Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Serwis u Pana Leśniaka

serwis kołowrotek

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
661 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 01 kwiecień 2012 - 21:01

Jacek, dawniej sam serwisowałem Stradick`i u pana Józka... Po tych kilku postach i opowieściach o powracających poobijanych młynkach, głęboko bym się zastanowił...
Możliwości Daniela już znam, nie jeden mój młynek przeszedł najpierw przez jego dłonie...

#22 OFFLINE   szpiegu

szpiegu

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2534 postów
  • Lokalizacjadziki zachód :)

Napisano 01 kwiecień 2012 - 21:07

Patu wpadnij do mnie przy okazji pojedziemy do Słubic do Pana Leśniaka zobaczysz mniej więcej jak to wygląda czasami warto zobaczyć pewne rzeczy na własne oczy

#23 ONLINE   miramar69

miramar69

    jadę na ryby i nie będzie mnie trochę , trzeba odpocząć od

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 4957 postów
  • LokalizacjaSANDOMIERZ
  • Imię:MARIUSZ

Napisano 01 kwiecień 2012 - 21:13

Wychodzi na to że nie wszysto co sie swieci jest złotem :wacko: Panowie trzeba uwierzyć w swoje siły, zawinąć rekawki, pobrudzić paluszki i do ROBOTY :mellow:

#24 OFFLINE   J A Z

J A Z

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 815 postów
  • LokalizacjaSłubice

Napisano 01 kwiecień 2012 - 21:22

Magia internetu :huh: !!!
Siedzę w wobkach, to napiszę dla porównania, to co wiem. Są fora gdzie nachalnie reklamuję się firmę X, a ktoś inny próbuje napisać, że to nieprawda, bo zdarzyło mu się to i owo na minus, za chwilę riposta, odpowiedź kilku promotorów, że to niemożliwe, nie w firmie X, może to firma Y... tak zgadza się, tam to się zdarza.
Tak samo może być z kołowrotkami, albo np. Marian z miejscowości X stwierdził, że: Cholera, robota mi ucieka, nikt kręciołów nie przysyła, co jest grane - konkurencja nie śpi :lol: .

Spokojnie, to tylko przykłady Magii Internetu.

Ja jestem ze Słubic, p.Leśniak też jest ze Słubic, dlatego raczej nie starałem się nigdzie go reklamować, bo wiadomo, że może to być sztuczne naganianie klienta. Wiem co potrafi i mam to dla siebie. Co do pierwszego postu, to nie chodzi mi o wymyślanie, że ktoś coś ściemnia, oczywiście że tak może być, mogła być taka przygoda :( . Jak będę miał czas to mu to pokażę i zobaczę co On na to, chociaż to i tak niczego nie zmieni, bo to Magia netu, można się spierać do upadłego.

...Po tych kilku postach i opowieściach o powracających poobijanych młynkach, głęboko bym się zastanowił...


Jak daję mu do serwisowania swój kołowrotek, to dostaję dodatkowo żyłkę i kija na okonia (za to nie płacę) - też napisałem :lol: i można wierzyć lub nie :lol: .

Można byłoby zrobić listę zadowolonych i niezadowolonych - Magia internetu.

  • bartolomeo213 lubi to

#25 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3527 postów
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 01 kwiecień 2012 - 21:27

standardem powinna być wysoka jakość usługi,jak się kasę za to bierze,jak się spartoli coś to trzeba się liczyć że nikt głaskał po głowie za to nie będzie

#26 OFFLINE   szpiegu

szpiegu

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2534 postów
  • Lokalizacjadziki zachód :)

Napisano 01 kwiecień 2012 - 21:27

Jak daję mu do serwisowania swój kołowrotek, to dostaję dodatkowo żyłkę i kija na okonia (za to nie płacę) - też napisałem :lol: i można wierzyć lub nie :lol: .

Można byłoby zrobić listę zadowolonych i niezadowolonych - Magia internetu.



Jacek to i tak slaby gratis dostajesz ja ostatnio słyszałem ze jakaś firma produkująca woblery daje ster gratis do hand made wymiany jak pierwszy połamiesz to ci dopiero promocja

#27 ONLINE   Kokosz

Kokosz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 791 postów

Napisano 01 kwiecień 2012 - 21:34

A już był przy płocie i witał się z gąską ... :angry:

Miałem jutro tam wysłać 4 młynki ... nawet już są spakowane do wysyłki.

Tylko teraz pytanie gdzie i do kogo? Może jakieś inne namiary na majstra? Potrzebuję opinii nt. zakupionej stelli (czy warto w nią inwestować) i jednego z TP. Drugi TP i sedonka - może wreszcie sam za nie się wezmę.

#28 OFFLINE   sol321

sol321

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 778 postów
  • Imię:Mateusz
  • Nazwisko:S.

Napisano 01 kwiecień 2012 - 21:36


Po co miałbym to pisać jakby to nie była prawda ?
Nie serwisuje kołowrotków, więc nie jestem konkurencją, baa nawet nie znam nikogo kto to robi. Założyłem ten temat i cieszę się z tego że to zrobiłem. Opisałem dokładnie wszystko tak jak to miało miejsce. Nie dlatego żeby Panu Leśniakowi dokopać, ale po to, żeby ludzie wiedzieli, że nie zawsze mu wychodzi serwisowanie. Ten kto jest zadowolony z jego usług będzie mu dalej wysyłał kołowrotki, ja tego robił nie będę.

#29 OFFLINE   szpiegu

szpiegu

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2534 postów
  • Lokalizacjadziki zachód :)

Napisano 01 kwiecień 2012 - 21:38

A już był przy płocie i witał się z gąską ... :angry:

Miałem jutro tam wysłać 4 młynki ... nawet już są spakowane do wysyłki.

Tylko teraz pytanie gdzie i do kogo? Może jakieś inne namiary na majstra? Potrzebuję opinii nt. zakupionej stelli (czy warto w nią inwestować) i jednego z TP. Drugi TP i sedonka - może wreszcie sam za nie się wezmę.


wyślij nie pożałujesz
  • Wedkarz 1987 lubi to

#30 OFFLINE   J A Z

J A Z

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 815 postów
  • LokalizacjaSłubice

Napisano 01 kwiecień 2012 - 21:40

...Tylko teraz pytanie gdzie i do kogo? Może jakieś inne namiary na majstra?...


To jest właśnie to co pisałem wcześniej. Ja teraz Tobie polecam firmę XYZ, wysyłasz towar, jesteś zadowolony, idzie fama w sieci, kupa ludzi zadowolona (nikt nie wie jaka ilość), później lekka zmoka (może się zdarzyć, takie życie), kilka wpisów i nie ma firmy XYZ :lol:


#31 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8446 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 01 kwiecień 2012 - 21:42

Nie zawsze coś wychodzi , ja korzystałem z usług pana Leśniaka 1 raz wysyłając mu 4 kołowrotki i mogę powiedzieć że w 70% jestem zadowolony .
2 zostały zrobione bez zarzutu, w 1 musiałem wymyć oporówkę bo była za mocno przesmarowana, ale z 1 kołowrotkiem usłyszałem ze na razie kręci ciężko ale po 2-3 wypadach nad wodę się dotrze, po całym sezonie się jednak nie dotarł i słychać tryby :wacko:

#32 OFFLINE   J A Z

J A Z

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 815 postów
  • LokalizacjaSłubice

Napisano 01 kwiecień 2012 - 21:45

...Ten kto jest zadowolony z jego usług będzie mu dalej wysyłał kołowrotki, ja tego robił nie będę...


Oczywiście, jak najbardziej zrozumiałe - tu nie ma kłótni, spoko, piszę jak ja to widzę.


#33 OFFLINE   sol321

sol321

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 778 postów
  • Imię:Mateusz
  • Nazwisko:S.

Napisano 01 kwiecień 2012 - 21:54

Wiadomo, że komuś coś się może nie udać. Jesteśmy przecież tylko ludźmi.
Ale w tym wszystkim nie rozumiem jednej rzeczy. Jak można po nazwijmy to po imieniu spartaczeniu roboty wmawiać komuś przez telefon, że wszystko jest ok, tylko łowić albo że musi się dotrzeć i do tego brać za to pieniądze...
Ja gdybym taki serwis prowadził i bym coś komuś zepsuł to bym spać nie mógł, a co dopiero o brać za to jeszcze pieniądze...

#34 OFFLINE   Lukasz_123

Lukasz_123

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 145 postów

Napisano 01 kwiecień 2012 - 22:03

Ja tam raz wysłałem kołowrotki do tego pana i zadowolony byłem w 50% jeden po przeglądzie chodził dobrze, drugi miał się ułożyć ułożył się dopiero wtedy jak go rozebrałem i sam poprawiłem.
A tak na marginesie to dobrze się stało, bo teraz kołowrotki konserwuje sobie sam

#35 OFFLINE   BazyL

BazyL

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5417 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 02 kwiecień 2012 - 01:55

A jak pisałem o problemie z serwisem dla ludzi, którzy nigdy tego nie robili i nie mają do tego smykałki, to dostawałem po łbie, a tu się okazuje, że połowa wysyła do Leśniaka, albo kiedyś wysyłała

Ciągle nie rozumiem, dlaczego w PL nie ma dobrego serwisu czy nawet kilku, podaż jest bardzo duża, wystarczy robić to dobrze i można z tego godnie żyć.

#36 OFFLINE   Arek X

Arek X

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 819 postów
  • Imię:Arek

Napisano 02 kwiecień 2012 - 06:06

A ja polecam Pana L...
Zgodze się z kolegami piszącymi wcześniej o kolorowych rozmowach przez telefon i samej długości tej rozmowy wynikającej moim zdaniem z zamiłowania do tego co robi...
Mimo to moje 4 młynki spos znaku S pracują lepiej po jego serwisie jak przed. Nie każdy ma czas i zdolności na grzebanie w młynkach.
Nadmienie, że młynki są w przedziale rocznikowym 92-02 więc są to kręćki jak to kolega gorgol napisał z epoki czarnych Shimańców i modeli Stradic...:D


#37 OFFLINE   Marcel

Marcel

    pasjonaci

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1391 postów
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Leloch

Napisano 02 kwiecień 2012 - 10:01

Ciągle nie rozumiem, dlaczego w PL nie ma dobrego serwisu czy nawet kilku, podaż jest bardzo duża, wystarczy robić to dobrze i można z tego godnie żyć.



Bardzo dobre pytanie. Powstały pracownie rodbouldingowe, bo byl i jest niesamowity popyt. To samo mogłoby byc z serwisem kołowrotkow ( tunningiem ). Roboty - podejrzewam - ktos by miał az nadto.

#38 OFFLINE   sol321

sol321

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 778 postów
  • Imię:Mateusz
  • Nazwisko:S.

Napisano 02 kwiecień 2012 - 12:00

Po baardzo długiej rozmowie telefonicznej, doszliśmy z Panem Józefem do konsensusu. Porozmawialiśmy o kołowrotkach, po kolei o wszystkich modelach od starych czarnuchów z 90 lat po najnowsze konstrukcje. Pieniądze za serwis Caldii Pan Józef zwróci. Wiedzę o kołowrotkach ma ogromną, ale tak jak pisałem wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i popełniamy błędy. Najnowsze konstrukcje kołowrotków sa bajeranckie, ale i delikatne. Pan Józef to bardzo miły człowiek, jeśli nie jesteśmy zadowoleni z jego usług tak jak to było w moim przypadku, zachęcam do rozmowy telefonicznej i na pewno wszyscy będą zadowoleni.

#39 OFFLINE   szpiegu

szpiegu

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2534 postów
  • Lokalizacjadziki zachód :)

Napisano 02 kwiecień 2012 - 12:20

http://i1.ryjbuk.pl/13e0f2042f29f5dcfb01bebf41d7c9c469cf5581/brawo-gif-gif?1333365598991
  • marcinesz lubi to

#40 OFFLINE   Gruzin

Gruzin

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 778 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 02 kwiecień 2012 - 12:41

Pan Józef to bardzo miły człowiek, jeśli nie jesteśmy zadowoleni z jego usług tak jak to było w moim przypadku, zachęcam do rozmowy telefonicznej i na pewno wszyscy będą zadowoleni.


Dobre podsumowanie tematu.





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: serwis, kołowrotek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych