Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Robert „Lewy" - Złoty But


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
160 odpowiedzi w tym temacie

#121 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4887 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 22 wrzesień 2021 - 11:16

Róbta co chceta nie chodzi w parze z klasą, ani elegancją. Dysonans jak byk.. ale mało zauważalny.. zwłaszcza dla zaślepionych kibiców.. :)



#122 OFFLINE   kostom63

kostom63

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1618 postów

Napisano 22 wrzesień 2021 - 16:04

Wywołano mnie więc odpowiem. Dla mnie "wiocha" to wtedy gdy ktoś aspiruje a nie wie jak.. A przecież wystarczyło wrzucić w wszukiwarkę "jak dobrać poszetkę?" Pan Lewandowski aspiruje do klasycznej elegancji a czesto popełnia podstawowe błędy modowe. W tej stylizacji (zdalem sobie trud i obejrzałem krótki film o wręczeniu "zlotego buta").jest ich mnóstwo. Wspomniana poszetka co jest rażace. Fatalnie zawiązany krawat, na dodatek nieco opuszczony. Do takich klap marynarki węzeł powinien byc raczej długi i wąski(np four-in-hand) a ten jest związany na za cienkiej częsci krawata. Źle dobrana koszula, - za krótki kołnierzyk do tego kroju marynarki. Za krótkie rękawwy koszuli. Na dodatek mam wrażenie pół numeru za duża marynarka, marszczy się tam gdzie nie powinna. Zegark z niebieską miast białą tarczą.


Cieszy mnie bardzo fakt odpowiedzi, tylko ciągle nie rozumiem dlaczego te wszystkie błędy które Robert popełnił nazywasz wiochą. To bardzo ksenofobiczne określenie sugerujące , że ludzie ze wsi są gorsi tylko dlatego, że są ze wsi. Takimi określeniami obrażamy więcej osób i bardziej dotkliwie niż niż Robert uchybieniami w swoim stroju. Być może jest to tylko moje zdanie. Pozdrawiam Tomek

Użytkownik kostom63 edytował ten post 22 wrzesień 2021 - 16:04

  • S.N. lubi to

#123 OFFLINE   Przem1987

Przem1987

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 68 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Przemek
  • Nazwisko:M

Napisano 22 wrzesień 2021 - 16:44

Mi się wydaje ,że kolega używając zwrotu "wiocha" nie miał na myśli kogoś obrazić,więc nie doszukiwałbym się tutaj jakieś drugiego dna,ponieważ w potocznej mowie również zdarza się nam używać tego określenia i to nie bynajmniej w kontekście obrażania ludzi z małych miejscowości.


  • Marcin Rafalski lubi to

#124 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1054 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 wrzesień 2021 - 20:40

Tomaszu, określenie "wiocha" nie ma w sobie nic z tak modnej obecnie ksenofobii. I nie dotyczy ludzi ze wsi, a raczej "światowców" nie potrafiących nabyć manier i kanonów zachowania, właściwych dla swojego nowego środowiska. A samo określenie wydaje się jak najbardziej trafne. Przysłowiowa Grażynka wystrojona na mszę w Parzęczewie, nie budzi wyglądem ani zdziwienia, ani kontrowersji. Jeśli jednak pojawi się tak wystrojona i umalowana na czerwonym dywanie w Międzyzdrojach, albo jako spikerka w "Teleexpressie...Prawdopodobnie naszą gwiazdę ubiera żoną i jak widać na małe pojęcie, co wypada, a co już nie bardzo. A tu nie chodzi o pójście na piwko z kolegami z drużyny, tylko o filmik, który obejrzy parędziesiąt milionów ludzi. Wystarczy drobiazg. Sięgnąć po portfel i zatrudnić krawca i PR-owca od savoir vivre'u. Inwestycja w wizerunek na bank zwróci się w przyszłości. Choć na razie ważna jest ilość strzelonych bramek.
  • Marcin Rafalski i korol lubią to

#125 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2132 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 22 wrzesień 2021 - 22:34

Nie ma się do czego dojebać, to krawat i koszula przeszkadza...🤯Tak dla rozluźnienia:
-co łączy Podolskiego i Messiego?
- Na emeryturze nie strzelają 🤪

#126 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4887 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 23 wrzesień 2021 - 04:42


  • korol lubi to

#127 OFFLINE   Matteoo

Matteoo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 628 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Robert

Napisano 23 wrzesień 2021 - 07:21

Marcinie Rafalski, takie pierdolamento piszesz, że strach się bać. Top moda w stylu jakiej ubiera się lewy nie jest ograniczona żadnymi kanonami. Doradcę modowego który dobiera mu ubiór wykorzystują również inne bardzo znane osoby z całego świata. Uwierz, że lewego nie ubiera Anka ani dzieci. Obecna moda nie ma już sztywnych kanonów, a i wizyty u królowej zyskały pewną dowolność, choć nadal musisz być "odpowiednio ubrany". To nie stołowy savoir-vivre gdzie ustalenia są niezmienne. Co natomiast do nazewnictwa pewnego stylu ubierania jako "wiocha" to powstało to w Polsce w latach komuny, a kanonem tego był ubrany w garnitur facet z gumowcami na nogach. Stąd nazwa potocznie zwana "wiocha ". Takich przykładów złamania pewnych standardów ubioru wieś podawała zawsze więcej, choć i w mieście są Janusze noszący skarpetki do laczków.

#128 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14822 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 23 wrzesień 2021 - 18:29

Dobrze jest sobie czasem odświeżyć i przypomnieć, dlaczego Asów tego typu, jak tu wypowiadający się @Marcin, mam na liście ignorowanych.

Dziękuję :)
  • Artech, Tomasz eS i chlodnica lubią to

#129 OFFLINE   Marcin Rafalski

Marcin Rafalski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 749 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 23 wrzesień 2021 - 19:21

Miałem sie  więcej nie wypowiadać... A niech tam. Odnosze wrażenie że koledzy nie bardzo rozumieją czym pisałem.Nie czepiam sie p.Lewandowskiego kolego @tofik... Ani tym bardziej osób zamieszkałych na na wsi. Nigdzie nie napisalem, ze p. Lewandowskiego ubiera żona kolego Matteo. Posłużę sie porównaniem wędkarskim. Kazdy z tu obecnych zna pojęcie zestaw. Skrytykowalem sposob dobrania zestawu... A nie to że np ubrał sie klasycznie czy inaczej. Na tej uroczystości byli gorzej ubrani. Oliver Khan mial fatalny zestaw koordynowany, inny jegomość byl w wymiętym ubraniu itd itp Każdego z Was @Koledzy drażniła by stella rozmiaru 1000 z kijem do 150g Lub wielka saltiga do ul. Jesli ktoś chce się ubierać stylowo , obojętnie klasycznie, smart casulowo, preppy czy jak tam jeszcze powinien po prostu zwracać więcej uwagi na szczegóły. Ot i tyle

 

P.S.: Cieszę się że moje posty doświezyły pamięć Kolego @Guzu, chociaż na coś sie nadały :)


Użytkownik Marcin Rafalski edytował ten post 23 wrzesień 2021 - 19:22


#130 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4887 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 23 wrzesień 2021 - 19:56

Nastrój, afekt i emocje identico, ale dress code idoli jeszcze nienaganny. Ugly Marcin..  :)

 

 



#131 OFFLINE   brzoza

brzoza

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 411 postów

Napisano 23 wrzesień 2021 - 20:00

Miałem sie  więcej nie wypowiadać... A niech tam. Odnosze wrażenie że koledzy nie bardzo rozumieją czym pisałem.Nie czepiam sie p.Lewandowskiego kolego @tofik... Ani tym bardziej osób zamieszkałych na na wsi. Nigdzie nie napisalem, ze p. Lewandowskiego ubiera żona kolego Matteo. Posłużę sie porównaniem wędkarskim. Kazdy z tu obecnych zna pojęcie zestaw. Skrytykowalem sposob dobrania zestawu... A nie to że np ubrał sie klasycznie czy inaczej. Na tej uroczystości byli gorzej ubrani. Oliver Khan mial fatalny zestaw koordynowany, inny jegomość byl w wymiętym ubraniu itd itp Każdego z Was @Koledzy drażniła by stella rozmiaru 1000 z kijem do 150g Lub wielka saltiga do ul. Jesli ktoś chce się ubierać stylowo , obojętnie klasycznie, smart casulowo, preppy czy jak tam jeszcze powinien po prostu zwracać więcej uwagi na szczegóły. Ot i tyle

 

P.S.: Cieszę się że moje posty doświezyły pamięć Kolego @Guzu, chociaż na coś sie nadały :)

 

 

To jest gość co ma kopać piłkę a nie latać po wybiegu.



#132 OFFLINE   Matteoo

Matteoo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 628 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Robert

Napisano 23 wrzesień 2021 - 21:48

Był ubrany nienagannie na taką imprezę. Wręcz przesadził, bo powinien przyjść w jednym bucie, gdy drugiego odbierał. Zresztą szewcy którzy mu ten but uszyli na resztę odzieży z reguły uwagi nie zwracają.

#133 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14822 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 17 styczeń 2022 - 21:07

Gratulacje dla Roberta :)

Nagroda FIFA The Best 2021 !

Załączony plik  272120476_6998287180242296_7638239691232776999_n.jpg   47,07 KB   14 Ilość pobrań

#134 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10141 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 17 styczeń 2022 - 23:03

... bo jemu się to po prostu należało!!! :)  :clappinghands:



#135 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14822 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 26 luty 2022 - 11:07

Kapitan Robert \m/

Załączony plik  Screenshot_2022-02-26-11-01-50-63_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12~2.jpg   79,72 KB   17 Ilość pobrań

#136 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14822 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 28 luty 2022 - 06:33

Załączony plik  274593233_534349131384566_415192446775551307_n.jpg   60,56 KB   15 Ilość pobrań

#137 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14822 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 16 lipiec 2022 - 14:34

Wspaniała wiadomość.
Robert dołącza do FC Barcelona.

VeB !
  • maniak, chlodnica i mav3rick lubią to

#138 OFFLINE   Krzysztof Jeżyna

Krzysztof Jeżyna

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 284 postów
  • LokalizacjaNowa Aleksandria

Napisano 16 lipiec 2022 - 14:44

Niech ten sezon będzie dla Niego przełomowy i wspaniały , powodzenia w Katarze!!!



#139 OFFLINE   elpojo

elpojo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 874 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 03 sierpień 2022 - 20:38

Wspaniała wiadomość.
Robert dołącza do FC Barcelona.

VeB !

... ryzykowna i odtwarzna decyzja w perspektywie tego, gdzie Barca jest obecnie.

#140 OFFLINE   chlodnica

chlodnica

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 790 postów
  • LokalizacjaPL-Opole/CH-Davos
  • Imię:Darek

Napisano 04 sierpień 2022 - 17:57

Załączony plik  uid_356577904e52957bb6bb98c789a4293e1659447151247_width_1200_play_0_pos_0_gs_0_height_678_robert-lewandowski-z-wszystkimi-zdobytymi-trofeami-w-bayernie-monachium-fot-bayern-twitter.jpg   62,82 KB   6 Ilość pobrań

:clappinghands: :clappinghands: :clappinghands:


  • Guzu, BOB i JerryM lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych