Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Dziwne historie "giełda jerkbait"

konkurs

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Marioo

Marioo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 354 postów
  • LokalizacjaStarogard gdański
  • Imię:MARIUSZ
  • Nazwisko:Laskowsk

Napisano 26 listopad 2019 - 21:21

Koledzy i koleżanki mam pytanie do was może tylko mnie to spodkało,a może jest więcej oszukanych ,w cwaniacki sposób
Pierwsza historia kupuję pudło gum i zdjęcia super szybka decyzja kupuję.Trzy dni mijają przynosi kurier paczkę ,po rozpakowaniu lipa kilka gum oryginalnych poukładanych do zdjęcia,reszta śmieci.
-Druga historia
Pojawią się kij Xzoga piękne foto i rozmowa na priv wszystko Oki zawijam kij.Kilka dni oczekiwania na kuriera i jest przesyłka, po rozpakowaniu czar pryska kij bez papierów,nie opisany,bez pokrowca i ch.j wie czy to ten blank.Rozmowa ze sprzedającym i sranie w banię widziały gały co brały.Wydawało by się,że tu wszyscy z jednej bajki ale tak nie jest i za parę stówek robić z siebie szmaciaża dziwna sprawa.


Wysłane z mojego SM-A105FN przy użyciu Tapatalka

#2 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2020 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 26 listopad 2019 - 21:38

Wrzuć zdjęcia kijka, tutejsi rodbuilderzy pewnie pomogą rozpoznać blank. No i podaj nicki sprzedawców, może ktoś uniknie rozczarowania.


  • eRKa, Tomek Scyzor i Sławomir lubią to

#3 OFFLINE   Sławomir

Sławomir

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 356 postów
  • LokalizacjaToruń
  • Imię:Sławomir

Napisano 26 listopad 2019 - 21:43

Niestety tak sie czasami dzieje , zawsze się jakiś kut...s (czytaj cwaniaczek albo jak kto woli ) znajdzie i wykożystuje innych . Ja osobiście naciołem się tylko i na całe szczęście na połamanych woblerach , ale są koledzy co stracili dużo więcej  . Jedna taka mała rada i chyba większość z was się ze mną zgodzi

Kupój  sprzęt  od ludzi z pokaźbym licznikiem a będziesz mniał pewnośc że towar jest zgodny z opisem


  • Marioo, eRKa i Tomek Scyzor lubią to

#4 OFFLINE   Marioo

Marioo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 354 postów
  • LokalizacjaStarogard gdański
  • Imię:MARIUSZ
  • Nazwisko:Laskowsk

Napisano 26 listopad 2019 - 21:46

Wrzuć zdjęcia kijka, tutejsi rodbuilderzy pewnie pomogą rozpoznać blank. No i podaj nicki sprzedawców, może ktoś uniknie rozczarowania.

Wiesz co przyjacielu podawanie nick-u sprzedającego hmmm tu jest, mam czasami wrażenie klika np.Andan wykręcił mnie na parę dych wstawiam fotki z opisem i ch.j wszyscy oburzeni i to chyba coś mnie się pop..rdoliło ,A czemu bo mają profity.Tym postem chcę sprawdzić, czy ktoś miał taki przypadek,a może ja mam pecha w kupowaniu na Jerkbait.pl

Wysłane z mojego SM-A105FN przy użyciu Tapatalka

#5 OFFLINE   eRKa

eRKa

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2590 postów
  • Lokalizacjacentralna Polska
  • Imię:Romek
  • Nazwisko:K

Napisano 26 listopad 2019 - 21:46

Jak w życiu. Są także i tutaj różni kombinatorzy. Jak Kolega wyżej napisał - wrzuć nicki.

Względna anonimowość kusi...

2x miałem nieprzyjemne sytuacje - raz przy sprzedaży - gdy kupujący twierdził, że dostał wobka mniej, a raz gdy kupiłem kołowrotek - opisany jako z niewielkimi wadami, a okazał się praktycznie złomem.

Strata niewielka, więc nie robiłem problemów...



#6 OFFLINE   Marioo

Marioo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 354 postów
  • LokalizacjaStarogard gdański
  • Imię:MARIUSZ
  • Nazwisko:Laskowsk

Napisano 26 listopad 2019 - 21:53

Niestety tak sie czasami dzieje , zawsze się jakiś kut...s (czytaj cwaniaczek albo jak kto woli ) znajdzie i wykożystuje innych . Ja osobiście naciołem się tylko i na całe szczęście na połamanych woblerach , ale są koledzy co stracili dużo więcej . Jedna taka mała rada i chyba większość z was się ze mną zgodzi
Kupój sprzęt od ludzi z pokaźbym licznikiem a będziesz mniał pewnośc że towar jest zgodny z opisem

Czyli jednak nie jestem sam.Odnośnie tych ilości postów ,to nie do końca tak jest.Gośc z jerka suszy mi głowę abym kupił bustery ,z licytacji na Ebay, A że pracowałem w Niemcach nie było problemu.Chyba kupiłem z 13 sztuk. Przesyłam gościowi i jeszcze z fochem, że drogo przesyłka i za parę dni pojawiają się na giełdzie jako Sprzątanie szafy i z wyższą cena.

Wysłane z mojego SM-A105FN przy użyciu Tapatalka
  • adamos i Krzysiek P lubią to

#7 OFFLINE   Karpiu95

Karpiu95

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 884 postów
  • LokalizacjaTurek/Warszawa
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Karpiński

Napisano 26 listopad 2019 - 22:02

Sprzedawałem wędkę na blanku z pelnego węgla od mekamila, dokładnie opisałem wędkę i dodałem dużo zdjęć. Zgłosił się kupiec, dzwonił do mnie 2 razy, rozmawialiśmy po kilkanaście minut, wypytywał, dopotywał... a takie przynęty jak obsluguje , a takie, a jak okonie, a jak pstrągi a jak guma a jak blaszka itd itp po jakimś czasie się zdecydował że bierze więc kijek spakowałem, zaadresowałem i czekałem na przelew. Kupujący zadzwonił i zapytał się czy może mi wysłać kase za 2 dni bo wypłata przyjdzie dopiero, a mu ŻONA nie chce kasy teraz dać na wędkę(już wtedy powinienem był uciąć temat...), a on na weekend chciał na wyjazd na okonie ją zabrać. Ja głupi się zgodziłem, no bo niby to nie żaden anonim, na forum go widywałem, kilka razy rozmawialiśmy przez telefon więc się zgodziłem. Kupujący przez tydzień się nie odzywał, pieniądze nie przyszły, telefonów nie odbierał... raz mi napisał smsa że nie moze odebrac bo jest w pracy.... po czym wędka spowrotem przyszła do mnie kurierem, a on napisał smsa, że nie tego oczekiwał a wędka jest inna niż opisałem?...

Nic wielkiego się nie stało, bo wędka wróciła, ale niepotrzebnie się nawkurwiałem, na dorosłego chłopa który gadał mi pierdoły, że żona mu 250zł na wędke nie chce dać.... potem sie nie odzywa i kij odsyła... troche żenada... użytkownik: vann



#8 OFFLINE   Krzysiek P

Krzysiek P

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 459 postów
  • LokalizacjaŁódź/Sieradz
  • Imię:Krzysiek
  • Nazwisko:P.

Napisano 26 listopad 2019 - 22:22

Koledzy i koleżanki mam pytanie do was może tylko mnie to spodkało,a może jest więcej oszukanych ,w cwaniacki sposób
Pierwsza historia kupuję pudło gum i zdjęcia super szybka decyzja kupuję.Trzy dni mijają przynosi kurier paczkę ,po rozpakowaniu lipa kilka gum oryginalnych poukładanych do zdjęcia,reszta śmieci.
-Druga historia
Pojawią się kij Xzoga piękne foto i rozmowa na priv wszystko Oki zawijam kij.Kilka dni oczekiwania na kuriera i jest przesyłka, po rozpakowaniu czar pryska kij bez papierów,nie opisany,bez pokrowca i ch.j wie czy to ten blank.Rozmowa ze sprzedającym i sranie w banię widziały gały co brały.Wydawało by się,że tu wszyscy z jednej bajki ale tak nie jest i za parę stówek robić z siebie szmaciaża dziwna sprawa.


Wysłane z mojego SM-A105FN przy użyciu Tapatalka

To nie wiesz, że w bajkach są czarownice i wilki ? Polecam bajki braci Grimm
Dawaj nicki  ;)


  • Hesher lubi to

#9 OFFLINE   Bootleg

Bootleg

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 657 postów
  • LokalizacjaNDM/Brodnickie

Napisano 26 listopad 2019 - 22:38

Nigdy nie zrozumiem jak można tak postępować... wstydu ludzie w ślepiach nie mają

#10 OFFLINE   morrum

morrum

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 640 postów
  • LokalizacjaPustynia Kujawska
  • Imię:Michał

Napisano 26 listopad 2019 - 23:18

Żeby tak perfidnie to nigdy się nie naciąłem. Może dlatego, że za większą kasę raczej nie kupuję.
Raz kupiłem min. Szczupaka Jaxona z widocznymi śladami używania tudzież ubytkiem lakieru. Na zdjęciach tragedii nie było. Jak paczka przyszła, to się okazało, że z drugiej niepokazanej na zdjęciach strony lakieru brakuje na głowie i części korpusu przynęty pół boku białe. Uśmiałem się w sumie i traktuję to bardziej w kategoriach żartu, humoru niż czegokolwiek innego.
Raz nie dostałem kupionych fantów, ale że pokasowałem privy, więc nie wiem nawet kto mnie wydymał 😂 a że majątku to nie kosztowało i nie miałem możliwości by się przypomnieć z winy własnej, to pogodziłem się z tym. Znaczy zakładam zawsze dobrą wolę srugiej strony. Może coś się stało, może to poczta nawaliła...

Sytuacja opisana przez Marioo przypomniała mi akcję sprzed półtora roku. Będąc w Szwecji trafiliśmy na promocję Busterów w sieci sklepów wędkarsko-łowieckich, niektóre kolory były w bardzo atrakcyjnych pieniążkach. Kupiłem nawet parę sztuk. Kilka tygodni później te same kolorki były w hurtowej ilości wystawiane na naszej giełdzie w cenie o 25-30% wyższej, nadal jednak niższej nieco niż w naszych sklepach , nie sądzę by to był przypadek. O akcjach z przynętami z Juli chyba każdy słyszał...
  • eRKa lubi to

#11 ONLINE   Sławek77

Sławek77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1369 postów
  • LokalizacjaWielkopolska

Napisano 26 listopad 2019 - 23:34

A ja jak coś sprzedaję to się martwię żeby tylko wszystko było ujęte,wychwycone,dobrze opisane. Żeby mi ktoś czasem czegoś nie zarzucił, miał pretensje itd.🤣
  • Alek_Art., Krzysiek P i eRKa lubią to

#12 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 7985 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 27 listopad 2019 - 11:56

To rodbuilder jest zobowiazany dodawac pokrowce do wedek?  :o  ...nie wiedzialem, musze maszyne do szycia kupic  :D

Wedki tez nie wszystkie podpisuje  B)



#13 OFFLINE   eRKa

eRKa

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2590 postów
  • Lokalizacjacentralna Polska
  • Imię:Romek
  • Nazwisko:K

Napisano 27 listopad 2019 - 11:59

To rodbuilder jest zobowiazany dodawac pokrowce do wedek?  :o  ...nie wiedzialem, musze maszyne do szycia kupic  :D

Wedki tez nie wszystkie podpisuje  B)

 

No bez przesady, że zaraz maszynę kupić musisz. Ale wędka za 1500 złotych zdecydowanie korzystniej w pokrowcu by się prezentowała.

A pokrowiec - zamówić można - to w sumie żadne pieniądze...


  • suhhar, S.N. i Tomek Scyzor lubią to

#14 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2020 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 27 listopad 2019 - 12:27

Pojawią się kij Xzoga piękne foto i rozmowa na priv wszystko Oki zawijam kij.Kilka dni oczekiwania na kuriera i jest przesyłka, po rozpakowaniu czar pryska kij bez papierów,nie opisany,bez pokrowca i ch.j wie czy to ten blank.

 

Ja rozumiem z tej wypowiedzi, że pokrowiec i papiery były na zdjęciu sprzedawanego przedmiotu lub panowie na priv się dogadali, że będą one dołączone do przesyłki. Innaczej czemu kupujący miałby czuć się oszukany?


Użytkownik coma edytował ten post 27 listopad 2019 - 12:28

  • Piotrek Milupa, haja1978 i Robert Crocker lubią to

#15 OFFLINE   Marioo

Marioo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 354 postów
  • LokalizacjaStarogard gdański
  • Imię:MARIUSZ
  • Nazwisko:Laskowsk

Napisano 27 listopad 2019 - 13:24

Tak jak myślałem układy, układziko i każdy broni swych interesów.Zakończy się tym,że to ja szukałem hehe.

Wysłane z mojego SM-A105FN przy użyciu Tapatalka

#16 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2020 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 27 listopad 2019 - 13:36

Jakie układy? Na razie nie wiemy nawet komu stawiasz zarzuty... 



#17 OFFLINE   chlodnica

chlodnica

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 790 postów
  • LokalizacjaPL-Opole/CH-Davos
  • Imię:Darek

Napisano 27 listopad 2019 - 13:37

Ja z kolei zakupiłem tutaj kiedyś echo.Nawet spora sumka....

Sprzedający chciał mnie oszukać,ale po ok.3 tygodniach odzyskałem kasę.

Oddał prawie że w zębach :P ...Nicku nie pamiętam.


  • gregox i coma lubią to

#18 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 7985 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 27 listopad 2019 - 13:43

Moral taki, jak cos kupujesz to dowiedz sie co sprzedawca dokladnie sprzedaje i czy dodaje jakies 'gratisy', papiery itd.

 

Temat zamykam. 

 

 

 

Warto tez zerkac na regulamin gieldy:

 

 

11. Administrator/właściciel portalu jerkbait.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności związanej z transakcjami przeprowadzanymi na portalu (udostępnia jedynie miejsce do ogłoszeń). Za treść ogłoszeń odpowiedzialność ponosi osoba, która je zamieszcza.
 
12. Komentowanie zakończonych transakcji na portalu jerkbait.pl jest zakazane – w szczególności administracja portalu nie pośredniczy w wyjaśnianiu sporów pomiędzy stronami transakcji oraz nie prowadzi w jakiejkolwiek formie archiwizacji czy dokumentacji transakcji, która mogłaby służyć jako materiał dowodowy.






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: konkurs

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych