Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Dragon HM 80 260cm cw.5,5-21.5 g


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2189 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Napisano 10 wrzesień 2012 - 20:35

Wiecie, po takich argumentach to źle wróżę pracowniom w Polsce.

A tak przy okazji, to co jakiś czas powraca podobny wątek z haemami Dragona i praktycznie zawsze jest jeden przeciw wielu.

#42 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 10 wrzesień 2012 - 20:51

Pewnie że trza za dragonami popatrzeć, z tej prostej przyczyny, że jak dragon jeszcze z pół roku podziała ze swoimi kijami dla których nie ma alternatywy to żaden cdek, lamiglas nie mówiąc o śmiesznym st.croix na rynku się nie ostanie :huh:


#43 OFFLINE   rekin175

rekin175

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 242 postów
  • LokalizacjaZgorzelec

Napisano 01 październik 2012 - 22:16

Tak czytam to wszystko i widzę że nie za bardzo jesteście za serią HM oraz samym dragonem , nie twierdzę że nie macie racji tylko mam zasadnicze pytanie proszę wskażcie mi kij pod sandacza za około 700 zł lub nawet mniej czekam na propozycje ,

#44 OFFLINE   Bolen30

Bolen30

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1459 postów

Napisano 23 lipiec 2017 - 15:12

Witam a taki hm 69egzekutor 5-21g ogarnie sandacza na lekko chodzi mi o czucie przynety gum na5gramowej główce plus guma i jak jego czułosc z plecionka? Który bedzie lepszy sg32g 228 buschweaker czy ten hm?Bo Hm 80 river runner 260cm słabo na sandacza bo mam ale czuły jest ale bardziej do okoni i jakis szczupaków nie za duzych.Ma mocy trochu w dolniku ale to super kijek do pstragów pod ciut wieksza rzeke.Na sandacza sie nienadaje niema tej sztywnosci przy zacinaniu lepiej wyglada to przy łowieniu woblerami.Pozdro




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych