Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
AUTORSKI

Moment zwrotny w mojej pasji



  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#41 ONLINE   trout master

trout master

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4352 postów
  • LokalizacjaRZ
  • Imię:Arko

Napisano 23 listopad 2020 - 21:25

Wyglada jak podomotka ale chyba zaszalał i wyjechał poza przelotkę. Może celowo, ma dalej za dużo nici. :D ;)
  • ksywa lubi to

#42 ONLINE   ksywa

ksywa

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 32 postów
  • LokalizacjaDębica

Napisano 23 listopad 2020 - 23:41

Spieszę z odpowiedzią ;) nie jest to podomotka, jest to kilka zwojów nici wpuszczonych bezpośrednio pod ramieniem przelotki, uznałem że tak będzie wyglądało elegancko, a chyba dodatkowo wzmocni polakierowaną omotkę, niby wędka tylko do 35g więc traktowałbym to raczej jako taki wizualny akcent.

#43 ONLINE   ksywa

ksywa

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 32 postów
  • LokalizacjaDębica

Napisano 25 listopad 2020 - 14:56

Nie było to łatwe... omotki polakierowane, powyjeżdżany lakier na blank, jakieś kropki na stopkach. Generalnie zadanie wykonane, ale lakierowanie omotek jest najsłabszym co zrobiłem w przeróbce wędki. Nie ma się czym chwalić ale wygląda to jak poniżej. Przeszła też dzisiaj chrzest na placu boju i tu już odczucia są diametralnie różne. Odczuwalna jest lekkość, jakby zwiększona dynamika i czucie. Podsumowując, pomimo że na wędce będę jeszcze dokonywał pewnych przeróbek z efektu końcowego jestem zadowolony.

Załączone pliki



#44 OFFLINE   Bander

Bander

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1000 postów
  • LokalizacjaGliwice
  • Imię:Radek

Napisano 25 listopad 2020 - 15:07

Wyszły Ci nadlewki na omotkach - byc może miałeś zbyt niską temp. lakieru, był za gęsty i źle się rozprowadził - dobrze jest go podgrzać przed nakładaniem.

Kropki na stopkach (zdjęcie z uchwytu na przynęty) - pojawiły Ci się pęcherze powietrza... Po nałożeniu lakieru oglądaj efekt i jesli takie zauważysz delikatnie przebijaj np. wykałaczką :)

Własna wędka - mega satysfakcja :)

Pozdr


  • szczupak1 i ksywa lubią to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: autorski

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych