Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Powitanie na JERKBAIT.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2668 odpowiedzi w tym temacie

#2581 ONLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6246 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 31 marzec 2020 - 21:54

Miło Was powitać w społeczności jerkbait, zanim zaczniecie w pełni korzystać z nieprzebranych zasobów portalu zajrzyjcie do działu  http://jerkbait.pl/f...mat-jerkbaitpl/    To ułatwi Wam odnalezienie interesujących treści  i pozwoli na uniknięcie wielu błędów.

Zapraszamy   :)


  • Friko, Jano i HaDe lubią to

#2582 OFFLINE   Embe

Embe

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 7 postów
  • LokalizacjaUSTRONIE MORSKIE
  • Imię:MIROSŁAW
  • Nazwisko:BICZYSKO

Napisano 11 kwiecień 2020 - 14:58

Witam serdecznie wszystkich „forumowiczów” moderatorów i osoby odwiedzające to forum. Mam na imię Mirek (od 63 lat) i ponad pół wieku wędkuję. Pierwszą wędkę dostałem od ojca w wieku 6 lat - bambus 3 cz. z takim znaczkiem czapli.Pierwsze kilkanaście lat mojego wędkowania to Wieruszów i Prosna, czasami Warta (najczęściej okolice Osjakowa). Później Łódź - podmiejskie „jeziora”i Warta.

Od 1984 roku do dzisiaj - Ustronie Morskie - Parsęta i okolice, a od 1989 co roku również San. Ostatnie 30 lat, to spławik-tyczka, zawody, klub,- spining sporadycznie. Od 2 lat coraz więcej spiningu , najchętniej UL (okoń, kleń). Lubię czytać, uczyć się od innych, poznawać nowe techniki wędkowania. Lubię trudne wody i trudne ryby. Złowione ryby wypuszczam - od 30 lat. Nie łowię na trolling i boczny trok. Nie łowię troci, łososi, a tym bardziej głowacicy. Moje ulubione wody - Parsęta i San. Ponieważ  tak naprawdę zabawę ze spiningiem dopiero zaczynam, więc moja aktywność na tym forum w większości będzie sprowadzała się do korzystania z zasobów tegoż. Dlatego dziękuję za bezwarunkowe przyjęcie mnie do grona „forumowiczów”  Pozdrawiam:  Mirek.


  • Jano i LeoAmator lubią to

#2583 ONLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6246 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 11 kwiecień 2020 - 22:26

Witaj Mirku, miło Cię widzieć w naszej, małej, ojczyźnie. Korzystaj, czytaj, dziel się z nami emocjami. 



#2584 ONLINE   roberto_s

roberto_s

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 55 postów
  • LokalizacjaWarszawa/Biała Podlaska
  • Imię:Robert

Napisano 29 kwiecień 2020 - 16:45

Witam,

po 11 latach przerwy planuję wrócić do wędkarstwa, mam nadzieję, że się uda :). Jak spora część osób zaczynałem jako dziecko. Łowienia uczył mnie Tato, który "zaraził" się dość późno bo po 30-tce, od szwagra z mazur. Nie jest mi obce poławianie białej ryby, ale zdecydowanie preferuję spinning. Pomimo, że obecnie mieszkam w stolicy to na wędkarskie wypady wracam w rodzinne strony. Na razie nie znalazłem urokliwszego miejsca niż nadbużańskie tereny (ale i nie szukałem :)). Dla mnie wędkowanie nierozerwalnie wiąże się z przebywaniem na łonie natury, tam prawdziwie odpoczywam. Łowię na granicznym odcinku Bugu głównie od Woroblina do wysokości Janowa Podlaskiego.


  • Jano lubi to

#2585 OFFLINE   Kevin Kleń

Kevin Kleń

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 70 postów
  • LokalizacjaŻagań
  • Imię:Hubert

Napisano 29 kwiecień 2020 - 17:37

Witam wszystkich forumowiczów! Mam na imię Hubert jestem z Żagania woj. Lubuskie. Spining to moja ulubiona forma wędkarstwa, dodatkowo raczkuję w temacie lurebuildingu i to właśnie przynęty handmade przywiodły mnie na to forum.
  • Jano i chlodnica lubią to

#2586 OFFLINE   Rando

Rando

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 30 postów
  • LokalizacjaChicago
  • Imię:Mateusz

Napisano 29 kwiecień 2020 - 18:31

Pozdrawiam z za oceanu. Mam na imie Mateusz. Najczesciej poluje na bassy (malogebowe, wielkogebowe) i szczupaki. Znalazlem sie tutaj bo ciekawi mnie co sie w Polsce rzuca i czym na drapiezniki.

 

P.S. Nie mam pelnej polskiej klawiatury na komputerze wiec prosze wybaczyc brak polskich liter.


Użytkownik Rando edytował ten post 29 kwiecień 2020 - 18:40

  • Jano i chlodnica lubią to

#2587 OFFLINE   Rochs

Rochs

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 54 postów
  • Imię:Rafał

Napisano 01 maj 2020 - 08:57

Witam wszystkich serdecznie,
Pierwszy wypad z tatą w wieku 6 lat na małą pstrągową rzeczkę zakończył się sukcesem. Po latach różnych metod -czym skorupka za młodu-wróciłem do ładowania akumulatorów przy pomocy kropek i innych podobnych drapieżników czołgając się wzdłuż zakrzaczonych siurków od rana do wieczora bez jedzenia i bez oznak zmęczenia.
Przy okazji powitania chciałem wyrazić uznanie i podziękowania wszystkim wspaniałym fascynatom, z których rad korzystam od jakiegoś czasu.
Również uznanie dla administratorów i moderatorów za poziom i kulturę portalu.
Pozdrowionka

Użytkownik Rochs edytował ten post 01 maj 2020 - 09:00

  • Jano i chlodnica lubią to

#2588 OFFLINE   Boban_

Boban_

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
  • Imię:Kamil

Napisano 03 maj 2020 - 10:25

Witam wszystkich,

Mam na imię Kamil, należę do okręgu PZW Katowice i mieszkam w Zagłębiu Dąbrowskim. Przygodę z rybami zacząłem w wieku kilku lat na okolicznych stawikach na które zabierał mnie ojciec. Dziadek również dołożył sporą cegiełkę do mojej wędkarskiej przygody, nie miał ręki ale nie przeszkadzało mu to w łowieniu i radził sobie lepiej niż niektórzy wędkarze za co chylę nisko czoło. Wakacyjne wyjazdy z rodzicami pod namiot jak i te weekendowe, oczywiście ukierunkowane były odpoczynkiem z wędką. Głównie była to metoda spławikowo-gruntowa na rzekach takich jak Wisła, Skawa i Soła oraz jeziorach Pogoria oraz Przeczyce. Później nastąpiła ok 10 letnia przerwa w łowieniu która trwała do 2017 r. Wróciłem do wędkarstwa lecz postanowiłem zacząć przygodę ze spiningiem i uważam, że był to strzał w 10. Aktywne łowienie z 1 małą torbą na ramieniu to jest to co mi odpowiada. Łowię głównie na pobliskich akwenach i wodach płynących, lecz przodują u mnie rzeki -  Soła i Skawa. Preferuję metodę złów i wypuść do której wszystkich zachęcam. 

Pozdrawiam wszystkich pasjonatów, połamania kija oraz życzę dużo zdrowia! Do zobaczenia nad wodą!


  • Jano lubi to

#2589 OFFLINE   Juve1974

Juve1974

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaCzarnków
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:J

Napisano 03 maj 2020 - 12:28

Witam wszystkich. Mam na imię Robert, jestem z Wielkopolski i mieszkam nad wspaniałą rzeką jaką kartę Noteć ( mam do niej jakieś 30 metrów). Kiedyś łowiłem na spławik potem troszkę feder a teraz pokusiłem się na spining z pływadełka.
  • Jano i chlodnica lubią to

#2590 OFFLINE   RAGEZ

RAGEZ

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaPomorskie

Napisano 04 maj 2020 - 22:16

Witam wędkarską brać!

 

Jestem wędkarzem z Gdańska, wędkuję w okolicach Gdańska oraz Elbląga. Jak większość "mocno wkręconych" borykam się z podobnymi problemami.

Mam kilkuletnie doświadczenie w połowie okoni, sandaczy o od 2 lat koncentruję się  głównie na szczupakach i widzę spory progres. Rozwijam się głównie dzięki wielu godzinom spędzonym nad wodą oraz wiedzą przekazywaną mi przez znajomych którzy na tym forum udzielają się już od dawna. Ponadto pływałem pontonem i z pewnością do tego wrócę!

 

Pozdrawiam!

Wypuszczajcie ryby!


  • Jano i chlodnica lubią to

#2591 OFFLINE   Markiszarki2020

Markiszarki2020

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaTomaszów Mazowiecki
  • Imię:Marek

Napisano 06 maj 2020 - 09:14

Witam wszystkich wędkarzy, dużych i małych, starych i młodych. Połamania...

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
  • Jano i chlodnica lubią to

#2592 OFFLINE   Wolf1

Wolf1

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaGłogów
  • Imię:Grzegorz

Napisano 19 maj 2020 - 21:46

Witam wszystkich kolegów wędkarzy.

  Moja ulubiona metoda to spining.  obecnie wędkuje w jeziorach i fiordach norweskich. Na to zacne forum trafiłem raczkując w temacie połowów z łódki a konkretni szukając wiadomości o echosondach . Wiadomości z forum bardzo pomogły mi przy wyborze , za co bardzo dziękuje

 

                                Pozdrawiam i połamania.


  • Jano lubi to

#2593 OFFLINE   CatchFish Krupa

CatchFish Krupa

    Nowy

  • Twórcy
  • Pip
  • 22 postów
  • LokalizacjaGrudziądz
  • Imię:Krzysztof
  • Nazwisko:Krupiński

Napisano 08 czerwiec 2020 - 19:38

Witam wszystkich użytkowników.
Życzę samych sukcesów w obecnym sezonie 🎣🎣🎣🐟
  • Jano i chlodnica lubią to

#2594 OFFLINE   senso

senso

    Nowy

  • Zbanowani
  • Pip
  • 8 postów
  • LokalizacjaSiennica
  • Imię:Maciej

Napisano 09 czerwiec 2020 - 09:03

Witam użytkowników tego forum,

Mam na imię Maciek, moja ulubiona metoda to spinning.

 

Pozdrawiam.


Użytkownik senso edytował ten post 09 czerwiec 2020 - 09:04

  • Jano i Sailfish lubią to

#2595 OFFLINE   Rafał Siwy

Rafał Siwy

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaZłotoryja

Napisano 10 czerwiec 2020 - 08:03

Witam wszystkich.

 

Łowię na muszkę w wodach stojących i płynących prawie wszystkie gatunki ryb tylko i wyłącznie C&R.

 

Rafał ze Złotoryi.


  • Jano i chlodnica lubią to

#2596 OFFLINE   Pankracy

Pankracy

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 2 postów
  • Lokalizacjanad bugiem
  • Imię:artur

Napisano 21 czerwiec 2020 - 16:00

Witam wszystkich forumowiczów.   Mam na imię Artur wędkuję ponad 40 lat a ostatnio spinning to moja ulubiona metoda połowu.          Pozdrowienia dla pasjonatów wędkarstwa.


  • Jano i chlodnica lubią to

#2597 Guest_dziewiątka_*

Guest_dziewiątka_*
  • Guests

Napisano 26 czerwiec 2020 - 15:34

Witam wszystkich użytkowników "Jerkbait" . Mam na imię Robert. Moim ulubionym akwenem jest rzeka Nida i tak już od lat w związku wędkarskim.

Użytkownik dziewiątka edytował ten post 26 czerwiec 2020 - 15:52

  • Jano, chlodnica i Sailfish lubią to

#2598 OFFLINE   papierzakilures

papierzakilures

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 199 postów
  • Imię:piotr

Napisano 29 czerwiec 2020 - 17:25

Witam. Z tej strony Piotrek z Legnicy. Wędkarstwo to moje całe życie, hobby na które poświęcam sporo czasu. Moja ulubiona metoda jest spinning, a ryba pstrąg. Pamiętajcie złów, buzki i do wody…


  • Jano lubi to

#2599 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6246 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 30 czerwiec 2020 - 09:38

Witajcie Panowie, miło Was widzieć. Nim zgłębicie wszystkie tajniki forum polecam lekturę na początek - http://jerkbait.pl/f...mat-jerkbaitpl/

Poszczególne tematy pomogą Wam rozpocząć przygodę z naszą encyklopedią wędkarstwa  :)


  • Jano lubi to

#2600 ONLINE   Aneczka.t

Aneczka.t

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów
  • Lokalizacjatarnobrzeg
  • Imię:Monika
  • Nazwisko:Tomczyk

Napisano 18 lipiec 2020 - 09:42

Witam wszystkich i pozdrawiam :)
Mam na imię Anna i cieszę się że dołączyłam do forumowej społeczności. Mam nadzieję że zaczerpnę tutaj dużo ciekawych informacji :)
  • Adam K., Jano i Sailfish lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych