Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

REAL MADRYT:):)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1773 odpowiedzi w tym temacie

#1301 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1055 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 26 wrzesień 2021 - 22:39

Bez urazy, ale wątek "Sport na żywo..." byłby chyba lepszym miejscem dla Dudka. Liverpool, owszem, ale w Madrycie brał kasę za siedzenie na trybunach. Kilka klopsów w Copa del Rey, a w La Liga właściwie całkowicie wykolegowany przez Ikera. Robienie z niego gracza Realu to kolejne leczenie kompleksów w temacie "nasi za granicą". Raczej ciepła posadka przed emeryturą. Jakich zresztą wiele.
  • Guzu i slawek_2348 lubią to

#1302 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 7988 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 26 wrzesień 2021 - 22:51

Nie przesadzaj Maciej, moze byc tu i tu. Jakos nie widze w tym problemu i nie szukam dziury w calym. 



#1303 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1055 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 26 wrzesień 2021 - 23:38

No dobra, mój wpis trochę na wyrost, ale trochę mdli mnie od nadmuchiwania balona i doszukiwania się sukcesów tam, gdzie próżno ich szukać. Nie bierz tego do siebie. To pasja naszych wspaniałych dziennikarzy sportowych i ich bezkrytycznej klienteli.
  • slawek_2348 lubi to

#1304 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 7988 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 26 wrzesień 2021 - 23:42

Szczerze to srednio mnie interesuja dzinnikarze. 

Za to Dudek, mega pozytywny czlowiek. Wywiad naprawde ciekawy, duzo anegdot o reprezentacji, Liverpoolu, Realu, o pilce i nie tylko. 



#1305 OFFLINE   Marcin Rafalski

Marcin Rafalski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 749 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 28 wrzesień 2021 - 22:34

Brawo dla Sheriff Tyrespol !  :D


  • korol lubi to

#1306 OFFLINE   korol

korol

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2196 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:K

Napisano 29 wrzesień 2021 - 06:51

Dudek swoje zdobył.
Strzał Szewczenki obronił, Ligę Mistrzów wygrał.

Z Ikerem, w tamtym momencie chyba najlepszym bramkarzem świata konkurować nie mógł.
Trochę tak, jakby rywalizować z Lewym w Bayernie. Wiadomo, że był dogadany na ładną kaskę, fajny klimat i mniej ważne mecze.


Użytkownik korol edytował ten post 29 wrzesień 2021 - 06:52


#1307 OFFLINE   Paprykarz

Paprykarz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1953 postów
  • Lokalizacjazachodniopomorskie

Napisano 29 wrzesień 2021 - 07:16

Ja pierd... z jakimś Sheriffem 2:1 w plecy  :doh:



#1308 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 7988 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 29 wrzesień 2021 - 09:36

Ja pierd... z jakimś Sheriffem 2:1 w plecy  :doh:

 

Jak pisalem wczesniej, obrona dziurawa :D Goscie mieli 3 strzaly na bramke, strzelili 2 gole. 



#1309 OFFLINE   Paprykarz

Paprykarz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1953 postów
  • Lokalizacjazachodniopomorskie

Napisano 29 wrzesień 2021 - 10:24

Akurat zdecydowałem się oglądać PSG-M.CITY to nie widziałem. Ale za to widziałem bramkę Messiego  :)


Użytkownik Paprykarz edytował ten post 29 wrzesień 2021 - 10:24


#1310 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1055 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 wrzesień 2021 - 11:28

Dudek swoje zdobył.
Strzał Szewczenki obronił, Ligę Mistrzów wygrał.

Z Ikerem, w tamtym momencie chyba najlepszym bramkarzem świata konkurować nie mógł.
Trochę tak, jakby rywalizować z Lewym w Bayernie. Wiadomo, że był dogadany na ładną kaskę, fajny klimat i mniej ważne mecze.

Piotrze, w żadnym wypadku nie deprecjonuję osiągnięć Dudka, nie mam też żadnych zastrzeżeń do jego wyborów życiowych. Pewnie doszedł do momentu, w którym rywalizacja na wysokim poziomie go przerastała i bycie wiecznym rezerwowym w klubie, który mu za to nieźle płacił, całkowicie go satysfakcjonowało. Jego wybór. Jednak ciężko obcować ze sportem (jako kibic) z wiecznie wyłączonym dźwiękiem i bez słowa pisanego. A tam wracał jak bumerang "Real Madryt Jerzego Dudka". Taki niewinny skrót myślowy. Z leczeniem kompleksów lepiej udać się na kozetkę do psychoanalityka, niż zarażać nimi innych.

#1311 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 7988 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 29 wrzesień 2021 - 22:35

Sytuacja u nas w grupie  :D  :D  :D

 

Załączony plik  WhatsApp Image 2021-09-29 at 22.34.32.jpeg   87,15 KB   8 Ilość pobrań


  • majunio, coma i korol lubią to

#1312 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1055 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 wrzesień 2021 - 22:55

Sytuacji odwiecznego rywala nie zilustruje chyba żaden mem. Po co kopać leżącego. Zazdroszczę porażki z Mołdawianami. Real sobie poradzi.

#1313 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 7988 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 29 wrzesień 2021 - 23:08

Pewnie ze sobie poradzi ;) 

Tak czy siak, Real potrzebuje mocnej Barcelona, tak samo jak Barcelona porzebuje mocnego Realu. Bez konkurencji nie ma progresu.

 

Co do kopania... to niektorzy 'somsiedzi' mocno trolujacy ten watek, ostatnio zapadli sie pod ziemie  :lol:



#1314 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1055 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 wrzesień 2021 - 23:13

Dziś wzajemne trolowanie zakrawałoby na parodię. Wypada raczej usiąść wspólnie przy ognisku i rzewnie zapłakać. Albo dać sobie na jakiś czas spokój z hiszpańską piłką i pójść na ryby.
  • Del Toro lubi to

#1315 OFFLINE   korol

korol

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2196 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:K

Napisano 30 wrzesień 2021 - 06:57

Piotrze, w żadnym wypadku nie deprecjonuję osiągnięć Dudka, nie mam też żadnych zastrzeżeń do jego wyborów życiowych. Pewnie doszedł do momentu, w którym rywalizacja na wysokim poziomie go przerastała i bycie wiecznym rezerwowym w klubie, który mu za to nieźle płacił, całkowicie go satysfakcjonowało. Jego wybór. Jednak ciężko obcować ze sportem (jako kibic) z wiecznie wyłączonym dźwiękiem i bez słowa pisanego. A tam wracał jak bumerang "Real Madryt Jerzego Dudka". Taki niewinny skrót myślowy. Z leczeniem kompleksów lepiej udać się na kozetkę do psychoanalityka, niż zarażać nimi innych.

Ciężko powiedzieć, czemu tak tytułują.
Raczej zdecydowana większość kibiców wie jak było, pamięta też jaki pech miał z Benitezem, który mu pozamiatał karierę.

 

Pewne jest, że nabrał w Hiszpanii innego doświadczenia. Mając więcej czasu :) naoglądał się od wewnątrz jak działa potężna organizacja.
Jeśli rozważał, czy zostać w przyszłości managerem, to nie był głupi kierunek. Nie wiemy, jakie miał plany.


A teraz, cóż, też myślę, że Real się podniesie po wstydliwej przegranej. Barcelona się nie podniesie. Nie wyjdzie z grupy.



#1316 OFFLINE   JSt14

JSt14

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 64 postów
  • LokalizacjaTrzebnica

Napisano 30 wrzesień 2021 - 11:12

Benitez stawiał na swojego rodaka po prostu, a Reina na pewno nie był lepszym bramkarzem od Dudka w tamtym czasie. Iker może miał swój okres świetności, ale nie wtedy kiedy Dudek był już w Realu. Od dawna to była już równia pochyła, jak dla mnie, i tylko "ochrona" ze strony zaprzyjaźnionych dziennikarzy utrzymywała go w pierwszej 11.



#1317 OFFLINE   majunio

majunio

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 282 postów

Napisano 30 wrzesień 2021 - 11:36

Real może i ma lekką zadyszkę w kwestiach sportowych, ale to sytuacja przejściowa i sinusoida się zmieni albo jak to mówią niektórzy trenerzy dynamika. To co ma Real to zdrową instytucję. I nie chodzi tylko o finanse, ale w dużej mierze wbrew pozorom zdrowy rozsądek w działaniu i świadomość, że jest się rozrywką a nie więcej niż klubem...
  • Del Toro lubi to

#1318 OFFLINE   radek_u

radek_u

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 324 postów

Napisano 30 wrzesień 2021 - 17:33

 Iker może miał swój okres świetności, ale nie wtedy kiedy Dudek był już w Realu. Od dawna to była już równia pochyła, jak dla mnie, i tylko "ochrona" ze strony zaprzyjaźnionych dziennikarzy utrzymywała go w pierwszej 11.


  • korol i Niusio99 lubią to

#1319 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 7988 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 24 październik 2021 - 22:38

Czwarte clasico z rzedu wygrane ;) 

Pozostale wyniki tez niezle sie ulozyly. 



#1320 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1055 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 październik 2021 - 23:39

Chyba musisz się do tego, na jakiś czas, przyzwyczaić. Ja, niestety, też.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych