Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Pilne - Pomoc dla Janusza @Woblery z Bielska

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
116 odpowiedzi w tym temacie

#101 OFFLINE   cyprys19

cyprys19

Zaawansowany

• Twórcy
  • PipPipPip
  • 2909 postów
  • Lokalizacjapułtusk okolice
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:k

Napisano 16 marzec 2020 - 14:43

Niestety odwiedziny też zostały zawieszone, więc prośba do Was- dzwońcie do Janusza ile się da! Niech czuje wsparcie z naszej strony,bo oprócz telewizora nie ma kontaktu ze światem...

#102 OFFLINE   Pisarz.......ewski Piotr

Pisarz.......ewski Piotr

Zaawansowany

• +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2552 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr

Napisano 19 marzec 2020 - 21:00

Tak jak napisał Marcin , teraz jedyny kontakt Janusza za światem , to telewizor i telefon . Zresztą dziś sam tak mi powiedział podczas rozmowy telefonicznej.

Kto może niech dzwoni bo to jest mu potrzebne jak rybie woda. 

Kiedy mu wspomniałem że byłem dziś na rybach , to głos mu się tak ożywił że aż miło. :D

Prosił żeby pozdrowić kolegów i parafrazując ;) jego słowa . Jest ciężko :angry:  , ale nie pękam :) .

• Karol Krause, cyprys19, bolomistrz7 i 1 inna osoba lubią to

#103 ONLINE   ezehiel

ezehiel

Zaawansowany

• +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3569 postów
  • LokalizacjaLa La Land
  • Imię:Marcin

Napisano 20 marzec 2020 - 06:02

Chłopaki dzwońcie bo naprawdę facet ma teraz przerąbane.
Cholernie mu nudno, nie ma z kim gadać.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
  • Pisarz.......ewski Piotr lubi to

#104 ONLINE   BOB

BOB

Ekspert

• +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 8428 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 22 marzec 2020 - 18:29

Wczoraj dłuższą chwilę pogadałem sobie z Januszem. Ucieszył mnie przede wszystkim jego dobry nastrój bo jeszcze dzień wcześniej nie było fajnie. Nowy problem zdrowotny i nowy problem ... na całe szczęście wczoraj pozytywnie rozwiązany. Znowu poopowiadaliśmy sobie kawały, pogadaliśmy o obecnej sytuacji.

Janusz bardzo interesuje się tym co się dzieje na forum. To dobry objaw, że zaczyna tęsknić za nami i wszystkich pozdrawia :highfive:

#105 OFFLINE   Pracownia Mandula Chełm

Pracownia Mandula Chełm

Forumowicz

• Twórcy
  • PipPip
  • 89 postów
  • LokalizacjaChełm
  • Imię:JAKUB

Napisano 25 marzec 2020 - 07:56

Jak ktoś będzie rozmawiał z Januszem proszę pozdrowić i życzyć zdrowia.

• BOB lubi to

#106 OFFLINE   cyprys19

cyprys19

Zaawansowany

• Twórcy
  • PipPipPip
  • 2909 postów
  • Lokalizacjapułtusk okolice
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:k

Napisano 27 marzec 2020 - 18:00

Rozmawiałem z Januszem i mam dobre wieści!  Dziś czuł się bardzo dobrze i miał dużo siły i zapału do ćwiczeń.Najpierw poćwiczył trochę rękę przy drabinkach,a później zrobił kilka kroków przy chodziku- słyszałem entuzjazm i nadzieję w jego głosie,a do tego obiecał,że w poniedziałek postara się jeszcze bardziej!

Pozdrawia wszystkich forumowiczów i prosi o telefony,bo strasznie się nudzi!

#107 OFFLINE   Łukasz W

Łukasz W

Zaawansowany

• +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 511 postów
  • LokalizacjaCzechowice - Dziedzice

Napisano 30 marzec 2020 - 18:43

Janusz twarda sztuka . Jesteśmy cały czas na łączach 😀👊
  • malinabar, Pisarz.......ewski Piotr i cyprys19 lubią to

#108 OFFLINE   Piotr.B

Piotr.B

Zaawansowany

• Twórcy
  • PipPipPip
  • 624 postów
  • Imię:Piotr

Napisano 31 marzec 2020 - 19:59

Ja dzisiaj rozmawiałem z nim i prośba jest moja żeby dzwonić do niego bo to jest mu potrzebne. Nie patrzcie ze będziecie przeszkadzać bo nie będziecie. Janusz nie ma teraz rechabilitacji z racji zagrożenia wirusem więc tymbardziej trzeba się z nim kontaktować. Trochę mówienie sprawia mu wysiłek ale musi ćwiczyć 😁😁😁

#109 OFFLINE   Łukasz W

Łukasz W

Zaawansowany

• +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 511 postów

Napisano 03 kwiecień 2020 - 09:39

Właśnie rozmawiałem z Januszem . Jest w izolatce także teraz totalnie nie ma z kim pogadać. Powód izolacji to nocna wizyta w szpitalu wojewódzkim. Jak ktoś ma trochę czasu to niech tyrknie do Niego i pogada o rybach 😉
  • BOB i cyprys19 lubią to

#110 ONLINE   BOB

BOB

Ekspert

• +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 8428 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 04 kwiecień 2020 - 16:05

Rozmawiałem. Domyślałem się, że zrobili mu kwarantannę po wizycie w szpitalu bo tam korona. Za dwa tygodnie, znowu będzie musiał być na zabiegu w tym szpitalu i ...znowu kwarantanna?! przerąbane!. Na całe szczęście Janusz to twardziel i mówi, że wytrzyma wszystko. Zawsze w zanadrzu ma jakiś dobry kawał ;)  :D Poza tym przeniesienie do izolatki ma, jak stwierdził jeden istotny plus ... izolatka ma okna w suficie, to może sobie popatrzeć na niebo :rolleyes:  :) Pozdrawia wszystkich forumowiczów :highfive:

#111 ONLINE   BOB

BOB

Ekspert

• +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 8428 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 14 kwiecień 2020 - 21:27

No i niestety, zgodnie z przypuszczeniami Janusz po zabiegu w szpitalu znowu trafił do izolatki. Humor dopisuje bo przynajmniej ma telewizor (a wiemy jak teraz rozrywkowo w telewizji ;) ) i okno w suficie, przez które naoglądał się dzisiaj padającego śniegu. 

Więc kto może to niech dzwoni do Janusza :)

• Drac lubi to

#112 ONLINE   BOB

BOB

Ekspert

• +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 8428 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 kwiecień 2020 - 20:12

Przed chwilą zadzwonił do mnie Janusz z bardzo ważną i informacją. Wymyślił jak można pokonać wirusa i pandemię. Muszę przyznać, że pomysł dość oryginalny ...kto chce się dowiedzieć jak, to musi sam do niego zadzwonić. ;)  :D

Widać, że mu się poprawia i coraz bardziej nudzi :P  :)

Użytkownik BOB edytował ten post 28 kwiecień 2020 - 20:25

#113 OFFLINE   Łukasz W

Łukasz W

Zaawansowany

• +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 511 postów

Napisano 29 kwiecień 2020 - 06:28

Miał rownież dobry pomysł co zrobić jak Nas złapie policja w drodze na ryby podczas zakazu łowienia 🤣🤣🤣

#114 ONLINE   BOB

BOB

Ekspert

• +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 8428 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 07 maj 2020 - 19:49

Krótko telefon od Janusza i nowy kawał:

Blondynka odniosła sukces w czasie kwarantanny. Ułożyła puzzla w 45 minut. A na pudełku było napisane ... od 5 do 7 lat. ;)  :D

Zdrowieje :P  :)  :)  :)

• popper, Jozi i Rajfel lubią to

#115 ONLINE   BOB

BOB

Ekspert

• +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 8428 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 czerwiec 2020 - 22:09

Janusz w dobrej formie i pozytywnym nastawieniu.

Pozdrawia Wszystkich :)

#116 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

Ekspert

• Moderatorzy
  • 8150 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 05 lipiec 2020 - 20:52

Hej mam dla Was wiadomość od rodziny Janusza

DO PRZYJACIÓŁ I KOLEGÓW JANUSZA

ZBLIŻA SIĘ JUŻ ROK OD KIEDY JANUSZ DOSTAŁ UDARU. NIECHĘTNIE WRACAM DO TAMTEGO CZASU. BRAT BYŁ W TAK CIĘŻKIM STANIE, ŻE LEKARZE NIE DAWALI MU DUŻYCH SZANS. UDAR BYŁ JEDNAK NA TYLE SILNY, ŻE LEWA STRONA ZOSTAŁA BEZWŁADNA.
DZIĘKI DUŻEJ POMOCY PRZYJACIOŁ, JUŻ W SZPITALUMOGLIŚMY WPROWADZIĆ DODATKOWĄ REHABILITACJĘ, KTÓRA DAWAŁA EFEKTY I NAPAWAŁA POTYMIZMEM.
SZPITAL REHABILITACYJNY TO DUŻA PORAŻKA. Z POWODU ZAKAŻENIA WEWNĄTRZSZPITALNEGO UMIESZCZONO JANUSZA W IZOLATCE. REHABILITACJA BYŁA BARDZO OGRANICZONA, A DODATKOWE PRYWATNE, W OGÓLE NIEMOŻLIWE. TO CAŁKIEM STRACONY CZAS.
PONIEWAŻ JANUSZ POTRZEBUJE CAŁODOBOWEJ OPIEKI CZEKALIŚMY NA MIEJSCE W DPS.TAM JUŻ POZWOLONO WPROWADZIĆ DODATKOWĄ REHABILITACJĘ. OD POŁOWY LISTOPADA JANUSZ BYŁ REHABILITOWANY 5 RAZY W TYGODNIU PLUS 2 DODATKOWO, KTÓRE ZAPEWNIAŁ DPS.
PRZY POMOCY REHABILITANTA POTRAFIŁ ZROBIĆ KILKA KROKÓW. ĆWICZYŁ RÓWNIEŻ SIEDZENIE NA WÓZKU, CO SPRAWIA MU OGROMNY KŁOPOT.
W POŁOWIE MARCA CAŁA REHABILITACJA ZOSTAŁA WSTRZYMANA. Z POWODU KONIECZNOŚCI ZMIANY CEWNIKA PRZECHODZIŁ 2 RAZY KWARANTANNĘ. NA SZCZĘŚCIE WSZYSTKO W PORZĄDKU I ZACZĘTO POWOLI WPROWADZAĆ REHABILITACJĘ PRZEZ PRACOWNIKA DPS-U.
CZĘŚCIEJ SIEDZI NA WÓZKU W ŚWIETLICY. SPRAWIA MU TO OGROMNĄ FRAJDĘ, ŻE MOŻE WYJECHAĆ POZA SALĘ. Z NIECIERPLIWOŚCIĄ CZEKA NA REHABILITANTA Z ZEWNĄTRZ.
DZIĘKI WSPARCIU PRZYJACIÓŁ MA ZAPEWNIONĄ REHABILITACJĘ JESZCZE NA PONAD 3 MIESIĄCE. KUPILIŚMY MU FAJNEGO TABLETA, NA KTÓRYM OGLĄDA FILMY Z NETFLIKSA. MOŻE TEŻ ŁATWIEJ BĘDZIE MÓGŁ SIĘ KONTAKTOWAĆ Z WAMI. PAMIĘĆ WSTECZNĄ MA BARDZO DOBRĄ, JEDNAK PEŁNE WYKORZYSTANIE FUNKCJI TABLETA SPRAWIA MU KŁOPOT. MYŚLĘ, ŻE JAK POZWOLĄ NAM W KOŃCU NA ODWIEDZINY, TO NAUCZYMY GO LEPSZEGO URZYWANIA RÓŻNYCH FUNKJI.
W TABLECIE MA WSZYSTKIE PROGRAMY DO KONTAKTÓW Z WAMI, WIĘC MOŻECIE PRÓBOWAĆ, MAM NADZIEJĘ, ŻE SPRÓBUJE JE WYKORZYSTAĆ.
Z MOWĄ NIE MA WIĘKSZYCH PROBLEMÓW, CHĘTNIE ROZMAWIA PRZEZ TELEFON. ŻYJE WCIĄŻ NADZIEJĄ, ŻE WRÓCI CHOĆ CZĘŚCIOWO DO ZDROWIA I TEGO MU ŻYCZYMY.
JESTEM Z BRATEM CODZIENNIE W KONTAKCIE, WSPIERAMY SIĘ I CIESZYMY Z KAŻDEGO POSTĘPU W REHABILITACJI.
BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA POMOC I WSPARCIE, KTÓRE ZNACZY DLA NAS BARDZO DUŻO. JANUSZ WSZYSKIM BARDZO DZIĘKUJE. BYŁ BARDZO WZRUSZONY WASZYM ZAANGAŻOWANIEM W POMOC, O KTÓREJ NAWET NIE ŚMIAŁ MARZYĆ. JESTEŚCIE NAPRAWDĘ WSPANIALI, ŻE NIE ZOSTAWILIŚCIE GO W POTRZEBIE.
DZIĘKUJĄC ŻYCZYMY WSZYSTKIM DUŻO ZDROWIA I TAKICH PRZYJACIÓŁ, NA KTÓRYCH ZAWSZE MOŻNA LICZYĆ. NIECH WASZA DOBROĆ WRÓCI DO WAS I WASZYCH NAJBIŻSZYCH.
BARDZO DZIĘKUJĘ. SIOSTRA JANUSZA.

#117 ONLINE   BOB

BOB

Ekspert

• +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 8428 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 lipiec 2020 - 18:28

U Janusza się dzieje. Jutro kolejne badania i może kolejny etap kuracji. Fajnie, że z mówieniem ma coraz mniej problemów.

Od początku choroby, Janusz miał "parcie na zdrowie" i są wyniki :)

Wiadomo jak ważny mamy dzisiaj dzień, dla Janusza również ...urna dotarła :good: Tylko jak powiedział..."wścibska baba koniecznie chciała podpatrzeć na kogo głosuję"...! Myślę, że skoro potrafił ukryć się przed wzrokiem pstrągów to i z "babą" sobie poradził :D  :D  :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych