Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wędkarski Świat po zmianach.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
210 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Irek_D

Irek_D

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 11 postów
  • LokalizacjaPodlasie
  • Imię:Irek
  • Nazwisko:D

Napisano 11 listopad 2020 - 18:57

Przeglądając najnowszy nr Wędkarskiego Świata niestety tylko okładka się zgadza. 
WMH w nowej okładce. 
Koniec z ciekawymi artykułami, chyba czas się przyzwyczaić że "artykuł sponsorowany" to jedyne co znajdziemy w nowym/starym czasopiśmie.
Szkoda pieniędzy. 


  • Alexspin lubi to

#22 OFFLINE   MarCinFin

MarCinFin

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 846 postów
  • LokalizacjaTurku (FIN)
  • Imię:Marcin

Napisano 13 listopad 2020 - 21:21

Panowie "marudzicie jak baby w ciąży"! Okładka nie taka, skład redakcyjny do bani, treść mało wyrafinowana itd. Rynek wydawniczy to business i rządzi się swoimi prawami. Musi wyjść na plus, jak kasa się nie zgadza to dziękujemy i do zobaczenia. Brakuje wam profesjonalnych tekstów i nowinek - macie pole do popisu na forum jerkbait, Panowie Administratorzy chętnie przyjmą i opublikują ciekawe artykuły, są nawet nagrody przewidziane za najlepszy tekst. Mówię poważnie.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Użytkownik MarCinFin edytował ten post 14 listopad 2020 - 00:09

  • Sławek Oppeln Bronikowski, rybarak i BOB lubią to

#23 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10141 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 13 listopad 2020 - 21:46

Słusznie Marcin prawi :clappinghands: Mnie, staremu człowiekowi to sie ta gazeta podoba, bo numery stron są tłustym drukiem pisane! ...i niech to ktoś podważy!!! :P


  • Jozi, Alexspin i MarCinFin lubią to

#24 OFFLINE   Bootleg

Bootleg

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 657 postów
  • LokalizacjaNDM/Brodnickie

Napisano 13 listopad 2020 - 22:14

Generalnie alternatywy brak. Może za jakiś czas coś nowego wyjdzie... chociaż w dobie pandemii może być ciężko. WW nie jest przynajmniej dla mnie jako czytelnika w ogóle atrakcyjne. WŚ pozostaje na rynku ale z każdym miesiącem wpływy ekipy WMH co raz bardziej widoczne. Miała być fuzja a wyszło, że WMH podczepiło się pod bardziej znany szyld. Mi najlepiej czytało się WŚ w składzie z Szymańskim, Kolendowiczem, Duszą, Gutkiewiczem czy Rózgą.

#25 OFFLINE   Kamil_M

Kamil_M

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 103 postów
  • LokalizacjaKielce

Napisano 30 listopad 2020 - 10:52

Dostaliście już numer grudniowy w prenumeracie?



#26 OFFLINE   Alexspin

Alexspin

    No comment - subjective opinion only

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3692 postów
  • LokalizacjaŁódź (łowiska O/Sieradz, O/Piotrków).
  • Imię:Aleksander
  • Nazwisko:senatorskie

Napisano 30 listopad 2020 - 11:14

Przecież jeszcze nie grudzień! Zauważ, że WMH zawsze dotrzymywało terminu grudzień to grudzień i to aż do 31-go!!!

Nieudolność idzie w parze z kierownictwem! Żądasz żeby Lampetra fluviatilis był Cetorhinus maximus?


Użytkownik Alexspin edytował ten post 30 listopad 2020 - 11:15


#27 OFFLINE   Kamil_M

Kamil_M

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 103 postów
  • LokalizacjaKielce

Napisano 30 listopad 2020 - 13:54

Ostatnio chyba w którymś wstępniaku pisali, że ludzie żalili się, iż prenumerata przychodzi za późno i zadbają, żeby już tak nie było. Faktycznie przez ostatnie 2 miesiące czasopismo przychodziło wcześniej, bo około 20-go. Chyba już zapomnieli o swoim postanowieniu.  ;)


Użytkownik Kamil_M edytował ten post 30 listopad 2020 - 13:54


#28 OFFLINE   ASAPfishing

ASAPfishing

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 612 postów
  • Lokalizacja.
  • Imię:Asap
  • Nazwisko:Asap

Napisano 30 listopad 2020 - 20:19

Dostałem. Dzis przyszedł.

#29 OFFLINE   Bootleg

Bootleg

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 657 postów
  • LokalizacjaNDM/Brodnickie

Napisano 30 listopad 2020 - 20:22

U mnie w skrzynce pusto...

#30 OFFLINE   hi tower

hi tower

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1974 postów
  • Lokalizacja3miasto

Napisano 01 grudzień 2020 - 08:38

(...)
Nieudolność idzie w parze z kierownictwem! Żądasz żeby Lampetra fluviatilis był Cetorhinus maximus?

A co ma minóg do tego? Bo jeśli Kolegę interesują te fascynujące zwierzęta to mogę zaproponować artykuł na portalu namuche.pl:
http://www.namuche.p...-troci-i-lososi

Użytkownik hi tower edytował ten post 01 grudzień 2020 - 08:41


#31 OFFLINE   Kamil_M

Kamil_M

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 103 postów
  • LokalizacjaKielce

Napisano 01 grudzień 2020 - 08:39

Do mnie też wczoraj dotarł.



#32 OFFLINE   Alexspin

Alexspin

    No comment - subjective opinion only

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3692 postów
  • LokalizacjaŁódź (łowiska O/Sieradz, O/Piotrków).
  • Imię:Aleksander
  • Nazwisko:senatorskie

Napisano 02 grudzień 2020 - 06:06

Do mnie niestety jeszcze nie doszedł. Zapewne Pan Redaktor Naczelny obarczy winą Pocztę Polską, bo to modne  :angry: ale czego można spodziewać się po wizerunku nie skażonym żadnym wyrazem... :(

"Wędkarski Świecie" WRÓĆ!!!


Użytkownik Alexspin edytował ten post 02 grudzień 2020 - 06:19


#33 OFFLINE   Ostry

Ostry

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 236 postów
  • LokalizacjaNowy Dwór Mazowiecki
  • Imię:Marcin

Napisano 02 grudzień 2020 - 10:04

Ja też jeszcze nie mam, jeszcze dwa numery z prenumeraty, nowej chyba nie wykupię, szkoda bo kilku autorów jest wartych poczytania.

Ale gazeta jako całość jakoś mnie nie przekonuje po zmianach. 


  • Alexspin lubi to

#34 OFFLINE   nalewator

nalewator

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 436 postów
  • LokalizacjaGóry Sowie

Napisano 02 grudzień 2020 - 21:33

Do mnie wczoraj dotarł



#35 OFFLINE   Kamil_M

Kamil_M

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 103 postów
  • LokalizacjaKielce

Napisano 03 grudzień 2020 - 11:14

Mnie trochę dziwi, że Panowie Mleczak i Krzyszczyk przestali być w redakcji bez żadnego słowa komentarza. Nawet jeśli był tam jakiś konflikt czy coś, to jako byli naczelni, powinni dostać chociaż kilka zdań w gazecie na pożegnanie z czytelnikami.


  • Alexspin lubi to

#36 OFFLINE   Alexspin

Alexspin

    No comment - subjective opinion only

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3692 postów
  • LokalizacjaŁódź (łowiska O/Sieradz, O/Piotrków).
  • Imię:Aleksander
  • Nazwisko:senatorskie

Napisano 03 grudzień 2020 - 11:24

Mnie trochę dziwi, że Panowie Mleczak i Krzyszczyk przestali być w redakcji bez żadnego słowa komentarza. Nawet jeśli był tam jakiś konflikt czy coś, to jako byli naczelni, powinni dostać chociaż kilka zdań w gazecie na pożegnanie z czytelnikami.

Jak mówi staropolskie przysłowie:

"Nie żądaj od Gęsi owsa" :(
 



#37 OFFLINE   Batory

Batory

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 33 postów

Napisano 03 grudzień 2020 - 18:29

Zakupiłem grudniowy nr WŚ w którym okazało się być kilka ciekawych artykułów. Większość z nich niestety sponsorowana ale chyba musimy sie do tego przyzwyczaić, takie czasy.
Jednak po kolejnym przejrzeniu czasopisma zacząłem się zastanawiać czy w ręku mam periodyk wędkarski czy album rodzinny Mireckich. Ilość zdjęć nowego naczelnego jest delikatnie mówiąc zbyt częstotliwa. Boję się po raz kolejny przeglądać gazetę przy żonie aby nie wzbudzać podejrzeń że oglądam zdjęcia jednego faceta.
Słabo Panowie, oj bardzo słabo. 
Czasy świetności tej tego tytułu za nami, takimi działaniami a raczej autopromocją klientów nie utrzymacie.


  • Alexspin i ASAPfishing lubią to

#38 OFFLINE   rózgaś

rózgaś

    Znowu....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1121 postów

Napisano 03 grudzień 2020 - 18:39

Bootleg aż mnie wmurowało, że tam na końcu padło słowo rózga heheh miło że komuś cośtam zostało w głowie. Pisałem do WŚ od 2009r. Dużo tego było. Przez kilka lat w każdym numerze. Gdziestam wędkarsko żyłem gazetą. Myślałem co jeszcze mogę pokazać. Co wymyslec. Duzo mi dała gazeta. Często głupoty które wymyślałem pokazywałem w tekstach. I z tego co miałem odzew dużo rzeczy się podobało. Młodemu człowiekowi dawało to wiatr w żagle. Serio. Wiedziałem że skoro coś robię i daje mi to efekty i frajdę, to komuś innemu też da. I to opisywałem. Uwielbiałem pisać. Często te 2 czy 3 a nawet 4 stówy za tekst uratowały mnie jak jeszcze nie wiedziałem co chce w życiu robić. Serio. Dużo zawdzięczam Markowi Szymańskiemu. Jakby trzeba było iść się lać to biere sztachety i idę. Pokazał mi małolatowi sumy trocie łososie i Wisłę. Prawdziwą mazowiecką z zajebistymi sumami. Pierwszą wyprawę na sumy zapamiętam do końca życia. To jebnięcie w powierzchniowy wobler. Ten odjazd. Takie rzeczy cementują. Ludzi i miłość do Wisły. Pamiętam pierwsze sandacze z Markiem z pychówki. Zrobilem imprezę na 15 osób ze studiów. Jak zwykle patola na maxa mega impreza. 20 godzina dzwoni telefon. Marek Szymański. Mówię morda do wszystkich cisza. No siema. Dzien dobry. Co robisz jutro? Nic. Odparłem. Może byś wpadł na sandacze jutro .? Pewnie. Jestem do dyspozycji. Dobra to o 4.30 w Legionowie. Ok. Wstałem. Powiedziałem dobranoc i poszedłem spać. Nie usnąłem z emocji. Sumowy lajfstajl towarzyszy mi od lat. Ożenilem się po pierwszej dwójce. Na wakacje nie jeździłem w lato bo szkoda sezonu. Żona zwiedziła poł świata beze mnie bo ja byłem nad Wisłą. Zwalniałem sie w lipcu z roboty zeby łowic do jesieni. Marka teksty to była biblia. Nie było srejsbukow i innych. Czekałem na gazetę. Kupa by nie wyszła w kiblu jakby Wś nie był czytany na posiedzeniu. Gdzieś to umarło. Dla mnie wraz z Szymańskim, Duszą i mądrościami Kolendy oraz całą rzeszą wyszukanych przez Szymańskiego i spółkę miłośników wedkarstwa. Tego prawdziwego. Bez wędek w zębach koszulkach jak reklamówki z biedry czy jedynych slusznych przynęt i gum po 8zł. Szkoda bo na tej gazecie sie wychowałem. Pustkę po Wś wypełniam you tube. Te dziesiątki filmów z wypraw gdzieś mi ginęły i było ich coraz mniej. Postanowiłem to wrzucać tam i pokazywać. Nie mam z tego nic prócz szczerej frajdy i uśmiechów ludzi. Nazwa TEAM SZMACIARZE I PRZYJACIOŁY jest na przekór tym wszystkim poważnym wędkarzom, stanowiskom czy wymuszonych przez środowisko karierowiczom. Ja zostałem dzieckiem. I szmaciarzem. Pół żartem pół żartem. Niech się inni ścigają. Ja z tyłu popatrzę. Trzeba z tego jak najwięcej brać dla siebie żeby zawsze dobrze się bawić. Houk.

Użytkownik rózgaś edytował ten post 03 grudzień 2020 - 18:42


#39 OFFLINE   ASAPfishing

ASAPfishing

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 612 postów
  • Lokalizacja.
  • Imię:Asap
  • Nazwisko:Asap

Napisano 03 grudzień 2020 - 19:38

Zakupiłem grudniowy nr WŚ w którym okazało się być kilka ciekawych artykułów. Większość z nich niestety sponsorowana ale chyba musimy sie do tego przyzwyczaić, takie czasy.
Jednak po kolejnym przejrzeniu czasopisma zacząłem się zastanawiać czy w ręku mam periodyk wędkarski czy album rodzinny Mireckich. Ilość zdjęć nowego naczelnego jest delikatnie mówiąc zbyt częstotliwa. Boję się po raz kolejny przeglądać gazetę przy żonie aby nie wzbudzać podejrzeń że oglądam zdjęcia jednego faceta.
Słabo Panowie, oj bardzo słabo.
Czasy świetności tej tego tytułu za nami, takimi działaniami a raczej autopromocją klientów nie utrzymacie.


Mam podobne odczucie. Fajnie ze gazeta grudniowa jakoś wychodzi/przychodzi koniec listopada/początek grudnia. Świeża przeglądam bez czytania strona po stronie i oceniam czy będzie co/KOGO czytać, potem czytam wstępniak i odkładam.... i różnie to bywa :( czasem wracam do większości artykułów a czasem do dwóch. Mam wrażenie że o ile w spiningu się czasem coś zmienia, to dzi karpiony co miesiąc ma tych samych utworów a to znaczna objętość gazety.

Uległem namowom i zakupiłem roczna prenumeratę od 11/2020 :) stac mnie, najwyżej będzie przychodzić i lecieć do szafki. Jedyne co mnie w pewien sposób smuci to fakt, że starzy wyjadacze są w każdym numerze a jakoś młodzieży brak.

#40 OFFLINE   Mysha

Mysha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 974 postów
  • LokalizacjaOstrołęka

Napisano 03 grudzień 2020 - 19:52

Ej Panowie... jakoś tak się złożyło, że w "świątyni zadumy" mam WŚ 12/19 i 12/20. Ten nowy dla mnie jest sensowniejszy.

Ps. @rózgaś za ten wpis masz u mnie olbrzymiego plusa. Ewidentnie masz nierówno pod sufitem 😁. Bardzo szanuję takich pozytywnych wariatów 😁.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych