Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Lowrance Reveal 7

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   gucio2020

gucio2020

Nowy

• +Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra

Napisano 30 czerwiec 2020 - 15:03

Za 600 pln. Wolał bym iść na kurs angielskiego niż napychać komuś kabze... Cena jak zwykle z kosmosu. Gdzieś na jerkbait widzialem info ze Parker Polska oferuje jezyk PL za 500.

#22 OFFLINE   herbata666

herbata666

Nowy

• +Forumowicze
  • Pip
  • 39 postów
  • Lokalizacjapolska
  • Imię:Piotrek

Napisano 30 czerwiec 2020 - 16:57

Raczej sobie ustawię w ang. bo nie mam z tym problemu. Kwestia jest tylko jedna, cena za granica to około 4,5k pln a w Polsce 7,5k pln to o co tu chodzi ?. Czyżby Polacy zarabiali 2x więcej od szwedów ?. Ciekawi mnie ile kosztuje 9” Ti2 w USA na promocji ;).
Za 9” Reveala z triple trzeba zapłacić 3,5-3,6k pln, to może lepiej dorzucić tysiaka właśnie do Ti2 z nie Polski ?

#23 OFFLINE   bassy

bassy

Zaawansowany

• +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1832 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 30 czerwiec 2020 - 18:05

Rynek jest jaki jest . Jesteś już entym odkrywcą różnic cenowych. Gdubyś był w temacie 2 lata temu dokonałbyś jeszcze lepszych odkryć. Ja wiem że różnie bywa z jezykiem. Ale przy takiej różnicy cenowej nad czym myśleć. Tłumacze są w necie są aplikacje. Można to ogarnąć. Cenę ogarnięcia już wyliczyłeś :-) I pamiętaj o jednym. Jeśli wędkarstwo kręci Ciebie mocno to szybko pożałujesz że masz echo niższego tiera. I jest ochota na lepsze. Więc lepiej przemyśleć decyzję. Chiński może być barierą. Anglosaski chyba mniej?

Użytkownik bassy edytował ten post 30 czerwiec 2020 - 18:09

#24 OFFLINE   herbata666

herbata666

Nowy

• +Forumowicze
  • Pip
  • 39 postów
  • Lokalizacjapolska

Napisano 30 czerwiec 2020 - 19:00

Wróciłem do hobby po 4 letniej przerwie, kiedyś głównie pływałem ze znajomym lub atakowałem z brzegu. Te różnice cenowe faktycznie już zauważyłem jakiś czas temu, też i dzięki forum, ale ostatnio nawał pracy przez Covid, nie sprzyjał poświeceniu kilku godzin na przeszukaniu tematów o echo.

Więc do brzegu, trzeba brać Ti2 9” w wersji ang i już. Budżet z gumy nie jest, ale te 5k zł trzeba będzie wyskrobać. Chyba ze macie jeszcze jakieś inne propozycje w przedziale do 5k zł.

#25 ONLINE   Maciej_K

Maciej_K

Zaawansowany

• +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2687 postów
  • LokalizacjaKrajna

Napisano 30 czerwiec 2020 - 19:10

Wróciłem do hobby po 4 letniej przerwie, kiedyś głównie pływałem ze znajomym lub atakowałem z brzegu. Te różnice cenowe faktycznie już zauważyłem jakiś czas temu, też i dzięki forum, ale ostatnio nawał pracy przez Covid, nie sprzyjał poświeceniu kilku godzin na przeszukaniu tematów o echo.

Więc do brzegu, trzeba brać Ti2 9” w wersji ang i już. Budżet z gumy nie jest, ale te 5k zł trzeba będzie wyskrobać. Chyba ze macie jeszcze jakieś inne propozycje w przedziale do 5k zł.

Realnie za te pieniądze możesz kupić też Garmina  echomap 92 uhd z gt54, ale na tym ekranie nie da szału ten ducer, opcje mapowe po stronie Ti2, łatwość obsługi - też. 

#26 ONLINE   siarq

siarq

Zaawansowany

• PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 4094 postów
  • LokalizacjaAkumulatory-litowe.pl
  • Imię:adam

Napisano 30 czerwiec 2020 - 21:22

albo simrad GO 

#27 OFFLINE   gucio2020

gucio2020

Nowy

• +Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra

Napisano 01 lipiec 2020 - 13:25

Dokładnie tą drogą poszedłem.

Irytuje mnie jedynie czas dostawy. 18 czerwca kasa przelana, 24 wysłane. Do dziś do Polszy nie wjechała...

Chyba konno ta przesyłka jedzie. :unsure: 

#28 OFFLINE   herbata666

herbata666

Nowy

• +Forumowicze
  • Pip
  • 39 postów
  • Lokalizacjapolska

Napisano 01 lipiec 2020 - 23:56

Czekam jak dojdzie do kolegi i chyba też zamawiam ;).

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych