Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

W co gracie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
587 odpowiedzi w tym temacie

#441 OFFLINE   Michal_

Michal_

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 243 postów
  • LokalizacjaSzczecin/Moniatycze

Napisano 22 czerwiec 2019 - 23:25

A ja gram tylko myltiplayery, obecnie cs 1.6 (na jednym serwerze mam ponad 2500h), wcześniej quake2, q3, q3cpm, lajtowo tekken 7, pesy u kumpla (nawet nie wiem które już), na imprezach wormsy :),  single bardzo rzadko ale polecę hotline miami 1&2, super świetna fabuł i mega genialny soundtrack!



#442 OFFLINE   EdekDeBeściak

EdekDeBeściak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 451 postów
  • LokalizacjaBochnia

Napisano 13 październik 2019 - 20:55

Cześć,

 

ktoś gra w gry bitewne typu Warhammer, Age Of Sigmar ?



#443 OFFLINE   GoloGolo

GoloGolo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 165 postów
  • LokalizacjaPogorzela
  • Imię:Grzegorz

Napisano 14 październik 2019 - 07:54

PUBG



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#444 OFFLINE   Robert.B

Robert.B

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 181 postów
  • LokalizacjaGórka
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:B

Napisano 14 październik 2019 - 08:14

Grałem kiedyś w Game od war . Tak skonstruowana że bez ładowania konkretnej kasy nic się nie znaczyło. Na początku duży pakiet wystarczał na długo potem tak się MZ rozpedziło z nowościami że dużo fajnych ludzi odeszło. Dobrze że z tym skończyłem.

#445 OFFLINE   Nissenel

Nissenel

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 101 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Nazwisko:Sebastian

Napisano 30 listopad 2019 - 23:28

A ja myślałem, że na Black Friday znajde PS4 Pro w jakiejś fajnej cenie...

 

Swoją drogą, nie ma któryś z kolegów do sprzedania używki?  ;)  Chętnie odkupie! 


Użytkownik Bunzen edytował ten post 30 listopad 2019 - 23:28


#446 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • Twórcy
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 22 luty 2020 - 07:15

https://www.youtube....h?v=tCI396HyhbQ



#447 OFFLINE   morrum

morrum

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 640 postów
  • LokalizacjaPustynia Kujawska
  • Imię:Michał

Napisano 22 luty 2020 - 15:11

A ja myślałem, że na Black Friday znajde PS4 Pro w jakiejś fajnej cenie...

Swoją drogą, nie ma któryś z kolegów do sprzedania używki? ;) Chętnie odkupie!



Jakiś czas temu się napaliłem na PS4.
Znajomy w sklepie szykował mi mały zestaw promocyjny i już miałem jechać i wydać zaskórniaki gdy mój serdeczny kumpel z Wrocka wygadał się w rozmowie, że jego 10 latek, który w wieku 5 lat ciągał medalowe jazie teraz po szkole najchętniej tylko by grał. Wszystkie prezenty chce dostawać związane z graniem.
Stwierdziłem że pierdzielę i zrezygnowałem z elektronicznych uciech. Co prawda mój Szymon ma dopiero 2,5 roku i wielu rzeczy których bym chciał w przyszłości nie uniknie, choćby jak pójdzie do szkoły, ale sam mu nie będę podsuwać odmóżdżaczy.
  • bassy i Bartek_C lubią to

#448 OFFLINE   Pumba

Pumba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2530 postów
  • LokalizacjaGdynia / Tobołowo
  • Imię:Łukasz

Napisano 22 luty 2020 - 20:01

Nazywanie gier video "odmóżdżaczami" świadczy o braku zorientowania w temacie lub totalnej ignorancji.

Użytkownik Pumba edytował ten post 22 luty 2020 - 20:11

  • croock lubi to

#449 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • Twórcy
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 22 luty 2020 - 20:19

Dużo jest na rynku gier nic nie wartych ale są gry na które warto poświęcić czas o ile ktoś w ogóle lubi gry .Zwłaszcza te trudne,które wymagają powiedzmy 1-2 mce "mocnego" grania i myślenia żeby to ukończyć. 



#450 OFFLINE   morrum

morrum

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 640 postów
  • LokalizacjaPustynia Kujawska
  • Imię:Michał

Napisano 22 luty 2020 - 23:25

Komentowanie jednego słowa wyjętego z kontekstu świadczy o braku chęci lub zdolności zrozumienia całości tekstu.
Stawiam na pierwsze połączone z pośpiechem.

#451 OFFLINE   Wilku82

Wilku82

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 36 postów

Napisano 23 luty 2020 - 04:47

Dużo jest na rynku gier nic nie wartych ale są gry na które warto poświęcić czas o ile ktoś w ogóle lubi gry .Zwłaszcza te trudne,które wymagają powiedzmy 1-2 mce "mocnego" grania i myślenia żeby to ukończyć.

Dark Souls :)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

#452 OFFLINE   bassy

bassy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1936 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 23 luty 2020 - 10:40

Nazywanie gier video "odmóżdżaczami" świadczy o braku zorientowania w temacie lub totalnej ignorancji.


Jesteś bardzo subiektywny. Ale wychowasz swoje dzieci po swojemu. Elektronika w początkowym okresie rozwoju robi dużo bałaganu. Także dla dobra dziecka nie ignoruj tego. Neurologia i psychiatria musi zmagać się z trudnościami u dzieci. Gry to monitor, tv, kwestia wzroku , błędnika. To skutki lawinowe. Tak to staroświeckie bawić się z dzieckiem w berka na podwórku........
  • jacekp29 i morrum lubią to

#453 OFFLINE   nyny

nyny

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1395 postów
  • LokalizacjaKraina Wiecznych Łowów
  • Imię:Przemek

Napisano 23 luty 2020 - 11:45

Lo matko, znowu się zaczyna, gry to zuo, że siedzenie przed monitorem psuje wzrok itd...

Takie trochę Urban legends, do czegoś trzeba zawsze się przyczepić.

Ganianie w berka na podwórku w dajmy na to Krakowie gdzie powinno się łazić w maskach to takie super jest prawda?

 

Mam bez mała 45 lat, od około 38 lat gram (wcześniej się nie dało bo nie było na czym), nie mam problemów z zaburzeniami psychicznymi, neurologicznymi.

Poniekąd przez gry doszedłem do tego, że pracuję w branży IT...

Najlepsze, że ślęczę przed wszelkiej maści panelami średnio 10-12 godzin dziennie, i odpukać ze wzrokiem wszystko OK.

 

Także ten tego, beezdury się czasami wypisuje i demonizuje w kontekście gier komputerowych :)



#454 OFFLINE   Mik

Mik

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 259 postów
  • Lokalizacja1km od Bałtyku
  • Imię:Michał

Napisano 23 luty 2020 - 13:46

A ja mam dystans do tych gapiących się w ekrany wszelakiej maści.Są tacy sami. ;)



#455 OFFLINE   bassy

bassy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1936 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 23 luty 2020 - 15:19

Nyny. Czy od początku grałeś w gry wypasione jak teraz czy atari 2d. Ja nie demonizuję gier. Sam lubię symulatory lotu II wś. Twoje dziecko Twoja odpowiedzialność.

#456 OFFLINE   nyny

nyny

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1395 postów
  • LokalizacjaKraina Wiecznych Łowów
  • Imię:Przemek

Napisano 23 luty 2020 - 15:29

Nyny. Czy od początku grałeś w gry wypasione jak teraz czy atari 2d. Ja nie demonizuję gier. Sam lubię symulatory lotu II wś. Twoje dziecko Twoja odpowiedzialność.

Jakie to ma znaczenie na czym grałem?

Gier jest mnóstwo, dla każdego coś miłego, dzisiejsze gry to nie tylko sieczka. Poza tym od wielu lat na pudełkach, czy teraz w wersjach cyfrowych jest też takie coś jak PEGI. Wystarczy zdrowo rozsądokowo do wszystkiego podchodzić.



#457 Guest_Drac_*

Guest_Drac_*
  • Guests

Napisano 23 luty 2020 - 15:44

Jak moja córka chodziła do przedszkola było spotkanie z prof psychologii. Widać że kobita pasjonuje się swoją pracą.
Przytaczała wyniki badań po jakim czasie u dzieci w jakom wieku mózg się gotuje od ekranu. Mamy za nowoczesne ekrany, które wysyłają ileś tam obrazów na sekundę i dziecięcy mózg nie wyrabia.
Dzieci w wiekuwieku przedszkolnym mogą spędzać czas przed tv 20 - 40 min dziennie /duży rozstrzał czasowy bo dzieci w przedszkolu mają 2,5 - 6 lat/.

Sam zauważyłem, że gdy moja prawie 8 letnia córka spędzi za dużo czasu przy bajkach bez przerwy robi się nerwowa, nadpobudliwa. Tv może oglądać max do godz 18 bo jak siedziała przy bajkach przed snem dlugo usnąć nie mogła.

Wszystko dla ludzi, ale z głową.
Córka uwielbia gre Worms. Na Xbox.
Jak ogarnie lekcje i pokój jest w miarę czysty siedzi przy tym -ok godzinę. I basta.

Ja obecnie gram w call of duty modern warfare.
Fajna fabuła. Ale krótka.
W sieci jest mega fajnie. Zazwyczaj wrzucają mnie do planszy z mocniejszymi graczami i dostaje łomot, ale czasem udaje się byc w pierwszej trójce.
Celowanie padem to jakaś masakra!
W przeciwnika już bezproblemowo celuje, ale w głowę to już różnie.
A strzał w głowę czy w kadłubek robi ogromną różnicę.
  • coma lubi to

#458 OFFLINE   Pumba

Pumba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2530 postów
  • LokalizacjaGdynia / Tobołowo
  • Imię:Łukasz

Napisano 23 luty 2020 - 16:49

Koledzy,

pisząc posta nie miałem na myśli gier vs. wychowanie małych dzieci a jedynie porównanie gier do odmóżdżaczy. Czasy, kiedy standardową fabułą gry było infantylne ratowanie księżniczki z rąk łotra już minęły. Mamy takie tytuły jak choćby kultowe The Lastof Us, gdzie fabuła dostarcza tak silnych emocji i wrażeń estetycznych, że tym samym deklasuje nie jeden film czy książkę. Takich tytułów jest w chwili obecnej mnóstwo. Czasy się zmieniły, gry traktują o poważnych życiowych kwestiach takich jak choćby problemy rodzinne, rasizm itp. Owszem, jest również szereg tytułów nie wymagających od gracza ruszenia głową, ale takiego refleksu i poziomu koncentracji jaki jest potrzebny w Quake 3 Arena czy choćby serii Darek Souls nie wyrobimy sobie nawet łowiąc sandacze z opadu.

P.S. @morrum, nie kupuj PS4, za moment będzie 5-tka.
  • croock lubi to

#459 OFFLINE   morrum

morrum

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 640 postów
  • LokalizacjaPustynia Kujawska
  • Imię:Michał

Napisano 23 luty 2020 - 16:54

Poczekam aż młody podrośnie - na komunię MU😉 kupię 😂
Staram się by nie został smartfonowym zombie jakich teraz pełno wokół 😐

Nawet jego rówieśnicy, w przychodni większość dzieciaków albo dostaje smartfona od rodziców żeby się uspokoiły albo same wymuszają. Niektóre jeszcze nie mówią nic składnego a już w ekran wpatrzone. O nastolatkach to już lepiej nie mówić 😐

Na konsoli zawsze grało mi się lepiej niż na PCcie. Ale wiem że nie mogę przesadzać z grami. Dzieciak nie wie, dla dzieciaka fajna zabawa - pamiętam jak za szczyla gdzieś w '92 z kuzynai na C64 po kilkanaście godzin graliśmy ...

Użytkownik morrum edytował ten post 23 luty 2020 - 17:03

  • coma lubi to

#460 OFFLINE   zenek

zenek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 421 postów

Napisano 23 luty 2020 - 19:49

Zakończyłem :D

https://youtu.be/2M5X1ztb1kI?t=2

https://youtu.be/3MCBAxmWV0o?t=8






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych