Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Seriale


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1448 odpowiedzi w tym temacie

#601 OFFLINE   Marcyś

Marcyś

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 846 postów
  • LokalizacjaGdańsk
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 04 kwiecień 2018 - 20:30

Właśnie lecę z Ozarkiem... ma swój klimat choć do Breaking Bada według mnie daleko :) 



#602 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 04 kwiecień 2018 - 23:27

Skończyłem piąty sezon "Czarnej listy". Mniej mroczny od pozostałych, mniej pokręcony, grzeczniejszy... Ale trafił się jeden odcinek, dla którego warto było "zaliczyć" cały sezon. Polecam.

 

Najnowsza odsłona "Gwiezdnych wrót" mnie rozczarowała. Nie spodziewałem się tak infantylnego odgrzania serii. Chciałem zobaczyć coś dla dorosłych, a otrzymałem... Nawet nie wiem, jak to nazwać. Jeden film pocięty na dziesięciominutowe odcinki mogę zrozumieć. Pod warunkiem, że scenariusz jest ciekawy. Albo gra aktorska. W końcu, jeśli inne elementy zawiodą, to chociaż efekty specjalne będą na odpowiednim poziomie... Ale to cuś? Żenada... 



#603 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3527 postów
  • LokalizacjaIre
  • Imię:Tomek

Napisano 10 kwiecień 2018 - 16:13

Ozark zaliczony, kończę pierwszy sezon Narcos. Warto wydać te paręnaście złotych miesięcznie na Netflixa ;) 



#604 OFFLINE   vako

vako

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1395 postów
  • LokalizacjaLoża Szyderców
  • Imię:Mariusz

Napisano 10 kwiecień 2018 - 21:27

Ja ostatnio obejrzałem Troję - upadek miasta, a teraz męczę się z Terrorem i Deep state.

https://www.netflix..../title/80175352

http://www.filmweb.p...stun/nr 1-45106

http://www.filmweb.p... 1 polski-45917


Użytkownik vako edytował ten post 10 kwiecień 2018 - 21:31


#605 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15584 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 10 kwiecień 2018 - 22:59

5 zeta Allegro :rolleyes:



#606 ONLINE   rower26

rower26

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1367 postów
  • Imię:Łukasz

Napisano 11 kwiecień 2018 - 09:04

5 zeta Allegro :rolleyes:

Ja ostatnio 1,99. Już dwa tygodnie i nie zablokowali jeszcze.  



#607 ONLINE   fryc203

fryc203

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 107 postów

Napisano 11 kwiecień 2018 - 10:31

Ja ostatnio 1,99. Już dwa tygodnie i nie zablokowali jeszcze.  

Jak ktoś ma szkiełko z androidem, to polecam Kodi + wtyczki :rolleyes:



#608 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 18 kwiecień 2018 - 19:19

Altered Carbon. 

Jeśli możesz wszystko. Żyć wiecznie, bezkarnie zabijać, podróżować pomiędzy światami i spełniać każdą, najbardziej wyszukaną fantazję - kim będziesz?

Zdecydowanie polecam. Świetny pod każdym względem. Aktorstwo, scenariusz, reżyseria, efekty, rekwizyty, scenografia. Górna półka. Netflix, gdy powstawał, budził na rynku zdziwienie. Ale jak to, filmy nie do kina? Nie do telewizji? Od początku do netu? I cały sezon za jednym zamachem? W dodatku platforma zarządzana przez specjalistów od IT, a nie "ludzi z branży". Dziś Netflix to potęga medialna i ekonomiczna. I jak widać, potrafią kręcić naprawdę dobre kino jako produkcję własną :)

9/10 w mojej skali. Może nawet 9 i pół ;)

 

Fargo.

Klimatyczna opowieść kryminalna z małego miasteczka w USA. Właściwie to można by dać inny tytuł - seria niefortunnych zdarzeń, ale ten tytuł jest już zarezerwowany :D Serial zapadający w pamięć. Mało trupów, mało akcji, ale krwiste postacie "ludzi z prowincji"wciągają w swoją historię :)

7/10

 

Star Trek: Discovery.

Do połowy pierwszego odcinka byłem rozczarowany. A dalej... Im później tym lepiej :D Choć znając wcześniejsze produkcje z serii wiedziałem, jak cała główna historia musi się skończyć, to jednak autorzy scenariusza wykazali się sporą wyobraźnią i kilkakrotnie naprawdę ciekawie zatwistowali. Męczył mnie osobiście wątek gejowski, jakoś tak "nie pasuje" mi tego typu, dość nachalna i obca serii narracja. Posunięta do absurdu poprawność polityczna. Musi być murzyn, Azjata, homo-związki, silne kobiety. I najlepiej, jeśli dowodzi kobieta, która jest murzynką. 

O scenariuszu już wspomniałem, na plus warto zaliczyć efekty specjalne. W sumie ciekawe odgrzanie serii.

7/10 (dla fanów 8/10 :P )

 

Gwiezdne Wrota.

Wiem, pamiętam, pisałem niedawno. 

Nie dałem jednak punktacji z mojego prywatnego rankingu. A to dzieło gimnazjalistów (aktorstwo, scenografia, scenariusz i t.d.) zasługuje na ocenę.

1/10.



#609 ONLINE   croock

croock

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 635 postów
  • LokalizacjaWroclaw

Napisano 18 kwiecień 2018 - 20:48

nic jeszcze w produkcjach netlixa nie rozczarowało mnie tak jak altered carbon. pomysł mega. pierwsze 2 odcinki w świetnym klimacie. później niestety jak dla mnie równia pochyła. i to stroma 😐
  • SID i 100icki lubią to

#610 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2022 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 18 kwiecień 2018 - 20:56

Niestety, mam podobne odczucia jak Crook. Po kilku pierwszych odcinkach zaniechałem dalszego oglądania Altered Carbon, rozczarował mnie. Zmarnowany potencjał.
  • SID i 100icki lubią to

#611 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 18 kwiecień 2018 - 22:10

O...

Dla mnie osobiście rozwijanie postaci, pokazanie źródeł motywacji i meandry charakteru bohaterów, jest ważną częścią każdej ciekawej historii. Lubię też, jeśli otrzymuję wskazówki, strzępy informacji, które w miarę upływu czasu zaczynają do siebie pasować i w finale składają się na frapujący obraz. Ja byłem usatysfakcjonowany i czekam na sezon nr 2 ;)



#612 OFFLINE   Artech

Artech

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2646 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Artur

Napisano 22 kwiecień 2018 - 22:41

A ktoś ogląda nowy serial na C+?
Po drugim belfrze byłem sceptycznie nastawiony, ale na razie nie jest źle.

"Kruk.Szepty słychać po zmroku" polski, dobry, krótki serial. Oby nie spieprzyli drugim sezonem...
  • Tomek1988, hm62 i malcz lubią to

#613 OFFLINE   Tom_S

Tom_S

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 72 postów

Napisano 23 kwiecień 2018 - 07:31

Kruk fajny. Ale lepszy początek, czyli pierwsze odcinki, gdzie była jakaś "tajemnica". Potem stał się przewidywalny i.. przewidywalnie się skończył.


  • Baars lubi to

#614 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 21 czerwiec 2018 - 21:34

Zagubieni w kosmosie.

Przyznam się, że po tym remake familijnego serialu z lat 60-tych, wiele się nie spodziewałem. Tym niemniej obejrzałem z zaciekawieniem, a po skończeniu sezonu nie mam poczucia straconego czasu. Fanom klasycznej SF szczerze polecam :)



#615 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 25 czerwiec 2018 - 20:54

Nadciąga Wiedźmin wyprodukowany przez Netflix'a. Zapowiada się o niebo lepiej i może zmaże traumę fana opowiadań Sapkowskiego, traumę, którą noszę od czasu zobaczenia filmu koncertowo spieprzonego przez Marka Brodzkiego. 

:)


  • coma i Woytec lubią to

#616 Guest_MarcinW_*

Guest_MarcinW_*
  • Guests

Napisano 25 czerwiec 2018 - 21:11



#617 OFFLINE   malcz

malcz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2144 postów
  • Lokalizacjawarszawa
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:malczewski

Napisano 25 czerwiec 2018 - 21:18

1. Ray Donovan

2. Watacha

3. Krew z krwi

4. Narcos

5. Mr Mercedes

 

Petardy obejrzane w ostatnim czasie.



#618 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3527 postów
  • LokalizacjaIre
  • Imię:Tomek

Napisano 25 czerwiec 2018 - 21:25

Nadciąga Wiedźmin wyprodukowany przez Netflix'a. Zapowiada się o niebo lepiej i może zmaże traumę fana opowiadań Sapkowskiego, traumę, którą noszę od czasu zobaczenia filmu koncertowo spieprzonego przez Marka Brodzkiego. 

:)

 

Matko jedyna....Przecież nawet nie przeprowadzono jeszcze castingów....Premiera najwcześniej pod koniec 2020.... ;)


  • woblery z Bielska lubi to

#619 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 25 czerwiec 2018 - 23:09

Matko jedyna....Przecież nawet nie przeprowadzono jeszcze castingów....Premiera najwcześniej pod koniec 2020.... ;)

Ah, ściągasz człowieka na ziemię...

:D  :D

Dopiero co (jakiś miesiąc temu) czytałem, że Netflix podjął decyzję i zatrudnił reżyserkę. Zanim powstanie serial, mnóstwo wody jeszcze upłynie... Ale fajnie było pomarzyć, że serial będzie dało się oglądać, od scenariusza, poprzez scenografię, po obsadę i reżyserię - wszystko "zatrybi" i AS (jak pieszczotliwie nazywają Andrzeja Sapkowskiego fani) nie będzie musiał czuć zażenowania, oglądając interpretację swojego dzieła. Czego Jemu, sobie i wszystkim fanom opowiadań i powieści ASa szczerze życzę ;)



#620 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3527 postów
  • LokalizacjaIre
  • Imię:Tomek

Napisano 26 czerwiec 2018 - 17:33

Ah, ściągasz człowieka na ziemię...

:D  :D

Dopiero co (jakiś miesiąc temu) czytałem, że Netflix podjął decyzję i zatrudnił reżyserkę. Zanim powstanie serial, mnóstwo wody jeszcze upłynie... Ale fajnie było pomarzyć, że serial będzie dało się oglądać, od scenariusza, poprzez scenografię, po obsadę i reżyserię - wszystko "zatrybi" i AS (jak pieszczotliwie nazywają Andrzeja Sapkowskiego fani) nie będzie musiał czuć zażenowania, oglądając interpretację swojego dzieła. Czego Jemu, sobie i wszystkim fanom opowiadań i powieści ASa szczerze życzę ;)

https://naekranie.pl...astingi-3297044


  • woblery z Bielska lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych