Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Lokowanie produktu? (wydzielone z wątku Okonie 2019)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
102 odpowiedzi w tym temacie

#101 OFFLINE   drag

drag

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1654 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Andrzej

Napisano 20 wrzesień 2019 - 10:26

Mam wrażenie, że odbieracie te osoby w sposób negatywny. Sam nie wiem dlaczego? Bo lowia wyłącznie sprzętem danej marki? Czy nie ma kompletnie wiary w to co widać ma zdjęciach. Ciągle insynuacje na temat konfliktów, wiarygodności...każdy ma przecież swój rozum i sam decyduje o tym co kupi o czym lowi. Rozumiem jeszcze żeby takie osoby prowadziły agresywną słowna reklamę typu "Tylko to"...Ale często nie ma Nawet słowa o producencie bądź nazwie produktu.narady trwają dlugo

TomSuw.

Szczerze,ja nie mam problemu z tym że reklamujesz Westina.Tak samo zresztą jak nie miałem wielkiego problemu z tym że jeszcze jakiś czas temu jedynymi słusznymi dla Ciebie przynętami były Z-Many.Twoje prawo,idiotyzmem byłoby narzucać Ci na co masz łowić i kogo reklamować.To jest tylko  wyłącznie Twoja sprawa.

Uważam natomiast że gdybys od początku wprost napisał(bo wszyscy widzieli że tak jest)-tak,jestem "timowiczem" Westina,pokazuję i lokuję ich przynęty i ogólnie sprzęt,nie byłoby żadnego problemu i zdecydowana większość osób zrozumiałaby to i nie miałą problemu.

Lubię i lubiłem Twoje zdjęcia bo łowisz ładne ryby i dobrze je fotografujesz,natomiast nie mogę się oprzeć wrażeniu że ryba na tych zdjęciach coraz częściej jest dalej w hierarchi ważności niż Stickleback,torba Westina czy co tam jeszcze jest.



#102 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1927 postów

Napisano 20 wrzesień 2019 - 13:09

 Rozumiem jeszcze żeby takie osoby prowadziły agresywną słowna reklamę typu "Tylko to"...Ale często nie ma Nawet słowa o producencie bądź nazwie produktu.

No jednak nie rozumiesz.



#103 OFFLINE   korol

korol

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2190 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:K

Napisano 23 wrzesień 2019 - 13:15

Mam wrażenie, że odbieracie te osoby w sposób negatywny. Sam nie wiem dlaczego? Bo lowia wyłącznie sprzętem danej marki? Czy nie ma kompletnie wiary w to co widać ma zdjęciach. Ciągle insynuacje na temat konfliktów, wiarygodności...każdy ma przecież swój rozum i sam decyduje o tym co kupi o czym lowi. Rozumiem jeszcze żeby takie osoby prowadziły agresywną słowna reklamę typu "Tylko to"...Ale często nie ma Nawet słowa o producencie bądź nazwie produktu.narady trwają dlugo

 

Gdzie tam negatywny.
Po prostu chce wiedzieć, czy ktoś reklamuje gumy x na sandacza, bo to pozycja firmy z którą ma umowę, czy też dlatego, że łowił trzydziestką różnych i te mu się najlepiej sprawdzały. Bardzo proste. 

Na przykład przy porównywaniu różnych modeli TP i Stelli fajnie by było porozmawiać z kimś z Shimano. Za to w inną stronę, info o tym, że ktoś łowi tylko na woblery y sprawia, że pomijam opinię, bo z doświadczenia wiem, że nie ma jednej najlepszej, lecz udane pozycje różnych. Wyjątek - Twórcy łowiący tylko  na swoje :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych