Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

II Ogólnopolski Zlot Castingowy - "Pstrąg Bobru"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
411 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 12 styczeń 2007 - 13:28

Popper,
Zapraszam. Chętnie pożyczę Tobie zestaw castingowy byś chociaż chwilę mógł sobie porzucać. Osobiście nastawiam się bardziej na bycie dla Was niż łowienie ryb (chociaż ten wielki pstrąg kusi). Jeśli będzie taka potrzeba 2 dni spędzę tylko na pokazywaniu, uczeniu, pomaganiu. Zapraszam - przyjedź choć na dzień a sprawdzisz czy się Tobie to podoba.

Pozdrawiam
Remek


#42 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9490 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 12 styczeń 2007 - 14:44

@Andrzeju, przyjmuję zaproszenie, oczywiscie. Przyjmuję z radoscią.
Metoda odwrotna, to nie moje określenie, zapożyczyłem je skądyś :blush:ale myślę, że dotyczy bardziej trzymania wędziska, wbrew prawom ciążenia, niż samego sposobu wyrzutu i nawijania linki.
Cały czas zresztą myślę, czy aby również nie zostać adeptem tej sztuki, na stare lata.
Jerkować już zacząłem ale stałoszpulowcem ciężko wyrzucać przynętę, o masie powyżej 40g.

@Remku, dzięki serdeczne. Oczywiście, chętnie skorzystam z możliwości wypróbowania zestawu.
Wymagany niezbędnik (żyłka, przynęty itp.) będę oczywiście miał własne.
A Temu z Dołka nie odpuszczaj. Życzę sukcesu :D

#43 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 12 styczeń 2007 - 14:47

@Remku, dzięki serdeczne. Oczywiście, chętnie skorzystam z możliwości wypróbowania zestawu.
Wymagany niezbędnik (żyłka, przynęty itp.) będę oczywiście miał własne.
A Temu z Dołka nie odpuszczaj. Życzę sukcesu :D


No to super! Cieszę się.
Na tego z dołka to może razem się nastawimy :D

Pozdrawiam
Remek


#44 OFFLINE   Thymallus

Thymallus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1837 postów
  • Lokalizacjainternet

Napisano 22 styczeń 2007 - 13:23

Sprawa zakwaterowania
Informuję Koleżeństwo, że mamy zarezerwowaną bazę II Zlotu w malutkiej miejscowości Łupki koło Wlenia. Jest to piękna stara willa w stylu górskim z pokojami 2-4 osobowymi, kuchnią, stołówką, salą kominkową i telewizyjną. Wokół w ramach parceli jest piękny park na ślicznych pagórkach z polem castingowym i miniaturową rzeczką-strumykiem w którym pływają pstrążki. Jest piękne pole biwakowe z miejcem na ognisko i odzielne miejsce za rzeczką (trzeba przejść przez mostek) z kamiennym grilem. Wspaniałe miejsce integracyjne.
Jest oczywiście parking pod schroniskiem z bramą zamykaną na klucz!

pozdrawiam

#45 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 22 styczeń 2007 - 13:37

Super wieści Andrzeju! No to piszę się na kiełbaskę z ogniska :D

Pozdrawiam
Remek


#46 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 22 styczeń 2007 - 16:45

@thymallus przyznam szczerze,że w głębi ducha miałem nadzieje, że uda się nam tam zakwaterować. faktycznie piękne miejsce z odpowiednią baza integracyjną, pole castingowe tez jak najbardziej na miejscu. będzie gdzie sie pobawić i wykonać rzetelne testy celnosci i odleglosci :mellow: ...

już się nie mogę doczekać...

#47 OFFLINE   zamki

zamki

    klepacz blaszek

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 748 postów
  • Lokalizacjablisko fabryki slidera
  • Imię:Zbyszek
  • Nazwisko:Orzoł

Napisano 22 styczeń 2007 - 20:06

ten skrót myślowy o puchnięciu żyłki musisz chyba Remek rozwinąć


Njalepiej to może Remek niech umatla jakieś brodzisko i foteczkę zapoda. :lol: :lol: :lol: :lol:


#48 OFFLINE   Thymallus

Thymallus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1837 postów
  • Lokalizacjainternet

Napisano 22 styczeń 2007 - 20:26

do Friko
Pawle w wątku o Zlocie pstrągowym na casting wysłowił się zawodnik o ksywie zamker@ należący do jakiejś jerkowej grupy w Morągu był chyba przy rodzeniu jakichś debili i zaplątał się w puchnącą żyłkę Remka w wyniku czego doznał szoku lub coś takiego.
Czy możesz mi to rozwikłać?. Przeciesz pstrągi na jerki raczej nie biorą.....

#49 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 22 styczeń 2007 - 20:39

jerki to moz ei nie... ale na mini jerki <_< <_< <_<

#50 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 styczeń 2007 - 21:01

...Przecież pstrągi na jerki raczej nie biorą...

- oj zdziwiłbyś się, bo mini jerki są skuteczne na pstrągi. I to nie od dziś. :D



#51 OFFLINE   zamki

zamki

    klepacz blaszek

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 748 postów
  • Lokalizacjablisko fabryki slidera
  • Imię:Zbyszek
  • Nazwisko:Orzoł

Napisano 22 styczeń 2007 - 21:36

Przeciesz pstrągi na jerki raczej nie biorą.....


Mądrzyć się tylko potrafisz i obrażać pstrąg na jerka

A co do następnych Twoich mądrości pod moim adresem to już wiem kim jesteś i męczyć się więcej nie musisz.

#52 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18579 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 styczeń 2007 - 22:21

Andrzeju,

wolałbym żebyś ostrożniej dobierał słowa - noblesse oblige, że się tak wyrażę

Ponieważ Remek przeoczył wątek o puchnięciu żyłki a podejrzewam co prawdopodobnie miał na myśli, wyjaśniam iż nie chodzi o puchnięcie żyłki w sensie dosłownym, jak ma to miejsce w przypadku niektórych plecionek pod wpływem użytkowania <_< - w tym sensie oczywiście żyłka puchnąć nie może - a raczej o obrazowe przedstawienie zachowania się zwojów żyłki na szpuli multiplikatora przy splątaniu. Moim zdaniem z tego powodu dużo łatwiej rzuca się cienką, dobrej klasy plecionką niż żyłką, zwłaszcza tą sztywniejszą. O szczegóły dotyczące tego którą plecionkę można polecić a którą odradzić można zapytać np. @Jerzego :D

Pozdrawiam

#53 OFFLINE   -YAN-

-YAN-

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 736 postów
  • LokalizacjaPruszków

Napisano 22 styczeń 2007 - 23:07

@ Thymallus
Panu się wydaje że obrażać można tak ludzi bez żadnych konsekwencji . To się pan mylisz bo dla mnie jesteś pan cham i burak stojący w jednym rzędzie z Lepperem.
Możecie mnie za te słowa usunąć ,ale za tydzień będziecie mieć to samo bo ten pan nie nadaje się do współżycia w grupie.
Jans

#54 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18579 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 styczeń 2007 - 23:18

@ Thymallus
Panu się wydaje że obrażać można tak ludzi bez żadnych konsekwencji . To się pan mylisz bo dla mnie jesteś pan cham i burak stojący w jednym rzędzie z Lepperem.
Możecie mnie za te słowa usunąć ,ale za tydzień będziecie mieć to samo bo ten pan nie nadaje się do współżycia w grupie.
Jans


@Jans
wolałbym żeby tego typu sformułowania padały na privie - z obu stron.
Oczywiscie najbardziej wolałbym żeby nie padały w ogóle.

Proponuję ten wątek poświęcić jednak kwestiom związanym ze zlotem castingowym, a ewentualne animozje kontynuowac gdzie indziej.

#55 OFFLINE   -YAN-

-YAN-

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 736 postów
  • LokalizacjaPruszków

Napisano 22 styczeń 2007 - 23:29

Przykro mi że pewnych rzeczy nie zauważacie albo nie chcecie zauważyć.Reakcja powinna być z Waszej strony natychmiastowa.
Jans

#56 OFFLINE   jerzy

jerzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3198 postów

Napisano 22 styczeń 2007 - 23:32

[quote]
@ Thymallus
Panu się wydaje że obrażać można tak ludzi bez żadnych konsekwencji . To się pan mylisz bo dla mnie jesteś pan cham i burak stojący w jednym rzędzie z Lepperem.
Możecie mnie za te słowa usunąć ,ale za tydzień będziecie mieć to samo bo ten pan nie nadaje się do współżycia w grupie.
Jans
[/quote]

@Jans
wolałbym żeby tego typu sformułowania padały na privie - z obu stron.
Oczywiscie najbardziej wolałbym żeby nie padały w ogóle.

Proponuję ten wątek poświęcić jednak kwestiom związanym ze zlotem castingowym, a ewentualne animozje kontynuowac gdzie indziej.
[/quote]

wszyscy wszystko widzą i co najbardziej zaskakujące rozumieją!! :huh: :lol:
Proponuje powrócic do łowienia kropkow na casting.
pozd JW


#57 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18579 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 styczeń 2007 - 23:34

@Jans
nie wszystko trzeba zauwazac publicznie. A co do natychmiastowej rekacji to nie moderujemy forum 24/7 - kiedys spac trzeba, sorry. Jezeli juz tak sobie udzielamy porad i zalecen to ja uwazam ze rekacja z Twojej strony powinna byc mniej natychmniastowa a bardziej przemyslana.

@Remek
Jezeli dyskusja o lowieniu pstragow na jerki :wacko: zapoczatkowana przez Andrzeja bedzie sie dalej rozwijac w tym kierunku, to proponuje wylaczyc ja do odrebnego watku, na forum ogolne lub poswieconym spostrzezniom na temat jerkbait - bo chyba ku temu to zmierza :(

#58 OFFLINE   -YAN-

-YAN-

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 736 postów
  • LokalizacjaPruszków

Napisano 22 styczeń 2007 - 23:38

Ja osobiście bym to nazwał zamiataniem pod dywan.
Jans

#59 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 23 styczeń 2007 - 07:04

Juz kiedys plulem se w brode ze nie bede rozjemca ....ale , nie wiem czy dobrze zrozumieliscie aluzje , przyznaje troche niezrecznie sformulowana przez Thymallusa vel Piranie :mellow: . Zwroc drogi Zamkerze uwage ze uzyl on Twojego motta , podpisu ...ktory musisz przyznac jest troche nioetypowy :lol: . Ten podpis nie dziala na korzysc i nie pcha niczego do przodu ...a powinien :D
prosze wszystkich zainteresowanych o luz i odpowiednie dobieranie slow bo wszystko sie na opak obraca :D

#60 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 23 styczeń 2007 - 09:30

Cześć,

Andrzeju, wolałbym byś przed umieszczeniem wiadomości na forum weryfikował słowa, których użyłeś. Nie wiem co miałeś na myśli pisząc swoją ostatnią wiadomość ale mój odbiór tego typu wiadomości jest negatywny nad czym ubolewam.

Jans, mam inne zdanie na temat interpretacji tego co się wydarzyło. Zapraszam do używania opcji zgłoś wiadomość moderatorowi, która jest dostępna w dolnej części każdej wiadomości wtedy moja reakcja będzie zdecydowanie szybsza (zauważę takie zgłoszenie od razu po wejściu na forum). Niekiedy nie jestem w stanie reagować natychmiastowo.

Jerry, dzięki za pomoc!


Pozdrawiam
Remek







Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych