Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Strzeszcie się Fishing Mart


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   JohnnyJohn

JohnnyJohn

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 192 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 05 styczeń 2007 - 14:54

Strzeszcie się powiadam( :lol:)
Ale serio-padłem dwa razy ofiarą zakupów na tejże stronie.
Mój kolega dostał też wędkę/bubelek za skromne kilka stów.
Więc ostrzegam na przyszłość tych co wolą sobie siąść przed kompem i zamówić sprzęt niż jechać do sklepu.
Pozdro JJ@


#2 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 05 styczeń 2007 - 14:56

Johnny A mógłbyś nieco przybliżyć sytuacje, bo w tej chwili to niewiele można powiedzieć. o co chodzi itd. tak dla ciekawskich i by mozna bylo cos wiecej sie dowiedziec...

#3 OFFLINE   radeqs

radeqs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 795 postów
  • LokalizacjaRuda Śląska
  • Imię:Konrad

Napisano 05 styczeń 2007 - 15:04

Robiłem u nich zakupy kilkukrotnie i raczej wszystko było OK. Ceny może nie rzucają na kolana, ale wybór towaru jest bezkonkurencyjny jak na Polskę. Raz nawet się zdażyło, że wędka się złamała (zdecydowanie nie z mojej winy) i szybkość załatwienia reklamacji mnie zaskoczyła pozytywnie. Podaj konkrety o co chodzi...

Pozdrawiam

#4 OFFLINE   Maciejowaty

Maciejowaty

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1177 postów
  • LokalizacjaLegionowo

Napisano 05 styczeń 2007 - 15:05

Skoro oskarżasz tego przedsiębiorcę o oszustwo to przydałoby się to jakoś uzasadnić i opisać sytuację dokładniej :wacko:

ps.ja robiłem zakupy tam tylko raz i wszystko było ok.

#5 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9626 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 05 styczeń 2007 - 16:06

Hmmm
Dziwi mnie to co piszesz, ja robiłem tam zakupy wielokrotnie, w sumie za chyba ok 3 tysiów i ZAWSZE byłem załatwiony na bardzo wysokim poziomie - na jakiekolwiek pytanie odpowiedź była tegosamego dnia lub następnego. Skompletownie zamówienia i wysyłka szybciej niz w Bass Pro. Ostatnio wysłali mi nawet do Irlandi (duuuużo salmo - tak ok 70 sztuk :mellow: ) i na okrasę wsadzili nowy katalog salmo (choć tutaj zdziwko - w środku brakuje stron - zupełnie jakby na składzie po druku nie zostały dołączone). Więc jestem z tego sklepu BARDZO zadowolony i 100% moge go polecić każdemu.
A że twój kolega kupił akurat u nich .ujową wędkę - to chyba raczej źle świadczy o jego wiedzy (każdy kij jest opisany itd) niż o sklepie?? Nie wiem czy można oskarżac innych o swoje frajerstwo :unsure:

#6 OFFLINE   klon

klon

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 415 postów
  • LokalizacjaPruszków/Piastów

Napisano 05 styczeń 2007 - 16:07

Strzeszcie się .
Pozdro JJ@

A mnie interesuje etymologia tego słowa <_<


#7 OFFLINE   Trout

Trout

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 643 postów
  • LokalizacjaTrzcianka,tymczasowo Manchester,UK
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Kolatorski

Napisano 05 styczeń 2007 - 16:22

Troszkę to dziwne dlamnie,mi naprzyklad wczoraj przyslali dwa Salmo Jack i to jest moje z 10/12 zamówienie.I prawie nigdy niemialem najmniejszych problemów z tą firmą.Owszem ceny są jakie sa ale zato jest prawie wszystko dostępne.A to prawie to to że raz zabraklo woblerka którego zamówilem,a moglo zabraknąc bo to nowość na 2007 byla :D Ja akurat polecam.

#8 ONLINE   Tommek

Tommek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1169 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 05 styczeń 2007 - 16:43

Ja też nigdy nie miałem z nimi problemów,tak jak piszą poprzednicy ceny może nie szokują,ale czasami trafia się ciekawa promocja.Ogólnie nie mam żadnych zastrzeżeń

#9 OFFLINE   JohnnyJohn

JohnnyJohn

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 192 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 05 styczeń 2007 - 17:01

Zamawiam kołowrotek muchowy Jaxon za 120 zł.
Wszystko było by OK gdyby nie sposób w jaki zapakowano go...
Ocierając o kanty tekturowe (a przesyłka szła dłuuuuuugo)
zdarła się farba na całej części bocznej :wacko:...
Na początku pomyślałem ,że produkt jest shitowy
lecz po kilku eksperymentach okazało się ,że farba i lakier mocno trzymają. Wina transportu i opakowania. :angry:
Mój kolega miał podobie tylko z wędką- poprzekrzywiane przelotki wprost makabrycznie.

#10 OFFLINE   wils

wils

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaGiżycko

Napisano 05 styczeń 2007 - 17:06

Ja również mogę z czystym sumieniem polecić ten sklep.
Zamawiałem min Dragona Millenium Fatso Jerk Cast. Wędka jest w porządku. Rzucałem przynętami o masie przekraczającej ciężar wyrzutowy podany przez producenta i nic się nie dzieje. Przysyłany towar jest zawsze bardzo dobrze zabezpieczony. A ceny moim zdaniem wcale nie są złe na tle konkurencji. Może kolega napisze co było nie w porządku jego zdaniem, a nie stresuje klientów tego sklepu że zrobili zakupy w złym miejscu.
Pozdrawiam Leszek

#11 OFFLINE   Robson

Robson

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 15 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 05 styczeń 2007 - 17:27

Trudno jednoznacznie wskazać czy ten lub inny sklep jest beee , to zalęzy też od tego co sie zamawia.Zamawiam tam Salmiaki i jak dotąd jest wszystko ok. , natomiast w przypadku wędek słyszałem od kilku osób że wiele sklepów internetowych wysyła shit :angry: :mellow: , licząc że koleszka przełknie żabę :wacko: i nie będzie mu sie chciało odsyłać.W przypadku drogiego sprzęu zamawiam raczej przez sklep na miejscu i oglądam przed zapłatą , to samo z RTV , sporo ludzi odsyła sprzęt bo wysyłają lekko trefny , jak dotąd na 4 zamówienia dwa odesłałem ze względu na lekkie trafienia sprzętu :wacko:

#12 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 05 styczeń 2007 - 17:47

Wils Witaj na forum :D

#13 OFFLINE   bassy

bassy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1936 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 05 styczeń 2007 - 18:21

Weź pod uwagę że firmy kurierskie też różnie dostarczają sprzęt.
Opisz co dalej z tą sprawą.

#14 OFFLINE   GrynszpaN

GrynszpaN

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 118 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 05 styczeń 2007 - 18:37

Od kilku lat jestem z tą firmą w kontakcie handlowym i jak dotychczas najmniejszych zastrzeżeń. Wręcz odwrotnie, zawsze dzwonią w przypadkach potrzeby konsultacji. Wędki dobrze zapakowane.

Lepiej wypowiadam się na temat Kogutomanii państwa Jareckich, tu obsługa jest wręcz wzorcowa i śledzenie przesyłki aż do odbioru.

Pozdrawiam
G.


#15 OFFLINE   Maciejowaty

Maciejowaty

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1177 postów
  • LokalizacjaLegionowo

Napisano 05 styczeń 2007 - 18:56

JohnnyJohn,
skoro Ty i kolega dostaliści uszkodzony w transporcie sprzęt koniecznie go reklamujcie .Napewno nikt nie będzie robił Wam kłopotów.

pozdrawiam


#16 OFFLINE   mako

mako

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 136 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 05 styczeń 2007 - 19:06

Wielokrotne zakupy i wszystko OK.
Generalnie nie naciąłem się u nich nigdy...
Może to jakieś nieporozumienie???

#17 OFFLINE   M@W9

M@W9

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 56 postów
  • LokalizacjaSłupsk

Napisano 05 styczeń 2007 - 19:12

Ja też nie mogę powiedzieć złego słowa na temat tego sklepu.
Robiłem u Nich zakupy kilkakrotnie.

#18 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 05 styczeń 2007 - 19:58

..ostrzegam na przyszłość tych co wolą sobie siąść przed kompem i zamówić sprzęt niż jechać do sklepu.

Fajnie, tak najlepiej bo z reguly widac co jest grane, tylko...nie widzialem jeszcze sklepu, ktory ma tak duzy asortyment. Jeszzce mniej takich, gdzie ceny sa do przelkniecia.
Jak jeszcze kupowalem w sklepach, sporo zelowek schodzilem, zeby kupic polowe tego, co chcialem...

Ja juz z namyslem wole sobie siasc przed kompem, z zaznaczeniem, ze bede kupowal to, czego jestem pewnien.
Kupilem w tym sklepie raz, troche przynet gumowych i woblery Gloog + jekies drobiazgi. Nie ma sie w sumie do czego przyczepic....paru rzeczy nie bylo ale trudno rozgraniczyc, gdzie sie zaczyna wina handlowcow a gdzie skrzeczy nasza rzeczywistosc.
Jak wspomnialem, trzeba wiedziec co kupic...czym maja handlowac skoro na rynku kroluje tandeta? Zwlaszzca odnosi sie to do sprzetu grubego, gdzie kupujacy liczy na dlugi okres eksploatacji.
Gumo
p.s.Zgoda, to stresujace ale zamiast krzyczec wnieboglosy warto zlozyc reklamacje i odczekac z ocena do finalu.


#19 OFFLINE   ORION99

ORION99

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 314 postów
  • LokalizacjaKoszalin
  • Imię:Rafał

Napisano 05 styczeń 2007 - 20:06

Zamawiałem tylko raz ale większą partię przynęt i wszystko poszło szybko i sprawnie, aż byłem miło zaskoczony, a towar dostałem dokładnie taki jak chciałem :mellow:

orion B)

#20 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 05 styczeń 2007 - 22:01

Johnny,
Myślałem, że tu jakiś skandal się szykuje a tu po prostu musisz się dogadać z Fishing-Martem. Zatelefonuj na pewno Tobie pomogą. Jestem pewien, że sprawę załatwisz.

Pozdrawiam
Remek




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych