Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Twin power 3000 sfc luzy po serwisie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#21 ONLINE   esox81

esox81

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 206 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Patryk

Napisano 11 maj 2021 - 19:16

P. Grobelny nie wątpię w Pana umiejętności i nie zamierzałem uwłaczać marce jaką Pan zbudował pod swoim nazwiskiem ,a jeżeli mój post tak zabrzmiał to bardzo przepraszam nie miałem takiego zamysłu.

#22 ONLINE   esox81

esox81

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 206 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Patryk

Napisano 11 maj 2021 - 19:17

Czy może mi Pan jakoś pomóc z tym kolowrotkiem?

#23 OFFLINE   P. Grobelny

P. Grobelny

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 20 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Gawron

Napisano 11 maj 2021 - 19:26

Czy może mi Pan jakoś pomóc z tym kolowrotkiem?

 

Napisałem że nic z nim nie zrobisz, on nie będzie lepiej pracował z ta przekładnia co ma bo ma zajechaną. Nie masz za co przepraszać, napisałeś co usłyszałeś od kolegi co sprzedał Ci kołowrotek, problem w tym, że on doskonale wiedział co Ci sprzedaje i w jakim stanie a dodatkowo dośpiewał sobie historyjkę że po serwisie przekładnia pracuje nieprawidłowo. Jeśli znajdziesz taki model z idealna przekładnią ale uszkodzony inaczej np. z złamaną stopką możesz sie skontaktować ze mną na FB i zrobię Ci przekładkę i serwis za darmo.


Użytkownik P. Grobelny edytował ten post 11 maj 2021 - 19:27


#24 ONLINE   esox81

esox81

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 206 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Patryk

Napisano 11 maj 2021 - 19:34

Dziękuję serdecznie. Pana słowa świadczą o Pana klasie i wysokiej kulturze biznesu. Przepraszam że nie przemyślanym postem i nie zweryfikowanymi informacjami podniosłem Panu ciscienie.
  • P. Grobelny lubi to

#25 OFFLINE   P. Grobelny

P. Grobelny

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 20 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Gawron

Napisano 11 maj 2021 - 20:03

Dziękuję serdecznie. Pana słowa świadczą o Pana klasie i wysokiej kulturze biznesu. Przepraszam że nie przemyślanym postem i nie zweryfikowanymi informacjami podniosłem Panu ciscienie.

 

Chodzi o to, że stwierdziłeś publicznie opierając sie na wiadomościach od rzekomego kolegi, (którego nawet się okazuje nie znasz bo nie pamiętasz nazwiska i do tego piszesz że z Płocka), że po moim serwisie kołowrotek pracuje gorzej, że czuć przekładnię, że kolega się zgrzał i że niby kontakt ze mną jest utrudniony. Nie zweryfikowałeś tego ze mną wcześniej. Ja tego pana Józefa już znalazłem bo do Płocka wysyłałem tylko do jednego pana Józefa a w dobie cyfryzacji dpd mam bazę klientów z czterech ostatnich lat  i pozwolę sobie z nim porozmawiać. Kołowrotek odsyłałem mu za pobraniem 14 kwietnia, ale czy to ten Twinek był nie pamiętam,  wcześniej jakieś kołowrotki robiłem mu  w grudniu 2019 roku.


Użytkownik P. Grobelny edytował ten post 11 maj 2021 - 20:07


#26 OFFLINE   neronhell

neronhell

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 235 postów

Napisano 11 maj 2021 - 20:14

Ten TP był wystawiony na OLX [chyba za jakieś 450zł ]
Jeżeli dobrze kojarzę w opisie było napisane że jest uszkodzony...

Użytkownik neronhell edytował ten post 11 maj 2021 - 20:15

  • P. Grobelny lubi to

#27 ONLINE   esox81

esox81

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 206 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Patryk

Napisano 11 maj 2021 - 20:16

Oczywiście. Tak jak napisałem przepraszam że tak to opisałem.Napisałem co mi powiedziano

#28 ONLINE   esox81

esox81

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 206 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Patryk

Napisano 11 maj 2021 - 20:17

Tak to ten.

#29 ONLINE   esox81

esox81

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 206 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Patryk

Napisano 11 maj 2021 - 20:18

Gdybym wiedział że przekładnia jest do luftu ... przegadałem z nim kupę czasu na temat tego młynka.

#30 ONLINE   esox81

esox81

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 206 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Patryk

Napisano 11 maj 2021 - 20:26

Cholerny świat .p Grobelny przepraszam z całego serca że nie przemyślanym postem i nie zweryfikowanymi informacjami Pana uraziłem . Oczywiście nie podważam Pana profesjonalizmu i marki jaką Pan stworzył pod swoim nazwiskiem . Nie miałem takiego zamiaru . Ma Pan wysoką kulturę biznesu .

#31 OFFLINE   P. Grobelny

P. Grobelny

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 20 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Gawron

Napisano 11 maj 2021 - 20:26

Temat wyjaśniony, właśnie rozmawiałem z Panem Józefem, kołowrotek był utopiony w 2019 roku na jesieni, łowiony po utopieniu, przyjechał do  mnie na serwis, miał powymieniane łożyska, zrobiony serwis ale z braku dostępności nowych podzespołów poinformowałem właściciela o tym jak wygląda sytuacja i taka zaakceptował. Po serwisie wziął kołowrotek nad wodę ale przeszkadzało mu ząbkowanie przekładni wiec odłożył w szafę i tak leżał do listopada 2020.  W listopadzie 2020 pojawiła się do tego modelu przekładnia w Japonii, zamówiłem ją a Pan Józef po informacji ode mnie wysłał mi ponownie kołowrotek na wymianę przekładni, okazało się że przekładnia do mnie nie dojdzie, bo jednak nie była do kupienia a na portalu zamówieniowym był jakiś błąd systemowy że sie pokazała. Dlatego odesłałem 14 kwietnia 2021  kołowrotek właścicielowi. Wystawił go na olx jako uszkodzony w opisie za 450 zł i kupiłeś go jako uszkodzony Patryku. Wiedziałeś doskonale że kołowrotek ma uszkodzona przekładnię bo o tym poinformował Cię sprzedający, mało tego powiedział mi teraz przez telefon, że nawet Cię nie zna i żadnym kolegą Twoim nie jest. Pan Józef to poważny gość po 60-ce, serwisuje u mnie swoje kołowrotki stąd mam historię przesyłek z nim z 2019 roku i 2021. Warto pisać prawdę by nie narazić kogoś na szykanowanie przez inne osoby.


Użytkownik P. Grobelny edytował ten post 11 maj 2021 - 20:28


#32 ONLINE   esox81

esox81

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 206 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Patryk

Napisano 11 maj 2021 - 20:32

Nic o przekładni nie mówił rozmawiałem z nim kilka razy. Mówił jak napisałem w innym wypadku nie kupiłbym go. Mówił że przed serwisem chodził jak masełko. Jaki mam powód by nie mówić prawdy?

#33 ONLINE   esox81

esox81

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 206 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Patryk

Napisano 11 maj 2021 - 20:42

Nad wyrost użyte słowo kolega.po kiju. Nie ważne zresztą. Przeprosiłem za nie zweryfikowanie z Panem tej informacji .Zapewniam że o przekładni nic nie wiedziałem gdybym wiedział najpierw rozejrzałbym się za nową ..zadzwonił do Pana i do Pana Leśniaka i zapytał jak to wygląda. No nic jest dupa blada . Jeszcze raz przepraszam .p Grobelny.

#34 OFFLINE   P. Grobelny

P. Grobelny

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 20 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Gawron

Napisano 11 maj 2021 - 20:43

Na koniec podsumuję tylko tak - mam profesjonalny serwis, nie wchodzę z nikim w żadne wojenki, nie pomawiam nikogo o nic bez dowodów. Jeśli poprawiam po kimś kołowrotki to nawet tego nie upubliczniam bo po co, klient ma dostać zrobiony kołowrotek by się cieszył. Jeśli zdarzy się, że sam klient napisze na Fb gdzie wcześniej jego kołowrotki były mogę tylko potwierdzić i pokazać zdjęcia przed moim serwisem i po. Staram się nie robić tego i nikomu w drogę nie wchodzić, robię swoje. Dawno zakopałem topór wojenny z osobami tutaj serwisującymi, tej roboty jest tyle, że nawet jak było by nas 10 - ciu w Polsce to i tak nie obrobimy wszystkiego. Każdy ma swoich zaufanych serwisantów, jest z nich zadowolony wysyła do nich, nie jest to szuka innych. Mam świadomość tego, że kołowrotki robione przeze mnie mogą trafić do kogoś innego, tyle że od stycznia 2020 każdy kołowrotek jaki serwisuję ma zakładaną plombę i jeśli ktoś chce powiedzieć, że kołowrotek był u mnie na serwisie niech pokaże go po zdjęciu rotora, jest plomba - był u mnie, nie ma - nie był, zerwana plomba będzie świadczyła, że ktoś po mnie go rozbierał a wówczas nie można mi już nic zarzucić. Mam nadzieję że nie zostanę zablokowany na Jb.pl. Od siebie mogę dodać że nie będę sie tutaj bez potrzeby udzielał by wszczynać jakieś zbędne zadymy jeśli nie będzie mnie ktoś o cos pomawiał, wówczas pozwolę sobie na wyjaśnienie sytuacji jak ta w temacie. Każdy zasługuje na to by miał możliwość sie bronić w razie pomówienia jeśli robi to na odpowiednim poziomie.



#35 OFFLINE   P. Grobelny

P. Grobelny

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 20 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Gawron

Napisano 11 maj 2021 - 20:49

Nic o przekładni nie mówił rozmawiałem z nim kilka razy. Mówił jak napisałem w innym wypadku nie kupiłbym go. Mówił że przed serwisem chodził jak masełko. Jaki mam powód by nie mówić prawdy?

 

Nie wiem, rozmawiałem z nim niedawno i zapewnił mnie że mówił, że przekładnia jest uszkodzona i z takim opisem wystawił go na olx. Przed utopieniem chodził jak masełko, ale jak nim po utopieniu cały dzień łowił to przekładnię szlag trafił. Nie dało się z tym nic zrobić poza wymianą łożysk, które szumiały jak diabli. To klient, który serwisuje u mnie swoje inne kołowrotki. Mniejsza o to, dla mnie ważne ważne, że temat się wyjaśnił. Nie mam pretensji ale na przyszłość prośba o rozważne dobieranie słów.



#36 ONLINE   esox81

esox81

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 206 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Patryk

Napisano 11 maj 2021 - 20:50

Dziękuję Panu za wyjaśnienie sprawy i informacje o stanie rzeczy . Jutro ja skontaktuję się z P. Józefem i postaram się zwrócić towar . Dla Pana jeszcze raz przeprosiny i naprawdę dużo uznania za profesjonalizm napewno odezwę się w sprawie serwisu moich młynków. Dobranoc i pozdrawiam serdecznie.
  • P. Grobelny lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych