Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wyjaśnienie dotyczące usuniętego artykułu konkursowego


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
21 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18579 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 02 styczeń 2022 - 11:16

Po wyjaśnieniach otrzymanych od Autora stało się oczywiste, że Autor był w błędzie jeśli chodzi o interpretację przepisów dotyczących warunków połowu na łowisku na którym łowił. Oczywiście w tej sytuacji artykuł musiał zostać wycofany z publikacji i z konkursu.  Jak widać nawet najsilniejsze subiektywne przekonanie o tym, że łowimy zgodnie z przepisami warto jest weryfikować.

 

Dziękuję Użytkownikom jerkbaita za czujność i przepraszam również w swoim imieniu za to, że oparłem się na oświadczeniu Autora o legalności połowu bez dodatkowej weryfikacji czy to oświadczenie ma pokrycie w rzeczywistości. Również dla mnie jest to nauczka na przyszość.



#22 OFFLINE   Bolen30

Bolen30

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 03 styczeń 2022 - 11:20

Z racji niewiedzy i złej interpretacji przepisów przepraszam wszystkich których świadomie wprowadziłem w błąd i co najgorsze sam byłem w tym utwierdzony.Łowic można. Ale nie Pstragi I tak zostaję.Okres jest okresem ochronnym .Więc mowa o artykule niepowinna mieć miejsca I oczywiście tak jakby go niebyło.Fajnie ze ktoś czuwa i dba że człowiek głupi i całe życie się uczy,a te osoby kierują w dobrym kierunku.Przykre jest to że z niewiedzy cierpiały moje najwspanialsze rybki które uwielbiam łowic.
Więc komentarze przyjmuje oczywiście z pokorą i zrozumiała nauka na przyszłość.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych