Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Cast pod Twitcha


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   Xiaou

Xiaou

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 388 postów
  • LokalizacjaDzierzoniów
  • Imię:Mateusz
  • Nazwisko:S

Napisano 21 luty 2020 - 16:45

Rozwińmy ten wątek.
Wracając do akcji to kij musi być w miarę sztywny i dobrze dobrany mocą aby odpowiednio szarpać przynętą i nadać jej tą pożądaną akcję. Wydaje mi się że dobra amortyzacja i praca "pod rybą" jest cechą lepszych kijów. Jeżeli się mylę to mnie poprawcie. Więc ja również szukałem i używam wędzisk fast/x fast. Wędki z domieszką szkła dedykowane do tradycyjnych woblerów o pełnym ugięciu raczej odpadają.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

#42 OFFLINE   gregor86

gregor86

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 9 postów
  • LokalizacjaOtwock
  • Imię:Gregor
  • Nazwisko:Kasprowicz

Napisano 21 luty 2020 - 19:06

Jest to moja pierwsza wędka do twitcha, początkowy plan był żeby zrobić wędkę w pracowni i tu pierwsze spotkałem się ze ściana, każdy Rodbuilder mówił co innego począwszy od wędek 12lb kończywszy na 25lb przez regulary kończąc na exfastach. Kawalec proponował nawet blank phenix X11 3oz. Zaś podglądając naszych sąsiadów ze wschodu , łowią raczej exfastem bądź faktem.
Wybór padł na St. Croix po rozmowach z Remikiem z CF, blank jest niedoszacowany , narazie odbyłem jedna próbę nad woda i według mnie daje radę z balisongiem 130sp minnow. Drugim argumentem jest fakt ze gdyby mi jednak nie pasowało lub się znudziło łowienie ta metoda, to nie ma problemu ze odsprzedażą kija ze stajni St. Croix
  • I W lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych