Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Pilne - Pomoc dla Janusza @Woblery z Bielska


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
141 odpowiedzi w tym temacie

#101 OFFLINE   cyprys19

cyprys19

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3928 postów
  • Lokalizacjapułtusk okolice
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:k

Napisano 16 marzec 2020 - 14:43

Niestety odwiedziny też zostały zawieszone, więc prośba do Was- dzwońcie do Janusza ile się da! Niech czuje wsparcie z naszej strony,bo oprócz telewizora nie ma kontaktu ze światem...



#102 OFFLINE   Pisarz.......ewski Piotr

Pisarz.......ewski Piotr

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2652 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr

Napisano 19 marzec 2020 - 21:00

Tak jak napisał Marcin , teraz jedyny kontakt Janusza za światem , to telewizor i telefon . Zresztą dziś sam tak mi powiedział podczas rozmowy telefonicznej.

Kto może niech dzwoni bo to jest mu potrzebne jak rybie woda. 

Kiedy mu wspomniałem że byłem dziś na rybach , to głos mu się tak ożywił że aż miło. :D

Prosił żeby pozdrowić kolegów i parafrazując ;) jego słowa . Jest ciężko :angry:  , ale nie pękam :) .


  • Karol Krause, cyprys19, bolomistrz7 i 1 inna osoba lubią to

#103 OFFLINE   ezehiel

ezehiel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3589 postów
  • LokalizacjaLa La Land
  • Imię:Marcin

Napisano 20 marzec 2020 - 06:02

Chłopaki dzwońcie bo naprawdę facet ma teraz przerąbane.
Cholernie mu nudno, nie ma z kim gadać.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
  • Pisarz.......ewski Piotr lubi to

#104 ONLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10127 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 22 marzec 2020 - 18:29

Wczoraj dłuższą chwilę pogadałem sobie z Januszem. Ucieszył mnie przede wszystkim jego dobry nastrój bo jeszcze dzień wcześniej nie było fajnie. Nowy problem zdrowotny i nowy problem ... na całe szczęście wczoraj pozytywnie rozwiązany. Znowu poopowiadaliśmy sobie kawały, pogadaliśmy o obecnej sytuacji.

Janusz bardzo interesuje się tym co się dzieje na forum. To dobry objaw, że zaczyna tęsknić za nami i wszystkich pozdrawia :highfive:



#105 OFFLINE   Pracownia Mandula Chełm

Pracownia Mandula Chełm

    Forumowicz

  • Twórcy
  • PipPip
  • 178 postów
  • LokalizacjaChełm
  • Imię:JAKUB

Napisano 25 marzec 2020 - 07:56

Jak ktoś będzie rozmawiał z Januszem proszę pozdrowić i życzyć zdrowia.


  • BOB lubi to

#106 OFFLINE   cyprys19

cyprys19

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3928 postów
  • Lokalizacjapułtusk okolice
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:k

Napisano 27 marzec 2020 - 18:00

Rozmawiałem z Januszem i mam dobre wieści!  Dziś czuł się bardzo dobrze i miał dużo siły i zapału do ćwiczeń.Najpierw poćwiczył trochę rękę przy drabinkach,a później zrobił kilka kroków przy chodziku- słyszałem entuzjazm i nadzieję w jego głosie,a do tego obiecał,że w poniedziałek postara się jeszcze bardziej!

Pozdrawia wszystkich forumowiczów i prosi o telefony,bo strasznie się nudzi!



#107 OFFLINE   Łukasz W

Łukasz W

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 531 postów
  • LokalizacjaCzechowice - Dziedzice

Napisano 30 marzec 2020 - 18:43

Janusz twarda sztuka . Jesteśmy cały czas na łączach 😀👊
  • malinabar, Pisarz.......ewski Piotr i cyprys19 lubią to

#108 OFFLINE   Piotr.B

Piotr.B

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 675 postów
  • Imię:Piotr

Napisano 31 marzec 2020 - 19:59

Ja dzisiaj rozmawiałem z nim i prośba jest moja żeby dzwonić do niego bo to jest mu potrzebne. Nie patrzcie ze będziecie przeszkadzać bo nie będziecie. Janusz nie ma teraz rechabilitacji z racji zagrożenia wirusem więc tymbardziej trzeba się z nim kontaktować. Trochę mówienie sprawia mu wysiłek ale musi ćwiczyć 😁😁😁

#109 OFFLINE   Łukasz W

Łukasz W

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 531 postów
  • LokalizacjaCzechowice - Dziedzice

Napisano 03 kwiecień 2020 - 09:39

Właśnie rozmawiałem z Januszem . Jest w izolatce także teraz totalnie nie ma z kim pogadać. Powód izolacji to nocna wizyta w szpitalu wojewódzkim. Jak ktoś ma trochę czasu to niech tyrknie do Niego i pogada o rybach 😉
  • BOB i cyprys19 lubią to

#110 ONLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10127 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 04 kwiecień 2020 - 16:05

Rozmawiałem. Domyślałem się, że zrobili mu kwarantannę po wizycie w szpitalu bo tam korona. Za dwa tygodnie, znowu będzie musiał być na zabiegu w tym szpitalu i ...znowu kwarantanna?! przerąbane!. Na całe szczęście Janusz to twardziel i mówi, że wytrzyma wszystko. Zawsze w zanadrzu ma jakiś dobry kawał ;)  :D Poza tym przeniesienie do izolatki ma, jak stwierdził jeden istotny plus ... izolatka ma okna w suficie, to może sobie popatrzeć na niebo :rolleyes:  :) Pozdrawia wszystkich forumowiczów :highfive:



#111 ONLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10127 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 14 kwiecień 2020 - 21:27

No i niestety, zgodnie z przypuszczeniami Janusz po zabiegu w szpitalu znowu trafił do izolatki. Humor dopisuje bo przynajmniej ma telewizor (a wiemy jak teraz rozrywkowo w telewizji ;) ) i okno w suficie, przez które naoglądał się dzisiaj padającego śniegu. 

Więc kto może to niech dzwoni do Janusza :)



#112 ONLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10127 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 28 kwiecień 2020 - 20:12

Przed chwilą zadzwonił do mnie Janusz z bardzo ważną i informacją. Wymyślił jak można pokonać wirusa i pandemię. Muszę przyznać, że pomysł dość oryginalny ...kto chce się dowiedzieć jak, to musi sam do niego zadzwonić. ;)  :D

Widać, że mu się poprawia i coraz bardziej nudzi :P  :)


Użytkownik BOB edytował ten post 28 kwiecień 2020 - 20:25


#113 OFFLINE   Łukasz W

Łukasz W

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 531 postów
  • LokalizacjaCzechowice - Dziedzice

Napisano 29 kwiecień 2020 - 06:28

Miał rownież dobry pomysł co zrobić jak Nas złapie policja w drodze na ryby podczas zakazu łowienia 🤣🤣🤣

#114 ONLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10127 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 07 maj 2020 - 19:49

Krótko telefon od Janusza i nowy kawał:

Blondynka odniosła sukces w czasie kwarantanny. Ułożyła puzzla w 45 minut. A na pudełku było napisane ... od 5 do 7 lat. ;)  :D

Zdrowieje :P  :)  :)  :)


  • popper, Jozi i Rajfel lubią to

#115 ONLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10127 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 27 czerwiec 2020 - 22:09

Janusz w dobrej formie i pozytywnym nastawieniu.

Pozdrawia Wszystkich :)



#116 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8446 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 05 lipiec 2020 - 20:52

Hej mam dla Was wiadomość od rodziny Janusza

DO PRZYJACIÓŁ I KOLEGÓW JANUSZA

ZBLIŻA SIĘ JUŻ ROK OD KIEDY JANUSZ DOSTAŁ UDARU. NIECHĘTNIE WRACAM DO TAMTEGO CZASU. BRAT BYŁ W TAK CIĘŻKIM STANIE, ŻE LEKARZE NIE DAWALI MU DUŻYCH SZANS. UDAR BYŁ JEDNAK NA TYLE SILNY, ŻE LEWA STRONA ZOSTAŁA BEZWŁADNA.
DZIĘKI DUŻEJ POMOCY PRZYJACIOŁ, JUŻ W SZPITALUMOGLIŚMY WPROWADZIĆ DODATKOWĄ REHABILITACJĘ, KTÓRA DAWAŁA EFEKTY I NAPAWAŁA POTYMIZMEM.
SZPITAL REHABILITACYJNY TO DUŻA PORAŻKA. Z POWODU ZAKAŻENIA WEWNĄTRZSZPITALNEGO UMIESZCZONO JANUSZA W IZOLATCE. REHABILITACJA BYŁA BARDZO OGRANICZONA, A DODATKOWE PRYWATNE, W OGÓLE NIEMOŻLIWE. TO CAŁKIEM STRACONY CZAS.
PONIEWAŻ JANUSZ POTRZEBUJE CAŁODOBOWEJ OPIEKI CZEKALIŚMY NA MIEJSCE W DPS.TAM JUŻ POZWOLONO WPROWADZIĆ DODATKOWĄ REHABILITACJĘ. OD POŁOWY LISTOPADA JANUSZ BYŁ REHABILITOWANY 5 RAZY W TYGODNIU PLUS 2 DODATKOWO, KTÓRE ZAPEWNIAŁ DPS.
PRZY POMOCY REHABILITANTA POTRAFIŁ ZROBIĆ KILKA KROKÓW. ĆWICZYŁ RÓWNIEŻ SIEDZENIE NA WÓZKU, CO SPRAWIA MU OGROMNY KŁOPOT.
W POŁOWIE MARCA CAŁA REHABILITACJA ZOSTAŁA WSTRZYMANA. Z POWODU KONIECZNOŚCI ZMIANY CEWNIKA PRZECHODZIŁ 2 RAZY KWARANTANNĘ. NA SZCZĘŚCIE WSZYSTKO W PORZĄDKU I ZACZĘTO POWOLI WPROWADZAĆ REHABILITACJĘ PRZEZ PRACOWNIKA DPS-U.
CZĘŚCIEJ SIEDZI NA WÓZKU W ŚWIETLICY. SPRAWIA MU TO OGROMNĄ FRAJDĘ, ŻE MOŻE WYJECHAĆ POZA SALĘ. Z NIECIERPLIWOŚCIĄ CZEKA NA REHABILITANTA Z ZEWNĄTRZ.
DZIĘKI WSPARCIU PRZYJACIÓŁ MA ZAPEWNIONĄ REHABILITACJĘ JESZCZE NA PONAD 3 MIESIĄCE. KUPILIŚMY MU FAJNEGO TABLETA, NA KTÓRYM OGLĄDA FILMY Z NETFLIKSA. MOŻE TEŻ ŁATWIEJ BĘDZIE MÓGŁ SIĘ KONTAKTOWAĆ Z WAMI. PAMIĘĆ WSTECZNĄ MA BARDZO DOBRĄ, JEDNAK PEŁNE WYKORZYSTANIE FUNKCJI TABLETA SPRAWIA MU KŁOPOT. MYŚLĘ, ŻE JAK POZWOLĄ NAM W KOŃCU NA ODWIEDZINY, TO NAUCZYMY GO LEPSZEGO URZYWANIA RÓŻNYCH FUNKJI.
W TABLECIE MA WSZYSTKIE PROGRAMY DO KONTAKTÓW Z WAMI, WIĘC MOŻECIE PRÓBOWAĆ, MAM NADZIEJĘ, ŻE SPRÓBUJE JE WYKORZYSTAĆ.
Z MOWĄ NIE MA WIĘKSZYCH PROBLEMÓW, CHĘTNIE ROZMAWIA PRZEZ TELEFON. ŻYJE WCIĄŻ NADZIEJĄ, ŻE WRÓCI CHOĆ CZĘŚCIOWO DO ZDROWIA I TEGO MU ŻYCZYMY.
JESTEM Z BRATEM CODZIENNIE W KONTAKCIE, WSPIERAMY SIĘ I CIESZYMY Z KAŻDEGO POSTĘPU W REHABILITACJI.
BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA POMOC I WSPARCIE, KTÓRE ZNACZY DLA NAS BARDZO DUŻO. JANUSZ WSZYSKIM BARDZO DZIĘKUJE. BYŁ BARDZO WZRUSZONY WASZYM ZAANGAŻOWANIEM W POMOC, O KTÓREJ NAWET NIE ŚMIAŁ MARZYĆ. JESTEŚCIE NAPRAWDĘ WSPANIALI, ŻE NIE ZOSTAWILIŚCIE GO W POTRZEBIE.
DZIĘKUJĄC ŻYCZYMY WSZYSTKIM DUŻO ZDROWIA I TAKICH PRZYJACIÓŁ, NA KTÓRYCH ZAWSZE MOŻNA LICZYĆ. NIECH WASZA DOBROĆ WRÓCI DO WAS I WASZYCH NAJBIŻSZYCH.
BARDZO DZIĘKUJĘ. SIOSTRA JANUSZA.

#117 ONLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10127 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 12 lipiec 2020 - 18:28

U Janusza się dzieje. Jutro kolejne badania i może kolejny etap kuracji. Fajnie, że z mówieniem ma coraz mniej problemów.

Od początku choroby, Janusz miał "parcie na zdrowie" i są wyniki :)

Wiadomo jak ważny mamy dzisiaj dzień, dla Janusza również ...urna dotarła :good: Tylko jak powiedział..."wścibska baba koniecznie chciała podpatrzeć na kogo głosuję"...! Myślę, że skoro potrafił ukryć się przed wzrokiem pstrągów to i z "babą" sobie poradził :D  :D  :D



#118 ONLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10127 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 18 październik 2020 - 20:37

Pogadałem sobie dzisiaj z Januszem. Jest dużo lepiej po za pewnym problemem. Na całe szczęście nasza służba zdrowia działa aktywnie ku poprawie stanu zdrowia Janusza ... obiecali interwencję medyczną już za rok! To jednak jakaś perspektywa.

Janusz to cwaniak. kombinuje komu dać się obkichać aby złapać cowida ...póki jest jeszcze kilka wolnych miejsc na oddziale zakaźnym ;)  :D

Obustronne kawały/suchary na koniec i pozdrowienia dla "jerkbajtowców" :)



#119 OFFLINE   Radbraw

Radbraw

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1148 postów
  • LokalizacjaBug i bużyska

Napisano 01 listopad 2020 - 21:29

Jak forma mojego woblerowego mentora ?
  • BOB lubi to

#120 ONLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10127 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 01 listopad 2020 - 22:50

Zadzwoń do niego, pogadaj, opowiedz co tam słychać na Bugu. Sprawisz mu ogromną frajdę, bo nuda najbardziej dokucza ;)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych