Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Hurrrra !!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 23 październik 2005 - 20:44

:mellow: Gratuluje Remku , drugi etap pokonany --- sa opowiadania , testy :mellow: jednym slowem do przodu :mellow:

#2 OFFLINE   siudak

siudak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 195 postów
  • LokalizacjaWejherowo

Napisano 23 październik 2005 - 20:51

Gratulacje dla ekipy jerkabait.pl Panowie odwaliliście kawał dobrej roboty :D

#3 OFFLINE   micoona

micoona

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 44 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 23 październik 2005 - 21:10

Wielkie Gratulacje !!! I powodzenia i do przodu! Trzymam kciuki !

#4 OFFLINE   marcinesz

marcinesz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1184 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 23 październik 2005 - 21:13

WOW!!! NARESZCIE PORTAL OTWARTY PEŁNĄ GĘBĄ :huh: :huh: :huh: !!! Zbieram szczękę z podłogi - jest super (choć pewnie jeszcze będzie przechodzić szlify dopieszczające :mellow: ). GRATULACJE!!!

Już pochłonąłem artykuł o sumach z Ebro - ten 225 naprawdę monstrualny - szczególnie pysk budzi respekt...

Ogólnie bardzo się cieszę, że portal ruszył, bo dotychczas na Forum wchodziło się tak jakoś kuchennymi drzwiami :D :unsure: ...

Pozdrowienia dla całej ekipy, dzięki której otwarcie portalu stało się faktem.
marcinesz

#5 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18579 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 październik 2005 - 07:40

Co tu duzo pisac, strona jest bardzo-bardzo.
Przede wszystkim nie jest przeładowana, oferuje przejrzysty i czytelnyu dla kazdego podzial,od samego poczatku jest na niej wiele ciekwaych artykulow i informacji - mozna tylko miec nadzieje, ze bedzie tak dalej.
Bardzo sie ciesze ze otworzylem strone dopiero dzisiaj - mam naprawde mily poczatek tygodnia dzieki temu.

Pozdrawiam

#6 OFFLINE   HighRider

HighRider

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 676 postów
  • LokalizacjaGdańsk Osowa
  • Imię:Darek

Napisano 24 październik 2005 - 08:32

Remek!
Szczere wyrazy uznania i podziękowania za trud! Tylko pozytywnie zakręceni moga coś zrobić dla siebie i innych!
Gadda-Darek

#7 OFFLINE   marek_k84

marek_k84

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 343 postów
  • LokalizacjaZielonka

Napisano 24 październik 2005 - 08:39

i tym sposobem, z czystym sumieniem z ulubionych wyrzucę stronke pewnego sypatycznego producenta :lol: . Jako zbedną.

Dzięki Remek

#8 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 październik 2005 - 09:24

Dzięki za miłe słowa.
Powoli będziemy rozkręcali się ze stroną.
U @Remasa jest jeszcze parę ciekawych artykułów, które będą umieszczone na stronie. :D

Zachęcam także innych do współpracy przy www.jerkbait.pl

#9 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 październik 2005 - 09:29

Hejze! Wchodze na strone i co widze? :D
Ani sie nie spodziewalem, wysylajac artykol, ze bedzie on czescia takiej zgrabnej stronki. Bravo chłopaki!
Na 1 rzut oka rowniez wydaje mi sie, ze duza sila Portalu jest to, ze nie jest on przeladowany (naćkany) informacjami...dzieki temu jest przejrzysty i czytelny.

Pozdro
Gumo


#10 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 24 październik 2005 - 09:39

Tak jak Remek obiecał: czysty, przerzysty no i co tu dużo mówić chyba ze smaczkiem

#11 OFFLINE   Waci

Waci

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 156 postów
  • Lokalizacjato tu to tam

Napisano 24 październik 2005 - 09:40

No nareszcie ruszyła strona. Gratulacje.

#12 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 24 październik 2005 - 10:43

Witam.
Widzę, że szybciej zareagowaliście niż to ogłosiłem :D Cieszę się, że byliście cierpliwi i mimo deklarowanej przeze mnie innej daty odsłony poczekaliście. Nie było łatwo ale ... pierwsza wersja, testowa, została uruchomiona. Na pewno w najbliższych dniach wiele się będzie działo ale myślę, że najgorsze już za mną. Mamy nową stronę!

Oczywiście jako użytkownikom należy Wam się kilka informacji.

Strona na dzień dzisiejszy zawiera jedynie kilka artykułów. Zrobiłem to specjalnie. Przetestujemy interfejs, dotrzemy szczegóły by później już w wersji doszlifowanej prezentować następne. Obecnie w kolejce oczekuje ... 25 artykułów! Tak więc zapowiada się dobrze. Nowości powinny ukazywać się cotygodniowo - jeden lub dwa artykuły. Zrobiłem to celowo tak by uniknąć przeładowania, by każdy zdążył przemyśleć to co tutaj napisano.

Korzystając z okazji chciałbym podziękować pierwszym autorom, którzy całkowicie darmowo dołączyli się do współtworzenia artykułów. I tak dziękuję za przesłanie artykułów Jerremu, Gumofilcowi, Guzu, Hunterowi, Kuzynowi, Mifkowi, Pittowi, Phali, Rognisowi, Thymallusowi. Jeśli kogoś pominąłem proszę o wybaczenie - piszę z pamięci.

Obecnie szukam sponsorów, którzy będą chcieli zamieścić swoje bannery na stronie. Nie będzie ich dużo - liczy się jakość a nie ilość. Początkowo nie chiałem tego robić ale niestety koszty przedsięwzięcia muszą się zwrócić. Poza tym pozwoli to na rozwój portalu (pomysłów jest całe mnóstwo) oraz tak jak powiedziałem zarybienie wody szczupakiem (jedna woda rocznie objęta zarybieniem). Obecnie podjąłem współpracę z www.japantackle.com, na efety nie będzie trzeba długo czekać. Czekam na następnych chętnych.

Dziękuję za pierwsze słowa - miłe słowa :D Strona od samego początku miała być prosta i nie przeładowana. Pamiętajcie proszę, że tworzę ją w ramach własnych prywatnych możliwości. Tym samym chciałbym podziękować Krzyśkowi, który poświęcił wiele swojego prywatnego czasu na realizację moich zachcianek - strona informatyczna.

Czekam na uwagi i zapraszam do dalszej zabawy w jerking.

Ostatnia sprawa techniczna. Forum w tym tygodniu zostanie zamknięte dla osób niezarejestrowanych. Jeśli będziecie chcieli korzystać (czytać, pisać itd.) musicie się zarejestrować. Robię to dla dobra osób, które już to zrobiły, które poświęciły swój czas choćby tylko rejestrując się na forum.

Pozdrawiam serdecznie
Remek

#13 OFFLINE   Thymallus

Thymallus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1837 postów
  • Lokalizacjainternet

Napisano 24 październik 2005 - 11:28

Mifek nie ze Smaczkiem tylko ze smakiem, ze smakiem

pozdrawiam

#14 OFFLINE   Smaczek

Smaczek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 399 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 24 październik 2005 - 12:02

Remku! Gratulacje!! Wreszcie jest jakieś porządne miejsce, żeby wyłowić coś z sieci.

#15 OFFLINE   Czez

Czez

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 281 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 październik 2005 - 12:48

Moje GRATULACJE :mellow:

Mam tylko jedno ale...dlaczego nie można komentować artykułów? Czy to chwilowe, czy też zabieg z jakiegos powodu celowy?

Jeszcze raz gratuluję i cieszę się, że artykuły będą ukazywać się sukcesywnie. Da mi to czas na przetrawienie całości, gdyz jeszcze się gubię w terminologii :mellow:

#16 OFFLINE   Michumm

Michumm

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 303 postów
  • LokalizacjaNysa

Napisano 24 październik 2005 - 12:51

Wspaniale, teraz dawka fachowych porad artykułów i innych takich, czekam na galeir fotke z rybkami krajobrazami wedkarskimi i innymi takimi.
DZIEKI WAM!!!
Pozdrawiam, Michał

#17 OFFLINE   phalacrocorax

phalacrocorax

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 794 postów
  • LokalizacjaDziekanów Leśny

Napisano 24 październik 2005 - 14:56

W O W ! ! ! Otwieram stronkę, automatycznie naciskam miejsce gdzie był odnośnik do forum i co widzę... no właśnie to co wy wszyscy.
Remek świetna robota. Myślę, że w bardzo krótkim czasie jerkbait.pl stanie się jedną z najważniejszych stron wędkarskich w polskim internecie.
Powodzenia

#18 OFFLINE   Salmo_Salar

Salmo_Salar

    FlyFisher

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1227 postów
  • LokalizacjaBp

Napisano 24 październik 2005 - 17:21

Fiu fiu :huh: . Fajna. Ma teraz miejsce gdzie będe umieszczał arty,zdjęcia i recenzje :mellow: . Dopiero dzisiaj zobaczyłem stronkę i idę poczytać arty B)

#19 OFFLINE   Salmo_Salar

Salmo_Salar

    FlyFisher

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1227 postów
  • LokalizacjaBp

Napisano 24 październik 2005 - 17:41

I jeszcze pytanie. Jak się wraca z forum na stronkę :unsure: ?

#20 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18579 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 październik 2005 - 18:06

@SS
jeszcze nijak - Remek pracuje nad tym, byc moze uaktywni ikonke domku widoczna w prawym gornym rogu bannera

pozdrawiam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych