Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

E-toll vs autopay czy co innego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   gryzon

gryzon

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 175 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Krystian
  • Nazwisko:G

Napisano 15 styczeń 2022 - 11:05

Witajcie. Mam pytanie potrzebuje skorzystać z autostrady w czasie ferii. Co wybrać aby nie dostać mandatu? I aby było w miarę prosto i intuicyjnie. Póki co zarejestrowałem auto w banku Santander i niby to ma pobrać samo za przejazd ale jakoś mam wątpliwości czy to zadziała w przypadku Wrocław - Sośnica. Mam jeszcze trochę czasu może ktoś z kolegów, koleżanek już korzystał i podpowie co wybrać? Dziekuje

#2 OFFLINE   xjakub

xjakub

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 48 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Jakub

Napisano 15 styczeń 2022 - 11:06

Ja kupuje bilety na stacjach :) Szybko i pewnie.


Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
  • la-bazooka lubi to

#3 ONLINE   Sławek77

Sławek77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1371 postów
  • LokalizacjaWielkopolska

Napisano 15 styczeń 2022 - 11:07

Na a4 z banku działa bez problemu, na pozostałe ja mam etolla w telefonie i działa(konto trzeba zasilić...)

#4 OFFLINE   selk

selk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 780 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Zbyszek

Napisano 15 styczeń 2022 - 11:24

Na a4 z banku działa bez problemu, na pozostałe ja mam etolla w telefonie i działa(konto trzeba zasilić...)

Slyszalem ze jak bedziesz jechal autem z kolega jako pasazer to tez pobierze Ci z etoola niezaleznie czy kolega tez zaplaci

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

#5 OFFLINE   gryzon

gryzon

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 175 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Krystian
  • Nazwisko:G

Napisano 15 styczeń 2022 - 11:35

[quote name="selk" post="2988177" timestamp="1642242267"]Slyszalem ze jak bedziesz jechal autem z kolega jako pasazer to tez pobierze Ci z etoola niezaleznie czy kolega tez zaplaci



Ponoć wysyła wiadomość pusch i pasażerowi łatwiej odrzucić pobranie pasażerowi aniżeli kierującemu więc nie ma problemu. Zastanawiam się jak to do końca działa. Czy podczas wjazdu na autostradę na bramkę od razu przyjdzie powiadomienie o opłacie ? Bo przecież nie wiedzą kiedy zjadę czy jest jakieś info że będzie pobrana opłata a po zjeździe będzie podana kwota? Jak to jest?

#6 ONLINE   Sławek77

Sławek77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1371 postów
  • LokalizacjaWielkopolska

Napisano 15 styczeń 2022 - 11:47

Na a2 jak jadę to muszę włączyć w telefonie etola przed wjazdem i wyłączyć po zjeździe (system pobiera dane z auta i gps). Na a4, a1 system automatycznie zczytuje numer rejestracyjny auta z bramek i pobiera automatycznie z konta.
  • gryzon lubi to

#7 OFFLINE   selk

selk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 780 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Zbyszek

Napisano 15 styczeń 2022 - 11:51

Nie mozna zrobic ogolnopolskiego systemu jak blik ? JAK TO W POLSCE ZAWSZE BEZ SENSU

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

#8 ONLINE   Sławek77

Sławek77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1371 postów
  • LokalizacjaWielkopolska

Napisano 15 styczeń 2022 - 11:54

Nie mozna zrobic ogolnopolskiego systemu jak blik ? JAK TO W POLSCE ZAWSZE BEZ SENSU

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka


Nowy ład 🙊😂, ten etoll też mi nie pasuje, ale wolę już to niż mam wjeżdżać na stację i kupować bilety...
  • Krzysiu lubi to

#9 OFFLINE   wojciiech

wojciiech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1618 postów
  • LokalizacjaOstrów Wielkopolski / Toruń

Napisano 15 styczeń 2022 - 12:20

To jest taki idiotyzm, że aż boli.

Jak kupuje na stacji - to rozumiem muszę wiedzieć na jakim wjeździe się włączam i gdzie zjezdzam, tak?
  • G_rzegorz lubi to

#10 OFFLINE   gryzon

gryzon

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 175 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Krystian
  • Nazwisko:G

Napisano 15 styczeń 2022 - 12:57

W Autopay po rozmowie z panem z infolinii już nic nie rozumiem. Na stronie głównej napisali że można zapłacić za Wrocław - Sośnica, a pan poinformował że owszem można ale po zainstalowaniu ich aplikacji, samym bankiem się nie da( to znaczy akurat ten odcinek nie zaczytuje tablic). Więc teraz co zainstalować Autopay czy E- Tollczy coś innego?



#11 ONLINE   Sławek77

Sławek77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1371 postów
  • LokalizacjaWielkopolska

Napisano 15 styczeń 2022 - 13:17

Ogólnie to jest burdel z tym etollem. wczoraj mi źle zaczytał i za mało pobrał system. Teraz muszę pisać maila, robić zrzut ekranu aplikacji i udawadniać swoją nie winę 😡
  • G_rzegorz i Krzysiu lubią to

#12 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 15 styczeń 2022 - 13:21

Nożesz k.... czarna rozpacz i burdel na kółkach.Świat nie widział jakich zmian i jakiego lepszego ładu można się spodziewać. Najlepiej to skomplikować temat.

Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka
  • Sławek77, chlodnica i Krzysiu lubią to

#13 ONLINE   Sławek77

Sławek77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1371 postów
  • LokalizacjaWielkopolska

Napisano 15 styczeń 2022 - 13:34

A mają tyle reklamacji że na zgłoszenie z listopada jeszcze nie odpisali 😂😂😂😂

#14 OFFLINE   gryzon

gryzon

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 175 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Krystian
  • Nazwisko:G

Napisano 15 styczeń 2022 - 13:50

Jednymi słowy srać te autostrady i lecieć bokiem tylko ile czasu się straci. Masakra jakaś. Jak by się wszyscy zbuntowali że pusto by było na tych autostradach to może by coś zrozumieli a tak mamy jak mamy. Szkoda. Jak by dało się kupić bilet papierowy na każdej stacji to nie było by problemu, a tak okazuje się że we Wrocławiu tylko kupisz na autostradzie.

Użytkownik gryzon edytował ten post 15 styczeń 2022 - 13:50


#15 OFFLINE   Gromadzki

Gromadzki

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 80 postów
  • LokalizacjaToruń

Napisano 15 styczeń 2022 - 15:23

Witajcie. Mam pytanie potrzebuje skorzystać z autostrady w czasie ferii. Co wybrać aby nie dostać mandatu? I aby było w miarę prosto i intuicyjnie. Póki co zarejestrowałem auto w banku Santander i niby to ma pobrać samo za przejazd ale jakoś mam wątpliwości czy to zadziała w przypadku Wrocław - Sośnica. Mam jeszcze trochę czasu może ktoś z kolegów, koleżanek już korzystał i podpowie co wybrać? Dziekuje

Man zarejestrowane auto w MILENIUM i jedynka działa a co do A4  to dostałem powiadomienie że w ten weekend będą pracować nad aplikacją żeby działała jak A1



#16 OFFLINE   xjakub

xjakub

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 48 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Jakub

Napisano 15 styczeń 2022 - 15:55

Jednymi słowy srać te autostrady i lecieć bokiem tylko ile czasu się straci. Masakra jakaś. Jak by się wszyscy zbuntowali że pusto by było na tych autostradach to może by coś zrozumieli a tak mamy jak mamy. Szkoda. Jak by dało się kupić bilet papierowy na każdej stacji to nie było by problemu, a tak okazuje się że we Wrocławiu tylko kupisz na autostradzie.

A to dziwnie - u Obajtka w centrum Poznania idzie zakupić

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
  • Krzysiu lubi to

#17 OFFLINE   Woytec

Woytec

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 721 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Napisano 15 styczeń 2022 - 17:25

Mam e-toll i chyba nie miałem do tej pory do czynienia z gorszą aplikacją. Pomijając wieszanie się systemu, konieczność każdorazowego uruchamiania podczas wjazdu i zjazdu oraz trzymania telefonu cały na kablu ładowania bo aplikacja szybko wyczerpuje baterię i jak Wam padanie po drodze to spodziewajcie się mandatu 500 +  bo to akurat działa sprawnie. Kolejna sprawa to komunikacja z administracją systemu, na infolinii siedzą nasi pobratymcy zza wschodnich granic i nie potrafią udzielić żadnych merytorycznych wyjaśnień natomiast maile trafiają w próżnię, a jak już ktoś odpisze to brakuje zachowania jakichkolwiek zasad oficjalnej korespondencji. No i rozliczanie przejazdów na potrzeby księgowości - do dzisiaj wydałem przez e-toll ok. 100 zł i do tej pory otrzymałem rozliczenie na 3,50 zł, które jest zresztą błędne. Zgłosiłem reklamację, oczywiście bez odzewu i zostałem z księgowym problemem. 

 

e-toll jest aktualnie jedną z najgorszych, jeżeli nie najgorszą aplikacją wg opinii Google  

 

<...>


Użytkownik Jano edytował ten post 15 styczeń 2022 - 17:42

  • Sławek77 i S.N. lubią to

#18 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1931 postów

Napisano 15 styczeń 2022 - 19:48

Jednymi słowy srać te autostrady i lecieć bokiem tylko ile czasu się straci. Masakra jakaś. Jak by się wszyscy zbuntowali że pusto by było na tych autostradach to może by coś zrozumieli a tak mamy jak mamy. Szkoda. Jak by dało się kupić bilet papierowy na każdej stacji to nie było by problemu, a tak okazuje się że we Wrocławiu tylko kupisz na autostradzie.

a nie dalej jak wczoraj kupowałem przy lotnisku...



#19 OFFLINE   rózgaś

rózgaś

    Znowu....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1121 postów

Napisano 15 styczeń 2022 - 21:10

Orlen i z głowy.
  • strary lubi to

#20 OFFLINE   CZM

CZM

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 82 postów

Napisano 15 styczeń 2022 - 21:37

Jak wyżej. Jeśli jedziesz raz na jakiś czas to bilet na stacji.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych