Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Celebryci wędkarscy a przepisy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
243 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   Bootleg

Bootleg

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 657 postów
  • LokalizacjaNDM/Brodnickie

Napisano 27 maj 2021 - 20:19

Wędkarska Tuba/Przygoda to bardzo dobry kanał. Chyba najlepszy. Taki rodzynek wśród tych wielu. Najlepiej jak Panowie są w duecie.
  • crizz100 i AdrianMa lubią to

#42 OFFLINE   korol

korol

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2194 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:K

Napisano 27 maj 2021 - 20:29

Korol@, min z tych powodów , które wymieniłeś nie posiadam telewizora i z premedytacją zarażam moje dzieci poszanowaniem do książek. 

Pozdrawiam 

U mnie telewizor jest, żona lubi oglądać remonty i podróże, ja Ligę Mistrzów, a dzieci Psi Patrol. Często też podłączam laptopa i puszczam małym filmy o zwierzętach, dinozaurach, planetach, albo wulkanach. Każdemu zgodnie z zainteresowaniami. Na co dzień największa frajda to rozwiązywanie zadań, shogi, złap lwa, wari (mankala), plastry miodu, budowle z klocków, układanki edukacyjne i właśnie książki. Ostatnio przy wybieraniu prezentów na dzień dziecka zdaliśmy sobie z żoną sprawę, że nasze pociechy średnio przepadają za zwykłymi zabawkami. Dużo większą frajdę sprawa im sadzenie ziemniaków nad Wisłą, zbieranie śmieci, szukanie odciśniętych śladów, palenie ognicha :) Zamiast lalki album - o różnych gatunkach niedźwiedzi, albo prehistorycznych zwierzętach.


Użytkownik korol edytował ten post 27 maj 2021 - 20:31


#43 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1054 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 maj 2021 - 21:26

Z wiekiem zainteresowania się zmieniają. Dziś sadzenie ziemniaków, za parę lat brodzenie w spodniobutach.

#44 OFFLINE   Szymon82

Szymon82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1571 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Szymon

Napisano 28 maj 2021 - 13:28

Wędkarska Tuba/Przygoda to bardzo dobry kanał. Chyba najlepszy. Taki rodzynek wśród tych wielu. Najlepiej jak Panowie są w duecie.

Im bardziej byli profesjonalni tym mniej już radości było z oglądania.Dawny klimat niestety przeminął z wiatrem.

Użytkownik Szymon82 edytował ten post 28 maj 2021 - 13:29

  • Kolorowy lubi to

#45 OFFLINE   Krzysiu

Krzysiu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 638 postów

Napisano 28 maj 2021 - 15:38

Czasem się zastanawiam czy nie wyglada to tak jacy celebryci takie czasy .
Kiedyś był takim Jacek K który wraz z współtowarzyszem ładował w beret wszystko co się powiesi a teraz różni jegomoście z parciem na szkło za wszelka cenę .
Tak się zastanawiam z którego roku jest film jezioro obfitości i jak wyglądał regulamin połowu w tamtym roku i jakie limity obowiązywały na tym konkretnym akwenie bo widać ze panowie raczej nie byli fanami c&r a ilość ubitej ryby wskazuje raczej odwrotnie .

Użytkownik Krzysiu edytował ten post 28 maj 2021 - 15:53


#46 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1054 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 maj 2021 - 16:43

Może się mylę, ale to chyba była zarybiona szczupakiem, dzierżawiona przez nich woda. Poza tym obaj, jako członkowie kadry spinningowej i kilkukrotni mistrzowie kraju z błogosławieństwem panów z Krajowej Rady Narodowej...tylko zazdrosny złośliwiec bez umiejętności może mieć obiekcje.

#47 OFFLINE   Krzysiu

Krzysiu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 638 postów

Napisano 28 maj 2021 - 17:34

Cieszę się ze kolega rozwiał moje wątpliwości odnośnie wody na której odbywał się połów .
Co do zazdrosnego złośliwca bardziej bym się nazwał stetryczałym za młodu zgryźliwcem aczkolwiek czy to woda prywatna czy państwowa panowie jako członkowie kadry spiningowej i kilkukrotni mistrzowie kraju dawali całkiem niezły przykład jak postępować ze złowionymi rybami .

Użytkownik Krzysiu edytował ten post 28 maj 2021 - 17:41


#48 OFFLINE   Robas

Robas

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2119 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Robert

Napisano 28 maj 2021 - 18:19

Jezioro Marzeń z tego co kojarzę było kręcone na jednym z jezior ok Osiecznej

#49 OFFLINE   Bootleg

Bootleg

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 657 postów
  • LokalizacjaNDM/Brodnickie

Napisano 28 maj 2021 - 19:17

Nie żeby coś ale film był kręcony w 1995 lub 1996 roku. Ja w tych latach nie kojarzę aby ktokolwiek wypuszczał ryby. No chyba, że mu się skrobać nie chciało... O
C&R to nikt wtedy nie słyszał

Limit to w tych latach też kręcił się 3-4 sztuki szczupaka na głowę... wiem, że dziś to niepojęte no ale tak było..

To były wędkarsko zupełnie inne czasy... No ale cóż teraz wszyscy zbierają tego pokłosie...
  • Marcin Rafalski, Krzysiu i czacha79 lubią to

#50 OFFLINE   hi tower

hi tower

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1974 postów
  • Lokalizacja3miasto

Napisano 28 maj 2021 - 22:17

To były wędkarsko zupełnie inne czasy... No ale cóż teraz wszyscy zbierają tego pokłosie...


Obecne "pokłosie" nie wynika z limitów obowiązujących 20-30 lat temu... Tylko z ogólnego spadku jakości naszych wód połączonego z wzrostem presji. Równia pochyła... I nie chodzi tylko o wędkarstwo/rybactwo

#51 OFFLINE   Krzysiu

Krzysiu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 638 postów

Napisano 29 maj 2021 - 12:14

Jak najbardziej zgodzę się z przedmówca ale propagowany przez ze tak powiem tamto pokolenie styl na pewno w jakimś stopniu przyczynił się do jakości polskich wód .
A jak to mówią ryba psuje się od kadry , tzn od głowy .

#52 OFFLINE   Lokityrem

Lokityrem

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 58 postów

Napisano 29 maj 2021 - 14:27

Wędkarska Tuba/Przygoda to bardzo dobry kanał. Chyba najlepszy. Taki rodzynek wśród tych wielu. Najlepiej jak Panowie są w duecie. Im bardziej byli profesjonalni tym mniej już radości było z oglądania.Dawny klimat niestety przeminął z wiatrem.

Wędkarska Tuba to był zupełnie inny poziom. Teraz jest co raz więcej marketingu i robi się z tego kolejny przeciętny kanał. Panowie już w duecie nie będą, ich drogi się rozeszły. Niektóre odcinki, wydają się być robione na siłe, aby nabić ilość wyświetleń i być w konsekwencji bardziej atrakcyjnym dla sponsorów. Ostatnio poza SG i Profess, dołączył Decathlon.



#53 ONLINE   miramar69

miramar69

    jadę na ryby i nie będzie mnie trochę , trzeba odpocząć od

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 4960 postów
  • LokalizacjaSANDOMIERZ
  • Imię:MARIUSZ

Napisano 29 maj 2021 - 16:04

... kasa zabija TO , co było prawdziwe w wędkarstwie ...  B)  :rolleyes:


Użytkownik miramar69 edytował ten post 29 maj 2021 - 16:06

  • Szymon82, Profil_Nieaktywny i Krzysiu lubią to

#54 ONLINE   Krzysztof Jeżyna

Krzysztof Jeżyna

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 285 postów
  • LokalizacjaNowa Aleksandria

Napisano 29 maj 2021 - 20:08

Może i kasa zabija jednak filmy Kamila Walickiego są naprawdę ciekawe. Osobiście również polecam Smolek tv. Chłopak skromny, brak reklam a wyniki lepsze niż u reszty cfelebrytow- tak Piotra też czasami posłucham, tam dopiero można się na słuchać 🤣

#55 OFFLINE   Bootleg

Bootleg

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 657 postów
  • LokalizacjaNDM/Brodnickie

Napisano 30 maj 2021 - 01:44

Wędkarska Tuba to był zupełnie inny poziom. Teraz jest co raz więcej marketingu i robi się z tego kolejny przeciętny kanał. Panowie już w duecie nie będą, ich drogi się rozeszły. Niektóre odcinki, wydają się być robione na siłe, aby nabić ilość wyświetleń i być w konsekwencji bardziej atrakcyjnym dla sponsorów. Ostatnio poza SG i Profess, dołączył Decathlon.


A to ciekawe. Można coś więcej? Może być na priv. Dla mnie Artur wnosił tą fajną szyderę i luz. Paweł ok, ale najlepiej jednak wypadało to w duecie...

#56 OFFLINE   zandermafija*SpinnigistaWT

zandermafija*SpinnigistaWT

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 534 postów

Napisano 30 maj 2021 - 06:45

A to ciekawe. Można coś więcej? Może być na priv. Dla mnie Artur wnosił tą fajną szyderę i luz. Paweł ok, ale najlepiej jednak wypadało to w duecie...

Wędkarska Tuba, umarła gdy sprzedali swój projekt telewizji "Hooka TV" ich nowy projekt już nie był taki sam. Bez Artura nie ma już tego klimatu. Brakuje muzyki i montażu z tamtych produkcji. Niestety Hooka usunęła cały kanał z YT... ;( Nie można zapomnieć też o fajnym forum, które też było...
  • elmo lubi to

#57 OFFLINE   ASAPfishing

ASAPfishing

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 612 postów
  • Lokalizacja.
  • Imię:Asap
  • Nazwisko:Asap

Napisano 30 maj 2021 - 06:51

Ale czy o samym wędkarstwie można gadać do kamery całymi dniami? Nie. Bo jeśli tak, to zarówno z gadającym jak i oglądającym byłoby coś źle...

Większość filmów na YT odzwierciedla obraz społeczeństwa. Takie wedkarskie disco-polo. Zarówno w formie przekazu, treści jak i słownictwie. I mam wrażenie, że to jest robione z premedytacją by zwiększyć zasięgi.

Mi ostatnio spodobało się ten kanał: https://youtube.com/user/primanki i właściciel jest chyba aktywny na forum.

Ten też polecam: https://youtube.com/...92qKC9aASQ0EARQ

I ten film też :D można powiedzieć, że celebrytą stałem się i ja ;)
  • BOB, Sławomir i Niusio99 lubią to

#58 OFFLINE   ŻoliborzFishingTeam

ŻoliborzFishingTeam

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 145 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 30 maj 2021 - 09:21

Fs to tez dobre elementy

Użytkownik ŻoliborzFishingTeam edytował ten post 30 maj 2021 - 09:27

  • Alek_Art. lubi to

#59 OFFLINE   ASAPfishing

ASAPfishing

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 612 postów
  • Lokalizacja.
  • Imię:Asap
  • Nazwisko:Asap

Napisano 30 maj 2021 - 09:35

Fs to tez dobre elementy

Zapytam (odnosząc się do pierwszej treści posta, przed edycja).

#60 OFFLINE   ŻoliborzFishingTeam

ŻoliborzFishingTeam

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 145 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 30 maj 2021 - 09:41

Zapytam (odnosząc się do pierwszej treści posta, przed edycja).


Zapytaj i daj znac jaka jest odpwiedz




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych