Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

cienie i blaski C&R i nokilizmu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

#81 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 03 kwiecień 2007 - 18:56

:D

#82 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 03 kwiecień 2007 - 19:31

To nie jest ta sama brzana. Za to ręczę, jedna z fotek jest robiona przeze mnie. Są to ryby złowione przez uatora, jak pisałem, z gruntu na białe. Na fotce 2 i 3 widać prawdziwe otoczenie rzeki. Nie twierdzę też, że wszystkie ryby zostało zajedzone. Tego akurat nie wiem.

#83 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 04 kwiecień 2007 - 22:53

Co portal to obyczaj i inna interpretacja prawa. Tak wiedziałem, ze znikną te zdjęcia zamieszczone przez Pitta. Kiedy ja napiłem na RO aby usunięto zdjęcie mojego autorstwa, to otrzymałem odpowiedz, że osoba wystawiające je nie wraziła zgody :lol: Jedyną reakcją było usunięcie wpisu informującego, że jestem autorem zdjęcia. Pozostała tylko kłamliwa cześć informacji o tym kto złowił prezentowaną rybę. Pan Żbikowski poinformował mnie, że jak mi się nie podoba, to mogę skarżyć osobę wystawiająca zdjęcie. Sory Remku, ale to totalnie inna interpretacja prawa od Twojej. Mam nadzieję, że RO to prawna dzicz.

#84 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 05 kwiecień 2007 - 05:04

zdjecia usunalem ja :D

#85 OFFLINE   Efex

Efex

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 523 postów
  • LokalizacjaWarszawa / Gdańsk

Napisano 05 kwiecień 2007 - 07:42

Panowie.

Wędkarze z całego świata nadsyłają do nas wiele zdjęć z rybami złowionymi na przynęty Salmo. Nie mamy żadnych powodów, aby im nie wierzyć, w związku z tym nie przeglądamy fotek z lupą w ręku w celu ich weryfikacji. Z góry zakładamy, że fotografie te są wyrazami sympatii i formą uznania dla naszych produktów. Bądźmy więc ostrożni z ferowaniem wyroków - w końcu wędkarstwo to nasze wspólne hobby, z którego powinniśmy czerpać przyjemność. Wszelkie negatywne emocje mogą nas tej przyjemności pozbawić.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę miłego dnia.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych