Skocz do zawartości

  • Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Informacja dotycząca Przedstawicieli Marki


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18208 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 01 styczeń 2020 - 18:18

Szanowni Państwo, Drodzy Forumowicze,
 
z dniem 1 stycznia 2020 roku wprowadzamy na forum jerkbait.pl nową grupę Użytkowników, którą nazwaliśmy Przedstawicielami Marki. Tutaj chcielibyśmy wyjaśnić dlaczego  podjęliśmy taką decyzję oraz jakie są zasady przyznawania statusu Przedstawiciel Marki.
 
Dlaczego?
 
Najogólniej rzecz ujmując w trosce o jakość informacji na naszym forum. Od kilku lat da się zaobserwować rozwój różnych form marketingu w Internecie w czym prym wiodą oczywiście globalne media społecznościowe ale zjawisko występuje również u nas. Założeniem jerkbait.pl jest zaś od samego początku troska o to aby informacje na forum były obiektywne i płynące z własnego doświadczenia Użytkowników nie zaś "sponsorowane" w bardziej lub mniej ukryty sposób. Uważamy, że nasi Użytkownicy czytając wpis czy oglądając zdjęcie mają prawo wiedzieć czy ich autor w jakiś sposób związany jest z którymś z producentów lub sprzedawców produktów lub usług dla wędkarzy. Takie powiązanie samo w sobie nie jest oczywiście niczym złym - często zdarza się, że branża wędkarska sięga po dobrych wędkarzy jako konsultantów, testerów itp. co samo w sobie w niczym nie dezawuuje opinii takich osób. Uważamy jednak, że Forumowicze powinni posiadać informacje, które z opinii na forum są wygłaszane przez "zwykłych" kolegów po kiju a które przez osoby związane z branżą.
 
Zasady
 
Status Przedstawiciela Marki przyznaje redakcja jerkbait.pl oraz Team Jerkbait w drodze głosowania członków redakcji oraz Team Jerkbait, zwykłą większością głosów. Statusy aktualizowane są raz w miesiącu. Kandydatami do otrzymania statusu Przedstawiciel Marki będą  Ci Użytkownicy, w stosunku do których uzyskamy informacje, iż są powiązani z producentem lub sprzedawcą produktów lub usług dla wędkarzy - przykładowo może to być prowadzenie przedstawicielstwa handlowego, członkostwo w Teamie związanym z jakąś marką itp. Zachęcamy Forumowiczów posiadających takie powiązania do zgłaszania się do nas w celu nadania statusu - mam nadzieję, że razem wprowadzimy nowy, profesjonalny standard w branży. Zachęcamy również Użytkowników, którzy podzielają naszą troskę o jakość informacji na forum do przekazywania informacji o kandydatach do nadania statusu Przedstawiciel Marki.
 
Do końca stycznia 2020 r. nadamy statusy aktualnym Użytkownikom. Prosimy Użytkowników spełniających kryteria do nadania statusu Przedstawiciel Marki do zgłaszania się do 15 stycznia 2020 r. Użytkownicy spełniający kryteria do nadania statusu zarejestrowani na forum po 15 stycznia 2020 r. proszeni są o kontakt w tej sprawie w ciągu miesiąca od rejestracji na forum.
 
Ze statusem Przedstawiciel Marki nie wiążą się żadne szczególne ograniczenia ani uprawnienia. Jeżeli stwierdzimy, że działalność danego Przedstawiciela Marki ma charakter tzw. "spamu reklamowego" będziemy stosować indywidualne środki w celu jej ograniczenia lub zmiany formy reklamy. W przypadku stwierdzenia, iż na forum prowadzona jest działalność marketingowowa  bez ujawnienia / statusu Przedstawiciel Marki - taką działalność będziemy traktować jako kryptoreklamę w konsekwencjami w postaci usunięcia całej zawartości reklamowej wstecz oraz zablokowania konta.
 
Wszelkie pytania, zgłoszenia lub wątpliwości związane ze statusem Przedstawiciela Marki   prosimy kierować na priv do moderatora @friko. Pytania i odpowiedzi, które będą się powtarzać dodamy jako FAQ do niniejszego wątku.
 
Kategoria Przedstawicieli Marki nie dotyczy drobnych wytwórców sprzętu wędkarskiego posiadających status "Twórcy" na jerkbait.pl tzw. lurebuilderów oraz rodbuilderów. Kategoria ta nie dotyczy również Użytkowników prowadzących sprzedaż komercyjną na giełdzie jerkbait.pl, którzy posiadają status "Giełda komercyjna"
 
Pozdrawiamy
Redakcja jerkbait.pl