Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
BLANKI

Blank do morskiej wędki typu stickbait - prośba o pomoc

blank pomoc morski blank

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Such a Jerk...

Such a Jerk...

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 88 postów
  • LokalizacjaWRO Street Fishing
  • Imię:Rafał

Napisano 31 październik 2020 - 13:58

Witam szanowne grono.
Potrzebuję pomocy w znalezieniu blanku jednoczęściowego o mocy w przedziale 20-30lb z wyrzutem około 20-100g długości 2.40-2.60. Akcja raczej fast z dosyć spolegliwą szczytówką.
Finalnym produktem ma być wędka o średniej mocy do łowienia stickbaitami w morzu z brzegu. Blank podzieliłbym asymetrycznie - rękojeść / reszta wedki. Specjalistyczne wędki do tej metody są mało dostępne i bardzo drogie, więc za tyle monet to już się chociaż pobawię w rodbuildera :D Żeby było wiadomo o jaką wędkę chodzi to przykładem byłaby Shimano Grappler GRPCS80M. I teraz jeśli to możliwe chciałbym się zamknąć z ceną do 400PLN, od biedy 500.
Z góry dzięki za pomoc.

#2 OFFLINE   markir

markir

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 260 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Mariusz
  • Nazwisko:K.

Napisano 03 listopad 2020 - 21:40

Blank dłuższy, droższy i w dwóch kawałkach, ale może warto: Talon VI+ 9' XHF2 - 2,75 m, 20-100 g, 15 - 30 lb.

#3 OFFLINE   Such a Jerk...

Such a Jerk...

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 88 postów
  • LokalizacjaWRO Street Fishing
  • Imię:Rafał

Napisano 06 listopad 2020 - 18:05

Blank dłuższy, droższy i w dwóch kawałkach, ale może warto: Talon VI+ 9' XHF2 - 2,75 m, 20-100 g, 15 - 30 lb.


Nie dzięki, już znalazłem to czego szukałem. MHX light saltwater L904 jednoczęściowy, ogarniający taki przedział o jaki mi chodziło. Natomiast powstały zagwozdki natury technicznej. Natomiast konsultuje sie z forumowym kolegom rodbuilderem w tym zakresie.





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: BLANKI, blank, pomoc, morski blank

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych