Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

KONKURS WYGRAJ WĘDKĘ MARZEŃ – sezon 2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18576 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 08 grudzień 2021 - 20:21

Dziesięć. O swoim sposobie na obchodzenie Święta Niepodległości opowiada @drzejko. Pewnie jest to sposób dla wielu z nas ;)

 

[Artykuł] Święto Niepodległości nad wodą - Artykuły - jerkbait.pl - spinning, baitcasting, flyfishing


  • malinabar lubi to

#22 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18576 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 19 grudzień 2021 - 19:22

Czy można zatrzymać czas ?  Jak się łowi takie ryby jak @Alek to wszystko jest możliwe, zresztą sami poczytajcie:

 

[Artykuł] Czas który się zatrzymał. Szwecja 2021 - Artykuły - jerkbait.pl - spinning, baitcasting, flyfishing


  • malinabar lubi to

#23 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18576 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 grudzień 2021 - 19:01

Hoł, hoł, hoł ! Byliście grzeczni ?  Kurcze, kogo ja chcę oszukać ... w takim razie macie na zachętę, artykuł od Św. Mikołaja, a w zasadzie od @Adam 65:

 

[Artykuł] Obrotówka - Artykuły - jerkbait.pl - spinning, baitcasting, flyfishing

 

...wypas Gwiazdka w tym roku, artykuł w starym dobrym stylu :)


  • malinabar lubi to

#24 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18576 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 grudzień 2021 - 17:01

Tego Autora specjalnie reklamować nie trzeba... jeżeli "oczami wyobraźni" chcielibyście połowić pstrągi razem z @Piotr Gołąb to jest na to szansa:

 

[Artykuł] Od pierwszego wejrzenia - Artykuły - jerkbait.pl - spinning, baitcasting, flyfishing

 

...polecam lekturę, nie tylko jako rozgrzewkę przed początkiem nowego sezonu


  • Zielony i malinabar lubią to

#25 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18576 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 05 styczeń 2022 - 20:51

Kontynuujemy tematykę związaną z rybami łosiosiowatymi.  W roli przysłowiowej truskawki na torcie ;) nie kto inny jak @bigos postanowił sporządzić poradnik:

 

[Artykuł] Pomorskie trocie – poradnik dla marzyciela - Artykuły - jerkbait.pl - spinning, baitcasting, flyfishing

 

Co tu dużo mówić - lektura obowiązkowa !


  • malinabar lubi to

#26 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18576 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 14 styczeń 2022 - 21:32

Czas na finał  - bo o ile pamięć mnie nie myli to przyszła pora na ostatni artykuł w drugiej edycji konkursu "Wygraj wędkę marzeń". No i jak to już bywało, największe ryby zostawiliśmy na koniec ;)  cytując Autora: "o tej wyprawie będą krążyć legendy" - czy można bardziej zachęcić do lektury? Chyba już nie, więc zapraszam:

 

[Artykuł] Spotkanie AParty - Artykuły - jerkbait.pl - spinning, baitcasting, flyfishing


  • malinabar, BOB i golenia lubią to

#27 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18576 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 czerwiec 2022 - 16:36

Hej, z tego co słyszałem nagrodza już odebrana :)  mam nadzieję ze @bigos albo @Tomek Mańczak napisza klika słów o niej


  • malinabar, Jano i md30 lubią to

#28 OFFLINE   Tomek Mańczak

Tomek Mańczak

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 20 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 25 czerwiec 2022 - 08:55

Cześć! Kolega Bigos zawitał do Poznania i z przyjemnością mogłem wręczyć obiecanego Talona od ART-ROD :)

Marcin z racji zainteresowań wybrał rzeczny blank IM6 Hot Shot 100MXF2. Model stworzony do łowienia woblerami.
Blank został przycięty z dołu i góry po 2,5cm.
Parametry: długość 3m, przynęty 7-28g, linki 8-20lb.
Rękojeść wykonaliśmy klasycznie dla długich wędek, pełen korek i uchwyt DPS18. Przelotki Fuji Alconite podane zostały w omotkach Rust, które pięknie się komponują z nielakierowanym grafitowym blankiem.
Wielkie gratulacje raz jeszcze!! Darz Rzeko 1f60a.png ART-ROD pozdrawia ;)

 

Załączone pliki






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych