Skocz do zawartości

 • Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
 • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
OGŁOSZENIE

Dziś będzie po prośbie czyli jerkbait.pl na Patronite • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 OFFLINE   Friko

Friko

  SUM

 • Super moderatorzy
 • 18208 postów
 • LokalizacjaWarszawa

Napisano 11 kwiecień 2022 - 07:42

Cześć !

 

Niektórzy już zauważyli, że jerkbait.pl założył konto na Patronite przez które każdy może dobrowolnie wesprzeć portal drobnym datkiem.

 

jerkbait.pl - Patronite.pl

 

Od razu pragę uspokoić - nie oznacza to, że byt jerkbaita jest zagrożony  :)  Mamy ograniczone koszty działalności bo opieramy się na pracy społecznej i wolontariacie, diet i kilometrówek też sobie nie wypłacamy  ;)

 

Działalnośc portalu generuje jednak koszty finansowe, które musimy ponosić - serwery, obsługa księgowa, obsługa informatyczna a i oprogramowanie forum wypadałoby juz zmienić na nowsze. Wiadomo, na tym świecie nie ma nic za darmo.

 

Ponieważ chcielibyśmy utrzymać jerkbaita jako portal niezależnej opinii, portal nie powiązany z branżą, ze sponsorami, sklepami, wielkimi markami itp pomysleliśmy, że odwołamy się do naszych Użytkowników. Liczymy na to, że docenisz brak wyskakujących reklam, brak spamu innego niż ten ode mnie  ;)  w skrzynkach mailowych oraz fakt, że jak kupisz bubla od jakiegoś producenta albo trafisz na nieuczciwy sklep to na jerkbaicie możesz o tym napisać i Twój post na pewno nie zniknie z powodu nacisków wywieranych na redakcję  ;)

 

To by chyba było na tyle. Datki są absolutnie dobrowolne, będzie nam miło jeżeli nas wesprzesz a jeśli nie teraz, to może w przyszłości zmienisz zdanie  :) Na zachętę mogę dodać, iż najhojniejszych  'Patronów' zamierzamy wyróżnić graficznie na forum specjalnym tytułem, który oprócz prestiżu będzie dawał również bonusy do konta Użytkownika. Szczegóły znajdziesz na stronie patronite.pl / jerkbait

 

Pozdrawiam#2 OFFLINE   Friko

Friko

  SUM

 • Super moderatorzy
 • 18208 postów
 • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 kwiecień 2022 - 06:39

Chciałbym prosić o kontakt na priv Patronów Piotra i Mateusza - muszę Wam zrekonfigurować konta na jerkbaicie i nadać nowe uprawnienia :) więc zgłoście się do mnie !Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: OGŁOSZENIE