Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Kij do dużych gum,woblerów i jerków

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   meps

meps

Nowy

• +Forumowicze
  • Pip
  • 22 postów
  • LokalizacjaBieszczady

Napisano 19 czerwiec 2019 - 17:40

Koledzy szukam kija na szczupaka do dużych przynęt 60-120gr. Gumy 18-25cm, takie same woblery i duże jerki od czasu do czasu.Mam już spining do 42gr ale z większym kalibrem nie daje rady. Długość najlepiej 230-240 cm dwusklad. I tu jest problem bo wszystko prawie jednoskład,albo 2 części, albo za krótka. Szukałem w kijach St.croix, fenwick, lamiglas i nic nie znalazłem. Dodam że ma być to kij seryjny w kwocie 1200zł może być więcej jak warto i będzie współpracował ze slamerem ll 360. Ktoś coś pomoże lub doradzi?

Użytkownik meps edytował ten post 19 czerwiec 2019 - 17:50

#2 OFFLINE   godski

godski

SUM

• +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 14221 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 19 czerwiec 2019 - 17:46

Konkretne pytanie.

Spinn czy cast, jaka długość, jaki budżet, duże gumy to dla jednych 50, dla drugich 150 a dla trzecich 300 gramów.

Kij do dużych gum a do jerków to dwa różne kijki.

#3 OFFLINE   Sławek Nikt

Sławek Nikt

Zaawansowany

• +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2615 postów
  • LokalizacjaLubelskie. Mazowieckie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 19 czerwiec 2019 - 17:55

jerkbait.pl-spin-pod-jerki-i-gumy

#4 OFFLINE   meps

meps

Nowy

• +Forumowicze
  • Pip
  • 22 postów
  • LokalizacjaBieszczady

Napisano 19 czerwiec 2019 - 18:05

Czytałem ten temat i wszystkie do kilku lat wstecz
. Jest tam wymienionych kilka patyków lecz wszystko do 2m długości i kije typu dragon, okuma itd. Powyżej 1 tyś wolałbym coś zza oceanu obojętnie którego 😁 Kija z pracowni nie przewiduje bo nie mam jak i kiedy jechać i dogadywać tematu. Wolę coś seryjnego jednak

#5 OFFLINE   Sławek77

Sławek77

Zaawansowany

• +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 postów
  • LokalizacjaWielkopolska

Napisano 19 czerwiec 2019 - 18:45

Ja pod takie łowienie zrobiłem na blanku bushido. To jednosklad ale może jest opcja 2 składowa. Jestem bardzo zadowolony i zrobiony na odległość. U budżecie zmieścisz się...

Użytkownik Sławek77 edytował ten post 19 czerwiec 2019 - 18:46

#6 OFFLINE   Żbiku

Żbiku

Zaawansowany

• +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3523 postów
  • LokalizacjaGdańsk
  • Imię:Kuba

Napisano 19 czerwiec 2019 - 20:05

Koledzy szukam kija na szczupaka do dużych przynęt 60-120gr. Gumy 18-25cm, takie same woblery i duże jerki od czasu do czasu.Mam już spining do 42gr ale z większym kalibrem nie daje rady. Długość najlepiej 230-240 cm dwusklad. I tu jest problem bo wszystko prawie jednoskład,albo 2 części, albo za krótka. Szukałem w kijach St.croix, fenwick, lamiglas i nic nie znalazłem. Dodam że ma być to kij seryjny w kwocie 1200zł może być więcej jak warto i będzie współpracował ze slamerem ll 360. Ktoś coś pomoże lub doradzi?

Phenix MXS-802H czyli 244cm w 2 kawałkach o mocy 30lb. Uzbroisz w kwocie do 1200 w pracowni.

Użytkownik Żbiku edytował ten post 19 czerwiec 2019 - 20:06

#7 OFFLINE   meps

meps

Nowy

• +Forumowicze
  • Pip
  • 22 postów
  • LokalizacjaBieszczady

Napisano 20 czerwiec 2019 - 03:39

Wolałbym jednak coś seryjnego. Nic szukam dalej, kije sportex wydają się ciekawe, niestety informacji i opinie prawie w ogóle.

#8 OFFLINE   baca

baca

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 208 postów
  • LokalizacjaZurych
  • Imię:Bartek

Napisano 20 czerwiec 2019 - 09:46

Kolega ma jednego sportexa (hydra speed) pod szczupakowe gumy, ale 18-20cm. Wykonanie calkiem ok, u kolegi robi jako zapas.

Użytkownik baca edytował ten post 20 czerwiec 2019 - 09:47

#9 OFFLINE   Janusz1966

Janusz1966

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 110 postów
  • LokalizacjaGliwice
  • Imię:Janusz
  • Nazwisko:K

Napisano 21 czerwiec 2019 - 13:42

W tej wadze przynęt przeszedł bym na casta - sam przeszedłem i polecam. Jest spory wybór wędzisk a zestaw będzie zdecydowanie lżejszy, poręczniejszy i trwalszy

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

#10 OFFLINE   meps

meps

Nowy

• +Forumowicze
  • Pip
  • 22 postów
  • LokalizacjaBieszczady

Napisano 23 czerwiec 2019 - 08:13

Wie ktoś może gdzie można jeszcze dostać kij Lamiglas Russian River Red 2,4m do 2oz, 25LBS??
Przeszukałem internet i nie mogę znaleźć już nigdzie. Może któryś z forumowiczów chciałby odsprzedać?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych