Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wędkarski Świat po zmianach.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
210 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Bootleg

Bootleg

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 657 postów
  • LokalizacjaNDM/Brodnickie

Napisano 31 sierpień 2020 - 23:33

Jako, że temat o W360 umarł razem z gazetą a tam była część wpisów ba temat nowej hybrydy WMH i WŚ zakładam nowy wątek tylko odnośnie tego pisma.

Czy u Was koledzy też jest taki problem z późnym dostarczaniem prenumeraty?

Jakie wrażenia co do treści nowego/starego pisma?

Ps. Jeżeli moderatorzy uznają że wątek zbędny proszę o wysłanie do tzw. Koszalina
  • Alexspin lubi to

#2 OFFLINE   Ostry

Ostry

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 236 postów
  • LokalizacjaNowy Dwór Mazowiecki
  • Imię:Marcin

Napisano 01 wrzesień 2020 - 07:01

Tak samo, w zeszłym miesiącu był już w kiosku ja jeszcze nie dostałem, w tym jest tak samo. Gazeta dostępna a ja dalej jej nie otrzymałem.



#3 OFFLINE   nalewator

nalewator

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 436 postów
  • LokalizacjaGóry Sowie

Napisano 01 wrzesień 2020 - 07:56

No fakt późno przychodzi ja dostałem wczoraj.Trzeba się też przyzwyczaić do "zapaszku" farby drukarskiej i zamiast jakiegoś małego prezenciku wędkarskiego jest obecnie płyta :(. Zamiast niej powinni dać kod na film online.



#4 OFFLINE   Goliat

Goliat

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 369 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
  • Imię:Michał

Napisano 01 wrzesień 2020 - 13:45

Zapaszek charakterystyczny dla WMH, niestety treść i szata graficzna też. W ostatnich latach najlepiej mi się czytało WŚ z Kolendowiczem i Szymańskim. Po rozbiciu redakcji przez ww dobrze, że WŚ walczy o pozostanie na rynku. Szkoda tylko, że robi to z redakcją, której artykuły mi osobiście pasowały raczej średnio. Życzę powodzenia na rynku, czytać raczej nie będę.



#5 OFFLINE   Kamil_M

Kamil_M

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 103 postów
  • LokalizacjaKielce

Napisano 01 wrzesień 2020 - 13:57

Co do prenumeraty, do mnie też przychodzi ze sporym opóźnieniem.



#6 OFFLINE   Bobby0404

Bobby0404

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 402 postów

Napisano 01 wrzesień 2020 - 19:44

U mnie też późno. Jeszcze nie mam.

#7 OFFLINE   Bootleg

Bootleg

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 657 postów
  • LokalizacjaNDM/Brodnickie

Napisano 01 wrzesień 2020 - 20:17

Ja również mam spore opóźnienia w dostarczeniu gazety. Nie wiem może jest to związane ze zmianą procesu wydawniczego. Jeżeli tak to redakcja powinna o tym rzucić info. Stary WŚ był zawsze ok 20 dnia danego miesiąca. Co do treści to niestety ale WMH przoduje... liczyłem że będzie inaczej
  • hubert79 lubi to

#8 OFFLINE   Ostry

Ostry

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 236 postów
  • LokalizacjaNowy Dwór Mazowiecki
  • Imię:Marcin

Napisano 25 wrzesień 2020 - 11:38

Chyba ktoś czytał ten wątek  :D  właśnie wyjąłem ze skrzynki październikowy numer WŚ, nawet wróciły prezenty dla prenumeratorów i dostałem blaszkę obrotową Spinnexa. 



#9 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4888 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 25 wrzesień 2020 - 15:29

Moim zdaniem - dobrze ta fuzja miesięcznikowi zrobiła. Nigdy dotąd, nie publikowało w nim tylu profesjonalistów..



#10 OFFLINE   Bootleg

Bootleg

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 657 postów
  • LokalizacjaNDM/Brodnickie

Napisano 25 wrzesień 2020 - 20:55

Edit. Pardon wszystko z gazetą ok. Mój błąd.

Użytkownik Bootleg edytował ten post 25 wrzesień 2020 - 21:27


#11 OFFLINE   Bootleg

Bootleg

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 657 postów
  • LokalizacjaNDM/Brodnickie

Napisano 31 październik 2020 - 16:06

W ostatnim numerze bardzo fajny prezent w postaci karty rabatowe 10% do centrum wędkarstwa.
  • Alexspin lubi to

#12 OFFLINE   AdrianMa

AdrianMa

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 177 postów
  • LokalizacjaNakło nad Notecią
  • Imię:Adrian

Napisano 01 listopad 2020 - 06:50

W ostatnim numerze bardzo fajny prezent w postaci karty rabatowe 10% do centrum wędkarstwa.


Te 10% dostaniesz tam bez problemu przy każdych praktycznie zakupachy wystarczy że spytasz o rabat. 😉
  • Alexspin lubi to

#13 OFFLINE   Bootleg

Bootleg

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 657 postów
  • LokalizacjaNDM/Brodnickie

Napisano 01 listopad 2020 - 08:05

Stacjonarne jak najbardziej. Ale już przez Internet gorzej. Karta jest też do 3 sklepów internetowych

#14 OFFLINE   Alexspin

Alexspin

    No comment - subjective opinion only

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3696 postów
  • LokalizacjaŁódź (łowiska O/Sieradz, O/Piotrków).
  • Imię:Aleksander
  • Nazwisko:senatorskie

Napisano 01 listopad 2020 - 08:09

Moim skromnym zdaniem fuzja WŚ+WMH przyniosła namacalne, pozytywne efekty dla WMH, gdyż periodyk ten z dnia na dzień tracił czytelników i staczał się po równi pochyłej w zastraszającym tempie. WŚ zyskał nową oprawę, natomiast początkowo stracił na merytorycznej zawartości, a to z przyczyny moim zdaniem nietrafnych zmian w redakcji - powierzeniu funkcji redaktora naczelnego Panu Pawłowi Mireckiemu. Nie powierza się funkcji kierowniczej byłemu kierownictwu "padalca", a takim był WMH. Rozumiem krok do tyłu Pana Rafała Mleczaka - sprawy rodzinne, ale czemu w tej sytuacji stawia się na osobę, która nie potrafiła utrzymać na rynku własnego periodyku?

Trudno, stało się i miejmy nadzieję, że moje "czarnowidztwo" nie spełni się. Jak na razie, w kolejnych numerach, poza kilkoma potknięciami, wszystko zaczyna zmierzać w dobrym kierunku. W Nr 10 doskonałym pomysłem jest wyodrębnienie i pogrupowanie tematyki spinningowej i spławikowo-gruntowej. Mam nadzieję, że w grupie spinningu pojawią się również artykuły o tematyce castingowej.
Doskonałe artykuły "Tokyo Rig" Rafała Mleczaka i "Małe znaczy duże" Huberta Sałka. W większości artykułów trochę mi brakuje informacji o stosowanych zestawach, a w dziale "Dobry sprzęt" informacji o orientacyjnych cenach rekomendowanego sprzętu, co było bardzo dobrym zwyczajem WŚ.
Oby tak dalej, bo upadek WŚ oznaczałby, iż na rynku pozostałaby wyłącznie "gadzinówka" ZGPZW, czyli tzw WW, a to już byłaby ostateczna klęska prasy wędkarskiej.

Trzymajmy kciuki, ;)  bo tylko to może pomóc. :(

 

Ps

Wczoraj przyszedł Nr 11, ale nie zdążyłem jeszcze go przejrzeć - jestem zarobiony... :(


Użytkownik Alexspin edytował ten post 01 listopad 2020 - 08:21

  • BOB lubi to

#15 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10141 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 01 listopad 2020 - 11:28

...nie będziesz zawiedziony ;)


  • Alexspin lubi to

#16 OFFLINE   Kamil_M

Kamil_M

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 103 postów
  • LokalizacjaKielce

Napisano 01 listopad 2020 - 13:59

Też uwazam, że pogrupowanie tematyczne artykułów było dobrym pomysłem. Mam nadzieję, że od grudnia do marca pojawi się też kilka pozycji dla podlodowców. No i przydałoby się w każdym numerze coś bardziej przyrodniczego. Dział ichtiologiczny jest ciekawy, tyle że te artykuły są bardzo krótkie. Zauważyłem też że ostatnio mało jest o morskich połowach. Sam mieszkam daleko od morza, ale być może przez to lubię czytać takie artykuły.

#17 OFFLINE   Alexspin

Alexspin

    No comment - subjective opinion only

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3696 postów
  • LokalizacjaŁódź (łowiska O/Sieradz, O/Piotrków).
  • Imię:Aleksander
  • Nazwisko:senatorskie

Napisano 09 listopad 2020 - 10:21

(...) Trzymajmy kciuki, ;)  bo tylko to może pomóc. :(

 

Ps

Wczoraj przyszedł Nr 11, ale nie zdążyłem jeszcze go przejrzeć - jestem zarobiony... :(

 

...nie będziesz zawiedziony ;)

NO I STAŁO SIĘ :excl:  Niestety, jestem zawiedziony. :(
Z "Wędkarskiego Świata" pozostała tylko winieta i to nie wiadomo na jak długo. Reszta - włącznie z treścią merytoryczną - jest już tylko o krok od WMH z "prezentami" w postaci wątpliwej jakości filmów.
Jednoznacznie świadczy o tym stopka redakcyjna numeru 11/299. Zniknęli z niej Rafał Mleczak (definitywnie i chyba bezpowrotnie, bo nawet nie ma Go wśród bogatej listy współpracowników) i Wojciech Krzyszczak, któremu pozostała "zaszczytna" funkcja pt "internet".
Ogromna szkoda, dorobek ćwierćwiecza WŚ zaprzepaszczony. Odchodzi do historii miesięcznik najlepszy, najbliższy krajowemu wędkarstwu. W najbliższym czasie należy się spodziewać "super artykułów" o sukcesach "super wędkarzy" Panów P. M. i M. K. na łowiskach Szwecji, Norwegii, Finlandii itd, czyli powrót do treści "merytorycznej" WMH.
Pozdrawiam wszystkich dotychczasowych miłośników "WĘDKARSKIEGO ŚWIATA" i z żalem żegnam ten, towarzyszący mi przez 298 numerów periodyk. Ze smutkiem będę śledził dalszy upadek aż do numeru 6/306, bo tak mam opłaconą prenumeratę, z płonną nadzieją na reaktywację tego co było w WŚ najlepsze. :(

 

Ps

Zaznaczam, że powyższe to moje SUBIEKTYWNE (!) poglądy, nikogo ani nie proszę, ani tym bardziej nie obliguję do ich podzielania.

Pozdrawiam Aleksander.


Użytkownik Alexspin edytował ten post 09 listopad 2020 - 10:25

  • aslpg lubi to

#18 OFFLINE   drag

drag

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1654 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Andrzej

Napisano 09 listopad 2020 - 10:50

Ale żeś mowę pogrzebową wysmażył.Aż mnie zdołowało od poniedziałku ;)  :) .


  • Alexspin lubi to

#19 OFFLINE   Bootleg

Bootleg

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 657 postów
  • LokalizacjaNDM/Brodnickie

Napisano 09 listopad 2020 - 11:17

No proporcje autorów co raz bardziej na korzyść WMH...niestety
  • Alexspin lubi to

#20 OFFLINE   Kamil_M

Kamil_M

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 103 postów
  • LokalizacjaKielce

Napisano 10 listopad 2020 - 11:57

Rzeczywiście nie ma już Panów Mleczaka i Krzyszczyka w stopce redakcyjnej. Szczerze mówiąc zdziwiłem się, gdyż zgodnie z zapowiedziami miała to być fuzja czasopism a nie zastąpienie nazwy jednego przez drugie.


  • Alexspin lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych