Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

multik Megabass Jaggler 10R


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   bNd

bNd

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 24 postów
  • Imię:Patryk

Napisano 30 czerwiec 2020 - 05:31

Marna szansa ale zapytam jak z dostępnością tego w Polsce, może ktoś miał w rękach ten model, potrzebuje tego do twitcha. Z tego co wiem to jest trochę bardziej przykozaczona daiwa.



#2 OFFLINE   karkoszek

karkoszek

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1780 postów
  • LokalizacjaGryfino
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:Lures.pl

Napisano 30 czerwiec 2020 - 07:22

10R to nie będzie czasem na prawą rękę? 10L na lewą.

Swojego czasu sprowadziłem takiego koledze do łowienia wertykalnego, fajna maszyna. Dość ciężka, ma tylko dwa bloczki na szpuli, brak hamulca magnetycznego, stąd raczej do ciężkich zastosowań. Kolega zadowolony, bo przynętę może podnosić i opuszczać używając tylko jednej ręki.

Twitching bar to był chyba przejściowy wynalazek, który się raczej nie przyjął, stąd do twitcha możesz użyć zwykłego multiplikatora.


Użytkownik karkoszek edytował ten post 30 czerwiec 2020 - 07:22


#3 OFFLINE   bNd

bNd

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 24 postów
  • Imię:Patryk

Napisano 30 czerwiec 2020 - 11:02

10R to nie będzie czasem na prawą rękę? 10L na lewą.

Swojego czasu sprowadziłem takiego koledze do łowienia wertykalnego, fajna maszyna. Dość ciężka, ma tylko dwa bloczki na szpuli, brak hamulca magnetycznego, stąd raczej do ciężkich zastosowań. Kolega zadowolony, bo przynętę może podnosić i opuszczać używając tylko jednej ręki.

Twitching bar to był chyba przejściowy wynalazek, który się raczej nie przyjął, stąd do twitcha możesz użyć zwykłego multiplikatora.

Faktycznie spora moc hamulca, jest jakaś szansa żeby Pan to sprowadził dla mnie? Głównie twitch'in bara wykorzystuje w wędkowaniu i mam chyba wszystkie możliwe modele poza tym megabasem.



#4 OFFLINE   karkoszek

karkoszek

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1780 postów
  • LokalizacjaGryfino
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:Lures.pl

Napisano 30 czerwiec 2020 - 15:39

Nie zajmuję się tym, akurat na eBay się trafił, ale są tu pewnie tacy co mają wtyki ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych