna ma również złoto!!!!!

https://www.facebook...jY28WCP8BE

Tylko dlaczego za nasze pieniądze?


  • godski i jbk lubią to

#4 Guest_Erin_*

Guest_Erin_*
  • Guests

Napisano 02 czerwiec 2019 - 20:12

Tylko dlaczego za nasze pieniądze?

Bawią się !  :) W końcu to związek sportowy więc jak ma się możliwość to się można pobyczyć za związkowe !  :P



#5 OFFLINE   PLnK

PLnK

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 156 postów
  • LokalizacjaWrocław-okolice
  • Imię:Krzysztof

Napisano 02 czerwiec 2019 - 20:20

ważne, że Nasza flaga w tle :) ... czas zmazać stereotyp polaka-pijaka-złodzieja w Europie



#6 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 02 czerwiec 2019 - 21:09

Tylko dlaczego za nasze pieniądze?

Zamiast się cieszyć z ogromnego sukcesu ludzi, którzy całe swoje życie podporządkowali wspaniałej pasji..

Ech, czasem brak mi słów. Naprawdę. 

 

Jestem dumny i mogę powiedzieć tylko to - Brawo Tomku! :clappinghands: 

Brawo Polacy! :clappinghands:

Ogromne podziękowania! :highfive:



#7 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 03 czerwiec 2019 - 05:22

Zamiast się cieszyć z ogromnego sukcesu ludzi, którzy całe swoje życie podporządkowali wspaniałej pasji..

Ech, czasem brak mi słów. Naprawdę. 

 

Jestem dumny i mogę powiedzieć tylko to - Brawo Tomku! :clappinghands:

Brawo Polacy! :clappinghands:

Ogromne podziękowania! :highfive:

Dokładnie Janusz to ująłeś, nic dodać nic ująć.

Od siebie mogę dodać, że jakby nie mieli na startowe to chętnie dorzuciłbym z 50zł.

Zapewne wielu myśli podobnie jak ja Janusz i inni koledzy i też by dorzucili.

Brawo dla Tomka, pozostałych kolegów w drużynówce również.

Szczególnie jestem dumny bo w dużej mierze to chłopaki z Podkarpacia Tomek, Piotrek, Robert, których znam osobiście.

:clappinghands:  :clappinghands:  :clappinghands:  :clappinghands:  :clappinghands:  :clappinghands:  :clappinghands:  :clappinghands:  :clappinghands:  :clappinghands:  :clappinghands:  :clappinghands:  :clappinghands:  :clappinghands:  :clappinghands:  :clappinghands:



#8 OFFLINE   Sailfish

Sailfish

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1154 postów
  • LokalizacjaTurawa
  • Imię:Cezary

Napisano 03 czerwiec 2019 - 06:40

Dorzuciłbym 500zł. Ciekawi mnie tylko, czy drużyny innych krajów finansowane są ze składek stowarzyszeń wędkarskich?



#9 OFFLINE   Sayonara

Sayonara

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 407 postów
  • LokalizacjaGórny Śląsk, Niedersachsen
  • Imię:Tomek
  • Nazwisko:K...

Napisano 03 czerwiec 2019 - 07:20

Dorzuciłbym 500zł. Ciekawi mnie tylko, czy drużyny innych krajów finansowane są ze składek stowarzyszeń wędkarskich?

 

Nic nie musisz dorzucać. Wystarczy im to co dostają na podstawie zapisu w statucie stowarzyszenia do którego dobrowolnie należysz... chyba...

Wielkie Gratulacje dla polskiej ekipy :good:



#10 OFFLINE   jbk

jbk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1276 postów
  • LokalizacjaKętrzyn , Meolo(I)
  • Imię:Jarosław
  • Nazwisko:Balik

Napisano 03 czerwiec 2019 - 08:31

Dokładnie Janusz to ująłeś, nic dodać nic ująć.
Od siebie mogę dodać, że jakby nie mieli na startowe to chętnie dorzuciłbym z 50zł.
Zapewne wielu myśli podobnie jak ja Janusz i inni koledzy i też by dorzucili.
Brawo dla Tomka, pozostałych kolegów w drużynówce również.
Szczególnie jestem dumny bo w dużej mierze to chłopaki z Podkarpacia Tomek, Piotrek, Robert, których znam osobiście.
:clappinghands: :clappinghands: :clappinghands: :clappinghands: :clappinghands: :clappinghands: :clappinghands: :clappinghands: :clappinghands: :clappinghands: :clappinghands: :clappinghands: :clappinghands: :clappinghands: :clappinghands: :clappinghands:

To może jak wielu tak myśli to może warto zmienić zapis w statusie i niech udział w zawodach będzie sponsorowany z wpłat sponsorów a kasa ze składek niech idzie na ochronę wód.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
  • Paweł nizinny, Bastuś z Bratko, Piotrek Milupa i 2 innych osób lubią to

#11 OFFLINE   Pluszszcz

Pluszszcz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 614 postów

Napisano 03 czerwiec 2019 - 09:01

Nic nie musisz dorzucać. Wystarczy im to co dostają na podstawie zapisu w statucie stowarzyszenia do którego dobrowolnie należysz... chyba...

Wielkie Gratulacje dla polskiej ekipy :good:

Szkoda, że od razu przy wstępowaniu nie wyjaśnia się, że tu chodzi o stowarzyszenie prezesów, dyrektorów i księgowych.... i "mistrzostwa" w turystyce wędkarskiej.



#12 OFFLINE   Sławek.Sobolewski

Sławek.Sobolewski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2336 postów
  • LokalizacjaWarmia&Mazury, kraina 3000 jezior w dorzeczu Wisły i rzek pobrzeża Bałtyku

Napisano 03 czerwiec 2019 - 09:15

Jest to dobra wiadomość :) To że za nasze składki to pikuś, pytanie jest takie, czy związek wykorzysta ten fakt, czy był na taki fakt przygotowany, czy potencjał zostanie zmarnowany?

 

- czy skrojono profesjonalną relację video dla przyszłych sponsorów i inwestorów?

- czy przygotowano kampanię promującą wędkarstwo jako dyscyplinę, którą reprezentujemy na światowym poziomie?

- czy korzystając z okazji przełamany zostanie wizerunek dziada w gumakach marnującego swój czas w krzakach?

- czy ministerstwo sportu wie o tym  - w odpowiedniej oprawie PR/marketingowej?

- czy wiadomości wędkarskie tam były? Z tego co wiem Seba nie, gdyż aktualnie jest na sandaczach na południu polski  :lol:  

 

Nie mniej jednak gratuluję, jest to ważne dla polskiego wędkarstwa.

 



#13 OFFLINE   jachu

jachu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1095 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Janusz
  • Nazwisko:Skowron

Napisano 03 czerwiec 2019 - 10:19

Dla przypomnienia. Związkiem sportowym to już nie jesteśmy, więc ministerstwo już raczej nie dopłaca do sportu wędkarskiego. Pieniądze na wyczyn są zapisane w statucie, to zapewne jakieś grosze z każdej naszej składki, więc nie ma specjalnego powodu kruszyć kopii. Na inne rzeczy wykładamy więcej, efektów tego nie widać i nie płaczemy z tego powodu. Są tacy i jest ich niemało, którzy za nasze bawią się lepiej. Pamiętam, że koledzy którzy kiedyś bawili się w wyczyn większość pieniędzy wykładali z własnej kieszeni, a że z tym bywało różnie, to wielu musiało zrezygnować. Pewnie dzisiaj sporo wykładają sponsorzy i dobrze. Będą wyniki - znajdą się pieniądze. Na koniec jeszcze jedno. Gdyby Niemcy zostali mistrzami świata w pluciu na odległość, to by to natychmiast podały największe stacje telewizyjne. Mnie tam cieszy każdy taki sukces Polaków. Brawo. 



#14 OFFLINE   Sayonara

Sayonara

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 407 postów
  • LokalizacjaGórny Śląsk, Niedersachsen
  • Imię:Tomek
  • Nazwisko:K...

Napisano 03 czerwiec 2019 - 16:45

Szkoda, że od razu przy wstępowaniu nie wyjaśnia się, że tu chodzi o stowarzyszenie prezesów, dyrektorów i księgowych.... i "mistrzostwa" w turystyce wędkarskiej.

 

Wyjaśnia się bardzo dokładnie. Wyjaśnienie nazywa się Statut PZW. Trzeba ci to narysować?


  • cobrax lubi to

#15 OFFLINE   Sayonara

Sayonara

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 407 postów
  • LokalizacjaGórny Śląsk, Niedersachsen
  • Imię:Tomek
  • Nazwisko:K...

Napisano 03 czerwiec 2019 - 16:53

Jest to dobra wiadomość :) To że za nasze składki to pikuś, pytanie jest takie, czy związek wykorzysta ten fakt, czy był na taki fakt przygotowany, czy potencjał zostanie zmarnowany?

 

- czy skrojono profesjonalną relację video dla przyszłych sponsorów i inwestorów?

- czy przygotowano kampanię promującą wędkarstwo jako dyscyplinę, którą reprezentujemy na światowym poziomie?

- czy korzystając z okazji przełamany zostanie wizerunek dziada w gumakach marnującego swój czas w krzakach?

- czy ministerstwo sportu wie o tym  - w odpowiedniej oprawie PR/marketingowej?

- czy wiadomości wędkarskie tam były? Z tego co wiem Seba nie, gdyż aktualnie jest na sandaczach na południu polski  :lol:  

 

Nie mniej jednak gratuluję, jest to ważne dla polskiego wędkarstwa.

 

Sławku, ani PZW ani Ministerstwo nic na tym sukcesie nie ugra... bo nie ma takiej potrzeby społecznej. Ani wśród rzeszy szarych członków, ani wśród wędkarzy chcących uchodzić za bardziej profesjonalnych niż szarych, a tym bardziej wśród ludzi spoza branży.

Zresztą popatrz sam... Największy portal spinningowy w Polsce. I co? Skromny niusik i kilka zaledwie odpowiedzi - z czego połowa to durne, oklepane teksty w stylu "znów sie ch...e bawią za moje"

A wrzuć posta - "super kręcioł z Aliexpres" - przez miesiąc nie spadnie z pierwszej strony Jerka....

Smutne...



#16 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 03 czerwiec 2019 - 16:54

Wyjaśnia się bardzo dokładnie. Wyjaśnienie nazywa się Statut PZW. Trzeba ci to narysować?

Tomku.

Przyjacielu.

 

Oczywiście masz rację, Statut PZW mówi jasno o celach i zadaniach naszego zrzeszenia. Ale ostatnie zdanie było nad wyraz nieuprzejme. Mam wielką prośbę, byś unikał takiego tonu. Tutaj jest jerkbait.pl i tutaj mamy ponadprzeciętną wiedzę, umiejętności oraz kulturę wypowiedzi. 

:)


  • Guzu i suhhar lubią to

#17 OFFLINE   lamiglas87

lamiglas87

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 287 postów
  • LokalizacjaPałuki/WLKP
  • Imię:Radek
  • Nazwisko:W

Napisano 03 czerwiec 2019 - 21:18

Niestety tak to bywa jak ludzie którzy nigdy nie startowali bądź nie próbowali startować w zawodach typu GP Polski nie dowiedzą się co im zapewnia ich rodzimy okreg i dlatego piszą bzdury , a okreg chociażby zapewnia wpisowe , oddaje kilometrówke i w większości przypadkach opłaca nocleg , ale najlepiej gadać że to za "moje" wystarczy ruszyć cztery litery na eliminacje do takich zawodów zakwalifikować się i już będzie inne spojrzenie na takie sprawy , ale najlepiej krytykować....
BRAWO POLACY !!!!!
BRAWO TOMEK !!!!!!!

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

#18 OFFLINE   drakmen

drakmen

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 350 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Bartek

Napisano 03 czerwiec 2019 - 22:06

Nikogo nie obchodzą żadne ryby, PZW, jakieś zarybienia, statuty, bobry wydry, kłusole i inne kormorany! W ogóle o czym jest ta dyskusja?!(retoryczne). Super, że raz na jakiś czas nasze składki nie idą wpiz du(bardzo mała część, bo reszta, to wiadomo)!
Brawo Panowie!!!
  • suhhar lubi to

#19 OFFLINE   Pluszszcz

Pluszszcz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 614 postów

Napisano 04 czerwiec 2019 - 07:33

Wyjaśnia się bardzo dokładnie. Wyjaśnienie nazywa się Statut PZW. Trzeba ci to narysować?

Oj, nie ma potrzeby. :)  Przy wszelkich tematach dotyczących finansów najwięksi beneficjenci kołchozowego sponsoringu zaczynają wymachiwać statutem.


  • jbk lubi to

#20 OFFLINE   Pluszszcz

Pluszszcz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 614 postów

Napisano 04 czerwiec 2019 - 07:45

Dla przypomnienia. Związkiem sportowym to już nie jesteśmy, więc ministerstwo już raczej nie dopłaca do sportu wędkarskiego. Pieniądze na wyczyn są zapisane w statucie, to zapewne jakieś grosze z każdej naszej składki, więc nie ma specjalnego powodu kruszyć kopii. Na inne rzeczy wykładamy więcej, efektów tego nie widać i nie płaczemy z tego powodu. Są tacy i jest ich niemało, którzy za nasze bawią się lepiej. Pamiętam, że koledzy którzy kiedyś bawili się w wyczyn większość pieniędzy wykładali z własnej kieszeni, a że z tym bywało różnie, to wielu musiało zrezygnować. Pewnie dzisiaj sporo wykładają sponsorzy i dobrze. Będą wyniki - znajdą się pieniądze. Na koniec jeszcze jedno. Gdyby Niemcy zostali mistrzami świata w pluciu na odległość, to by to natychmiast podały największe stacje telewizyjne. Mnie tam cieszy każdy taki sukces Polaków. Brawo. 

Januszu, zacząć by chyba trzeba było od tego, że łowienie rybek ze sportem jakoś trudno skojarzyć. Trzeba chyba nigdy nie mieć kontaktu z prawdziwym sportem, żeby próbować z tej czystej rekreacji wygiąć jakiś wynaturzony wyścig. No ale czasy się  zmieniają spodnie rurki coraz bardziej w modzie....

Ciekawy jestem jak Niemcy rozwiązują sprawy sponsoringu wędkarskich "zawodowców" ?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych