Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Serwis u Pana Leśniaka

serwis kołowrotek

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
661 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   Bury knives

Bury knives

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 842 postów
  • Lokalizacjahttps://www.facebook.com/buryknives

Napisano 03 kwiecień 2012 - 16:10

wygląda na to że pan Leśniak kryjąc się za autorytetem po prostu staje się czasem wyrocznią i ludziom co nie czają bazy,wciska troszkę kit,że coś musi tak chodzić a nie inaczej że ten smar nie dobry ,tylko jego dobry,że teraz kołowrotek to chodzi super,i się dotrze.jak jest inaczej/gorzej niż było to żaden fachowiec niech nie wmawia że jest lepiej!bo on się na tym zna.

No swięte słowa,juz tak było mojejmu znajomemu smarował młynek i jak odesłał to nie było żadnej róznicy wrócił tak samo stukajacy,ok,w czym rzecz,a mianowicie kumpel szuka jakiegos serwisanta,i mowi tak,no Darku ale jak mu Lesniak nie dał rady,to kto go naprawi<
A jak by nie patrzeć smarowac trzeba,i to po sezonie każdy ma raczej wiecej jak jeden młynek,to po tym watku bedzie sie ciezko doprosic kogos ze smarowaczy( jakl sie go zna tylko z niku z forum) aby wzioł maszynke na serwis,zeby nie byc,w tytule watku umieszczonym,(i znowu magia internetu :lol: )

#62 OFFLINE   Przemek

Przemek

    Przemek

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1488 postów
  • LokalizacjaWyszków
  • Imię:Przemek

Napisano 03 kwiecień 2012 - 18:54

Ja u L. miałem dwie naprawy.
Pierwsza to złożył mi łożysko oporowe w TP FA i działa ok po dziś dzień.
Druga to kleił mi złamanego CD BLR którego twórca zaszył się pod ziemię i nie ma z nim kontaktu a importer blanków z Warszawy po trzymaniu wędki przez dobre trzy miesiące stwierdził że nic się już nie da zrobić i kij za 1500 pln można wywalić do kosza...Leśniak skleił mi tą szczytówkę i kij działa jak dawniej więc chyba ja też miałem wielkie szczęście.

#63 OFFLINE   szpiegu

szpiegu

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2534 postów
  • Lokalizacjadziki zachód :)

Napisano 04 kwiecień 2012 - 06:50

Druga to kleił mi złamanego CD BLR którego twórca zaszył się pod ziemię i nie ma z nim kontaktu a importer blanków z Warszawy po trzymaniu wędki przez dobre trzy miesiące stwierdził że nic się już nie da zrobić i kij za 1500 pln można wywalić do kosza...Leśniak skleił mi tą szczytówkę i kij działa jak dawniej więc chyba ja też miałem wielkie szczęście.



kolega miał taką samą akcje z CD XLS rodbuilder wyparował a jedyny przedstawiciel na Polskę z Warszawy powiedział ze się nie da nic zrobić no ale jakoś się dało i łowi aż miło

ps. jeżeli wędka np czyjś własny hand made się połamał to kto uznaje gwarancje na blank ? jedyny przedstawiciel na kraj czy jak do tego podchodzić ?

#64 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 04 kwiecień 2012 - 10:10

[quote]

Druga to kleił mi złamanego CD BLR którego twórca zaszył się pod ziemię i nie ma z nim kontaktu a importer blanków z Warszawy po trzymaniu wędki przez dobre trzy miesiące stwierdził że nic się już nie da zrobić i kij za 1500 pln można wywalić do kosza...Leśniak skleił mi tą szczytówkę i kij działa jak dawniej więc chyba ja też miałem wielkie szczęście.
[/quote]


kolega miał taką samą akcje z CD XLS rodbuilder wyparował a jedyny przedstawiciel na Polskę z Warszawy powiedział ze się nie da nic zrobić no ale jakoś się dało i łowi aż miło

ps. jeżeli wędka np czyjś własny hand made się połamał to kto uznaje gwarancje na blank ? jedyny przedstawiciel na kraj czy jak do tego podchodzić ?
[/quote]

Moim zdaniem jeśli jest ktoś licencjonowanym przedstawicielem marki w PL, to blank przyjąć musi. Nie musi natomiast uznać zasadności roszczeń, tzn. mógłby uznać, że gwarancja nie przysługuje bo np. użytkowanie było niezgodne z warunkami gwarancji. Jeśli natomiast nie jest licencjonowanym przedstawicielem, tylko sprzedawcą to wysłać musi na swój koszt i w fabryce zostanie dokonana ocena, czy produkt kwalifikuje się do wymiany na zasadzie gwarancji. No chyba, że źle to rozumiem, to niech mnie ktoś poprawi. :D

Edit: Poprawiam się. Właśnie zerknąłem na kilka warunków o gwarancji niektórych marek. Są różnice i trzeba czytać warunki, na temat, kto kiedy i jak uznaje gwarancję. Do tego dochodzą przepisy w PL na ten temat. To już zadanie dla prawnika. :lol:
  • ms80 lubi to

#65 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 04 kwiecień 2012 - 11:27

Wracając do sprawy p.Lesniaka dodam ze własnie przed chwilką dotarł do mnie od pana Józefa po serwisie Twinek SW4000PG :D Kołowrotek został nasmarowany :D skasowany luz, dodatkowo po rozmowie z serwismenem i analizach postanowiliśmy dołożyć dwa łożyska :mellow: Przedtem kołowrotek śmigał na 10 łożyskach. Obecnie jest ich 12 :mellow: Zastosowane łożyska zostały zaznaczone na schemacie wraz z podaniem rozmiaru i modelu :D Praca wydaje mi się ze stała sie bardziej stabilna :D Ogolnie jak do tej pory odnosnie pracy p. J Leśniak nie mam ze swojej strony żadnych zastrzeżeń. Wręcz przeciwnie SERDECZNIE POLECAM :D Karol.

#66 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 04 kwiecień 2012 - 14:16

Co by nie było nieporozumień, Pan Leśniak jest dla mnie guru
w serwisowaniu kołowrotków B).
Nie wiem co sądzić o niektórych postach niezadowolonych po smarowaniu prez Józefa jaki był stan kołowrotków przed a po serwisie.Wiem jedno, że czasem jak jest już rebro to chyba cudotwórca musiałby go mieć w rękach aby kręcił jak nowy, a P. Leśniak chyba cudotwórcą nie jest.
Mówicie że drogo-hm rozebrać w drobny mak umyć wszystko, wysuszyć, dać podkładki, posmarować to tak ze 3h dudraniny jest i jeszcze odpowiedzialność za sprzęt bo różnie bywa, coś pstryknie w nieznanym kierunku i głowa mała :mellow:.
Najlepiej samemu to robić i nie ma się wówczas problemu czy drogo, czy dobrze zrobione.

#67 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 04 kwiecień 2012 - 14:32

Józiu dobrze napisane :D Nikt nie jest cudotwórcą ;) Czy drogo :unsure: Dla jednych tak dla innych nie :D Takie rzeczy ustala sie przed wysyłką do serwisanta. Odpada nieporozumienie :D A błedy zdażają się każdemu.Czy komuś z nas się nie zdażył :unsure:

#68 OFFLINE   pawelekk

pawelekk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 90 postów
  • LokalizacjaGórzyca

Napisano 04 kwiecień 2012 - 14:43

Mi J. Leśniak smarował Shimano super X. Nie miałem zastrzeżeń

#69 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3527 postów
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 04 kwiecień 2012 - 14:49

wszystko racja ,każdy ma prawo do błędu,ale chyba nie do wmawiania że coś jest zrobione super jak nie jest.Jak ode mnie wychodzi kręciek charczący to nie powiem koledze że jest super masmix i z czasem się praca poprawi.ta praca miała się własnie po serwisie poprawić.jak się nie da to się nie da zrobić.a nie brać kasę i potem mieć niezadowolonych klientów.Przesmarować to każdy może i na pewno są zadowoleni klienci.mowa o kołowrotkach które wracają w gorszym stanie niż zostały wysłane.coś takiego nie powinno mieć miejsca

#70 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 04 kwiecień 2012 - 14:52

I tego serwisant powinien sie trzymać :D Świete słowa :mellow: Ja nikogo nie staram sie bronić :D To co napisałem to tylko i wyłącznie moje odczucia i doswadczenia z panem Józefem :D

#71 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 04 kwiecień 2012 - 16:19

wszystko racja ,każdy ma prawo do błędu,ale chyba nie do wmawiania że coś jest zrobione super jak nie jest.Jak ode mnie wychodzi kręciek charczący to nie powiem koledze że jest super masmix i z czasem się praca poprawi.ta praca miała się własnie po serwisie poprawić.jak się nie da to się nie da zrobić.a nie brać kasę i potem mieć niezadowolonych klientów.Przesmarować to każdy może i na pewno są zadowoleni klienci.mowa o kołowrotkach które wracają w gorszym stanie niż zostały wysłane.coś takiego nie powinno mieć miejsca

Hasior Święte Słowa.
Czasem kolegom robię maszynki i mówię, chodzi dużo lepiej bo luzy np. usunięte i była sahara w nim - jak posmarowany to inna bajka-Gorgol coś wie na ten temat - jego TP 4000;prawda Dareczku B) A jak jest rebro to smar wymieniony ale rakiety z niego to już nie będzie ;).

#72 OFFLINE   Bury knives

Bury knives

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 842 postów
  • Lokalizacjahttps://www.facebook.com/buryknives

Napisano 04 kwiecień 2012 - 16:53

[quote]
wszystko racja ,każdy ma prawo do błędu,ale chyba nie do wmawiania że coś jest zrobione super jak nie jest.Jak ode mnie wychodzi kręciek charczący to nie powiem koledze że jest super masmix i z czasem się praca poprawi.ta praca miała się własnie po serwisie poprawić.jak się nie da to się nie da zrobić.a nie brać kasę i potem mieć niezadowolonych klientów.Przesmarować to każdy może i na pewno są zadowoleni klienci.mowa o kołowrotkach które wracają w gorszym stanie niż zostały wysłane.coś takiego nie powinno mieć miejsca
[/quote]
Hasior Święte Słowa.
Czasem kolegom robię maszynki i mówię, chodzi dużo lepiej bo luzy np. usunięte i była sahara w nim - jak posmarowany to inna bajka-Gorgol coś wie na ten temat - jego TP 4000;prawda Dareczku B) A jak jest rebro to smar wymieniony ale rakiety z niego to już nie będzie ;).
[/quote]
Dokładnie Józiu,własnie miałem pisać,o tym TPXG nowiutki i suchy i jakies stuki mi tam były,krótka nawijka przez tel,co jest co bedzie robione,i jako takiego czucia mechanizmu nie da sie całkiem zlikwidowac,bo przełozenie jak diabli i prawie 1m linki za jeden obrót zwija,i taki jak opisał go @Jozi taki własnie dostałem.
A u pana L,np czuc prace przekładni,i to najbardziej w danym ułozeniu korby wzgledem kołowrotka(jasniej juz nie mozna)wraca z powrotem,i dalej to samo i ciezej chodzi dzwonisz i mowisz ze to jednak nie to,a tam w słuchawce czarodziej......sie dotrze sie wyrobi


#73 OFFLINE   maicke82

maicke82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1020 postów
  • Lokalizacjapałownia na Szuminie

Napisano 04 kwiecień 2012 - 20:10

Ja sie bierze za cos kase to ma chodzic lepiej niz przed robota a nie poprawki pozniej robic, byle mechanik samochodowy jak nie zrobi to kasy nie bierze i nie wciska glupot ze auto sprawne,chyba,ze blondynka klientem i mozna ja otumanic,a co mowic taka Wyrocznia w swiecie kolowrotkow jak Pan Lesniak, nie udalo sie usprawnic krecka,miec honor i nie kosic tyle kasy.Chyba ze niektorych z wedkarzy ma wlasnie za takie blondynki co krecka nie potrafia nasmarowac.

#74 OFFLINE   maicke82

maicke82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1020 postów
  • Lokalizacjapałownia na Szuminie

Napisano 04 kwiecień 2012 - 20:19

A tekst ze sie wyrobi i dotrze osobiscie slyszalem w sluchawce.Za rok pan przysle i bedzie chodzil jeszcze lepiej.Najwiekszy plus tego jest taki, ze czlowiek zostal zmobilizowany do gruntownego zapozania sie z mechanizmem kolowrotka.pzdr

#75 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 05 kwiecień 2012 - 15:54

A tekst ze sie wyrobi i dotrze osobiscie slyszalem w sluchawce.Za rok pan przysle i bedzie chodzil jeszcze lepiej.Najwiekszy plus tego jest taki, ze czlowiek zostal zmobilizowany do gruntownego zapozania sie z mechanizmem kolowrotka.pzdr

No i jak Ci poszło B).

#76 OFFLINE   zorro

zorro

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2676 postów
  • LokalizacjaWarszawa-Kamienne Skarżychoooo...
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Szczepanik

Napisano 05 kwiecień 2012 - 16:30

Chyba nieźle bo zrealizowałem zamówienie na wiadro czerwonego smalcu.. :mellow: Czyli Pan Maciej w ferworze walki.. <_<

#77 OFFLINE   maicke82

maicke82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1020 postów
  • Lokalizacjapałownia na Szuminie

Napisano 05 kwiecień 2012 - 18:28

Tak jak wspomnial zyczliwy kolega powyzej walka ze zmutowanym 14 letnim mechanizmem stelliny zaplanowana na weekend :D pzdr

#78 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 05 kwiecień 2012 - 19:22

Tak jak wspomnial zyczliwy kolega powyzej walka ze zmutowanym 14 letnim mechanizmem stelliny zaplanowana na weekend :D pzdr

No życzę powodzenia :D .

#79 OFFLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1088 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 06 kwiecień 2012 - 15:08

http://i1.ryjbuk.pl/13e0f2042f29f5dcfb01bebf41d7c9c469cf5581/brawo-gif-gif?1333365598991


Ale gość do naszego Frika podobny z twarzy, tylko ciut szczuplejszy. Rysy, no i ten wąsik :huh:

#80 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 06 kwiecień 2012 - 18:48

[quote]
http://i1.ryjbuk.pl/13e0f2042f29f5dcfb01bebf41d7c9c469cf5581/brawo-gif-gif?1333365598991
[/quote]

Ale gość do naszego Frika podobny z twarzy, tylko ciut szczuplejszy. Rysy, no i ten wąsik :huh:
[/quote]

Ten gość to zdaje się Orson Welles w roli C.F.K. :D
  • marcinesz lubi to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: serwis, kołowrotek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych