Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Powitanie na JERKBAIT.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2669 odpowiedzi w tym temacie

#2541 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6252 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 15 październik 2019 - 19:50

Witamy wszystkich serdecznie w społeczności jerkbait.pl

Polecam każdemu przejrzenie naszych regulaminów. Pozwolą Wam na łatwiejsze poruszanie się po forum i korzystanie z przeogromnych jego zasobów.



#2542 OFFLINE   asimo

asimo

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 listopad 2019 - 09:56

Witam wszystkich maniaków wędkarskiej przygody, mam na imię Olgierd i jestem uzależniony odkąd pamięcią sięgam ;)

pozdrawiam.


  • Jano lubi to

#2543 OFFLINE   arturp

arturp

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaLegnica
  • Imię:Artur

Napisano 12 listopad 2019 - 20:06

Cześć, 

 

Mam na imię Artur. Jestem z Legnicy. Mam 50 lat i nareszcie więcej czasu dla siebie, mam zamiar wrócić do spiningu po wielu, wielu latach.

 

pozdrawiam


  • Jano i Sailfish lubią to

#2544 OFFLINE   Seki

Seki

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 244 postów
  • LokalizacjaZachód

Napisano 14 listopad 2019 - 16:36

Oo dopiero znalazlem ten tamat, tak więc:

Adam, wedkuje od podstawówki jakoś:-) pozniej troche mniej czasu bylo, ale obecnie nadrabiam zaległości. Spinnig głownie.
  • Jano i Sailfish lubią to

#2545 OFFLINE   arci10

arci10

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 26 postów

Napisano 15 listopad 2019 - 18:24

Witam. Wedkowanie zacząłem jako sikun kilkadziesiąt lat temu w Dolistowie nad Biebrzą. Z miejscowej mleczerni do rzeki szła rura,ktorą coś wplywalo do wody. Kręciło się tam tysiące rybek i tam właśnie stawialem pierwsze kroki. Jak ojciec przywiózł mi od ruskich niebieski teleskop i dokupiłem do kompletu ruski młynek delfin stałem się mistrzem rury. Obecnie najczęściej wędruje wzdłuż podlaskich rzek z ultralightem. Czasem zmajstruje jakaś dziwną przynete.
  • Jano lubi to

#2546 OFFLINE   Crazy_Pike

Crazy_Pike

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaOstróda
  • Imię:Arek

Napisano 18 listopad 2019 - 10:01

Witam szanowne grono wędkarzy.    :)
Na imię mam Arek i mieszkam na Mazurach , forum czytam od ładnych paru lat lecz dopiero teraz postanowiłem się ujawnić.   :rolleyes:
Wędkuje od dziecka jednak na spinning dopiero od ponad 10 lat. 
Od ostatniego roku zgłębiam metodę casting i prawie wcale nie wziąłem spiningu do ręki.  :)
 
 
Pozdrawiam. Arek.   :)

  • Jano lubi to

#2547 OFFLINE   burkinafaso

burkinafaso

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Marcin

Napisano 18 listopad 2019 - 10:03

Witam wszystkich kolegów po kiju! Mam na imię Marcin, mam 32 lata, mieszkam w Poznaniu, ale oryginalnie pochodzę z Sejn - okolice Suwałk i wędkuje można powiedzieć od zawsze, czyli od kiedy sięgam pamięcią z większymi i mniejszymi przerwami. Przez ten czas przewinęło się dużo metod połowu, liny na spławik i szczupaki na spinning w czasach kiedy byłem dzieckiem, później karpiowanie i biała ryba na drgającą szczytówkę, natomiast najbardziej aktualna metoda (ostatnie trzy lata) to rzeczny spinning i pogoń za sandaczem, boleniem, kleniem oraz pierwsze kroki z sumem na stacjonarnych zasiadkach. Można powiedzieć, że cały czas jeszcze szukam swojej drogi i kierunku. Jeśli chodzi rzekę jest do dla mnie dość trudny temat, ponieważ w okolicy rodzinnego miasta nie za bardzo miałem wody płynące. Jakiś progres jest, jednak nie jest to jeszcze to co bym chciał osiągnąć. Na forum trafiłem ponieważ zacząłem się interesować robieniem własnych przynęt i temat mnie bardzo wciągnął. Przede wszystkim chodzi o woblery, bo właśnie na nie ostatnio najbardziej lubię łowić. Pierwsze próby za mną, ale nie zbyt udane, bo zacząłem trochę od złej strony. Teraz zbieram wiedzę i chce tym razem zacząć struganie tak jak powinno się do tego zabrać. Pracownia już jest, sprzęt jest, jakaś wiedza jest i zobaczymy co z tego wyjdzie. Cieszę się, że trafiłem do tej społeczności z dwóch powodów. Pierwsze powód to gigantyczna ilość wiedzy jaka można znaleźć na tej stronie, natomiast drugi powód to poziom i kultura dyskusji, o którą ciężko w dzisiejszych czasach na popularnych portalach społecznościowych. To by było chyba na tyle o mnie. Pozdrawiam.
  • Jano i Kluson lubią to

#2548 OFFLINE   Kluson

Kluson

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 43 postów
  • LokalizacjaSouth- East
  • Imię:Marcin

Napisano 21 listopad 2019 - 19:55

Witam.Z tej strony Marcin z Sanoka.Wedkarstwo to moje cale zycie,na ktore poswiecam sporo czasu jak i pieniedzy😄.Od paru lat w zasadzie tylko spinning, preferuje zasade zlow i wypusc jak rowniez lowienie bezzadziorowym hakami lub kotwicami.Pozdrawiam wedkarska brac!!!
  • Jano i Sailfish lubią to

#2549 OFFLINE   ryza54

ryza54

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaChełm

Napisano 25 listopad 2019 - 09:45

Witam uczestników forum. Na imię mam Ryszard, mieszkam w okolicach Chełma w Lubelskiem. Od września jestem emerytem, więc więcej czasu zamierzam przebywać na JERKBAIT.PL. Pozdrawiam wszystkich uczestników, ze szczególnym wyróżnieniem emerytów!


  • Jano i cabage lubią to

#2550 OFFLINE   waldek69

waldek69

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaBiała Podlaska
  • Imię:Waldek

Napisano 25 listopad 2019 - 14:28

Witam serdecznie wszystkich uczestników forum !

Na imię mam Waldek.Wędkuję od najmłodszych lat swojego życia. Moją ulubioną metodą od kilku lat jest karpiarstwo. A w końcówce i po zakończeniu sezonu karpiowego spinning. Spininguję przeważnie w rz. Bug (niestety na ogół bez większych rezultatów).

Pozdrawiam wszystkich uczestników forum Waldek.


  • Jano i Sailfish lubią to

#2551 OFFLINE   km73

km73

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Mariusz
  • Nazwisko:km73

Napisano 25 listopad 2019 - 16:57

Witam serdecznie Forumowiczów. Zrobiłem reaktywację konta i poleciałem do Powitalni.

Mam na imię Mariusz czyli powiększa się Forum o kolejnego Mańka. :)

Z wędką w ręku od 35 lat. Ostatnie lata to głównie spinning, ale zasiadki z kumplami to także super sprawa.

Ten sezon w 95% poświęciłem na nocny spinning. Są już jakieś efekty więc planuję uczyć się dalej. :)

Pozdrawiam serdecznie wszystkich Forumowiczów.

Maniek, km73


  • Jano lubi to

#2552 OFFLINE   EKO

EKO

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 10 postów
  • LokalizacjaSmyków
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:S

Napisano 29 listopad 2019 - 09:15

Witam serdecznie wszystkich z forum. Mam na imię Robert i jestem z powiatu koneckiego. Niepraktykujący od dawna, ale do nawrócenia. Pozdrawiam.
  • Jano i Robert Crocker lubią to

#2553 OFFLINE   tomi101

tomi101

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 580 postów
  • LokalizacjaBielsk Podlaski
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Ignatowicz

Napisano 05 grudzień 2019 - 22:11

Serwus.

Może nie będę oryginalny ,ale dzisiaj minęło .....10 lat mojego uczestnictwa w życiu Forum :good: .

Jak dobrze pamiętam ,w chwili rejestracji było około 3tyś . zarejestrowanych użytkowników.

Do dzisiaj przybyło ponad 20tyś.nowych.

Stare Forum miało swój urok i taki bardziej rodzinny klimat .Było sporo naprawdę "wartościowych" użytkowników mających ogromną wiedzę i chętnie dzielących się nią z innymi..Część z nich nie zagląda już na Forum :( ,ale część działa do dzisiaj :).

Przybyło też sporo nowych ,równie doświadczonych wędkarzy-twórców,pisarzy,fotografów itd.

Nadal można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o wędkarstwie jak i dziedzinach pokrewnych.

 

Przejrzałem swoje pierwsze posty i.....trochę mi głupio. :wacko: .

Wyszło ,że kiedyś zapomniałem się przywitać :( .

 

Witam więc wszystkich -starych i nowych,moderatorów i użytkowników,tych co wypuszczają i tych co zjadają{choć twierdzą że nie} :P.

 

Pozdrawiam Tomi B)

Łowię bo lubię.



#2554 OFFLINE   Guzikowiec

Guzikowiec

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaPyskowice

Napisano 18 grudzień 2019 - 11:49

Witam wszystkich na tym forum. Mam na imię Krzysztof.Mieszkam w Pyskowicach koło Gliwic. Wędkuję od kilku lat. Spróbowałem prawie każdej metody połowu i jak na razie pozostałem przy spinningu choć ostatnio zainteresowałem się castingiem i właśnie w poszukiwaniu wiadomości na ten temat trafiłem na to forum. Raczej będę czytał bo odpowiedniego doświadczenia nie mam żeby komu coś radzić.

 

Pozdrawiam

 

Krzysztof


  • Jano i Robert Crocker lubią to

#2555 OFFLINE   Robert Crocker

Robert Crocker

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1962 postów
  • LokalizacjaNYC
  • Imię:Bobby
  • Nazwisko:Crocker

Napisano 18 grudzień 2019 - 12:00

Siema Krzysztof !


  • Guzikowiec lubi to

#2556 OFFLINE   gregor86

gregor86

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 9 postów
  • LokalizacjaOtwock
  • Imię:Gregor
  • Nazwisko:Kasprowicz

Napisano 18 grudzień 2019 - 12:51

Witam serdecznie kolegów i koleżanki, czytam forum od dość dawna i teraz przyszedł czas na rejestracje. 
Spininguje od 20lat głownie Wisła i pustynia bedyńska.
 
Z wędkarskim pozdrowieniem
Gregor

  • Jano, vako i Sawiola lubią to

#2557 OFFLINE   cubanomh

cubanomh

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 57 postów
  • LokalizacjaGoleniów
  • Imię:Marek
  • Nazwisko:Haberko

Napisano 05 styczeń 2020 - 22:39

Witam wszystkich!

 

Mam na imię Marek i mieszkam w Podańsku koło Goleniowa. Wędkuje od dzieciństwa, bakcyla przekazał mi mój ojciec. Od kilku lat  zagłębiłem się w spinningu gdzie odnalazłem swoją małą pasję. Wędkuję głównie na jeziorach - Kiełbicze,  Woświn,  Lubie i Siecino, teraz z uwagi na przeprowadzkę w okolice Goleniowa zamierzam poeksplorować tutejsze wody. Ostatnio wybierałem nową łódkę i znalazłem tu wiele pomocnej wiedzy jak i opinii na tym forum, postanowiłem się zarejestrować żeby i sam wnieść coś od siebie. Pozdrawiam serdecznie !



#2558 OFFLINE   amalker

amalker

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 508 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Łukasz

Napisano 07 styczeń 2020 - 14:29

Witaj, "Guzikowiec" to efekt fascynacji Petrem Zelenką i jago kinematografią ?

polecam też forum multiplikator.pl mało już żywe ale sporo osób o dużej wiedzy castingowej...

 

 

 

Witam wszystkich na tym forum. Mam na imię Krzysztof.Mieszkam w Pyskowicach koło Gliwic. Wędkuję od kilku lat. Spróbowałem prawie każdej metody połowu i jak na razie pozostałem przy spinningu choć ostatnio zainteresowałem się castingiem i właśnie w poszukiwaniu wiadomości na ten temat trafiłem na to forum. Raczej będę czytał bo odpowiedniego doświadczenia nie mam żeby komu coś radzić.

 

Pozdrawiam

 

Krzysztof


  • Guzikowiec lubi to

#2559 OFFLINE   jerban

jerban

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 08 styczeń 2020 - 17:46

Witam wszystkich „fanatyków” ale i sympatyków wędkarstwa odwiedzających to forum. Jestem starym-w przenośni i dosłownie wędkarzem z Lublina. Moje hobby uprawiam przede wszystkim z łódki na wodach pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego, głównie spinningiem UL. Zarejestrowanym i oddanym czytelnikiem forum jestem od niedawna. Czytam, bo warto wiedzieć więcej. Chciałbym jeszcze przeprosić za mój pierwszy, z przed kilku tygodni post, poczyniony w „porywach” przed formalnym przywitaniem i nie do końca odpowiadający tematyce. W Nowym Roku niech nam nie zabraknie czasu i pieniędzy na wędkowanie.

Pozdrawiam Jurek



#2560 OFFLINE   Luksu

Luksu

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 21 styczeń 2020 - 23:50

Witam serdecznie,mam na imię Michał i mieszkam w Łodzi. Wędkuje stosunkowo od niedawna i skupiam się głównie na spinningu,na ten moment tylko z brzegu. Forum czytam od jakiegoś czasu i jestem pozytywnie zaskoczony wiedzą i doświadczeniem użytkowników jerkbait.pl którym tak chętnie się dzielą co przełożyło się na zarejestrowanie przeze mnie konta na waszym portalu,dzięki za aktywowanie konta.

 

Pozdrawiam Michał.


  • Jano lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych