Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Powerbank - Fox Halo 96K Power Pack


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Nissenel

Nissenel

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 101 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Nazwisko:Sebastian

Napisano 27 wrzesień 2019 - 19:14

Witam,

Szukam powerbanka na dłuższe wypady nad wodę/do lasu. Mam na myśli takiego powerbanka, który będę miał przy sobie razem z laptopem, tak żeby móc pracować zdalnie. 

Czy ktoś z kolegów posiada Fox Halo 96K Power Pack? Producent deklaruje jego pojemność 307.2Wh / 26Ah @12V/96000mAh @3.2V.

Czy ktoś ma wiedzę, ile razy uda nim naładować się laptopa z pojemnością baterii 56 Wh? 



#2 OFFLINE   wuran

wuran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2145 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Marcin

Napisano 29 wrzesień 2019 - 09:48

Patrząc na matematykę to do 5 razy naładuje. Pytanie po co? Chodzisz na 5 dni nad wodę lub do lasu bez dostępu do prądu aby pracować na laptopie? Jak cos zmień laptopa na taki co na baterii wytrzymuje z 8 godzin, lub dokup zapasową baterię do urządzenia, zwykle kosztują koło 300 zł.
  • Guzu lubi to

#3 OFFLINE   Gooteck

Gooteck

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 12 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 29 wrzesień 2019 - 10:06

https://www.forumwie...ia-czytaj-opis/

#4 OFFLINE   mathew.stepnicki

mathew.stepnicki

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 330 postów

Napisano 29 wrzesień 2019 - 11:33

Tu masz dwa modele używane przez kumpli karpiarzy...

https://www.anglingd...owapacs-atom-78

https://www.anglingd...smart-powerpack

Z tego co mówili to pierwszy jest lepszy do zasilania laptopow czy innych prądożernych urządzeń...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

#5 OFFLINE   Maciej_K

Maciej_K

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4655 postów
  • LokalizacjaKrajna

Napisano 29 wrzesień 2019 - 11:51

Za te pieniądze co powyżej, można kupić lifepo4/lion  i tylko sprawa jak podłączysz gniazda USB do niego. Poza tym aku jest bardziej uniwersalny niż powerbank.



#6 OFFLINE   kotwitz

kotwitz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2378 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Kamil

Napisano 29 wrzesień 2019 - 15:45

http://www.bosma-gro...-power-bank-pl/

Używam takiego, czasem odpalam kilka samochodów dziennie nawet jak akumulator jest totalnym trupem.
Co do korzystania z laptopem to niestety ale prąd bardzo szybko ginie. Nie wiem czy spowodowane jest to awarią ładowania w moim laptopie czy przez to, że laptop potrzebuje 16V.

Do pozostałych rzeczy jest super. Polecił mi znajomy, który korzysta już 3 rok i nie zauważył spadku wydajności.
Ja jestem zadowolony.

#7 OFFLINE   buszmen

buszmen

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 341 postów

Napisano 29 wrzesień 2019 - 21:20

Temat dla mnie na czasie Czesto siedze kilka dni na dziko i brakuje pradu i własnie od kilku  dni szukam czegos do podobnych  celow .Kamil ktory model wybrac ew gdzie go mona dostac w dobrej cenie .Czy taki power bank bedzie  lepszy od aku kwasiaka 75ah,ktory zawsze mam na zapas w razie W.

 

Czy sa tego typu power banki z mozliwoscia ladowania słonecznego -dobrej trwalej jakosci  ? 


Użytkownik buszmen edytował ten post 29 wrzesień 2019 - 22:17


#8 OFFLINE   kotwitz

kotwitz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2378 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Kamil

Napisano 29 wrzesień 2019 - 22:00

Kupowałem na znanym portalu aukcyjnym.
Akumulator 75 na pewno da więcej, ten Power bank ma znacznie mniejszą pojemność.
Plusem jest to, że możesz go ładować z gniazda zapalniczki samochodowej.
W tym roku sporo czasu spędziłem z bliskimi pod namiotem, dzieciaki ładowały telefony, korzystałem też jako źródło energii do lampy Led, sprawdził się.

#9 OFFLINE   Nissenel

Nissenel

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 101 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Nazwisko:Sebastian

Napisano 29 wrzesień 2019 - 22:58

Patrząc na matematykę to do 5 razy naładuje. Pytanie po co? Chodzisz na 5 dni nad wodę lub do lasu bez dostępu do prądu aby pracować na laptopie? Jak cos zmień laptopa na taki co na baterii wytrzymuje z 8 godzin, lub dokup zapasową baterię do urządzenia, zwykle kosztują koło 300 zł.

 

Chodzi o to, że pakuje plecak, namiot i jadę nad wodę chodząc z bagażem, wędrując, zbierając grzyby itp. To czasami trwa 4-5 dni. Ważne żeby urządzenie ważyło jak najmniej ale dawało jak najwięcej miejsca na zmagazynowanie energii, która będzie głównie służyć do ładowania laptopa (nie mogę po prostu nie być online ze względu na prace, a 6-8 godzin dziennie dostępu do laptopa dziennie to must be). Będę ładować również czołówki itp. 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych